صفحه 68 از 82 نخست ... 18586566676869707178 ... آخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 818

موضوع: گاهنامه

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

پاسخ : گاهنامه

سلام
    خکاوه با استاپ95 خرید و یا نگه داری
    خوساز 235 استاپ
    وقوام 64
    بانکی ها فعلا روند نزولی یه کندل قوی تا صف خرید میتونه امیدوار کننده برای برگشت باشه .
    تپکو نمودار تحلیل بردار نیست یا من نمیفهمم. فعلا 130 رو میبنیم سد محکمیه .
    پترول استاپ110

........
    یه مساله عجیب اینه که برخی سهام تازه هفته ی گذشته از روند نزولی خارج شدند و روند صعودی شد . ممکنه این صعود دو سه ماهی طول بکشه این وسط انتخابات چی میشه پس؟ !

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام
    بازار پایه امروز حرکات منفی داشت بویژه صدرا . باید دید صف جمع میشه یا نه؟
    این بازار واسه پرریسک هاست . کسی که پرریسک نباشه احتمال سکته زدنش تو این بازار باالاست . من باهاش حال میکنم پرریسک هم هستم یعنی فردا گفتند پولت شد نصف تعجب نمیکنم!
    شعار مهمی که همیشه میگم سعی شود مثل چرخ و فلک نباشیم که بره بالا و بیاد برگرده سرجاش . مثل جاروبرقی حساب ریالی باید زیاد بشه . این مهمه . شناسایی سود تو برخی سهام که نون خوبی داده همیشه راه عاقلانه بوده . منظورم سهم خاصی نیست الان حرف کلی است البته برخی سهام تو نظرم هست دوست ندارم اسم ببرم یه دفعه باز بالاتر میرند ما شرمنده میشیم

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

در منفی بازار پایه خریدها قوی تر هم شد به نظرم !

فعلا با صدرا بازی می دهند !

شلرد حقوقی داد در منفی !

نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    با سلام
    بازار پایه امروز حرکات منفی داشت بویژه صدرا . باید دید صف جمع میشه یا نه؟
    این بازار واسه پرریسک هاست . کسی که پرریسک نباشه احتمال سکته زدنش تو این بازار باالاست . من باهاش حال میکنم پرریسک هم هستم یعنی فردا گفتند پولت شد نصف تعجب نمیکنم!
    شعار مهمی که همیشه میگم سعی شود مثل چرخ و فلک نباشیم که بره بالا و بیاد برگرده سرجاش . مثل جاروبرقی حساب ریالی باید زیاد بشه . این مهمه . شناسایی سود تو برخی سهام که نون خوبی داده همیشه راه عاقلانه بوده . منظورم سهم خاصی نیست الان حرف کلی است البته برخی سهام تو نظرم هست دوست ندارم اسم ببرم یه دفعه باز بالاتر میرند ما شرمنده میشیم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

تو این یه ماه گذشته به نظرم حداقل هر پرتفوی که سهامداران چیده بودند اگر با معیارهای درست چیده بودند حدود15- 20 درصد باید سود کرده باشند . 20 درصد یه ماهه عالیه برای بازدهی کل بازار .
    شعار همیشگی پول از بازار باید جذب پرتفو بشه و نباید اجازه داد طمع مانع شود سود تبدیل به ضرر بشه حتی تبدیل به سود کمتر بشه .
    یه عده ای از دوستان تو یه گروه تلگرام که هستم میگند هنوز" بازار رشد" نکرده و "جا داره" . نمیگم "جاداره" یا" جا نداره" نمیدونم .ولی اینکه "رشد نکرده" این حرف کاملا اشتباه است ممکنه پرتفوی ما رشد نکرده این مساله رو به بازار تعمیم میدهیم . اشکال از خودمون هست اونو ربط میدیم به بازار که رشد نکرده.
    به نظرم رشد خوبی داشته شاید ادامه دار باشه شاید نه پیش بینی نکنیم بهتره گام به گام با بازار باید جرکت کرد .
    شاخص کل وضعیتش کماکان اخطاری صادر نکرده که روند برگشته باشه

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

تپکو فعلا نتونست بالای 130 که قبلا عرض شد تثبیت کنه. 95-100 حمایت خوبیه . ولی به طور کلی بازار پایه فعلا علامت مثبت نمیدند.
    صدرا هم حدود 850 حمایت داره برای نوسانگیری البته . برای مطمئن شدن از اینکه اصلاح موقته و نه پایان روند باید اعدادی رو به بالا ثبت بشه تا بشه گفت اصلاح بوده . نمودار فلوله رو ببنید تو این تیپ حرکت باید باشه

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

موج انتخاباتی یا رو به اتمامه یا قسمت زیادی از رفته . روز بعد از نتایج مهمه از این بعد . اگر ایکس رای بیاره جی میشه ایگرگ رای بیاره چی میشه / تکلیف سهام حبابی چی میشه؟ کلی سهام حبابی الان داریم اینها داستشون کجا ختم خواهد شد ؟ تو این تیپ سهم گیر نیفتیم که تمام سرمایه گاها دود میشند

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

موج انتخاباتی یا رو به اتمامه یا قسمت زیادی از رفته . روز بعد از نتایج مهمه از این بعد . اگر ایکس رای بیاره جی میشه ایگرگ رای بیاره چی میشه / تکلیف سهام حبابی چی میشه؟ کلی سهام حبابی الان داریم اینها داستشون کجا ختم خواهد شد ؟ تو این تیپ سهم گیر نیفتیم که تمام سرمایه گاها دود میشند
    سلام

وضع تقریبا معلومه اگر روحانی رای بیاورد گروه خودرو

اگر هم نیاورد صف میلیونی گروه خودرو و تقریبا تمامی بازار منفی میشه تا منتخب جدید برنامه ها ی و کابینه خود را معلوم کنه و طرف مقابل امریکا با برجام چه کار میکنه تقریبا 4 الی 5 ماه االاف هستیم

در این بین گروه قندی باز هم خود نمایی میکنند نظر شماچیست خوش تیب
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    سلام

وضع تقریبا معلومه اگر روحانی رای بیاورد گروه خودرو

اگر هم نیاورد صف میلیونی گروه خودرو و تقریبا تمامی بازار منفی میشه تا منتخب جدید برنامه ها ی و کابینه خود را معلوم کنه و طرف مقابل امریکا با برجام چه کار میکنه تقریبا 4 الی 5 ماه االاف هستیم

در این بین گروه قندی باز هم خود نمایی میکنند نظر شماچیست خوش تیب
    من نظرم اینه در خد نظز اگه روحانی بیاد سهام شاید یه کم دیگه ادامه بده کمتر از 3 ماه بعد بره تو فاز فرسایشی دو ساله تا اوایل 98
    اگه یکی دیگه رای بیاره منفی میشه موقتا بعدش رو نمیدونم چی میشه؟ ولی سهام حبابی کم و بیش حبابشون خواهد ترکید

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

من نظرم اینه در خد نظز اگه روحانی بیاد سهام شاید یه کم دیگه ادامه بده کمتر از 3 ماه بعد بره تو فاز فرسایشی دو ساله تا اوایل 98
    اگه یکی دیگه رای بیاره منفی میشه موقتا بعدش رو نمیدونم چی میشه؟ ولی سهام حبابی کم و بیش حبابشون خواهد ترکید
    همیشه آن چیزی که انتظار نداریم رخ می دهد و باورش بسیار سخت چون خواصیت بازار بورس همینه با تشکر
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

چقدر این روزها بحث سیاسی میکنند آدم میخواد فرار کنه باز گیر میفته . به من چه از این و اون دفاع کنم پولی تو جیبم که نمیره. هرکس میخواد رییس بشه بذار بشه . ملت وقت گیر اوردند یا بیکارند یا نه نفعی شاید ببرند مالی یا پست و مقامی نمیدونم . عاقلانه نیست ادم عمرشو سر این حرف های پوچ تلف کنه که اثبات حق با کیه در حالیکه در عالم سیاست چیزی که وجود نداره حقه

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 68 از 82 نخست ... 18586566676869707178 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)