صفحه 3 از 391 نخست 1234561353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 3904

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با مهربان

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...راشین عزیز حضور تو در هر فروم بورسی level اون فروم رو حداقل 3 پلاس بالا میبره...من زیر امضاها اثری ویادی از یکی از دوستان و عزیزان دیرین خودم در فرابورس میبینم...یاد ناهید و همدم عزیز هر دو بخیر...ناهید جان سلام میکنم و خوش امد میگم حضور شمارو...

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی malavan آواتار ها
    تشکر شده 1,629 بار در 297 ارسال
    مهربان خان مهربان :ezpi:
    ای متخصص تحلیلهای ناب از فاسیمین
    این بنده خدا نگین ساحل رویال هیچ خیری از این حفاری ننه مرده ندید همچنان که من ندیدم
    خیر سرمون گفتیم خودمان که حفاری البته از نوع ملی اش کار می کنیم گه گداری یه پاتک ،، حالا با واسطه یا بی واسطه به این هدایت ا... منظورم همون خادمی خودمان است که یه زمانی مدیریت مهندسی مان دستش بود که حالا برای خودش مدیر عامل قدری شده،،، یه اطلاعاتی ، رانتی چیزی بگیرم ازش ،،، اما اصلا دم به تله نداد که نداد :Cry:
    و ما همچنان اندر خم یه چندر قاز سود از این حفاری موندیم:Cry:
    کجا بودیم
    آهان
    می خاستم بپرسم آیا این بنده خدا نگین ساحل می تونه یه تکون اساسی به این فاسیمین بده یا نه اون بقیه پولی هم که براش مونده اینجا نابود میشه:Question:
    مرسی
    بی چیز باش***ناچیز نباش[/COLOR]

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید malavan از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال LEON آواتار ها
    تشکر شده 722 بار در 194 ارسال
    ای جان.آقا دکتر.آقا این برادر منم داره پزشکی میخونه(یه پزیم دادیم)من دارم روش کار میکنم شما رو الگو کنه بیاد تو بورس مث من ورشکست شه
    خلاصه مه مشعوف مندم دکی جون

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید LEON از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط malavan نمایش پست ها
    مهربان خان مهربان :ezpi:
    ای متخصص تحلیلهای ناب از فاسیمین
    این بنده خدا نگین ساحل رویال هیچ خیری از این حفاری ننه مرده ندید همچنان که من ندیدم
    خیر سرمون گفتیم خودمان که حفاری البته از نوع ملی اش کار می کنیم گه گداری یه پاتک ،، حالا با واسطه یا بی واسطه به این هدایت ا... منظورم همون خادمی خودمان است که یه زمانی مدیریت مهندسی مان دستش بود که حالا برای خودش مدیر عامل قدری شده،،، یه اطلاعاتی ، رانتی چیزی بگیرم ازش ،،، اما اصلا دم به تله نداد که نداد :Cry:
    و ما همچنان اندر خم یه چندر قاز سود از این حفاری موندیم:Cry:
    کجا بودیم
    آهان
    می خاستم بپرسم آیا این بنده خدا نگین ساحل می تونه یه تکون اساسی به این فاسیمین بده یا نه اون بقیه پولی هم که براش مونده اینجا نابود میشه:Question:
    مرسی
    ...سلام ملوان عزیز ...اقا خادمی و جوادی و هوشنگی رو ولش کن...خیلی موجز وخلاصه عرض کنم خدمت شریفت...تا مجمع نگهش دار زیر 1500 بامید خدا این سهمو با 150 سود مجمع نمیفروشی....دیروز صحبتی با حمید اعرابی عزیز تو بورکس داشتیم که به گفته ایشون و خوب شنیده های من که البته کمی کمتر بود اعلام سود 190 کالسیمین بزودی زود قطعیه....
    ..من نظرم اینه رو این قیمتا و کمی پایین تر یه نیم نظری رو کروی داشت هباشید یه 20 درصدی تا اردیبهشت حداقل توش هست...

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط LEON نمایش پست ها
    ای جان.آقا دکتر.آقا این برادر منم داره پزشکی میخونه(یه پزیم دادیم)من دارم روش کار میکنم شما رو الگو کنه بیاد تو بورس مث من ورشکست شه
    خلاصه مه مشعوف مندم دکی جون
    ...اقا تا اومدم تاپیکو بازکنم که چشمم به جمال اسمت روشن شد منو بردی به گذشته های دور دست و ژان رنو و ناتالی پورتمن و حرفه ای عجب فیلم تاثیر گذاری بود من از روزی که این فیلمو دیدم از طرفدارای پروپا قرص این دوتا هنرپیشه شدم که البته شنیده ام که ناتالی هم یه نیمچه کهخوب....ولش کن جاش اینجا نیست....به همقطار من سلام برسون و ببین اگه میخوای روش کار کنی وقت بیشتری بزار دیگه وقتی متقاعد شد به شهریور و مهر نکشه که تو تلاطم افت بازار و بگیرو ببند دوزار ده شاه بالا رفتن پایین اومدن باشه...یه چند چلسه فشرده همچین به روش امنیتی و اعتراف گیری روش کار کن جلسات فشرده تر الات شکنجه در دسترس ذهنی جسمی تا اخر سال دیگه متقاعد شده باشه...

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ....اقا ما از صبح نشستیم پای کامپیوترو این قیمت روی رو از کیتکو رفرش میکنیم و بر این باوریم که همونطور که در پای میز صبحانه 10 سال پیش با ای ندوجواهر چشمانمان برخورد هواپیماها رو با برجهای دوقلو دیدیم الان هم در خلسه فروریختن قیمتهای جهانی بسر میبریم یا خییررر...فلذا....خدایا....کالس مینو بفروشم؟؟؟...

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 31 بار در 9 ارسال
    سلام اقا دیدیم تو تایپک دکتر مهربانیم گفتیم این دعا را مرقوم کنیم که خداوندا به انان که بدخواه مدخواه این دکتر مایند یا به کالسیمینش نگاه چپ کنند 1 هفته اسهال مکرر عنایت بفرما

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arya از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya نمایش پست ها
    سلام اقا دیدیم تو تایپک دکتر مهربانیم گفتیم این دعا را مرقوم کنیم که خداوندا به انان که بدخواه مدخواه این دکتر مایند یا به کالسیمینش نگاه چپ کنند 1 هفته اسهال مکرر عنایت بفرما
    ...سلام اقامن فدات شم امین امین ....اسهالشم اسهال چرب باشه که با تست گزیلوز هم مثبت نشه....خدا قذافی رو که کالسیمین مارو به این روز انداخت ب هاسهال مسافرتی ای کولای انترو همورازیک مبتلا کنه ...یا شیگلوز...که خودم یه بار گرفتم میدونم چه دردیه....

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    دكتر ناسلامتي تو سيدي دست خير داري بابا يه دعايي چيزي كن اين مردك قذافي كارش تموم بشه يه دنيا از شرش راحت بشن يه پيشنهاد دارم به هر كدوم از مريضهات بگو يه دست به دعايي براي سقوط اين مردك ببرن بالا....
    پينوشت: ميترسيم قذافي بياد پايين اين عربها هم جو گير عربستان اوضاعش قمر در عقرب بشه اونوقته كه شپنا و شبريز يه 50 درصدي ميدن و مموتي كه كول كولش ميشه ...
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 7 بار در 3 ارسال
    با سلام
    فولاد مباركه،فولاد هرمزگان و معدن سنگان رت خريده.پشتوانه خوبي داره.6% گل كهر و 11 % چادرملو.30% ومعادن كه فكر كنم مي خواست بفروشه و طرح توسعه شهيد خرازي 2.5 مسليون تني ولي به زودي جواب نمي ده.به ديد 2 ساله عاليه. تا نظر دوستان چي باشه؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اميرمحمدبورس از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 3 از 391 نخست 1234561353103 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع