صفحه 57 از 158 نخست ... 7475455565758596067107157 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1577

موضوع: جذابیت های تلفیق تکنیکال و فاندامنتال

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    راشین جان میتونم حالا نظرتو در مورد ثاخت بدونم........همین جا از راشین و holy عزیز کمال تشکر را دارم........اگه به ساعتی که استاد holy تحلیلشونو زدن متوجه خیلی چیزا میشیم واقعا متشکرم...

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    راشین جان میتونم حالا نظرتو در مورد ثاخت بدونم........همین جا از راشین و holy عزیز کمال تشکر را دارم........اگه به ساعتی که استاد holy تحلیلشونو زدن متوجه خیلی چیزا میشیم واقعا متشکرم...
    درود بر شما و ممنون از قدرشناسیتون
    براتون آرزوی موفقیت دارم

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    با عرض پوزش و عذرخواهی اکید و شدید از استاد راشین عزیز و محترم
    راشین جان چون حقیقتش من دیشب و امروز مسافرت بودم و کم خوابی دارم ،اشتباه بزرگی مرتکب شدم ،
    بنده تصورم این بود جنابعالی دستوردادین موج شماری وایران رو قرار بدم ،برای همین اجابت امر کردم ،در مراجعه مجدد متوجه شدم فرمایش شما ثاخت بود
    که حتما تا چند ساعت دیگه تقدیم خواهم کرد .(حقیقتش چون دیتا تعدیل شدش رو ندارم باید دستی تعدیل کنم ،ولی بعد از تعدیل حتما ظرف چند ساعت تقدیم خواهم کرد )
    با اجازتون پست خودم در ارتباط با وایران رو حذف کردم و از حضورتون بازهم عذرخواهم که ناخواسته در این مبحث وارد شدم.
    عرض ارادت دارم

در ضمن به اعتقاد بنده هم همونطور که جنابعالی فرمودین و قطعا بهتر و صحیحتر از بنده هست در ابتدای زیرموج سوم هستیم (یا میشه گفت انتهای زیرموج دوم تقریبا)
    در مورد اون بخش اول نمودار هم راشین جان ،چون من نمودار رو تعدیل کامل (هم افزایش سرمایه و هم تعدیل دی پی اس)میکنم ،اون بخش اولی نمودار هم در موج یک بنده اضافه شده و اون هم حالت صعودی گرفته ،ولی طبق فرمایش شما اگه نخواهیم از تعدیل استفاده کنیم بهترین کار فرمایش شماست ...
    ارادتمندم
    سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار
    خواهش می کنم من که از این اشتباه استقبال کردم و خیلی هم خوشحال شدم چون باعث شد موج شماری زیبای شما از وایران را هم ببینم و متوجه اشتباه خودم بشوم اگر اشکالی ندارد ممنون میشوم پست قبلیتان را برگردانید

بابت تحلیل کاملتان از ثاخت هم ممنونم یک تشکر دیگر هم به خاطر اهمیتی که برای نظرات من و همه کابران قائلید
    حسن دیگری که موج شماری شما در هر دو حالت دارد این است که در آینده می توان به نتیجه قطعی برای اعمال یا عدم اعمال سود نقدی در دیتا رسید

در مورد ثاخت با اعمال سود نقدی آیا در ابتدای موج 5 هستیم؟اگر اینطورهست چه تارگتی برای آن می دهید؟
    ببخشید خیلی سوال کردم و میدانم خیلی کار دارید عجله ای برای پاسخ ندارم هر موقع فرصت کردید ممنون می شوم

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran نمایش پست ها
    به نظرم کمی اصلاح کنه تا حدود 300 خوبه یا از 340 رد بشه اهدافش هم با عبور از 340 شامل 360،400،430

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 114 بار در 45 ارسال
    با سلام به خانوم راشین چند وقت پیش از نظرتونو راجع به فملی جویا شدم که فرمودید به 1500 میرسه که تا 1480 آمد حالا سوالم اینه که شرکت صورتهای مالی سال 89 را کی منتشر میکنه مگر طبق قانون نباید تا پایان فروردین گزارشهاشو اعلام کنه.دلیل اصلی که سهمو نگه داشته امید به تعدیل اونه که تقریبا همه میگن بالای 15 درصد داره آیا ارزش صبر کردن داره؟

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید eleyot از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار
    خواهش می کنم من که از این اشتباه استقبال کردم و خیلی هم خوشحال شدم چون باعث شد موج شماری زیبای شما از وایران را هم ببینم و متوجه اشتباه خودم بشوم اگر اشکالی ندارد ممنون میشوم پست قبلیتان را برگردانید

بابت تحلیل کاملتان از ثاخت هم ممنونم یک تشکر دیگر هم به خاطر اهمیتی که برای نظرات من و همه کابران قائلید
    حسن دیگری که موج شماری شما در هر دو حالت دارد این است که در آینده می توان به نتیجه قطعی برای اعمال یا عدم اعمال سود نقدی در دیتا رسید

در مورد ثاخت با اعمال سود نقدی آیا در ابتدای موج 5 هستیم؟اگر اینطورهست چه تارگتی برای آن می دهید؟
    ببخشید خیلی سوال کردم و میدانم خیلی کار دارید عجله ای برای پاسخ ندارم هر موقع فرصت کردید ممنون می شوم
    درود بر استاد راشین عزیز و مهربان
    راشین عزیز باز هم از بزرگواری شما سپاسگزار و اشتباه خودم عذرخواهم ،
    راشین گرامی بزرگواری از شماست که بر خطای بنده با دیده اغماض مینگرید ،متشکرم
    در ارتباط با نمودار وایران طیق دستور شما عمل خواهم کرد ،ممنونم ......
    اما راشین عزیز ،حقیقتش در ارتباط با ثاخت ازتون اجازه میخوام یه زیر موج دیگه هم بزنه تا با اطمینان بیشتر نمودار تعدیل شده رو قرار بدم ،سپاسگزارم
    اما اگر بپذیریم درموج 5 قرار داریم 370 و 400 و 440 با تاکید بر اهمیت 400 تومن فکر میکنم اهداف بدی نباشه ،
    اختیار دارین راشین عزیز ،شما فرمایشاتتون حکم پرسش و سئوال نیست ،حکم استادی هستین که از دانش آموزش امتحان میگیره ،بنده در خدمتگزاری حاضرم ......

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 235 ارسال
    لطفا نظرتون را در مورد بترانس و ولساپا بفرمائید .....با تشکر

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید aminaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی مهدی آواتار ها
    تشکر شده 280 بار در 75 ارسال
    سلام از دوستانم خواهش میکنم در مورد الگوی زیز منو راهنمایی کنید(توسعه صنایع بهشر) :
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg t.jpg (16.4 کیلو بایت, 16 نمايش)

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی مهدی آواتار ها
    تشکر شده 280 بار در 75 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نمایش پست ها
    سلام از دوستانم خواهش میکنم در مورد الگوی زیز منو راهنمایی کنید(توسعه صنایع بهشر) :
    ضمن عذر خواهی به علت واضح نبودن عکس در پست قبلی تصحیحش کردم :

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    عرضه بلوك 15 درصدي شبريز اگهي شد وضعيت بنيادي سهم هم عالي است به نظر من ميتواند حداقل تا سطوح 300 تومان رشد كرده و بازدهي 20 درصدي بدهد راشين جان نظر شما چيست؟
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع