صفحه 97 از 158 نخست ... 4787949596979899100107147 ... آخرین
نمایش نتایج: از 961 به 970 از 1577

موضوع: جذابیت های تلفیق تکنیکال و فاندامنتال

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    ممنون از مشارکت دوستان عزیزم مصطفی،مارال،فیونا،علامه
    لطفا همه مشارکت کنید از بیان حرفها و افکارتان نترسید
    مارال جان حرفهای شما صحیح است اما من بیشتر هدفم این است که به روانشانسی شخصیت معامله گران که نمونه ای از جامعه ایرانی هستند بپردازیم و ببینیم به کجا میرسیم البته به شرطی که خوب فکر کنیم و از بیان افکارمان نترسیم. باید با یکسری حقایق روبرو شد هر چند میدانم شنیدن و پذیرش آن بسیار سخت است

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    بنده نظر دوستان را درباره ترس مردم از بي ثباتي رد ميكنم چون اين مردم را كاملا سزاوار اين وضعيت ميدانم و خودشان مسبب به وجود امدن اين وضعيت هستند خودشان ميدانستند در چنين روزي چنين مصبتهايي را خواهند كشيد اما عقيده خودشان راي خودشان را به يك سانديس فروختند پس چنين مردماني قائدتا نبايد ترسي هم داشته باشند
    در اين مملكت تورم و فقر و گراني بيكاري و هزار مصيبت اقتصادي و اجتماعي وجود داشته و روز به روز در حال بزرگتر شدن وخيمتر شدن و سنگينتر شدن ميباشد ولي اين ولي خيلي مهمه اين مردم دم هم نميزنند و اگر وضعيت فعلي صدها برابر بدتر از اين هم شود دم نخواهند زد پس اين مردم كاملا سزاوار اين وضعيت هستند از قديم هم گفتند خشك و تر با هم ميسوزند پس دوستان فعلا بايد بسوزيم.....
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارال صفا نمایش پست ها
    اما خب شخصا اصولی دارم برای خودم اگر در بازاربورس معکوس عمل نکنیم بازنده هستیم ممکن است سود کنیم در واقع با روند پیش رویم اما سود ما امنیت ندارد
    یکی از ویزگیهای منحصر به فرد تکنیکال همین است سهام رشدی را میتوان شناسایی کرد حتی اگر بازار موافق نباشد
    مارال جان منظورتون از خلاف بازار عمل کردن،خلاف روند عمل کردن که نیست؟

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط م نظري نمایش پست ها
    بنده نظر دوستان را درباره ترس مردم از بي ثباتي رد ميكنم چون اين مردم را كاملا سزاوار اين وضعيت ميدانم و خودشان مسبب به وجود امدن اين وضعيت هستند خودشان ميدانستند در چنين روزي چنين مصبتهايي را خواهند كشيد اما عقيده خودشان راي خودشان را به يك سانديس فروختند پس چنين مردماني قائدتا نبايد ترسي هم داشته باشند
    در اين مملكت تورم و فقر و گراني بيكاري و هزار مصيبت اقتصادي و اجتماعي وجود داشته و روز به روز در حال بزرگتر شدن وخيمتر شدن و سنگينتر شدن ميباشد ولي اين ولي خيلي مهمه اين مردم دم هم نميزنند و اگر وضعيت فعلي صدها برابر بدتر از اين هم شود دم نخواهند زد پس اين مردم كاملا سزاوار اين وضعيت هستند از قديم هم گفتند خشك و تر با هم ميسوزند پس دوستان فعلا بايد بسوزيم.....
    محسن جان همه ما میدونیم اون یه عده ای که رای خودشون رو فروختن به ساندیس و یا چیزهای دیگه،اقلیت هستن
    اما با حرفت کاملا موافقم که اگر 100پله بدتر ازین هم بسرمون بیاد بازهم دم نمی زنیم....
    ولی یه سوال ازت دارم آیا براندازی یا هر حرکت اعتراضی دیگه نتیجه دلخواه رو به ما میده...
    مثلا لیبی ،یمن،بحرین و .....دچار جنگ داخلی شدن...و هزینه ی زیادی دارن میپردازن ..آیا این کار واسشون صرفه داشت؟؟
    من میگم حتی درصورت انجام بدون نقص تحول...بازهم این سیکل ادامه دار خواهد بود...چون دموکراسی فقط یه آرمانه...طبق نظریات اقتصاد سیاسی و انتخاب عمومی هیچ گاه نمیشه که یک جامعه برپایه ی دموکراسی و انتخاب مردمی بنا بشه....
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 261 بار در 81 ارسال
    جناب راشين سلام
    اگه ممكنه بفرمائيد كه اصلاح شخارك تا كجاست و هدف سهم تا قبل مجمع چنده ؟
    ممنون

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamed1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی70 نمایش پست ها
    محسن جان همه ما میدونیم اون یه عده ای که رای خودشون رو فروختن به ساندیس و یا چیزهای دیگه،اقلیت هستن
    اما با حرفت کاملا موافقم که اگر 100پله بدتر ازین هم بسرمون بیاد بازهم دم نمی زنیم....
    ولی یه سوال ازت دارم آیا براندازی یا هر حرکت اعتراضی دیگه نتیجه دلخواه رو به ما میده...
    مثلا لیبی ،یمن،بحرین و .....دچار جنگ داخلی شدن...و هزینه ی زیادی دارن میپردازن ..آیا این کار واسشون صرفه داشت؟؟
    من میگم حتی درصورت انجام بدون نقص تحول...بازهم این سیکل ادامه دار خواهد بود...چون دموکراسی فقط یه آرمانه...طبق نظریات اقتصاد سیاسی و انتخاب عمومی هیچ گاه نمیشه که یک جامعه برپایه ی دموکراسی و انتخاب مردمی بنا بشه....
    دوست عزيزم منظور من چيز ديگري من ميگويم اصلاح بايد از خودمان شروع شود تا افكارمان منفعت گرايي فردي ميباشد تا وقتي افكارمان رفتارمان و اعمالمان نادرست است هيچ پيشروي كه نخواهيم داشت هيچ پسروي نيز ميكنيم بنده اعتقاد دارم اكثريت جامعه ما حتي ان كسي كه ادعاي ازادي و دموكراسيش ميشود فرد گرا و منفعت طلب هست حالا يك نفر منصب دارد و عيان ميشود يك نفر اب نميبيند وگرنه شناگر قابلتري خواهند شد.....
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط م نظري نمایش پست ها
    دوست عزيزم منظور من چيز ديگري من ميگويم اصلاح بايد از خودمان شروع شود تا افكارمان منفعت گرايي فردي ميباشد تا وقتي افكارمان رفتارمان و اعمالمان نادرست است هيچ پيشروي كه نخواهيم داشت هيچ پسروي نيز ميكنيم بنده اعتقاد دارم اكثريت جامعه ما حتي ان كسي كه ادعاي ازادي و دموكراسيش ميشود فرد گرا و منفعت طلب هست حالا يك نفر منصب دارد و عيان ميشود يك نفر اب نميبيند وگرنه شناگر قابلتري خواهند شد.....
    جناب نظری عزیز
    ولی من فکر میکنم این منفعت طلبی که شما میفرمایید هم زاییده فرهنگه و این فرهنگ بسیار زیاد تحت تاثیر رفتارهای حاکمیته
    شما به زمان خاتمی بزرگوار نگاه کنید چقد داشت همه چیز اصلاح میشد فقط در عرض چند سال
    وقتی طرف امنیت نداره میتونه به فکر جامعه باشه؟
    فقط خدانکنه ادم توی این مملکت مریض بشه من الان پدرم بیماره مدام با بیمارستان و هلال اهمر و ... سر کار دارم انقدر بی قانونی بی مدیریتی و ببخشید حماقت میبینم که حساب کار دستم میاد
    خوب برای اینکه بتونم خودمو حفظ کنم مجبور به فکر خودم باشم
    وقتی اکثریت مردم از اینکه فردا ایا سرپناهی دارن؟ ایا یه لقمه نون دارن بخورن؟ ایا اگه بیمار بشن بیمه ازشون حمایت میکنه؟ یا ایا بخاطر یه امپول 2 میلیونی که پول ندارن تهیه کنن مجبورن از جون عزیزترینهاشون بگذرن؟(اینو بشخصه تو بیمه دیدم) از هیچکدوم اینا کوچکترین امنیتی احساس نمیکنن نباید توقع داشت که به فکر جامعه باشن
    بنظر من مفاسد اجتماعی، فرهنگی و .... ریشه بسیار زیادی تو فقر و جوی هست که حاکمیت درست میکنه و افراد نمیتونن کاری بکنن
    چکاری از دست یه فرد بر میاد ؟؟؟؟؟؟؟
    حرف اخرم اینه که رفتار مردم ناشی از سیستمی که بر اونها حکومت میکنه و اجداد همین مردم جز بهترینهای دنیا بودن روزی
    ببخشید که پر گویی کردم
    ارادتمند

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 20 بار در 6 ارسال
    فکر کنم با بازاری منفی دوستان به گفتن چنین حرف هایی شده اند خدا می داند زمانی که ما در ما های پایانی سال قبل بوده ایم تمامی دوستان از این وضع راضی بوده و از اقتصاد و از دولت این جور حرف های تعریف تمجید می کردند
    نمی دانم اگر اقتصاد و این دولت بد است ما در بورس چیکار می کنید ؟
    مگر سبد سهام برای جلوگیری از ضررهای بیشتر نیست ؟
    مگر ما این بازار را فقط برای سود انتخاب کرده ایم ؟ و دوست نداریم ضرر ان را ببینیم ؟ مگ ما نمی دانیم که بازار منفی و مثبت دارد ؟
    ایا ما می توانیم به غیر از بازار بورس درجایی دیگر فعالیت کنیم ؟
    پس دوستان کمی صبر پیشه کنید مطمئن باشید اگر این ساندیس ها نبود و دولت دیگری دست به پا می شد الان اقتصاد ما چنین رشدی را نداشت؟

من خودم نزدیک 15 سال هست که در بورس هستم و تمامی راه و بی راه ها و روانشناسی بورس و همین طور حالت های افراد در بازار منفی و مثبت را می دانم دیگر خیلی نوشتم امیدوارم بنده رو عفو کنید و تمامی سوال و جواب ها را از خودم پرسیدم و اگر دوستان مایل بودند نیز میتوانند این سوال ها رو از خودشان بپرسند
    ارادتمند شما

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    دوستان نمیدونم کیا پست های بنده را دنبال میکنند اما این موضوع خرید و فروش صفی همیشه بوده و هست
    در ایران تعداد کسانی که کد بورسی دارند کمتر از 20 درصد جمعیت است اگر اشتباه نکنم
    از این 20 در صد تنها 5درصد به طور حرفه ای یا شغلی سهامداری میکنند
    و از این تعداد زیر یک درصد با تحلیل این کار را انجام میدهند
    ببینید
    اون کسی که دیروز روی 1314 توی صف خرید سهم گل گهر را نمی فروخت
    حالا چرا امروز روی 1300 برای فروش عجله داشت
    یا اونیکه یک ماه پیش روی 102 تومن به 20 میلیون صف خرید وپترو با 2 ریال سود به اندازه حجم مبنا هم صف نمیداد
    امروز با چه تحلیلی در 105 با 1150 درصد تعدیل و 15 تومن سود صف فروش نشسته

همیشه گفته ام و الان هم میگویم
    وقتی اخبار میگه توی بحرین خون از دماغ یک نفر اومده میلیونها نفر میان بیرون میگن مرگ بر امریکا بدون اینکه ربطش را بدانند
    حالا شما از این مردم چه توقعی داری
    وقتی اقای ایکس که ار را از بر تشخیص نمیده بهش میگن دلار شده 1170 میگه چی بخریم
    کار گزار میگه مثلا سهم ایکس میگه 1 میلیون سهم برام بخر بدون اینکه قیمت را بپرسه و تحلیل کنه
    همون اقا در همچین روزی اون یک میلیون را تو صف فروش میزاره بازم بدون تحلیل

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    تا وقتی برای کار ها مون دلیل نداشته باشیم همینه همینه همینه

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع