صفحه 30 از 31 نخست ... 202728293031 آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 306

موضوع: شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

پاسخ : شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    جناب مبتدی سلام
    لطفا لینک بزارید که الان بحث ورود به فرابورس در چه مرحله ای است درود
    سلام و احترام آخرین خبر دوهفته قبل از شرکت گرفتم مدارک در اختیار مشاور بورسی شرکت قرار گرفته تا ایشان پس از باز بینی در اختیار کارشناسان مربوطه قرار دهند

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

تعجبم از اینجاست که همه کاربران که خود را آشنا به بنیادی سهام می دانند می فهمند که فلان سهم چقدر دارایی دارد مثلا ملکی 10 تا 12 میلیارد و اونوقت راحت ارزش بازار 70 تا 80 و گاه بیشتر به سهم می دهند
    بعد مفهوم ارزش افزوده را متوجه نمی شوند
    لطفا زنگ بزنید به مدیرعامل محترم ثقزوی
    دو پروژه آفتاب و مهتاب که در اجرا حداقل 600 میلیارد تومان فروش خواهند رفت با قرارداد 20 مالک و 80 سهم ثقزوی قرارداد بسته شده است
    همین الان به گفته مدیرعامل محترم شرکتهای دیگر حاضرند 30 مالک و 70 سازنده قراردادرا تصاحب کنند
    یا همین الان این دو قرارداد 10 درصد 600 میلیارد تومان یا 60 میلیارد تومان ارزش افزوده برای ثقزوی دارد
    فقط فرقش این است که آن شرکت دارنده زمین هر وقت دلش بخواهد پروژه اجرا می کند و سود شناسایی می کند
    اما ثقزوی دنبال تامین مالی این دو قرارداد رفته و با توجه به تغییرات سیاستی دولت در حمایت از انبوه سازی و رانت شرکت فوق که شرکت توسعه ای استان قزوین است و معاون عمرانی استاندار قزوین هم عضو هیات مدیره شرکت است ---قطعا به زودی اجرایی خواهد گردید و با ایجاد ارزش افزوده بالا برای سهامداران صبور خواهد گردید
    حالا چرا دوستان چشم به این نکات بنیادی این سهم سود ساز با سود انباشته و مدیران کاربلد (ثقزوی)بسته اند ؟

تنها مشکل ثقزوی عدم حمایت هیات مدیره شرکت از سهامداران و عدم انجام مصاحبه های مثبت و در جریان قراردادن بازار از ارزش افزوده قراردادها و پیشرفت پروژه هاست (حتی گاهی مصاحبه های انحرافی می شود که البته بعد تکذیب می کنند یا عرضه سهام توسط حقوقی وابسته به یکی از اعضامهم هیات مدیره حتی به میزان اندک در هنگام رشد سهام شرکت )
    که باعث ایجاد رانت برای بعضی افراد در برخی مقاطع حساس برای سهم خواهد شد و سهم به شکل ناگهانی پتانسیلش آزاد خواهد شد و سود را نه سهامداران صبور که عده ای رانت دار خواهند برد
    بازار تشنه اینگونه سهمها هست که هیات مدیره و مدیرعامل و مدیر اجرایی قوی و توانمند دارند حالا اگر این عزیزان خودشان راو توانمندی هایشان در تغییر اوضاع یک شرکت کوچک و نقلی مثل ثقزوی را قبول ندارند وامصیبتا است
    البته با ورود سهم به فرابورس امیدوارم هیات مدیره و مدیرعاملو مدیراجرایی محترم و توانمد شرکت بیشتر از سهامداران با مصاحبه هایی برای شناساندن پتانسیلهای شرکت حمایت کنند

http://www.ifb.ir/Instruments.aspx?id=19840
    تحلیل استاد سلیمانی
    ارزش ذاتی 900 تا 1000 تومان هدف رشد تا 3000 تومان

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

ارزش بدذاتی اش هم بنویس مبتدی خان. همین جا بنویس ثقزوی را فقط. هی آن طرف اینطرف می نویسی. من یاد کقزوی می افتم که شلوارش را بالا کشید و نخریده ام.
    با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    ارزش بدذاتی اش هم بنویس مبتدی خان. همین جا بنویس ثقزوی را فقط. هی آن طرف اینطرف می نویسی. من یاد کقزوی می افتم که شلوارش را بالا کشید و نخریده ام.
    با تشکر
    خان بزرگ ارزش بد ذاتیش صفففففرررررتومان
    اینم واسه اون دله نقلی قشنگتون خان بزرگ

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

سازندگانی که پروانه ساختمانی واحد مسکونی مورد نظر را تا پایان اسفند ۹۴ اخذ کرده اند از شمول این تصویب نامه مالیاتی هیئت دولت خارج خواهند شد.
    بر اساس جملات بالا پروژه های ثقزوی همه از مالیات معافند
    1. پروژه بوعلی :100 ساخت ---توسعه بوعلی :پروانه قبل از 94
    2. پروژه مروارید :پروانه ساخت قبل از 94 در حال اجرا
    3. پروژه آفتاب : پروانه ساخت قبل از 94
    4. پروژه مهتاب :پروانه ساخت قبل از 94 --تامین مالی از طریق صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان
    پس تهدیدی برای کاهش سود آوری پروژه های آینده ثقزوی نیست بلکه پروانه های ساختمانهایش ارزشمندتر گردیده است

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

دوستی می گفت این قانون مالیاتها برای حقوقی ها و انبوه سازی ها تا الان بوده و اکنون حقیقی ها به این جرگه پیوستند
    گفتم اگر این هم بشد باز به نفع حقوقی هایی مثل ثقزوی است که با توجه به سرمایه اندک حقیقی ها به گونه ای رقیبش در پروژه های کوچک هستند که حالا با کاهش حاشیه سودشان بازار را ترجیحا به انبوه سازان تدریجا می دهند
    اگر هم جدید باشد با توجه به اینکه پروانه هایش را در قدیم گرفته باز مشکلی برای پروژه های تعریف شده فعلی ندارد

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

با پروژه های و پتانسیلهای ثقزوی آشنا شویم (کوچکترین سهم سودساز گروه انبوه سازان در ارزش بازار28 میلیارد تومان )
    1. بوعلی :اجرای پروژه مشارکتی 38000 متری تجاری بوعلی با پیشرفت 99.7 درصدی --سهم عمران از درآمد فروش حدود 28 میلیارد تومان بود که بیش از 10 میلیارد تومان سودخالص از این پروژه در دوران رکود صنعت ساختمان شناسایی گردید --طرح توسعه این پروژه در حال اجراست
    2. مروارید :اجرای پروژه مشارکتی 46600 متری تجاری مروارید با پیشرفت 16 درصد --سهم ثقزوی 80 درصد است --تا کنون 2.5 میلیارد تومان فروش از این پروژه و 1.1 میلیارد تومان هزینه ساخت این 2.5 میلیارد تومان شناسایی شده است یا تا کنون حاشیه سود بیش از 100 درصد ---پیش بینی هزینه 67 میلیارد تومانی بعلاوه فروش بیش از 110 میلیارد تومان طی حداکثر 3 سال آینده دارند
    3.آفتاب : مشارکتی سهم ثقزوی 80 درصد --حدود 180 هزارمتر مربع --پیش بینی هزینه 280 میلیارد تومانی --در گزارش حسابرسی شروع پروژه را نیمه دوم امسال دیده است
    4. مهتاب:تجاری سهم مشارکتی ثقزوی 80 درصد -پیش بینی هزینه 180 میلیارد تومانی برای ساخت ---در گزارش حسابرسی شده شروع پروژه را 6 ماهه دوم امسال اعلام کرده است
    5. چراغ خاموش زمین نیروگاه بادی را اکی کرده اند و تتا انرژی دنبال گرفتن سایر مجوزها است
    6.ورود به فرابورس :تنها مدرک مانده گزارش 6 ماهه بود
    به نظر شما تا یک سال دیگر در صورت شروع اجرای پروژه هایش این شرکت 28 میلیارد تومانی چه ارزش بازاری به خود می بیند

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

تحلیل های مختلف بر روی ثقزوی
    1. بنیادی تحلیل گران جناب آقای بابایی و سلیمانی :سال 96 تا 1000 تومان رشد می کند
    2. تکنیکال: جناب مهرداد پایدار :620 تومان در سال 96-جناب میرزایی :بیش از 800 تومان در سال96-تحلیل جناب بارسلونا ابتدا افت در نهایت تا1000 تومان -تحلیل کوتاه مدت تا حداقل 520 تومان ومیان مدت تا بیش از 700 تومان (در سال 96 )

صفحه 30 از 31 نخست ... 202728293031 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)