صفحه 249 از 278 نخست ... 149199239246247248249250251252259 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,481 به 2,490 از 2777

موضوع: سرمايه گذاري سايپا (وساپا)

عضو عادی
    تشکر شده 1,010 بار در 230 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري سايپا (وساپا)

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    دلیل باد کردن خلنت هم مشخص شد، ظاهرا کلا سایپا میخواد بفروشه این شرکتش رو !

در مورد خکاوه هم یکی دو سال پیش این اتفاق افتاد گفتن کلا واگذار میکنیم ! هیچکس برنداشت !
    هر سهمی تو نداشته باشی و رشد کنه(مخصوصا اگه در گروه خودرو و قطعات باشه) اسمش میشه باد کردن

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mba از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 371 بار در 91 ارسال

دلیل باد کردن خلنت هم مشخص شد، ظاهرا کلا سایپا میخواد بفروشه این شرکتش رو !

در مورد خکاوه هم یکی دو سال پیش این اتفاق افتاد گفتن کلا واگذار میکنیم ! هیچکس برنداشت !
    باد کردن که فرمودید شاید از لحاظ بنیادی هیچی نداشته باشن خیلی از خودرو ساز ها ولی توی بورس باید این نکته رو دقت کنید بهش که هرجا پول بره اون سهم رشد میکنه.
    حالا چه تکنیکالی چه بنیادی.باید همراه بازار شد و با روند جلو رفت
    البته هرکس صاحب اختیار مالش هست و یک سیستم معاملاتی داره برای خودش

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان67 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (3) mafmaf آواتار ها
    تشکر شده 1,642 بار در 321 ارسال

احتمالا بعد از مدتی که خپارس حدود 75 درصد وساپا قیمت داشته باشد.خپارس به سمت دوبرابر کردن قیمتش نسبت به وساپا میرود.احتمالا!!!!!

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mafmaf از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (3) mafmaf آواتار ها
    تشکر شده 1,642 بار در 321 ارسال

با تثبیت بالای 135 به احتمال بالا به زودی به سمت 175 میرود

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mafmaf از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mba نمایش پست ها
    هر سهمی تو نداشته باشی و رشد کنه(مخصوصا اگه در گروه خودرو و قطعات باشه) اسمش میشه باد کردن
    اول اینکه بنده نگفتم سهم خودرویی ندارم !

دوم اینکه اغلب یادتون هست که باد کردن در سهام خودرویی بارها اتفاق افتاده !

سوم اینکه بارها اینجا به نقاط ضعف شرکتهایی اشاره کردم که خودم سهامدارشون بودم !

چهارم اینکه بزرگترین مشکل برخی دوستان و شاید ! شما اینه که وقتی سهام شرکتی رو دارید چشم بر نقاط ضعف و مشکلاتشان می بندید ! و فقط از اون سهم تعریف میکنید ! و شاید فکر می کنید این جزو فرهنگ سهامداری هست ! که به نظر من اشتباه هست !

پنجم اینکه در سالهای قبل به دفعات با افراد مختلفی که در بورس سرمایه گذاری کردند و تازه وارد بازار شده اند مواجه شدم ! عمده این افراد از ابتدا به سمت صنعت خودروسازی سوق داده شدن ! و اغلب ضررهای چشم گیری هم کردند !

دلیل این رفتار افراد تازه وارد ! و ضررهایی که کردند همین تبلیغات و شانتاژهایی هست که یه عده در مورد خودرویی ها میکنند !

در یک نمونه در یکی از بیمارستانهای مطرح تهران یکی از مدعیان استادی !!! در تکنیکال دوره ای برگزار کرد ! و عده ای از پزشکان رو تشویق به سرمایه گذاری در سهام خودرو کرد ! و ضرر فراوانی نصیب یه عده پزشکی که اصلا بازار سرمایه نمیدانستند چی هست شد !

اینکه نقاط ضعف سهام خودرویی رو اشاره کردم و میکنم ! دلیل این نیست که من خودرویی نداشته باشم ! یا برای سبدهای دوستانم خرید نکرده باشم !

معمولا به دوستانی که خیلی اعتقاد بیش از حد به تکنیکال دارن ! توصیه میکنم سهام خودرویی رو رصد کنن !!!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,010 بار در 230 ارسال

اول اینکه بنده نگفتم سهم خودرویی ندارم !

دوم اینکه اغلب یادتون هست که باد کردن در سهام خودرویی بارها اتفاق افتاده !

سوم اینکه بارها اینجا به نقاط ضعف شرکتهایی اشاره کردم که خودم سهامدارشون بودم !

چهارم اینکه بزرگترین مشکل برخی دوستان و شاید ! شما اینه که وقتی سهام شرکتی رو دارید چشم بر نقاط ضعف و مشکلاتشان می بندید ! و فقط از اون سهم تعریف میکنید ! و شاید فکر می کنید این جزو فرهنگ سهامداری هست ! که به نظر من اشتباه هست !

پنجم اینکه در سالهای قبل به دفعات با افراد مختلفی که در بورس سرمایه گذاری کردند و تازه وارد بازار شده اند مواجه شدم ! عمده این افراد از ابتدا به سمت صنعت خودروسازی سوق داده شدن ! و اغلب ضررهای چشم گیری هم کردند !

دلیل این رفتار افراد تازه وارد ! و ضررهایی که کردند همین تبلیغات و شانتاژهایی هست که یه عده در مورد خودرویی ها میکنند !

در یک نمونه در یکی از بیمارستانهای مطرح تهران یکی از مدعیان استادی !!! در تکنیکال دوره ای برگزار کرد ! و عده ای از پزشکان رو تشویق به سرمایه گذاری در سهام خودرو کرد ! و ضرر فراوانی نصیب یه عده پزشکی که اصلا بازار سرمایه نمیدانستند چی هست شد !

اینکه نقاط ضعف سهام خودرویی رو اشاره کردم و میکنم ! دلیل این نیست که من خودرویی نداشته باشم ! یا برای سبدهای دوستانم خرید نکرده باشم !

معمولا به دوستانی که خیلی اعتقاد بیش از حد به تکنیکال دارن ! توصیه میکنم سهام خودرویی رو رصد کنن !!!
    اولا : بله بله دقیقا درسته ! خودرویی ها رشد که میکنند و دو برابر و ده برابر و بیست برابر که میشن همه میگن ما خودرویی داریم
    تو روزای منفی خودرویی ها یادمون نمیره کیا روزی 100 بار زیان انباشته خودرو رو می کوبیدن ! انگار ما کدال نداشتیم بریم باز کنیم بخونیمش ... شخص شما یک دونه پیام تو کل این چند سال که اینجا روزی هزار تا مطلب میزنی نشون من بده گفته باشی خودرو دیگه از این پایین تر رفتنش منطقی نیست و نقطه مناسبی قرار گرفته برای ورود ! فقط یک پیام اگه نشون بدی همه حرفاتو قبول میکنم
    دوم : مگه باد کردن در بقیه سهام اتفاق نیفتاده ؟ شتران 130 هزار تومنی رو بادش نکرده بودن ؟
    سوم : شما به نقاط ضعف سهام خودت اشاره کردی ! به نقاط قوت سهامی که نداری چی ؟
    چهارم : نقاط ضعف سهام خودرویی رو هرکی 6 ماه ترید کرده باشه تو بازار میدونه ! اما تو روزایی که همه تو سر سهامدار خودرویی میزدن روی 250 تومن گفتم خودرو اعدادی میبینه هیچ کس باورش نکنه و هنوزم میگم ! تازه اول اول راهن خودرو و سایر هم گروهیاش ...
    پنجم : من تازه وارد بازار سرمایه نشدم ! 15 سال پیش اولین بار ترید کردم و اتفاقا به سمت سهام خودرویی هم سوق داده نشدم و سهام باد کرده گازلوله رو بهم انداختن ! پس هم میدونم باد کردن چیه هم میدونم مختص گروه خودرو نیست ...
    در یک بیمارستان سهام خودرویی انداختن ، در یک همایش هم از بازاریان تهران دعوت کردن سهام پالایشی بهشون انداختن سال 92 ...

اینکه این همه ادعا داری من خودرویی دارم خودم و از طرفی هم ادای دلسوزی برای تازه واردهای بازارو درمیاری اما یک مطلب در مورد ارزندگی خودرویی ها اینجا نزدی ینی دو حالت داره ! یا تک خوری و دلسوز نیستی یا یک دونه سهام خودرویی نداری ... به دومی بیشتر نزدیکه نظرم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

وساپا اگر مزایده املاکش با قیمت های روز وقانونی انجام بشه سود بسیار بالایی شناسایی می کنه
    چون تمام شده این املاک با خیلی پایین هست تمام شده املاکی که آگهی شده جمعا 200 میلیارد تومنه
    و اگر مجموعا با قیمت های بالای 2500 میلیارد تومن انجام بشه .....

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

واقعا نمیدونم چرا به جای اعتراض به مدیران شرکت به هم اعتراض میکنیم

99و نیم درصد سهامداران فضای مجازی در وساپا کوتاه مدتی هستن نه بلند مدتی
    یعنی هیچ از بنیاد سهم اطلاع وآگاهی ندارند
    براشون فقط این مهم هست سهم بسته نشه که بتونن بخرند وبفروشن اما منطقی این هست
    بلند مدتی که باشی سهم بسته بشه ولی حقوق ودارایی هاش تاراج نشه سهم به جایگاه های بسیار بالایی خواهد رسید
    این همه را منتفع میکنه
    دوستان خواهشا مبتدیانه حرف نزنید
    وساپا دارایی هاش از سهام وملک وزمین ... اگر با قیمت های واقعی ارزش گذاری بشه یعنی یک شرکت هزار میلیارد تومنی پرتفوی 7000میلیارد تومنی داره اما اگر مدیران دزد سایپا قرار باشه این پرتفو رو تاراج کنند و با یک پنجم قیمت حراجش کنند سهامدار سودی نخواهد برد
    محض اطلاع دوستان بگم بنده 16مجمع وساپا رو دیدم
    بله 16 ساله سهام دار وساپا هستم جالب ترش این هست که سال 82 وساپا وجود نداشت طیف و رنگ سایپا بود با نماد وطیف بعد سه سال بعد سرمایه گذاری سایپا از رنگ وطیف سایپا جدا شد و وساپا شکل گرفت
    با سرمایه های ما این املاک خریداری شد و سالها نشستیم پاش که نون این سرمایه گذاری بخوریم و دلمون هم میسوزه که کسی بیاد تاراجش کنه
    میخوان بفروشن به قیمت روز و واقعی بفروشن
    مگه وساپا بی صاحب هست که دیگیری به وکالت بفروشه
    6 ساله قبل مجامع اگهی مزایده میکنن یا در مجامع حرف از فروش دارایی میزنند اما بعد از مجمع فراموش میشه
    خرداد دو سال پیش اگهی شد شاپور 5 ماه سهم رو بست

شما راضی میشین که سبد سهامتون رو دیگران چوب حراج بزنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mba نمایش پست ها
    اولا : بله بله دقیقا درسته ! خودرویی ها رشد که میکنند و دو برابر و ده برابر و بیست برابر که میشن همه میگن ما خودرویی داریم
    تو روزای منفی خودرویی ها یادمون نمیره کیا روزی 100 بار زیان انباشته خودرو رو می کوبیدن ! انگار ما کدال نداشتیم بریم باز کنیم بخونیمش ... شخص شما یک دونه پیام تو کل این چند سال که اینجا روزی هزار تا مطلب میزنی نشون من بده گفته باشی خودرو دیگه از این پایین تر رفتنش منطقی نیست و نقطه مناسبی قرار گرفته برای ورود ! فقط یک پیام اگه نشون بدی همه حرفاتو قبول میکنم
    دوم : مگه باد کردن در بقیه سهام اتفاق نیفتاده ؟ شتران 130 هزار تومنی رو بادش نکرده بودن ؟
    سوم : شما به نقاط ضعف سهام خودت اشاره کردی ! به نقاط قوت سهامی که نداری چی ؟
    چهارم : نقاط ضعف سهام خودرویی رو هرکی 6 ماه ترید کرده باشه تو بازار میدونه ! اما تو روزایی که همه تو سر سهامدار خودرویی میزدن روی 250 تومن گفتم خودرو اعدادی میبینه هیچ کس باورش نکنه و هنوزم میگم ! تازه اول اول راهن خودرو و سایر هم گروهیاش ...
    پنجم : من تازه وارد بازار سرمایه نشدم ! 15 سال پیش اولین بار ترید کردم و اتفاقا به سمت سهام خودرویی هم سوق داده نشدم و سهام باد کرده گازلوله رو بهم انداختن ! پس هم میدونم باد کردن چیه هم میدونم مختص گروه خودرو نیست ...
    در یک بیمارستان سهام خودرویی انداختن ، در یک همایش هم از بازاریان تهران دعوت کردن سهام پالایشی بهشون انداختن سال 92 ...

اینکه این همه ادعا داری من خودرویی دارم خودم و از طرفی هم ادای دلسوزی برای تازه واردهای بازارو درمیاری اما یک مطلب در مورد ارزندگی خودرویی ها اینجا نزدی ینی دو حالت داره ! یا تک خوری و دلسوز نیستی یا یک دونه سهام خودرویی نداری ... به دومی بیشتر نزدیکه نظرم
    اینکه شما در مورد من چه فکری میکنی و چه حدس و گمانی میزنی چندان مهم نیست !

اینکه کسی رو فریب ندم و سرمایه اون فرد رو به باد ندم مهمه !

در خودرویی بخش زیادی در این سالها مشغول فریبکاری بودن و هستن ! نمونه بارزش امثال ماهیدشتی هستن !

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,334 بار در 847 ارسال

خانم ميناوي ما (منظورم كساني كه سهم مي خرند و مي فروشند ) نيامده ايم كه باد كردن سهام پالايشي و خودرويي رو نقد كنيم يا از گير افتادن ديگران در حباب سهام جلوگيري كنيم . به نظرم اصلا توان اين كار را نداريم چون اگر داشتيم بايد مواظب خودمون باشيم و سرمايه خودمون . ولي اگه سهام را باد نكنند كه چيزي گير ماهم نمياد . بازار داره ميچرخه و هر از گاهي گروهي را باد مي كند . و وقتي خوب باد شدن قشنگ بادشون رو خالي مي كنند . مثل شپناي 1120 تومني در تاريخ 21 مهر 97 كه اونايي كه خريدند سرشون كلاه رفت و بعد از 9 ماه خواب سرمايه و يا ضرر هنوز به اون قيمت خريدشون نرسيده .
    حالا شپنا بعد از 8 ماه استراحت و اصلاح دوباره باد ميشه ميره بالا و بعد دوباره بادش خالي ميشه . من جاي شما بودم و اگر نگران سهام دارها بودم به موقع تحليل مي زدم مي گفتم الان وقت خريد گروه خودرو است و يا مثلا گروه ساختمان و بعد كه رفتن بالا هشدار مي دادم مي گفتم الان وقت فروش اين هاست . يه تحليل گر بايست اين جوري مطلب بزنه وگرنه اگه قرار به تعصب داشتن مثبت يا منفي به يك گروه يا گروه هايي از سهام باشه كه همه ميدونيم خيلي فايده اي نداره . اين ماهيدشتي بيچاره كه طرف رو با خاك يكسان كردينش هم يه آدمه با ديدگاه خودش برخي حرف هاش صحيح است برخيش هم نه قضاوت نكنيدش اينقده و انرژي خودتون رو صرف تحليل بازار كنيد و بگذاريد ما با ديدگاه تحليلي شما آشنا بشيم و در حد توانمون بهره مند .

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع