صفحه 16 از 158 اولیناولین ... 6131415161718192666116 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 151 تا 160 از مجموع 1577

موضوع: جذابیت های تلفیق تکنیکال و فاندامنتال

عضو فعال
    ارسال
    870
    تشکر شده 6,489 بار در 921 ارسال
    برای دوستانی که در مورد کروی پرسیده بودند
    روند نزولی سهم همچنان پابرجاست و الان مابین خط مقاومت بلند مدت و حمایت میان مدتش قرار دارد.برای خرید بهتره تا شکسته شدن روند نزولی صبر کنید یا در نقاط حمایت وارد شوید. اولین حمایت 275و دومی که منطبق بر حمایت بلند مدت سهم است حدود 245

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    870
    فجر:
    از لحاظ تکنیکالی سهم در نزدیکی حمایت دو ساله خودش قرار گرفته تقریبا در قیمت 108 تومان با این خط برخورد می کند پس ریسک خرید حدود 110 کم است با حد ضرر کمی کمتر از 108 تومان
    از طرفی در قیمت حدود 128 با روند نزولی بلند مدت خود برخورد می کند. پس در صورت خرید حتما به این مقاومت مهم توجه کنید. اگر شکسته شود فصل رشد جدیدی پیش روی سهم گشوده خواهد شد

محسن جان اگر فرصت کردید شما هم نگاهی به بنیادی سهم بیندازید. جناب دیزل که نظرشون مثبت هست
    ممنون

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    ارسال
    3,188
    تشکر شده 29,230 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش ارسال ها
    فجر:
    از لحاظ تکنیکالی سهم در نزدیکی حمایت دو ساله خودش قرار گرفته تقریبا در قیمت 108 تومان با این خط برخورد می کند پس ریسک خرید حدود 110 کم است با حد ضرر کمی کمتر از 108 تومان
    از طرفی در قیمت حدود 128 با روند نزولی بلند مدت خود برخورد می کند. پس در صورت خرید حتما به این مقاومت مهم توجه کنید. اگر شکسته شود فصل رشد جدیدی پیش روی سهم گشوده خواهد شد

محسن جان اگر فرصت کردید شما هم نگاهی به بنیادی سهم بیندازید. جناب دیزل که نظرشون مثبت هست
    ممنون

ممنونم از تحليل جامع شما راشين جان درباره فجر روند بنيادي سهم نيز با توجه به افزايش قيمت محصولات فلزي و افزايش حاشيه سود شركت صعودي ميباشد اما به نظر بنده فعلا نميتواند از سد مقاومت 120 توماني عبور نمايد
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    ارسال
    84
    تشکر شده 367 بار در 114 ارسال
    ممنون از لطف هر دو عزیز
    فعلا که انگار با زلزله ژاپن و کاهش قیمت فلزات صبر کردن . مانیتورینگ کردن بهتره مگر اینکه اساتید نظر دیگه داشته باشند و گروه خاصی مدنظرشون باشه
    فقط یه سوال از هر دو عزیز قیمت مرقام باسه خرید مساعد به نظر میرسه این گروه پتانسیل بالایی در صعود دارند و این سهم با توجه به اینکه تمام خانواده انفورماتیک صعود قیمت داشتند این سهم هنوز با استقبال بازار مواجه نشده و در eps جدید شرکت افزایشم میبینیم از 59 به 69 رسیده
    به موفقیت خود ایمان داشته باشید

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    870
    مرقام رو اگر بگذارند تا حدود 460 پایین بیاد میخرم البته 495 هم حمایت خوبی داره و به نظرم بتونه تا 550 رشد کنه اما من تو این قیمت نمی خرم 460-450 کم ریسک تره

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    ارسال
    3,522
    تشکر شده 9,794 بار در 3,136 ارسال
    راشين عزيز در مورد شپنا فكر مي كني فردا برگرده يا درجا ميزنه و منفي ميشه؟
    وصندوق رو نظري نداري؟

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    تشکر شده 23,279 بار در 4,190 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش ارسال ها
    مرقام رو اگر بگذارند تا حدود 460 پایین بیاد میخرم البته 495 هم حمایت خوبی داره و به نظرم بتونه تا 550 رشد کنه اما من تو این قیمت نمی خرم 460-450 کم ریسک تره
    راشین عزیز سلام
    دوستان ارزش ذاتی سهمو بالای 650 محاسبه کردن و مطمئن هستم که بهش میرسه سهم در محدوده 430 مدتی بازی میکرد اما حجم معاملات بالای مداران و قدرت نقد شوندگی مداران در 207 تومن توجه منو به خودش جلب کرد و به جای مرقام ،مداران رو انتخاب کردم که بازدهی خیلی عالی داد البته به کمک سهامدار شخص حقیقییش که یه تنه سهمو داره بالای 300 میبره ... مرقام بعید میدونم تو اون قیمت های شما بیاد و داره فعلا تو محدوده 500 مقاومت میکنه که در صورت قیمت های شما نباید شک کرد....اما چندتا نکته در مورد شرکت بگم ...... سهم از لحاظ سلامت مالی و صورت های مالی و نسبت های مالی خیلی خیلی بهتر از رانفور و مداران هست ، ماهیت صنعتش هم که عالی، خب سال بعد سال این صنعته ...و نکته منفی اینکه این سهم مانند رانفور و مداران سهامدار عمده خوب نداره تا بتونه پروژه های خوبی بگیره اما با توجه به نیاز بالا در سال آینده حتما نوبت این شرکت هم میشه... قدرت نقد شوندگش هم یه ذره کمتر از مداران و رانفور و رپارسه .......... و در نهایت اینکه به قیمت 650 تومنیش شک ندارم
    پر سود باشید
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش ارسال ها
    راشين عزيز در مورد شپنا فكر مي كني فردا برگرده يا درجا ميزنه و منفي ميشه؟
    وصندوق رو نظري نداري؟
    احتمال اینکه شپنا زیر 537 بیاید خیلی کم است اما احتمال درجا زدنش هست کلا سهمی مثل شپنا سهم سهامداریست یکدفعه رشد می کند و همه را جا می گزارد از این نوع سهما نباید انتظار بازدهی سریع داشت
    نمونه دیگر این نوع سهام غدیر هست مدتها در جا میزند و حول یک قیمت بازی می کند و حرکتش را ناگهانی شروع می کند

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش ارسال ها
    راشین عزیز سلام
    دوستان ارزش ذاتی سهمو بالای 650 محاسبه کردن و مطمئن هستم که بهش میرسه سهم در محدوده 430 مدتی بازی میکرد اما حجم معاملات بالای مداران و قدرت نقد شوندگی مداران در 207 تومن توجه منو به خودش جلب کرد و به جای مرقام ،مداران رو انتخاب کردم که بازدهی خیلی عالی داد البته به کمک سهامدار شخص حقیقییش که یه تنه سهمو داره بالای 300 میبره ... مرقام بعید میدونم تو اون قیمت های شما بیاد و داره فعلا تو محدوده 500 مقاومت میکنه که در صورت قیمت های شما نباید شک کرد....اما چندتا نکته در مورد شرکت بگم ...... سهم از لحاظ سلامت مالی و صورت های مالی و نسبت های مالی خیلی خیلی بهتر از رانفور و مداران هست ، ماهیت صنعتش هم که عالی، خب سال بعد سال این صنعته ...و نکته منفی اینکه این سهم مانند رانفور و مداران سهامدار عمده خوب نداره تا بتونه پروژه های خوبی بگیره اما با توجه به نیاز بالا در سال آینده حتما نوبت این شرکت هم میشه... قدرت نقد شوندگش هم یه ذره کمتر از مداران و رانفور و رپارسه .......... و در نهایت اینکه به قیمت 650 تومنیش شک ندارم
    پر سود باشید
    سلام دوست عزیز از توضیحات مفیدتان متشکرم
    در بازدهی سهم شکی نیست اما برای من که فعلا این سهم را ندارم با توجه به وضعیت اندیکاتورها این احتمال را می دهم که بتوان پایینتر هم وارد شد شاید هم سهم من را جا بگذارد:ezpi:

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی abtin آواتار ها
    ارسال
    45
    تشکر شده 134 بار در 37 ارسال
    سلام خانم راشین
    اهداف سفارود رو چطور می بینی؟؟؟

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •