صفحه 13 از 13 اولیناولین ... 310111213
نتایج از شماره 121 تا 124 از مجموع 124

موضوع: tseclient

ستاره دار(1) mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,916
    تشکر شده 33,142 بار در 10,085 ارسال

پاسخ : tseclient

سلام.
    خوب چرا کاغذ مراغه را قرار دادید؟
    کاغذ مراغه اصلا هیچ گاه در بورس نیامده... قرار بود بیاید بعد منصرف شدند... برای همین پرونده‌ی داده‌اش هم که شما فرستادید خالی است! چون اصلا هیچ‌گاه در بورس داد و ستد نشد که نشد...
    شما در آن فهرست که می‌آید انتخاب همه را بزنید و بعد نوار سبز رنگش (Progress Bar) که کامل شد و برنامه کارش تمام شد می‌بینید یک سری از پرونده‌ها مانند همین کاغذ مراغه حجمشان یک کیلوبایت است و یک سری ده کیلوبایت و یک سری ۱۸۰ کیلوبایت... مثلا...

توضیحات کامل استفاده از این نرم‌افزار در تارنماهای بسیاری در اینترنت وجود دارد حتما آنها را مطالعه کنید. تقریبا هر اشکالی که داشته باشید آنجا هست. حتی در گذشته‌ی این جستار. که با گوگل هم می‌توانید آنها را جستجو کنید و بیابید.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    101
    تشکر شده 175 بار در 76 ارسال

سلام
    ممنون. ر استش چون نمادش بالا بود و میخواستم تست بگیرم اونو میزدم! شانس منه دیگه. 2 ساعت الافم کرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید prince0fpersia از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    ارسال
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش ارسال ها
    بعد از 2 روز اشکال در آی پی
    امروز تونستم دیتا دریافت کنم

واقعا دلیل مشخصی نداره
    من امروز تلاش کردم دیتا رو دریافت کنم اما ارور IP میداد با پروکسی هات اسپات ورژن 7.9.0 ویندوز دوباره تلاش کردم مثل هلو دیتا رو گرفت ! ... واقعا خاک تو سرشون با این برنامه نوشتن و امکانات نرم افزاری شون
    دوستان شماره تماسی ایمیلی چیزی از سازمان بخش نرم افزاری و آی تی دارین که بتونین اطلاع بدین درستش کنن ؟

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 3FX از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    10,916
    تشکر شده 33,142 بار در 10,085 ارسال

سلام. نصفه نیمه بارگیری می‌کند... یک سری را ساعت ۱۹ به روز رسانی می‌کنند... نمی‌دانم جریان چیست...
    پیش‌تر ساعت ۱۲/۵ به روز رسانی می‌شد اگر اشتباه نکنم... سپس دیرتر شد... سپس یک روز ساعت ۱۲ بود و یک روز ساعت ۱۵... سپس همه شدند ساعت ۱۷ - ۱۷/۵ سپس یک روز خراب بود یک روز درست... اکنون هم که یک سری شده‌اند ساعت ۱۷ و یک سری هم شده‌اند ساعت ۱۹... گمان کنم چند وقت بعد می‌خواهند کلا داده‌های هر روز را بروند روز بعد اعلام کنند!
    در بخش مسابقات هم که دیده‌اید... پرونده‌ی اکسلی که ما از خود تارنمای TseTmc بارگیری می‌کنیم خیلی وقت‌ها با چیزهایی که در تارنمای TseTmc درج شده مغایرت دارد!!!!
    .
    .
    .
    خدا وکیلی کاش مسئول جهنم را ایرانی انتخاب کنند... از امثال شاپور محمدی... یک روز هیزمش نخواهد بود و یک روز کبریت و...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان کار کن که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 13 اولیناولین ... 310111213

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 5 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 5 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •