صفحه 51 از 391 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 3904

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با مهربان

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    [quote=وحید83;253861]سلام
    مخصوصا وقتی در یک صبح خواب آلوده بجای 5000 یکهویی 50000 بخری >
    ...اگه مرد بودی و میدیدی دوستت در چه وضع اسفناکی گیر افتاده یه حواله مگان به من میدادی میرفتم بیرون میفروختم کمی از ضررم جبران میشد....رفیقم رفیقای قدیمی...ایشالله اسید اوریکت بشه کله قند اوریک...

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    [QUOTE=خودشکوفائی;253884]مهربان امروز یکی از دوستان اومده بود محل کارم.. وسط محاسبه درصد رشد احتمالی نمادها تا آخر سال بودیم که واسه استراحت. ... فروم بورسی رو نشونش دادم و همین تاپیک رو...
    . می گفت تو و مهربان وسط کلی مطلب تخصصی اقتصادی چه دری وری هایی نوشتین!!...خلاصه با شناختی که از روحیه شر و شور من داشت گفت خوب دوستی پیدا کردی اما کلا می خندید که این وسط شما چی می گین و بقیه کجان؟؟
    خبر نداره که اینجا قراره بشه آرامگاه دوستان... اوه ببخشید... منظور آرامشگاه باید باشه.... باز سه شد....[/QUOTE
    ....ممد جون....حالا جالب اینجاست که من وسط بازار دنبال تاپیکای عکسهای جالب از همه جا و تاپیک طنزو چی بگیم کجا بگیم بخندیمم همینکه بازار تموم میشه یادم میافته ااا...الان باید تاپیکای تحلیلی رو میخوندم... میافتم تو تاپیکای چی چرا و امروز چه غلطی کردیم چرا چه غلطی کردیم....
    ...این نشون میده یا ما کمی delay داریم یا بقیه دارن اشتباه میکنند ...بنظر من باید سهمشونو بخرن بعد بیان تو تاپیک به ما ملحق شن....ممد...یه چند تا فیلم دهه 50 -60 مال از اون کلاسیکا که به دل بشینه معرفی و تحلیل کن میخوایم یه کاری کنیم همه بچه ها وسط بازار هوایی شن بیان این تاپیک....

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خودشکوفا آواتار ها
    تشکر شده 12,121 بار در 1,678 ارسال
    مهرداد جان من که آماتور نیستم و با استراتژی های قوی و متنوع خرید می کنیم..
    ..مثلا همچنان به یه سرکتاب واز کن پول می دم و اون بهم سهم معرفی می کنه...
    .. اتفاقا بهم پیشنهاد داده در گروه دباغی و پوستین دوزی سرمایه گذاری کن که الان بازار خوابه...
    بیست سال دیگه تازه می فهمن من کیم!!! حیف که تو این مملکت دیر ما مبتکرین کشف می شیم... زمانی سراغ ما میان که دیگه عمرا بتونم ببخشمشون!!!

به نظر من تفاوت یه فاندامنتالیست و یه تکنیکالیست همانا تفاوت یه فوتبالیست و بسکتبالیسته....

لاکردارر شعره اصلا...

حالا من می خوام تو این هنگامه ورزشی!! با هفت سنگ راه جدیدی وا کنم... خدایا کمکم کن...!!

درباره فیلم هم اطاعت.... امروز غروب اقدام میشه....

راستی این جمله از شوپنهاور رو دیروز در کتاب تسلی بخشی های فلسفه خوندمش که خوراک توست...
    می دونی که ایشون یکی از بزرگترین بدبینان تارخ فلسفه است... راجع به زندگی فرموده:
    امروز بد است و هر روز بدتر خواهد شد تا این که بدترین اتفاق رخ دهد!!!!!
    شاید برات برات جالب باشه که بدونی درباره غم های ناشی از عشق ایشون شاید بهترین فیلسوف باشند...
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ....سلام به دوست خوبم ممد...
    ...ممد 10 -12 تا تیکه یخو گذاشتم تو کیسه درشم سفت بستم چسبوندم اونجایی که باید چسبوند ...فقط به این دلیل که سوختن داره ادم تو این بازار سراسر مثبت غبشهرو قثابتش منفی باشه...البت بقیه سهامم مثفته....
    ...ممد عزیزم...هیچ تفاوتی با هم ندارن....تمام سال به خودشون میپیچن اخر سال ضرر میکنن...تکنیکالیستها به گردن ناقص بودن داده ها یا حرکتای غیر متعارف سهما میزارن یا تو موج شماری جزرو با مد اشتباه میگیرن....
    ...حالا وضع فاندامنتالیستا که خراب تره...چون گروه بالا نهایت تو نرم افزار 4 تا کلیک کن دوتا نرده و سه تا پشت پنجره ای بزارن.....این عزیزان دل ناچارا تا محل کارخونه برن....مواد شیمیایی غذایی دارویی رو مزه مزه کنند همی....قسمت مالی بشینن پول بشمرن.....
    ...قسمت فروش شرکت کالاهارو جابجا کنند همی....اخرشم بعد از دنیایی تحلیل دولت با یه قانون خلق الساعه رشته هارو پنبه میکند همی...
    ..ممد جون....بعدش...وقتی هردوگروه سهمشونو با ناامید شدن از رسیدن به نتیجه مطلوب میفروشن....اون رانت دارو اون که شانسی خریده رو خریدشون میرن توسود...
    ....روزگار همیشه نتیجه یه کوشش رو اونطور که درخور و شایسته اشه نمیده...
    .....اما ممحمد عزیز....من بیشتر از این جمله پیروی میکنم...خوشبخت کسی نیست که مشکلی ندارد....خوشبخت کسیه که با مشکلاتش مشکلی ندارد همی....

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

مهربان جان من خودم قشهد و غبشهر داشتم که قشهد رو ابتدای نزولش دادم رفت و اما غبشهر....
    نگرانش نیستم و حتی بهش نگاه نمی کنم. چنان که باید صبرم زیاده. سال مالیشون آخر آذر تمامه و تو سه ماهه جبران مافات می شه... راستش الان وقت خریدشه.... p/e 2 یا 3. با حساب تعدیل حتمیش و سود مجمع فرصت خوبیه.... امروز یکی از دوستام حسرت می خورد چرا پول نداره که خودشو غرق کنه توش.... خلاصه که نترس و بچسب به داداشت... فوق فوقش ورشکست میشه جای خسارتمون کلی روغن گیرت میاد!!!
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

پیشنهاد من به علاقه مندای ژانر علمی تخیلی:
    ادیسه فضایی هست که البته قبل از انقلاب تو ایران به نام راز کیهان نمایش داده شده. فیلم عجیبیه واسه آدم های صبور البته. ریتم فیلم واسه ما مردم عجول و کم تحمل این دوره و زمونه شاید کند به نظر برسه ام
    اما بی تردید با نظر کارگردان و غول کمالگرای تاریخ سینما کوبریک مبنی بر القای حس کند بودن پیشرفت تمدن همخوانی داره.
    مثه همیشه جزئیات در فیلم در اوج وسواس رعایت شده اند که با توجه به روحیه سختگیرانه کوبریک طبیعی هم هست. یکی از کارهای نو و ابتکاری در زمان نمایش فیلم در پنجاه سال پیش ؛ حذف نام عوامل فیلم و بازیگران از تیتراژ اول فیلمه که تو اون زمان کاملا غیر عادی بوده.
    فیلم چهار اپیزود داره و می شه بهش عنوان پیشگویی از آینده بشری هم نام نهاد. دیدنش خالی از لطف نیست.
    ناگفته نمونه که آقایون بیشتر از خانمها باش ارتباط برقرار کرده اند و رتبه 93 فیلم های برتر سایت مهم imdb رو داره .
    خوش باشید رفقا و در جادوی سینما غوطه ور شوید...

http://www.imdb.com/title/tt0062622/
    (نيچه)

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مندی آواتار ها
    تشکر شده 4,750 بار در 711 ارسال
    دکتر خیلی مخلصیم هر وقت دلم میگره میام این تاپیک واز نوشته های دوستان فیض میبرم
    هر وقتم تو خرید سهم ضرر میکنم میام خریدای شما رو که میبینم دلم آروم میگره خدا خیرت بده که اینقده مایه قوت قلب هستی
    درضمن تو تاپیک مارگارین تالار گفتمان بورس غیبتت کردم راضی باش قضیش مال درد دل اتا بود گفته بود فکر نکنم بیشتر از من کسی غبشهر 1500 تومانی داشته باشه درجوابش گفتم دست من و دکتر مهربون هم بزار تودستات
    راستی رفتم پول واسه یکی کارت به کارت کنم اشتباهی واسه شما ریختم حالا قابلی نداره ولی اگه دوست داشتی کارت به کارت کن سه تومن ناقابل
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ..... ای هیچ تر از هیچ ، تو بر هیچ مپیچ

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مندی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ....با سلام و شب بخير خدمت همه سهامداراي محترم كه الان با چشماي وق زده و زبون اويزون تو تاپيكاي فروماي بورسي دنبال اخرين تحليلو اخبار رانتي و صحبتهاي اساتيد و دانشيارو كف بيني و تعيين زاويه طلوع خورشيد با افق بجهت خريدو فروش فردا هستند...امشب همه اتون با چه لبخنداي مليحي به خواب ميريد اوضا احوالتون خوبه كپكتون خروس ميخونه قطار ارزوهاست كه از جلوي چشو چالتون رژه ميره....سر سفره شام نشستيد تو افكارتون غرقيد قاشقو جاي سوراخ دهن تو منخرينتون فرو ميكنيد بميرم براتون...
    ....سلام ويژه خدمت دوست عزيز و سفته بازم كمر باريكم حميد اعرابي كه ميدونم با دقت مطالب منو ميخونه و بيلي گردن شكسته و باقي شبه اساتيد مثل شبه وبا هم هستيم دربست....بيلي برا دماغت چيكار كردي؟؟؟...
    ....اكنون كه از طبقه 4 پلاك 11 خيابان داونينگ استريت با شما در ارتباطم تمام سهامم....تاكيد ميكنم ...همه...آآه...از دم...صف خريد...فولاد معادن گل گهر فملي ....
    ....امروز منشي و پرستار امونو اوردم كنار لپ تاپ مارك سوني ام كه 2 تومن خريدم الان شده 4.5 مخلص همه هم هستيم مايه داريه ديگه گفتم ميفهميد 4 درصد مثبت يعني چي...گفتن نه...راز بگشا اي حكيم فرزانه...دستي بر ريش سپيد خود كشيده فرمودم تا كي ميخوايد به اين زندگي سگي (ببخشيد ابرو مند كارمندي)ادامه بديد...چرا شما نبايد سالي 2-3 بار مسافرت خارج داشته باشيد...نگاهي به ان بانو انداخته گفتم فرزندم...تا كي ميخواي به فرزندت برنج سفيد و ترب براي سد جوع بدهي...نگاهي به منشي كرده و بانگ زدم بر او...(البته اينبار نگاه عميق بود)...اي واي بر تو تا كي حسرت مهاجرت به بلاد روم بر تارك سرت(با توجه به نوع ارايش گيسوان حداقل 20 سانت بالاي كله واقعي در نظر بگيريد)گذر كند بي اميد به دست يافتن به ان....مانيكور دستي 20 تومن...
    ...اقا تا اينو گفتيم پرستارمون گفت دكتر من شنبه طلاهاي خودمو بچه رو ميفروشم منشي امون هم عرض كرد 3 ميليون همه پس اندازمه يعني تا اخر سال يه پرايد ميشه...برق حرص و اشتياق به پول رو در چشمان نامردشان خواندم به وضوح...بنده هم با منخرين خودم در حال بازي كردن بوده با كمي بي تفاوتي به جهت تيز كردن هر چه بيشتر لهيب اتش اشتياق و مال اندوزي جمعيت نسوان به سراغ باز كردن مسنجر خودم رفتم كه به ناگه اولين offدر برابر چشمانم خودنمايي كرد...دوست دنداپزشكم بود كه سال پيش فاراك 250 تومني و مپناي 510 تومني براش خريده بودم...اين نازنين رفيق هم هرروز صبح به پيامي اتشين و پر از الفاظي پرمهر و دوستانهگونه هاي نازنين مارو نوازش ميكرد....
    ...از قضا اين offدرست در برابر نگاههاي پرسشگر اين دو ضعيفه باز شد...مرتيگه بي ادب برا 50 درصد ضرر ابروي مارو جلوي همكارام ريخت...بي جنبه...بايد ميرفتم براش صدرا ميخريدم....بعد ملاجم بصورت خودكار ياداوري كرد كه بنده عكس همسر پرستار محترم رو رويت كرده و به قطر گردن ايشان و مسقط الراس كه همانا بچه خيابون سعدي قزوين (همشهري خودمه البته)هستند واقف بوده و از قضا خواهر منشي حفظه الله تعالي از بلاد پهلوان خيز لرستان با 8 برادر كه 3 فقره بصورت حرفه اي بوكس كار ميكنند ميباشند همي....
    ...ديدم نه....ريسك به ريوارد خيلي بالا رفت حالا با برادر همشهري يطوري ميشه فيفتي فيفتي كرد ولي هموطنان لر ما خيلي پي بر اي و افق سود اوري سهم متوجه نميشن...
    ...شما براي سبد گرداني بايد اطلاعات جامعي از وضعيت خانواده طرف داشته باشيد....
    ....اين قثابتو 500 خريده بودم...517 نفروختم حالا 483 تومنه...تف...مصصبتو...
    ...سلام بر دوست نازنينم داش ممد گل....حالين ياخچيدي...محمد در حال ديدن فيلم نوت بوك هستم...ديدي يكم دربارش باهات صحبت كنم...
    ...اين كوبريك مثل وودي الن خيلي علاقه به ساخت فيلمهاي داشت كه پس زمينه هاي پنهان و جنبه هاي اروتيك روح وروان ادمي رو به نمايش در مياورد....با چشمان باز بسته اش بي نظير بود...ميگن تام كروز بعد از بازي تو اون فيلم زخم معد گرفت و البته خودشم چند ماه بعد مرد...تمام فيلمهاش شاهكاره...غلاف تمام فلزي...شاينينگ...همين اوديسه فضايي...هيچوقتم نفهميدم كه سر اين فيلم چي ميخواست بگه....ميدوني چيه ممد...همه صحبتاي كوبريك خارج از ماهيت و چگونگي پيدايش به حركت غريزي و در راستاي طبيعت مخلوقات ميرسه...انسان و خشونت...غريزه و خشونت...مثل شاينينگ كه چطور وجه ديو صفت اون يارو تبديل به يه عنصر اسيب رسان در رابطه با خانوادش ميشه يا در همين چشمان باز بسته غريزه جنسي دستمايه كشمكش بين يه زوج و به چالش كشيدن وفاداري وايمان انها به همديگه ميشه...كلا موجود قرو قاطي بود ولي رو دست فيلماش نيومده...دكتر استرنج لاوش خيلي باحاله...اون صحنه جدا شدن يارو با موشك تو فضا هنوز از تو ذهنم بيرون نميره...
    ...ساعت چنده...بابا پس چرا كسي به من يه لقمه غذا نميده ...فكر ميكنن من با برق كار ميكنم....پول مول چيزي نداريد كارت به كارت كنيد برم ساندويچ بخرم...دمتون گرم...

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhkz44 نمایش پست ها
    دکتر خیلی مخلصیم هر وقت دلم میگره میام این تاپیک واز نوشته های دوستان فیض میبرم
    هر وقتم تو خرید سهم ضرر میکنم میام خریدای شما رو که میبینم دلم آروم میگره خدا خیرت بده که اینقده مایه قوت قلب هستی
    درضمن تو تاپیک مارگارین تالار گفتمان بورس غیبتت کردم راضی باش قضیش مال درد دل اتا بود گفته بود فکر نکنم بیشتر از من کسی غبشهر 1500 تومانی داشته باشه درجوابش گفتم دست من و دکتر مهربون هم بزار تودستات
    راستی رفتم پول واسه یکی کارت به کارت کنم اشتباهی واسه شما ریختم حالا قابلی نداره ولی اگه دوست داشتی کارت به کارت کن سه تومن ناقابل
    ....لطف داري ...ممنون...انتخاب شيوه نگارش و بكار بردن جملات و افعال شايد كار سختي نباشه ولي از همون روزاي اول كه فروم نويسي ميكردم حس كردم شايد اين نوع نوشتار بتونه صميميت بيشتري ايجاد كنه و در پيچو تاب جدي وشوخي حرفاي شنيدني و نكات بدرد بخور بيشتري بشه گفت كه براي خواننده پذيراتر باشه...
    ...ما مخلصيم قربان والا شما ازاديد در مورد اين فقزه غبشهر من حقيقتش رو 1590 اينطورا از عمده سهم البت هبا 10-15 درصد ضرر خارج شدم فقط يه 300 تا دونه اش جام ونده بود كه تازه فهميدم هنوز تو سبدم دارمش...
    ...خوشحال ميشم كه اين تاپيك جايي براي انبساط خاطر و محلي براي همكلاميو همافزايي بين دوستان باشه...خبري هم توش نيست ...سر چيزيم اينجا دعوا نيست...در لابلاي بگو بخند و شوخي هاي بجا مطالب مفيدي گفته ميشه و اشنايي ها بيستر و بموقع به كمك هم ميرسيم...
    ...تا باشه از اين اشتباها...صبح چك كنم....

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها

...اين كوبريك مثل وودي الن خيلي علاقه به ساخت فيلمهاي داشت كه پس زمينه هاي پنهان و جنبه هاي اروتيك روح وروان ادمي رو به نمايش در مياورد....با چشمان باز بسته اش بي نظير بود...ميگن تام كروز بعد از بازي تو اون فيلم زخم معد گرفت و البته خودشم چند ماه بعد مرد...تمام فيلمهاش شاهكاره...غلاف تمام فلزي...شاينينگ...همين اوديسه فضايي...هيچوقتم نفهميدم كه سر اين فيلم چي ميخواست بگه....ميدوني چيه ممد...همه صحبتاي كوبريك خارج از ماهيت و چگونگي پيدايش به حركت غريزي و در راستاي طبيعت مخلوقات ميرسه...انسان و خشونت...غريزه و خشونت...مثل شاينينگ كه چطور وجه ديو صفت اون يارو تبديل به يه عنصر اسيب رسان در رابطه با خانوادش ميشه يا در همين چشمان باز بسته غريزه جنسي دستمايه كشمكش بين يه زوج و به چالش كشيدن وفاداري وايمان انها به همديگه ميشه...كلا موجود قرو قاطي بود ولي رو دست فيلماش نيومده...دكتر استرنج لاوش خيلي باحاله...اون صحنه جدا شدن يارو با موشك تو فضا هنوز از تو ذهنم بيرون نميره...

مهرداد جان تو رو خدا نامردی نکن و چند تا اسم دیگه هم ردیف کن خوش انصاف من اگه بخوام هر کدوم رو جداگانه برات باب بحث رو باز کنم خودش اقل 4 تا پاراگرافه...
    فعلا اینو داشته باش باقیش طلبت:
    کوبریک غولی بود در عرصه تکنیک سینما اما قطعا در عرصه تفکر غول نبود!! نهایتا یه موجود درشت پیکر بود میان صدها کوتوله...
    غول می خوای بدونی کیه؟
    برگمان... آنتونیونی... کوروساوا... هیچکاک... همین فلینی که این هفته در کنار همسرش مهمان آواتارم شده...

دیگه جونم برات بگه...بذار بازم یادم بیاد.. آهان... سید یاسر شریعت.. محسن مختاری... کاپتان نمو... سید جعفر پرریسک... بابک 52... مصطفی مصری پور... مسلم... اینها همه غولند...

تو هم غولکی... ما هم که سوکسیم
    (نيچه)

19. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع