صفحه 15 از 82 نخست ... 5121314151617182565 ... آخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 818

موضوع: گاهنامه

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

پاسخ : گاهنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 66 نمایش پست ها
    نه
    صرفا تکنیکالی هم نه؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

چکاوه دیروز از کفمون پرید . احتمالا خبری داره بسیار مشکوک. اصلا دیروز حواسم بهش نبود

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    صرفا تکنیکالی هم نه؟
    نه ریسک دارند میتونند ضرر وارد کنند الان زمان خرید این گروه نیست .

در ضمن تشکر میکنم از مظالب مفید شما من خیلی استفاده می کنم .

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد 66 از ایشان تشکر کرده اند:

آقا این چه وضعشه. سهم یه دفعه بعد رشد صددرصد و... گزارش افزایش سرمایه هز تجدید رو میکنند جدیدا. این پرونده تجدیددارایی کی جمع میشه خدا میدونه

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 577 بار در 131 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    صرفا تکنیکالی هم نه؟
    نه ریسک دارند میتونند ضرر وارد کنند الان زمان خرید این گروه نیست .

در ضمن تشکر میکنم از مظالب مفید شما من خیلی استفاده می کنم .

سلام بر عزیزان

چون میدونم نظر منم میخواهید بدونید میگم: قندیها به نظر من هم فعلا خیلی سودی نخواهند داد و دوبار باید مقداری دیگر اصلاح کنن

و اما دو سوال که خوشحال میشم جواب بدید:

1- عایا به نظرتون خرید خکاوه (و سایر سهام گروه خودرو) در روز چهارشنبه و شنبه برای یک نوسان حداقل 2-3 روزه مناسبه؟

(بنظرم گروه خودرو ریسکش زیاده ولی احتمالا میتونن ی برگشت حداقل کوتا بزنن ، علی الخصوص خکاوه با این افت زیاد...)

2- عایا حوالی ماه رمضون به قندی ها میشه فکر کرد؟؟

(نظر فعلی خودم: احتمالا برعکس خیلی از سالها که ماه رمضون برای قندی ها خوبه،، امسال در این ماه خیلی رشدی نمیکنن و اصلاح گروه ادامه داشته باشه ... البته باید در ادامه ببینم چی میشه و نمودار و معاملاتشون چطور پیش خواهد رفت؟!!)
    ویرایش توسط petter : 2016/05/12 در ساعت 10:57

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط petter نمایش پست ها
    سلام بر عزیزان

چون میدونم نظر منم میخواهید بدونید میگم: قندیها به نظر من هم فعلا خیلی سودی نخواهند داد و دوبار باید مقداری دیگر اصلاح کنن

و اما دو سوال که خوشحال میشم جواب بدید:

1- عایا به نظرتون خرید خکاوه (و سایر سهام گروه خودرو) در روز چهارشنبه و شنبه برای یک نوسان حداقل 2-3 روزه مناسبه؟

(بنظرم گروه خودرو ریسکش زیاده ولی احتمالا میتونن ی برگشت حداقل کوتا بزنن ، علی الخصوص خکاوه با این افت زیاد...)

2- عایا حوالی ماه رمضون به قندی ها میشه فکر کرد؟؟

(نظر فعلی خودم: احتمالا برعکس خیلی از سالها که ماه رمضون برای قندی ها خوبه،، امسال در این ماه خیلی رشدی نمیکنن و اصلاح گروه ادامه داشته باشه ... البته باید در ادامه ببینم چی میشه و نمودار و معاملاتشون چطور پیش خواهد رفت؟!!)
    خکاوه قیمتش بالاست بهتر از خکاوه زیاد داریم الان مثلا سفارس به نظر من خیلی ارزنده تره .

در مورد قندی ها و ماه رمضان بستگی داره در ماه رمضان چه قیمتی داشته باشند اگر افت نکنند به نظر من ماه رمضان هم سودی نمیدن .

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد 66 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط earth نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    چقدر صبحهاي بهار هوا عاليست.
    اين روزها وقتي در اين طرف و آن طرف پاي صحبت متخصصين مشاورين و دوستان ديگر مي نشينم نظراتشان راجع به برجام تعديل شده است.
    امثال دكتر كني كم نيستند كه پا را فراتر از فرش تخصصشان گذاشتند و نظراتي نظير مگر سهم هم 25 سنت مي شود؟؟!! دادند و بر مبناي چنين استدلال از پايه سست و ويران گفتند شاخص 144000 مي شود.
    بسياري ديگر حتي از فعالان بازار سرمايه نظراتي نظير سال درخشان بورس دادند و فوري هم مصاحبه كردند كه مثلا نظراتشان ثبت بماند كه اين روزها بدنبال محو كردن نظرات عجولانه هستند.
    بوقچيهايي قول بازدهي هاي 1000 درصد دادند كه اكنون سعي مي كنند با آسمون ريسمون بافتن نظرات خود را اصلاح كنند.
    عده اي هم مثلا باتجربه بودند كه دم از سرازير شدن هزاران ميليارد دلار!!!! سرمايه گذاري خارجي به ايران مي زدند و با جمع و تفريق سعي مي كردند مستندل!!!! نظر بدهند كه البته شايد در عمرشان 10000 دلار هم يكجا دست يك نفر نديده بودند!!!
    عده اي هم حالا شده اند كارشناس و دم از معقول كردن انتظارات مي زنند كه متاسفانه ديگر دير شده است و نمي توانند اين موضوع و نظر كارشناسي را به نام خود ثبت كنند چون حالا ديگر معما حل شده است و خيلي پيش بيني به حساب نمي آيد.
    ما 5 ماه پيش مسائلي را بيان كرديم كه امروز كري مي گويد.كه عراقچي و ظريف البته با زبان پيچيده و غيرشفاف سياست در برنامه هاي مختلف مي گويند.
    گفتيم كه مشكل سرمايه گذاري در ايران فقط تحريمها نيستند.اشتباه نشود نه اينكه تحريمها اصلا مهم نيستند.نه اينكه كار ظريف و تيمش بي ارزش جلوه داده شود.نه اينطور نيست.اما رفع تحريمها فقط يك شرط لازم و نه كافيست.
    عده اي خوش خيال فكر كردند اين همه چيز است.
    بيان كرديم كه از منظر سرمايه گذاري و روانشناسي سرمايه گذاري عده اي مي خواهند با يك سطح ريسك ثابت بازدهي را ماكسيمايز كنند و عده اي ديگر در يك سطح بازدهي مورد نظر مي خواهند ريسك را مينيمايز كنند.بيان كرديم كه اصولا غربيها و كلا كسانيكه در اقتصادهاي باثبات زندگي كرده اندمي خواهند ريسك را مينيمايز نمايند.چراييش يك مثنوي هفتاد من است.
    بيان كرديم كه بزرگترين مانع در ايران براي سرمايه گذاري همه جانبه عدم توزيع تصميم گيريست.هرم تصميم گيري در ايران بشدت متمركز است.و گفتيم اين يعني باينري ريسك.و متاسفانه هزينه هج كردن ريسكهاي باينري بسياربسياربسيار بالا(يعني تقريبا غير قابل هج كردن هستند)
    بعبارتي شما وقتي وارد محيط باينري ريسكها مي شودي يعني داريد قمار مي كنيد نه تجارت و شراكت.و اين اصلا با فرهنگ غربيها جور در نمي آيد.
    در چنين شرايطي تنها توجيه مشاركت و سرمايه گذاري اين است كه به راس هرم تصميم گيري وصل باشيد.خب شايد اين براي غربيها مقدور نباشد.و حتي اگر فرض كنيم باشد در صورت جابجايي هاي غير قابل پيش بيني چه مي شود؟!
    دويتان عزيزم!
    ايجاد اين سوالات در ذهن ها خيلي سخت نيست فقط كافيست خودتان را كمي از محيط پيرامونيتان جدا كرده و مانند يك غربي بينديشيد.
    او كه جلبك نيست.تك سلولي نيست.آميب نيست.ميگو نيست.قاب عكس نيست.او هم مثل من و شما آي كيو دارد و فكر مي كند.او هم مسائل داخل كشور من و تو را مي بيند.
    او مي بيند كه بر سر پرداخت يك معوقه طولاني يك نهاد دولتي در اين كشور چه پروپگندايي به پا مي شود.مدير عالي مجبور به استعفا مي شود.مطلبي كه همه جا هست فقط اينجا بي تجربگي كردند و در فيش حقوقي آوردند.
    او نيز مي بيند در اين كشور حق يك منتخب مجلس (بدليل همين باينري ريسكها) براحتي آب خوردن بالا كشيده مي شود.
    او نيز مثل من و شما مي بيند كه جرم اعلام شده يك دانشمند فيزيك كه در زندان متاسفانه بيماري سرطان گرفته است بصراحت اعلام شده است كه نه جاسوسي و خيانت بلكه " ارتباط با دولت متخاصم!!!!! " و " كسب مال نامشروع!!!!" است كه اين دومي خيلي بامزه است.چون ايشان از دانشگاه تگزاس مقرري مي گرفته است! حالا مثلا چقدر نمي دانم مثلا ماهيانه 2000 دلار!!! و اين در حاليست كه در اين كشور آن هم در سالهاي اخير ديديدم كه نه شتر با بارش بلكه دكل نفتي با بارش و بلكه 3 هزار ميليارد تومان نه در شب تاريك بلكه در روز روشن گم شد و رفت.و براي مصارف 700 ميليارد دلار درآمد سالهاي اخير كشور هنوز پاسخ شفافي داده نشده است ولي كماكان اين جوان مال نامشروع خورده است!!! و حتي براي عمل جراحي كليه اش روي تخت بيمارستان به وي پابند زده شده است!!!
    او نيز مثل من و شما مي بيند كه فساد اداري آن هم در كشوري كه خود را مذهبي ترين كشور جهان مي داند پرچمش هميشه بالاست.
    او نيز مي بيند كه برداشت بزرگان اين كشور حتي در مورد مطالب مهمي در دنياي توليد و تجارت مانند "برند" چقدر سطحي و ابتداييست.آن هم در مورد مطلبي كه امروزه مباحث به روزي مثل"brand imaging" در زمينه فروش و يا " brand evaluating" در زمينه مديريت مالي و ارشگذاري شركتها و يا ... در محافل دنيا هنوز مطرح است و تزهاي دكترا رويش انجام مي گيرد.و اين جسارت كه در مورد چنين مطالب تخصصي چنين نظراتي بدهيم.يعني برند كه در دنياي تجارت امروزه يعني تقريبا همه چيز ، اين چنين برداشت به "مارك" و "برچسب" و " مد" شود!!!نمي خواهم خيلي وارد اين مطلب شوم فقط همين را بدانيد امروز در دنيا مثلا "حلال" يك برند است.درست است كه ابتدا اين مساله بدليل رعايت مسائل شرعي بود اما اكنون چه بسيارند مسيحيان و يا بي ديناني كه در فروشگاههاي غربي بدنبال برند "حلال" هستند! بگذريم.اين مساله فوق العاده مفصل است.
    او نيز مي بيند كه سياستمداران ما كه حداقل هفته اي يك بار همديگر را مي بينند اما چرا با هم صحبت نمي كنند و هر وقت مي خواهند با هم صحبت كنند و به هم متلك بيندازند اول هزاران نفر را بعنوان مخاطبين سياه لشكر دعوت مي كنند و بعد به طرف مقابل حرفشان را مي زنند!!! و جالب اينكه در بسياري موارد اصلا طرف مقابل در آن مجلس چند هزار نفري حضور ندارد!!!
    آنها هم مي بينند كه چرا در اين كشور كه اين همه داعيه دين و مذهب دارد اخلاق مرده است و همه در پي افشاي همه هستند!!!
    تاكيد مي كنم آنها هم مثل من و شما آي كيو دارند.مي فهمند.حتي چون صاحب پول و سرمايه هستند سنسورهايشان بيشتر و بهتر كار كند.
    اينكه من و شما و بقيه مي خواهيم يك شبه در بورس پولدار بشويم.اينكه من و شما و بقيه بدنبال يك رانت خبري براي ميلياردر شدن هستيم.اينكه من و شما و بقيه بدنبال يك مجوز يكي دوساله براي زدن و رفتن هستيم.اينكه من و شما و بقيه با هر شرايطي حاضر به ريسك كردن هستيم.(مثالش در بورس و روشهاي فله اي سرمايه گذاريمان كاملا موجود است) نخير برادران! آنها اينطور نيستند.
    آنها اينطور نيستند.نه اينكه فكر كنيد آنها خيلي خاصند.خير هرگز چنين نيست.
    آنها كه از بازدهي پيش بيني 1000% به 10% نرسيده اند.
    ما بوديم.
    ما اشتباهي هستيم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط earth نمایش پست ها
    يادم رفت بگويم طرف آمده و مي گويد فلان تعداد كد خارجي اضافه شده است!!!
    و يكي پيدا نمي شود و بگويد خب حجم دلاري يا يورويي ورود سرمايه چقدر است؟
    مي دانيد چرا؟!
    چون اينكه چند نفر دو مليتي و يا حتي خارجي و چند شركت و صندوق خارجي كه با توصيه و وعده دادن رانت به آنها وارد بازار بورس تهران شوند كه افتخاري ندارد.همه آنها جملگي مشاورين و رابطين ايراني دارند كه به آنها وعده هايي داده اند. حقيقي ها هم اكثرشان بسيار كوچكند.
    جمع كلش هم مثلا شده چند صد ميليارد تومان در مقابل بورسي كه بيش از 400 هزار ميليارد تومان ارزش دارد.
    خب از اين دوستان فريبكار و در پي آنها بوقچي هاي محترم بايد پرسيد:
    براستي اگر كسي براي سفته بازي و نوسان گيري بخواهد وارد بورس تهران بشود آيا بهتر نيست زير كولر خانه اش يا لب استخر در ويلايش چند هزار كيلومتر دورتر از خانه اش نشسته باشد و در هر ساعت از شبانه روز از پلتفرم هاي آنلاين با امكانات عالي بدون قطعي بورسهاي بين المللي استفاده نمايد جوري كه اردر خود را بگذارد و حتي tp و sl خود را هم انتخاب نمايد و ليموناد خود را بنوشد و در حاليكه خواب است سيستم سود يا زيانش را شناسايي كرده باشد؟!جالبتر كه بازارها دو طرفه باشد.ابزارها عالي.فيوچرها و آپشن ها فوق العاده بيشتر از معاملات اسپات استفاده مي شود.معاملات شركتهاي معتبر جهاني حتي خود شاخص ها و همانطور كه گفتم ابزارهاي كاهش ريسك فراوان و زمان نامحدود.
    همه اينها را ول كند بيايد در بورس ايران به سفته بازي بپردازد؟!
    سهام غول دنيا را ول كند و بيايد پشت دست بوقچي هاي معروف سهام "خ" و "ف" بخرد ؟!
    اصلا پلتفرم آنلاين را ول كن بعد يكهو در روز پرفشار سيستم هنگ كند و دو ساعت قطع شود؟! اي بنازم به اين اعتماد بنفس! اي بنازم به اين زيرساخت فطان!
    عقلتان چه مي گويد؟!
    همين الان در داوجونز و نزدك ته سفته بازي دارد انجام مي گيرد.خودشان در سفته بازي ته خطند.آنجا را براي چه دليلي بايد رها كند؟!
    تازه آنجا سفته بازي در زمان فروش هم وجود دارد چون بازار دوطرفه است.
    اگر پاسختان اين است كه براي سرمايه گذاري بلندمدت
    آن وقت اول خودتان در دلتان مي خنديديد بعد هم ما
    چون خيليها همين الان منتظرند كه يك بوقي زده شود و برويد ته صف.و فوري با بوق دوم برويند ته صف.بار اول خريد و بار دوم فروش.
    آن وقت براي غربيها نسخه بلندمدت مي پيچيد؟!
    سرمايه گذاري بلندمدت همه جانبه برد-برد زيرساختهاي سرمايه گذاري ،سياسي ، بوروكراسي و فرهنگي مي خواهد كه فعلا ما نداريم.
    http://forum.talarebourse.com/f14/t1...ml#post3683497

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

‌ نیسان، میتسوبیشی را خرید

عصر خودرو- شرکت خودروسازی نیسان با خرید ۳۴ درصد سهام میتسوبیشی به ارزش ۲.۲ میلیارد دلار موافقت کرد. نیسان با در اختیار گرفتن این مقدار از سهام میتسوبیشی در واقع کنترل این شرکت را نیز در دست خواهد گرفت.

.////////////////////////
    یک سوم شرکت 2.2 میلیارد دلار کل شرکت 6.6 میلیارد دلار . به عبارتی میفته حدودا 23 هزار میلیارد تومان البته سهم سیت مدیریتی هست و خودش تو بازار ارزون تر هست . حدودا 20 هزار میلیارد تومان .دوستان حتما اطلاع دارند برند میتسوبیشی برند معتبر جهانی و made in japan هست
    . میتسوبیشی تولید سالانه اش حدودا 1 میلیون خودرو است.

حالا میاریم در مقیاس خودرو و سایپا . اگر میتسوبیشی همان تعداد سهم که خودرو دارد را داشت قیمتش الان حدود 1200 تومان بود .
    و اگر همان تعداد سهم سایپا داشت قیمتش حدودا 500 تومان بود .
    قیاس اشتباهی هست ولی صرفا چهت اطلاع اون هایی که میگند100 تومان مفته
    ویرایش توسط "heydar" : 2016/05/13 در ساعت 09:53

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 577 بار در 131 ارسال

خکاوه قیمتش بالاست بهتر از خکاوه زیاد داریم الان مثلا سفارس به نظر من خیلی ارزنده تره .

در مورد قندی ها و ماه رمضان بستگی داره در ماه رمضان چه قیمتی داشته باشند اگر افت نکنند به نظر من ماه رمضان هم سودی نمیدن .
    ممنون عزیز دل

درسته بهتر از خکاوه تو بازار هست و شکی درش نیست اما سوال من درمورد وضعیت خکاوه هست و اینکه نظر شما و حیدر عزیز راجع به نمودار خکاوه چیه؟! آیا خکاوه (و گروه خودرو) شرایط مساعد برای برگشت موقت از همینجا رو داره یا خیر باید بره پایینتر؟ و اینکه ماهیت این برگشت احتمالی ، با توجه به وضعیت شاخص کل و شاخص خودرو چیه؟

در مورد سیمانی ها (سفارس) هم با شما هم نظرم

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط petter نمایش پست ها
    ممنون عزیز دل

درسته بهتر از خکاوه تو بازار هست و شکی درش نیست اما سوال من درمورد وضعیت خکاوه هست و اینکه نظر شما و حیدر عزیز راجع به نمودار خکاوه چیه؟! آیا خکاوه (و گروه خودرو) شرایط مساعد برای برگشت موقت از همینجا رو داره یا خیر باید بره پایینتر؟ و اینکه ماهیت این برگشت احتمالی ، با توجه به وضعیت شاخص کل و شاخص خودرو چیه؟

در مورد سیمانی ها (سفارس) هم با شما هم نظرم
    سلام دوست عزیز نظر حسی بنده در مورد خودرویی ها اینگونه است

کف کانال بخر سقف کانال بفروشه. حتما هم باید فروخت چون احتمالا از قیمت خرید میره پایین تر.
    بنده سهام بزرگ رو بررسی کردم به ذوب رسیدم ذوب در این چند ماه 4 بار محدوده 290 رو نتونست رد کنه . فردا محکم معامله بشه میشه به فکر سنگین خریدن و گین حدود 20 درصد حداقل فکر کرد. خودم ذوب ندارم. کلا هیچ سهمی ندارم فعلا ولی ذوب جلب توجه کرد. فرهنگیان فروشنده است و میتونه فردا خریدار رو ببره تو باتلاق

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 15 از 82 نخست ... 5121314151617182565 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)