صفحه 25 از 158 نخست ... 15222324252627283575125 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 1577

موضوع: جذابیت های تلفیق تکنیکال و فاندامنتال

عضو عادی پر ریسک آواتار ها
    تشکر شده 269 بار در 66 ارسال
    نمایی از کاربراتور ایران .................سهم سودای 400 در سر دارد دوستان تکنیکالیست نظر بدهند ممنون میشم...................
    بزرگترین تجربه که در بورس کسب کردم:
    تنها منبع برای خرید سهام گزارش شرکتهاست ولاغیر
    70 درصد سبد را با توجه به گزارش شرکتها باید خرید و30 درصد را با اما واگر وشایعات

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پر ریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم از شما ممنونم

متاسفانه برای شرکتهای تازه واردی مثل بیمه پارسیان که روزهای معاملاتی کمی دارند نمی توان تحلیل تکنیکال معتبری ارائه داد .اما با توجه به اینکه سهم به قیمت عرضه اولیه رسیده به نظر نمی رسد جای افت چندانی داشته باشد. در مورد این نوع سهمها باید بیشتر به تحلیل بنیادی آن تکیه کنید
    با تشکر از شما
    سال نو پیشاپیش مبارک
    اول سلامت بعد پر سود باشید
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ارنست نمایش پست ها
    راشین عزیز نظرتان در مورد این موج شماری از کساوه چیست؟ هدف 340 تا 450 برای موج 5 نظرتان را تامین می کند؟

پاینده باشید

ارنست عزیز قبلا هم اشاره کردم چون بر مبحث الیوت تسلط کافی ندارم نمی توانم نظری بدهم بهتر است از سایر دوستان مانند جناب holy یا بابک عزیز سوال کنید
    فقط به نظرم موج 3 شما در ریز موجها اشکال داشته باشد اگر ممکنه ریز موج های موج 3 را هم بگذارید
    ممنون

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    در صورت امکان تحلیلی هم از وتوکا بفرمایید

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    ممنون از تحلیل شما من خودم هم با الگوی کاپ مشکل دارم وزیاد به الگوی کاپ هم اعتماد نمی کنم ولی نظرم رو الگوی پرچم هست که با شکست مقاومت 330 سهم هدف 400 رو درسر داره...............

اصول استفاده ازالگوی پرچم Flag Paternالگوی پرچم از امتداد اتصال محدوده ای از تغییرات قیمت در میانه یک روند به وجود می آید که شیبی کم و خلاف جهت روند قبل از خود دارد. این الگو معمولا مدت زمان زیادی پایدار نمی ماند و خیلی زود شکسته می شود. با شکسته شدن امتداد خطوط الگو بازار به اندازه ابتدای روند قبلی تا نقطه آغاز اولین موج الگوی پرچم پیش روی دارد.
    http://www.iranbourseonline.com/forexschool/leasson12/
    به نظر من فقط چند کندل نزولیست و شکل پرچم را ندارد. تا جاییکه من میدانم در پرچم باید شکل امواج مشخص باشد .اگر اینطور باشد که هر اصلاح کوچکی را می توانیم پرچم در نظر بگیرم .درسته ؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,981 بار در 850 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام محمد عزیز
    تا جاییکه میدانم معمولا خرید در ابتدای موج 3 بیشترین بازدهی را دارد.مثل وسینای 110 تومانی اولین سهمی که به نظرم میرسه حفاریه هر چند هنوز مطمئن نیستم موج 2 تمام شده باشد
    فعلا سهم دیگه ای مد نظرم نیست باید سهمهای جدید پیدا کنیم
    شما سهمی سراغ دارید که در ابتدای موج 3 باشه؟
    سایر دوستان هم همکاری کنند
    با سلام و ارادت
    راشین عزیز به نظرم وصنعت(اگه130 بشکنه و تثبیت) و حفاری(البته اگه بالای 260-65 تثبیت بشه وارد موج 3 میشن)
    قبلا در مورد کمرجان سوال کرده بودم...و شما در صورت فرصت گفته بودین زحمتشو میکشین...ممنون میشم...مقاومت مهم سهمو بررسی کنید...
    فاراکم که جناب فریبز به زیبایی قبلا تفسیر کرده بودن...و شما هم تایید کرده بودین..و وارد موج5 شدیم...ولی به علت اینکه هنوز صدرا تو کانال نزولیشه...احتمالا دوباره به فاراک ضربه بزنه...و حدود125 رشد فاراک و متوقف کنه(اینا نظر منه و ممکنه اشتباه باشه...در ضمن خودم همچنان تعدادی فاراک و صدرا دارم...)
    در مورد خنصیر به نظرم اصلاحش داره تموم میشه و حرکتی جدید می خواد شروع کنه...
    ممنونم میشم شما رو سهمهایی که مثبتین و کوتاه مدت آماده حرکتن..نظر بدین و راهنمایی کنید...(تمحرکه+غشان+قند موردشت+وایران+وتوسم+وبانک+و غدیر+ومعادن وسه سهم قبلی فارک و کمرجان و خنصیر ...به نظرم آماده حرکت دارن میشن و گین خوبی دارن)

عضو عادی ارنست آواتار ها
    تشکر شده 93 بار در 24 ارسال
    راشین گرامی ممنون بخاطر پاسخت. موج 3 را من به همین شکل دیدم. یعنی فکر می کنم که موج 3 حتما نباید ان 5 موج را داشته باشد و در عوض می تواند شیب تندی داشته باشد.
    فاصله انسان تا شیطان ، باز هم انسان است.

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ارنست از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حبیب نمایش پست ها
    در صورت امکان تحلیلی هم از وتوکا بفرمایید
    وتوکا با یک باند مقاومتی محکم در محدوده 201-208 روبروست اگر بتونه عبور کنه ابتدا تا 220 و سپس 235 رشد خواهد کرد .اولین حمایتش هم 187 هست
    من اگر سهم را داشتم در این قیمت ها خارج می شدم و در صورت از مقاومت یا اصلاح مناسب مجددا خرید می کردم

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد ساده نمایش پست ها
    با سلام و ارادت
    راشین عزیز به نظرم وصنعت(اگه130 بشکنه و تثبیت) و حفاری(البته اگه بالای 260-65 تثبیت بشه وارد موج 3 میشن)
    قبلا در مورد کمرجان سوال کرده بودم...و شما در صورت فرصت گفته بودین زحمتشو میکشین...ممنون میشم...مقاومت مهم سهمو بررسی کنید...
    فاراکم که جناب فریبز به زیبایی قبلا تفسیر کرده بودن...و شما هم تایید کرده بودین..و وارد موج5 شدیم...ولی به علت اینکه هنوز صدرا تو کانال نزولیشه...احتمالا دوباره به فاراک ضربه بزنه...و حدود125 رشد فاراک و متوقف کنه(اینا نظر منه و ممکنه اشتباه باشه...در ضمن خودم همچنان تعدادی فاراک و صدرا دارم...)
    در مورد خنصیر به نظرم اصلاحش داره تموم میشه و حرکتی جدید می خواد شروع کنه...
    ممنونم میشم شما رو سهمهایی که مثبتین و کوتاه مدت آماده حرکتن..نظر بدین و راهنمایی کنید...(تمحرکه+غشان+قند موردشت+وایران+وتوسم+وبانک+و غدیر+ومعادن وسه سهم قبلی فارک و کمرجان و خنصیر ...به نظرم آماده حرکت دارن میشن و گین خوبی دارن)
    سلام محمد جان حالتون چطوره؟
    شرمنده فراموش کردم
    کمرجان به نظرم هدفش حدود 600 باشه اما با توجه به برخورد به مقاومت در اندیکاتور rsi اصلاح کوچک یا در جا زدن داشته باشد.553 که منطبق بر فیبوی 78.6 اصلاحیست مقاومت مهمی محسوب میشه

در مورد وصنعت به نظرم بازدهی خیلی خوبی در انتظار دارندگان سهم با عبور از 130 باشد اما اینکه در موج 3 باشیم شک دارم
    با حفاری هم موافقم

من چند روزه در کمین خرید ومعادن هستم اما تا قیمت مورد نظرم اصلاح نکرده به نظرم اهدافش 900 و 1100 باشه
    کگل و کچاد هم که قبلا گفتم
    موتوژن هم به نظرم بین 10 تا 25 درصد بازدهی داشته باشد
    با غشان و وتوسم و قمرو موافقم در مورد سایر سهمهایی که نام بردید فعلا نظری ندارم. رایان هم که امان ندادند اصلاح کند
    الان سهم دیگری به جز آنهایی که بررسی کردم در ذهنم نیست

17. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    نمایی از کاربراتور ایران .................سهم سودای 400 در سر دارد دوستان تکنیکالیست نظر بدهند ممنون میشم...................
    اگر بتونه بالای 280 خودشو نگه داره با نظرتون موافقم. فکر نمی کنید نیاز به اصلاح یا تشکیل یک الگوی ادامه دهنده داشته باشه؟
    فکر میکنم قسمتی که با قرمز مشخص کردید، الگوی پرچم مورد نظرتون بوده، که اگر اینطور باشه به نظر من حداقل هنوز تشکیل نشده

19. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع