صفحه 250 از 278 نخست ... 150200240247248249250251252253260 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,491 به 2,500 از 2777

موضوع: سرمايه گذاري سايپا (وساپا)

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري سايپا (وساپا)

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    خانم ميناوي ما (منظورم كساني كه سهم مي خرند و مي فروشند ) نيامده ايم كه باد كردن سهام پالايشي و خودرويي رو نقد كنيم يا از گير افتادن ديگران در حباب سهام جلوگيري كنيم . به نظرم اصلا توان اين كار را نداريم چون اگر داشتيم بايد مواظب خودمون باشيم و سرمايه خودمون . ولي اگه سهام را باد نكنند كه چيزي گير ماهم نمياد . بازار داره ميچرخه و هر از گاهي گروهي را باد مي كند . و وقتي خوب باد شدن قشنگ بادشون رو خالي مي كنند . مثل شپناي 1120 تومني در تاريخ 21 مهر 97 كه اونايي كه خريدند سرشون كلاه رفت و بعد از 9 ماه خواب سرمايه و يا ضرر هنوز به اون قيمت خريدشون نرسيده .
    حالا شپنا بعد از 8 ماه استراحت و اصلاح دوباره باد ميشه ميره بالا و بعد دوباره بادش خالي ميشه . من جاي شما بودم و اگر نگران سهام دارها بودم به موقع تحليل مي زدم مي گفتم الان وقت خريد گروه خودرو است و يا مثلا گروه ساختمان و بعد كه رفتن بالا هشدار مي دادم مي گفتم الان وقت فروش اين هاست . يه تحليل گر بايست اين جوري مطلب بزنه وگرنه اگه قرار به تعصب داشتن مثبت يا منفي به يك گروه يا گروه هايي از سهام باشه كه همه ميدونيم خيلي فايده اي نداره . اين ماهيدشتي بيچاره كه طرف رو با خاك يكسان كردينش هم يه آدمه با ديدگاه خودش برخي حرف هاش صحيح است برخيش هم نه قضاوت نكنيدش اينقده و انرژي خودتون رو صرف تحليل بازار كنيد و بگذاريد ما با ديدگاه تحليلي شما آشنا بشيم و در حد توانمون بهره مند .
    من سالهاست دارم برای خودم و افراد مختلف خرید و فروش انجام میدم !

البته بیشتر تلاشم آشنا کردن افراد تازه وارد با بورس بوده !

بارها دیدم افرادی که در بدو ورود با همین بازی های خودرویی و غیره رفتن تو ضرر و هیچوقت دیگه حاضر به برگشت به این بازار نشدن !

کار من و شما باد کردن سهام نیست !! و نباید باشه !

باد کردن سهام کار اونهایی هست که نمونه های عمده اون در سال های 82-83 و 92 بوضوح دیده شد !

هر بار این کارها را کردن ! آثار تخریبی این رفتار تا چند سال در بازار بجا موند ! و به فعالان همیشگی بازار آسیب زد !

اگه قرار هست ما تو این بازار باشیم باید از تخریبش جلو گیری کنیم !

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

در بازار بورس هیچ سهمی تا ابد بد نیست همانطور که هیچ سهمی تا ابد خوب نیست بلکه سهام در مقاطعی عملکرد خوب یا بدی دارند و یه تریدر هیچوقت نباید خلاف نظر بازار حرکت کنه.
    پول قوی میتونه سهام رو به حرکت دربیاره ولی نمیتونه تا ابد از یه سهم بد،تصویری زیبا بده،پس اگر پول قویی وارد گروه یا سهمی میشه اگر نتایج تغییرات بنیادی اون سهم در کوتاه مدت دیده نشه در بازه بالای یکسال حتما دیده میشه.هرگز فکر نکنیم هیچ منطقی پشت پول قوی نیست ،اتفاقا هست ولی برای ما که تفکر سوددهی در شیش ماه یا یکسال رو داریم هضم سرمایه گذاری بزرگ برای بازه بلندمدت چندین ساله دشواره و فکر میکنیم اگر پولی امد و سهمی رو بیست سی درصد بالا برد بعد از سهم حمایت نکرد، اون پول منطقی حرکت نکرده و سفته بازی و از اینکارها بوده در حالیکه اون پول ممکنه سرمایه گذاری بلند مدت در بازه بالای دو سه سال بوده.
    همین پارسال همه ،بانکیای با زیان انباشته رو در زیر 100تومن میفروختند ولی پول های گنده اونا رو میخریدند و الان میبینیم حقیقی ها در بالای 300تومن براشون صف خرید میچینند!
    ممکنه ما الان تغییرات بنیادی در گروه خودرو رو لمس نکنیم ولی مطمئنا اونایی که سرمایه های بالایی دارند و وارد گروه شده اند،حتما به نتایجی بنیادی خوبی رسیده اند که حاضر شدند سهام خودرویی با زیان انباشته بالا رو بخرند.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط trojan نمایش پست ها
    خانم ميناوي ما (منظورم كساني كه سهم مي خرند و مي فروشند ) نيامده ايم كه باد كردن سهام پالايشي و خودرويي رو نقد كنيم يا از گير افتادن ديگران در حباب سهام جلوگيري كنيم . به نظرم اصلا توان اين كار را نداريم چون اگر داشتيم بايد مواظب خودمون باشيم و سرمايه خودمون . ولي اگه سهام را باد نكنند كه چيزي گير ماهم نمياد . بازار داره ميچرخه و هر از گاهي گروهي را باد مي كند . و وقتي خوب باد شدن قشنگ بادشون رو خالي مي كنند . مثل شپناي 1120 تومني در تاريخ 21 مهر 97 كه اونايي كه خريدند سرشون كلاه رفت و بعد از 9 ماه خواب سرمايه و يا ضرر هنوز به اون قيمت خريدشون نرسيده .
    حالا شپنا بعد از 8 ماه استراحت و اصلاح دوباره باد ميشه ميره بالا و بعد دوباره بادش خالي ميشه . من جاي شما بودم و اگر نگران سهام دارها بودم به موقع تحليل مي زدم مي گفتم الان وقت خريد گروه خودرو است و يا مثلا گروه ساختمان و بعد كه رفتن بالا هشدار مي دادم مي گفتم الان وقت فروش اين هاست . يه تحليل گر بايست اين جوري مطلب بزنه وگرنه اگه قرار به تعصب داشتن مثبت يا منفي به يك گروه يا گروه هايي از سهام باشه كه همه ميدونيم خيلي فايده اي نداره . اين ماهيدشتي بيچاره كه طرف رو با خاك يكسان كردينش هم يه آدمه با ديدگاه خودش برخي حرف هاش صحيح است برخيش هم نه قضاوت نكنيدش اينقده و انرژي خودتون رو صرف تحليل بازار كنيد و بگذاريد ما با ديدگاه تحليلي شما آشنا بشيم و در حد توانمون بهره مند .
    در مورد ماهیدشتی قبلا هم نوشتم چرا میپردازم به مطالبش !

وگرنه پدرکشتگی ندارم با ایشون یا هر فرد دیگه ای !

منتهی ادعاهایی داره این فرد که نباید بی جواب بمونه !

میگه امن ترین نقطه برای سرمایه در جهان ! وساپا هست !!!!

خجالتم نمیکشه ! اصلا مفهوم این لغات مثل جهان ! سرمایه ! امن ! رو میدونه و این چیزها رو مینویسه !

یا فقط برای جو دادن و فریبکاری هست !

اینهمه شرکتها سهامشون رشد کرده و سرمایه های افراد چند برابر شده جای امن نبود ! وساپا امن هست فقط !

میگه دلار میشه 6252 تومان !!! کم مونده ریالش هم با دو رقم اعشار بزنه !

خوب بگو دلار شد اینقدر ! املاک همین خساپا یا وساپا که امن ترین نقطه برای سرمایه اعلام کردی چند میشه ؟ چند میخرن ؟ اصلا میخرن !؟

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

این اگهی مزایده وساپا خنده دار شده
    زمین ایزد شهر و زمین پلاسکو
    یعنی پلاسکو در قلب تهران کمتر از دوبرابر قیمت زمین ایزد شهر باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اون هم زمین پلاسکو کاربری تجاری واداری
    اصلا یه نگاه متراژ عرصه واعیانش کنید حساب دستتان میاد
    جالبترش اینه که ارزش دفتری املاک تهرانش از زمین ایزد شهر پایین تره
    اخه التماس تفکر
    برج الهیه امروز قیمت اون منطقه الهیه و خیابان فرشته رو استعلام کردیم بالای 50 میلیون قیمت ملک هست
    برید وبپرسید تا به جواب درستش برسید

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(5)
    تشکر شده 3,099 بار در 1,024 ارسال

1298 ريال صف خرید

از سهم های خوب بازار
    اللهم عجل لولیک الفرج.

ستاره دار(5)
    تشکر شده 3,099 بار در 1,024 ارسال

1393 ريال صف خرید......
    اللهم عجل لولیک الفرج.

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mohamad123 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

وساپا تا مجمع میبرن بالا چون توی مجمع نمیتونن جواب سهامدار بدن از بس این 4 سال سهامداران رو دوشیدن
    ویرایش توسط TAJ2014 : 2019/06/26 در ساعت 10:36

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در خبرها اومده سرقت بخشی از مصالح شرکت در پروژه الهیه اون هم با براورد 393 میلیون تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    میخوان بگن که ما خیلی شفاف عمل میکنیم

واقعا که خیلی حرام زاده هستن
    کثافتها شرکت بلعیدن شفاف سازی نمیخواد او ن قیمت های کارشناسی پایه مزایده که حدود 2 هزار میلیارد تومن داشتن هاپولی میکردن شفاف سازی نمیخواست این 393 میلیون شفاف سازیش از نان شب واجب تر بود
    اصلا شاید شرکت 7ساله که با ارزش اسمی معامله میشه بخاطر این دزدی بوده شرکت اصلا انقدر شفاف واقعا داریم ؟؟؟؟؟؟؟
    کثافتا شما غارتگر هستید روی شاه دزدان چهل دزد بغداد رو هم سفید کردین اونوقت یک شرکت1000 میلیاردی با پرتفوی حد اقل 7 هزار میلیارد تومنی میاد برای 393 میلیون یه ملت میذاره سرکار
    توف به اون ذات پلید وکثیفتون

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مجمع امسال وساپا خیلی پرتنش خواهد بود

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بازگشایی در منفی 7 درصد!

بازگشت از مجمع بدون تقسیم سود نقدی !

امن ترین نقطه در جهان !!! برای سرمایه گذاری ! ازنظر ماهیدشتی !!!

اینهمه گزارش خوب اومد از بقیه شرکتها یک اشاره هم نداشته ماهیدشتی !

گزارش های طبق معمول زیانده خودرویی ها هم اومده ! بازم اشاره ای نداشته !

این میشه تحلیلگری در بازار !

هم ایرنا باهاش مصاحبه کرد ! هم 2 تا نشریه خارجی ! هم 3 تا برنامه رادیویی رفته در ماههای اخیر !

هنوزم پست میذاره که دنبال رشد بورس نباشید !!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع