صفحه 6 از 391 نخست ... 34567891656106 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 3904

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با مهربان

عضو عادی diesel29 آواتار ها
    تشکر شده 373 بار در 115 ارسال
    دکتر مهربان عزیز
    وقتی حقیری هم چو من که از دید بینای تکنیکال عاجز و در بورس به عنوان سصهم اولی صداش میکنن در تشخیص قیمت ورود سهم به مشکل میخورد نتیجه این میشود که سهم هایی که زیر نظر داشتی تا وارد شوی به علت فقدان تجربه و تشخیص قیمت کف حالا نظاره گر صف و پرواز به سوی سقف بورس باید بنشینم و همچنان سهم ها ی عزیز را زیر نظر داشته باشم تا دلیلی موجح بر سیگار روشن کردن داشته باشم
    استاد عزیز مهربان دکتر
    با توجه به عدم افت بازار در این هفته ایا افتی برای بازار و قیمتهای سر به فلک کشیده ای همچون : کچاد + فملی+فولاد+خزامیا+وساپا + همراه
    متصور هستین و فرصت خرید محیا میشود به دید مجمع و خرداد و اردیبهشت ماه
    در مورد فاسمین روی دوست داشتنی با توجه به قیمت روی در جهان ریزشی متوجه قیمتهای جهانی نیست و خرید در این قیمتها معقول میباشد
    نظر حضرت حسابگر صورتهای مالی شرکتها و شناسایی شرکتها برای بلند مدت نسبت به خکار و غشان در قیمتهای فعلی چگونه میباشد ؟
    مهربان عزیز خرید واحدهای صندوق سرمایه گذاری با توجه به رشد مجدد شاخص را برای پدر عزیزم چطور میبینید و ایا خرید در این ور سال بهتر است یا انور نا معلوم ؟
    بسیار شرمنده بابت پر حرفی اینجانب امیدوارم به عنوان شاگردی علاقه مند به سرمایه گذاری و بازارهای مالی اینجانب را در سنگر این سایت و حضور رزمند ه های با معرفتی همچون دکتر HOLY + محسن خان گل + راشین عزیز بانو + منم بابک ! + عزیز تکنیکالی که کم ازش یاد میشه analyst+و شما مهربان مرد تحمل کرده و این جوان سهم اولی را در مدت گزران دوران آموزشی یاری نمایید
    به موفقیت خود ایمان داشته باشید

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    سلام بر دیزل عزیز
    تا دکتر مهربان نیامده اجازه بدین من بعنوان منشی بیمار(بازار)را ویزیت کنم .
    جای نگرانی نیست دوست من ،این بیمار (بازار)بارها ایست قلبی خواهد کرد و بارها احیا خواهد شد تا بتواند از این بیمارستان مرخص شود ........ :4:
    موفق باشید

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط diesel29 نمایش پست ها
    دکتر مهربان عزیز
    وقتی حقیری هم چو من که از دید بینای تکنیکال عاجز و در بورس به عنوان سصهم اولی صداش میکنن در تشخیص قیمت ورود سهم به مشکل میخورد نتیجه این میشود که سهم هایی که زیر نظر داشتی تا وارد شوی به علت فقدان تجربه و تشخیص قیمت کف حالا نظاره گر صف و پرواز به سوی سقف بورس باید بنشینم و همچنان سهم ها ی عزیز را زیر نظر داشته باشم تا دلیلی موجح بر سیگار روشن کردن داشته باشم
    استاد عزیز مهربان دکتر
    با توجه به عدم افت بازار در این هفته ایا افتی برای بازار و قیمتهای سر به فلک کشیده ای همچون : کچاد + فملی+فولاد+خزامیا+وساپا + همراه
    متصور هستین و فرصت خرید محیا میشود به دید مجمع و خرداد و اردیبهشت ماه
    در مورد فاسمین روی دوست داشتنی با توجه به قیمت روی در جهان ریزشی متوجه قیمتهای جهانی نیست و خرید در این قیمتها معقول میباشد
    نظر حضرت حسابگر صورتهای مالی شرکتها و شناسایی شرکتها برای بلند مدت نسبت به خکار و غشان در قیمتهای فعلی چگونه میباشد ؟
    مهربان عزیز خرید واحدهای صندوق سرمایه گذاری با توجه به رشد مجدد شاخص را برای پدر عزیزم چطور میبینید و ایا خرید در این ور سال بهتر است یا انور نا معلوم ؟
    بسیار شرمنده بابت پر حرفی اینجانب امیدوارم به عنوان شاگردی علاقه مند به سرمایه گذاری و بازارهای مالی اینجانب را در سنگر این سایت و حضور رزمند ه های با معرفتی همچون دکتر HOLY + محسن خان گل + راشین عزیز بانو + منم بابک ! + عزیز تکنیکالی که کم ازش یاد میشه analyst+و شما مهربان مرد تحمل کرده و این جوان سهم اولی را در مدت گزران دوران آموزشی یاری نمایید
    ...با کسب اجازه از برادر عزیزم فرزاد که در یه جمله جان کلام رو گفت و عرصه رو بر من حقیر تنگ....
    ...اما...خیلی خوشحالم از جوونای تاز هاشنا شده با بورس که خوب با توجه به گستردگی دامنه گفتگوی الکترونیگی پیرامون سهام در فضای مجازی و دیدن نامها و اسامی مختلف که هرکدوم تحلیلگر بعضا مغرض جریان و یا نهاد مالی هستن خیلی سریع صره رو از ناصره و گوهرو از خاک تشخیص میدن...برای حسن انتخابت که با چند پست متوجه شدی من یکی از اون اساتید هستم کفی مرتب میزنم و به این دید بصیر که فقط مختص خواص بابصیرته تبریک عرض میکنم...اما عارضم که...ببین دیزل جان...من اونچه رو که بنظر قاصرم میرسه بهت میگم...همه اون سهامی که در بالا گفتی بجز وساپا ر من در کف قیمتیشون میدونم...فملی بنظر من تا مجمع تا 1500-1600 بالا میره ولی من از قول یه اوسکولی تو اتیه اندیشان 1800 هم شنیدم..فولاد به راختی تا 340 تا شب مجمع بالا میره...ایضا...زامیاد تا 400....چرا کف گیری نمیکنی به روند معاملاتی فاراک دقت کن یه پله الان رو 210 بردار....اگر از تجربیات و نظرات عزیزانی مثل راشین و محسن نازنین و فرزاد گل من استفاده کنی بارها تارگتهای ورود و خروج رو اشاره کردن و حداقل یه محدوده قیمتی از حرکت سهم رو میتونه تو ذهنت ترسیم کنه...ببین فاسمین من رو 800 گرفتم و پول زیادی روش گذاشتم و بدبینانه انتظار دارم تا مجمع 1300 روببینه نمیدونم خوب برای خودت یه چارچوب معاملاتی درست کن و حتما حد ضرر براش بزار مهم نیست که از اون حتی از اون حد ضررت بگذره و تو بفروشی و مجددا برگرده تو خریدو فروشت رو بر اساس یه مدیریت محکم بنا کردی که میتونه خیلی راهگشا باشه ...
    ...من روی صندوقهای سرمایه گذاری برای تریدر های ریسک گریز خیلی موافقم با حداقل استرس و یا یه حاشیه سود مشخص که بعضی از این صندوقها دارن میتونی ارامش خاطر بیشتری داشت هباشی و در این فاصله با مطالعه و زوم رو خریدو فروشها و جهتگیریهای بازار به تجربه ات اضافه کنی...خوشحا شدم از اشناییت و برات ارزوی موفقیت میکنم...

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سعیدد. آواتار ها
    تشکر شده 138 بار در 29 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...با کسب اجازه از برادر عزیزم فرزاد که در یه جمله جان کلام رو گفت و عرصه رو بر من حقیر تنگ....
    ...اما...خیلی خوشحالم از جوونای تاز هاشنا شده با بورس که خوب با توجه به گستردگی دامنه گفتگوی الکترونیگی پیرامون سهام در فضای مجازی و دیدن نامها و اسامی مختلف که هرکدوم تحلیلگر بعضا مغرض جریان و یا نهاد مالی هستن خیلی سریع صره رو از ناصره و گوهرو از خاک تشخیص میدن...برای حسن انتخابت که با چند پست متوجه شدی من یکی از اون اساتید هستم کفی مرتب میزنم و به این دید بصیر که فقط مختص خواص بابصیرته تبریک عرض میکنم...اما عارضم که...ببین دیزل جان...من اونچه رو که بنظر قاصرم میرسه بهت میگم...همه اون سهامی که در بالا گفتی بجز وساپا ر من در کف قیمتیشون میدونم...فملی بنظر من تا مجمع تا 1500-1600 بالا میره ولی من از قول یه اوسکولی تو اتیه اندیشان 1800 هم شنیدم..فولاد به راختی تا 340 تا شب مجمع بالا میره...ایضا...زامیاد تا 400....چرا کف گیری نمیکنی به روند معاملاتی فاراک دقت کن یه پله الان رو 210 بردار....اگر از تجربیات و نظرات عزیزانی مثل راشین و محسن نازنین و فرزاد گل من استفاده کنی بارها تارگتهای ورود و خروج رو اشاره کردن و حداقل یه محدوده قیمتی از حرکت سهم رو میتونه تو ذهنت ترسیم کنه...ببین فاسمین من رو 800 گرفتم و پول زیادی روش گذاشتم و بدبینانه انتظار دارم تا مجمع 1300 روببینه نمیدونم خوب برای خودت یه چارچوب معاملاتی درست کن و حتما حد ضرر براش بزار مهم نیست که از اون حتی از اون حد ضررت بگذره و تو بفروشی و مجددا برگرده تو خریدو فروشت رو بر اساس یه مدیریت محکم بنا کردی که میتونه خیلی راهگشا باشه ...
    ...من روی صندوقهای سرمایه گذاری برای تریدر های ریسک گریز خیلی موافقم با حداقل استرس و یا یه حاشیه سود مشخص که بعضی از این صندوقها دارن میتونی ارامش خاطر بیشتری داشت هباشی و در این فاصله با مطالعه و زوم رو خریدو فروشها و جهتگیریهای بازار به تجربه ات اضافه کنی...خوشحا شدم از اشناییت و برات ارزوی موفقیت میکنم...
    دکتر مهربان
    توی بورکس غلط املایی بقیه رو می گرفتی ...
    اینجا خودت غلط املایی داری که!
    با عرض معذرت : سره و ناسره صحیحه!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سعیدد. از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    اين دكتر رو ميبينيد تا دو روز پيش داشت اينجا موهاشو ميكشيد كه اي واي كالسيمينم ال شد و بل شد حالا الان كه كالسيمينش رفت كه به هدفش برسه نيست كه نيست البته طبق اخرين اخبار واصله دكتر داره باز كرور كرور ادم رو به اغوش اسلام دعوت ميكنه...
    دكتر سرت خلوت شد يك سري بزن اينجا ببينيم اوضاعت با كالسيمنيت چطوري پيش ميره.....
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال FENCER آواتار ها
    تشکر شده 3,243 بار در 610 ارسال
    شخصیت مرد سرنوشت اوست

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید FENCER از ایشان تشکر کرده اند:

Arrow

سلام بر بزرگ مرد نیکو سخن یار دکتر فرزاد
    دو عزیزی که جای خرید فروش باید مکتبی باز کنن تا جوانانی همچو من برای تربیت نسل اینده اماده کنند تا از تجربیات از دست دادن فرصتها برای بقیه سخنرانی ها کرده و دیگران را نسبت به دید گریز از امنیت شغلی و در جهت رسیدن به ازادی واقعی روشن کنند
    دکتر عزیز که حرفهایت همچو گوهر زبانت همچو باقلوا شده ام گوش همچو فیل تا گیرم پندی تا شود ره توشه سر منزل مقصودم ........
    با توجه به اتمام سال 89 و اخرین روز کاری در بورس تصمیم به ورود به نمادهایی دارم که قصد مشورت مثل همیشه از شما دارم
    با توجه به افزایش قیمت کچاد بازم گزینه اول من شده
    بین خسایپا و خبهمن یه کدوم
    مهربان یار عزیز ایا به نظرت از وساپاهای در قیمت 294 خرید شده خروج کنم و اگر جوابت مثبته با چه سهمی تعویض کنم و اگر مثبت نیست نظرت نسبت به افزایش سهم چیست ؟
    امیدوارم جواب بدی زودتر تا فردا باید تصمیم بگیرم

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...بسیار خوب...ساعتی دیگر به زمان تحویل سال جدید و سپری شدن سال کهنه باقی نمونده و حالا ما مانده ایم وسرور وشادی برای گذران تکه ای 365 روزه از زندگی که نوار پیچی شده اسم سال روش گذاشتیم....برای زمانی که شاید روزگاری برای هر انی از اون که به غفلت گذشت اشک ندامت و اه حسرت بکشیم و هنوز در شگفتم که پایکوبی برای چه و دست افشانی چرا...
    ...اما علی ایهالحال ما هم چیزی جدا از سنت و عرفمون نیستیم و بامید تازگی و طراوت هر بهار به استقبال امیدی خاموش و پنهان به تولدی دیگر و همراه با طبیعت جوانه زدن ارزوها و غلیانو جوشش نیرو و توان از دست رفته رو جستجو میکنیم و امید داریم و خود رو سزاوار هستی و پیدایشی نو در افکار و بلاغتی در گفتار و روشنی در دل و توانی در کالبد میرویم....باشد این چنین...
    ...برخودم واجب میدونم...که سال نو رو...به دوست و برادر و همکار عزیز و نورچشمم...سید فرزاد عمادی...تبریک عرض کنم....خیرو خرمی و خوبی رو و برای خانواده اش ارزو کنم ....و دوستی و برادریشو در طول سال جدید برای خودم جستجو کنم...تشکری و شادباشی برای علیرضا جمالی عزیز که این محیط بی تنش فارغ از هیاهو و جنجال رو برای کاربران فراهم کرد داشته باشم...
    ....و....برای پسر بلند همت و نیک کردار محسن دوست خوبم وراشین عزیز دختر گرامی وسید عزیزم سید رضا و اقا فرهاد شمشیر زن بی معرفت!!! و سایر دوستان خوب و جدیدم در این فروم که نامشون برای بنده عزیز و گرامی است طلب بهروزی وگردش ایام رو به کام دلشون ببینم...
    ....به امید تعجیل در ظهور اقا و مولای ما حضرت صاحب الامر و سلام و صلوات بی پایان بر محمد و خاندان پاک و معصومش..

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

سلام دکتر فرزاد نیکو گفتار
    هر دفعه به امید دیدن جواب سوال و گرفتن راهنمایی میومدیم تاپیک
    اما این دفعه بهانه ای داشتم برای آغازی مجدد و تحکیم کردن دوستیه نه چندان قدیمی
    انشااله که سالی پر بار تر نیکو تر در پیش داشته باشی در کنار خانواده و تمام عزیزانی که با انها شاد هستی

عید واقعی از آن کسی است که پایان سالش را جشن بگیرد نه آغاز آن را
    نه زمستانی باش که بلرزانی
    و نه تابستانی که بسوزانی
    بهاری باش که برویانی
    بهار جدید زندیت مبارک

نویسنده فرزاد (holy):
    درود و عرض سلام دارم ،بر دوست عزیزم دیزل گرامی
    دیزل جان لطفت بر این حقیر مستدام باد ،بنده هم آرزوی شادترین لحظات رو در کنار خانواده محترم برای تو عزیز دارم
    و امیدوارم سال آینده برات سراسر شادی و سلامت و موفقیت باشه.......
    ارادتمند فرزاد
    ویرایش توسط HOLY : 2011/03/21 در ساعت 01:54

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید diesel29 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    درود و سلام بر برادر عزیز و نوردیده ام ،مهربان گرامی
    این حقیر هم سال نو رو برتو طبیب حاذق ،یار محرومان و آرام دردمندان تبریک میگم و از قادر حی برای تو بزرگوار و خانواده محترمت آرزوی روزهایی شاد همراه با سلامت دارم........
    مهربان یار گرامی ،برایت هرچه به باشد همان خواهم ...........
    ارادتمندت فرزاد

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 391 نخست ... 34567891656106 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع