صفحه 69 از 391 نخست ... 19596667686970717279119169 ... آخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 3904

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با مهربان

عضو فعال خودشکوفا آواتار ها
    تشکر شده 12,121 بار در 1,678 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhkz44 نمایش پست ها
    اوه اوه یه مطلب خوندم شاخ درآوردم گفتم برا عوض شدن جو اینجا بزارم

یه بنده خدایی از بچه های شهرستان لار استان فارس هست تاجره و ساکن قطر

اخیرا فقط چند روز دهه اول محرم میاد لار . اولین باری که بعد از بیست سال بر میگرده به ایران و میاد لار اوضاع نابسامان لار را که میبینه و وضعیت نا هنجار عزاداری و حسینیه های در و داغون را میبینه بعد یه منطقه بزرگ بین چهار تا چهار راه وسط شهر لار را میخره (محله مرکزی لار ) حدود مساحتش 40 هزار متر مربعه. و کل این منطقه را میکوبه و حسینیه دو طبقه میسازه.

طبقه زیر زمین را هم آشپزخانه حضرت میکنه . و کل سه دهه محرم و دهه آخر صفر را نذری میده.

چند روزی که میاد ایران حدودا به پنجاه شصت تا خانواده کمک میکنه و مایحتاج یکسالشون را تامین میکنه.

یکی هست اینجوری پولش را خرج میکنه یکی هم هست تاجره اصفهانی چند وقت پیش مرد به خاطر اینکه پول بیمارستانش را نداده بود و از بیمارستان رفته بود خونه به خاطر هفت میلیون تومن. بعد از مرگش حساب بانکیش را آمار در آورده بودن فقط هزار میلیارد تومن سپرده بلند مدت داشته به غیر از هفت تا کارخونه سنگبری و چندین کارخونه دیگه و معادن سنگ و کلی مال و اموال به خصوص اینکه 700 کیلو شمش طلا هم با دوستش که توی کار طلاست شریک بوده که به خاطر نداشتن ورثه همش به فنا رفت.

عجب انسان هایی هستند این ملت ایران. یکی اونجوری خرج میکنه یکی اینجوری میمیره.

راستی یه مطلب را یادم رفت بگم . این بنده خدا که مرده چند ماه پیش چند تا معدن سنگ از آستان قدس رضوی را توی مزایده برنده شده با یک چک به مبلغ 900 میلیارد تومن بانک ملی مبلغ را پرداخت کرده. الانم زیره هزار هزار کیلو خاکه.

از حسین به ممد ومهرداد
    حاجی تو اصفهان آشنا ندارین اینو بشناسه ظاهراً وارث نداشته
    مهرداد نکنه چند روزه نیستی رفتی اصفهان تنها تنها داشتیم

ممدسن جون من که آشنا زیاد دارم اما به دلیل جنسیتشون از معرفی بهت معذورم... برو سرپاهای خودت وایسا...بیبینیم چی می کنی!!
    شما جوونا هم پاک ما رو هالو گیر آوردینا...
    عزییییز مگه خر مخمو گاز گرفته که بیام آشناهامو بت معرفی کنم؟!! اول تو بیا آشناهات رو به من معرفی کن بعد!!!
    مهربان رو هم ولش کن.. اون تازه زن گرفته نیازی به این آشنابازیا نداره...
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید خودشکوفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خودشکوفائی نمایش پست ها
    درود به یاران بورسی به ویژه ممرضا و مهرداد مهربان و آلمان شرقی و علی کرمی و مهرداد ساتیر و ممدسن و یاسر و کاپیتان و محسن و و و...

1- 8 سال پیش در همین روزها هنوز مقام ریاست جمهوری در دستان سید مهربان بود...
    وی که در خرداد 76 با اکثریت قاطع و برخلاف علاقه و انتظارات جناح تمامیت خواه به این مسند رسیده بود در طول سالیان خدمتش نه به کسی فحش داد, نه اقتصاد رو به عرصه نابودی رساند و نه در عرصه بین المللی انواع بدنامی ها و تحریم ها و خطرات رو به مردم کشورش تحمیل کرد... با ملایمت و به آرامی کشتی کشور را به پیش می راند..
    .با این حال مرد بزرگ زمانه و جناحش, پایگاه اجتماعی خود را از دست داده بودند و جناح مقابل با قدرت و سرعت صف آرایی می کرد...چرا؟
    یکی از دلایل آن بود که دانشگاهیان و طبقات متوسط جامعه که اصلی ترین حامیانش بودند دچار سرخوردگی شده بودند. زیرا بنا به قانون ازلی نانوشته ملی, ما ایرانیان بین نمرات از 0 تا 100, یا 100 رو می خواهیم یا اصلا هیچ چیز نمی خواهیم. او هم که هرگز نمی شد تمام رویاها رو به واقعیت تبدیل کنه 100 نگرفت و ناجرم یه 0 گنده به پاش نوشته شد...
    در نتیجه میدان خالی ماند و در انتخابات بعدی شد آنچه شد... کسی بر جای سید ممد نشست و جریانی بر سر کار آمد که عوامفریبی و دانش ستیزی و توهم و لجاجتشان خود سرفصل جدیدی بر تاریخ پردرد این سرزمین گشود...آنها که در نهایت دستانی که پرورانده بودشان را هم گاز گرفتند...
    نمی خواهم نتیجه بگیرم که فقط چون مردم به میدان نیامدند کسی چون او و از جناح او بالا نیامد... اما می خوام بگم که حتما یکی از اصلی ترین ها همانا کنار کشیدن مردم بود. چون انتظاراتشان با واقعیات و اختیارات افراد, همخوانی نداشت...

2- حال برگردیم به داستان فروم خودمان... قطعا کسی پیدا نمی شه که ادعا کنه این سایت هیچ ایرادی نداره و بهترینه.. اما حتما برای ما جذابیت ها و امتیازاتی داره که بین رقبای چندگانه اینجا را انتخاب می نماییم... در این بین مطمئنا ایرادات و اشکالاتی هم هست.. خلاصه بگویم که در موقعیت نه آنچنان پیچیده پیش آمده من معتقدم بایست ماند و اصلاح کرد اما دوستم ممرضا معتقد هست باید خروشید و رفت...
    دوستش دارم و به نظرش احترام می ذارم...
    از فردای بهمن 57 گروه کثیری رفتند و گروه کثیری نیز ماندند... نمی دانم آنها که رفتند به چه ها رسیدند اما آنها که ماندند هنوز صاحب ایرانند....

3- یقین دارم دوست خوبم ممرضا هم دلش برای تاپیک مهربان و یاسر و کاپیتان تنگ خواهد شد و به زودی به ما سر خواهد زد...
    دیر یا زودش رو نمی دونم کی هست اما چنین خواهد شد... دلیلم هم استناد به حرف عباس کیارستمی کارگردان مشهور کشورمان است . ایشان پس از دریافت جایزه جشنواره معتبر کن اعلام نموده بودند دیگر در هیچ جشنواره رقابتی فیلمی را شرکت نخواهد داد.
    به این موضوع هم چند سال پابند ماند و بعد هم از تصمیمش صرف نظر کرد .. هنگامی که خبرنگاران از او پرسیدند چه شد که تصمیمتان عوض شد؟
    پاسخ داد: تنها احمق ها تصمیم خود رو تغییر نمی دهند...
    با شناختی که از ممرضا دارم و درایتی که در ذهنش خوانده ام و انصافی که از او سراغ گرفته ام و شجاعتی که از کلامش می بارد چنین می پندارم حتی ممکن است بعد از ظهر همین امروز تصمیمش رو عوض کنه...

4- اما خودم همچنان هستم و تلاش می کنم چراغ این تاپیک وزین رو روشن نگاه دارم...خانه امنی که مهرداد مهربان با دل کوچولوش و چهار تا چشای شهلاش!! مرا به نگارش در آن دعوت کرد و من نیز اجابت کردم...
    خودم رو متعهد می بینم با مطالبم فضای این تاپیک رو با اهدافی دو گانه زینت دهم.
    A- رشد و یادگیری خوانندگان که الزاما مطالب بورسی نباشه و جنبه های دیگر زندگی رو هم در بر بگیره... B- لذت و تفریح و ایجاد آرامش در مخاطبان

5- هنوز هستیم...

...1.بی نظیر بود....چه تحلیل کاملو جالبی....اینا همه اثرات ماهی کپوره....وقتی امگا -3 با کاپا -8 قاطی میشه این تراوشاتو داره...ممد..تحلیل 20 بود....میدونی ولی من یه چیز دیگه هم به ذهنم میرسه....یه مشکلی که جریان دوم خرداد و همون نسل نواندیش و اصلاح طلب داشت بنظر من اینه که هیچوقت نتونست پیام خودشو از طبقه نخبه و قشر دانشگاهی و متوسط جامعه به لایه های زیرین که همون عوام و اتفاقا توده های فشرده و تاثیر گذار انقلاب بودن انتقال بده....مردمی که بخاطر قلت اگاهی...نه اگاهی عمومی...بلکه ادراک جدیدی از مفهوم آزادی و انقلاب و همه لوازم همراهش به راحتی و بسرعت و باحداقل هزینه گول میخوردن و دنباله رو فردی میشن که عنان احساسات اونارو بدست بگیره....همین گسست و فاصله عمیق به طرف مقابل که اتفاقا پایگاه اجتماعی قوی در بین همین توده ها داره این امکان رو داد تا با آرایش جدید نیروها و شعارهای جدید و پوپولیستی عنان اختیار قدرت رو دوباره بدست بگیرن...برژینسکی هستم...17 ساله از تهران...
    ..2...نمیدونم چی بگم....ولی حرفا بنظرم درسته....هرچند باطنا دل شکسته هستم...
    ...3...حرفی ندارم...یعنی خیلی حرف دارم ولی طرف مقابل من فردیه که به درجه ای از تعالی علمی و ذهنی رسیده که اجازه نمیدم این مطلبو برش بدمو راجع بهش صحبت کنم...ولی ممد رضا...دلتنگت میشیم و منتظرتیم...این حرف و حسابا نیست...برا من لحظه ها مهمه...همین لحظه هایی که سالیان دراز برا هممون خاطره ساز میشه...
    ...4..هستی و باید باشی و شادمان هستم از حضورت و درس میگیرم از مطالب غنی و پربارت در هر عرصه ای...و خوشحالم از داشتن رفیقی مثل تو...
    ...بابا ممد جون این دل کوچولو و چشم شهلا ....الان اینایی که دارن تاپیکو میخونن فکر میکنن من سرندی پی تی ام.......تو فکر میکنی چرا من یه عکس از خودم نمیزارم تو تاپیک...بزارم که دیگه کسی پست نمیزنه اینجا...
    ...
    ..5...like

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال satyr آواتار ها
    تشکر شده 6,318 بار در 1,725 ارسال
    مخلص اقای دکتر و خودشکوفایی گرامی هم هستیم
    البته ما جسارت کردیم با مدرک سیکل وارد تاپیک دکترها شدیم
    و صد البته باعث افتخار هست که هم نام دکتر هم هستیم
    در باب تک سهمی باید خدمتتون عرض کنم که بعضی مواقع و زمانها میطلبه ولی نه همیشه
    الان هم سهم تاپی پیدا بشه ابایی نداریم از تک سهم شدن و استقبال هم میکنیم این از سهام.. این تاپیک رو دوست دارم چون فارغ از سهم و سهامداری هست و به یادمون میندازه تو زندگیمون غیر از سهام و سهامداری چیزای دیگری هم هست
    ویرایش توسط satyr : 2013/01/08 در ساعت 18:46

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید satyr از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال satyr آواتار ها
    تشکر شده 6,318 بار در 1,725 ارسال
    البته نمیدونم چرا تو هر سایتی من میام از چیزی غیر از سهام بگم به پست سوم نمیکشه ومسدود میشم

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید satyr از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    .....ای بابا....این پست ما تایید نشد...؟؟؟...

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مندی آواتار ها
    تشکر شده 4,750 بار در 711 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    .....ای بابا....این پست ما تایید نشد...؟؟؟...
    مهرداد پستت تو چشم b-) .... جورابت توحلقم ...... فرق نشیمن گزت رو فرق سرم عزیزمی
    مهرداد راستی یه جا گفتی صد میلیون ضرر کردی اولاً این به ریاله یا تومن یا دلار یا دینار بعدش هم تقصیر خودته چقدر گفتم یه تومن کارت به کارت کن نکردی اینم نتیجش حالا هنوز هم دیر نشده
    من خاک بر سر هفته دیگه امتحان دارم هیچی هم بلد نیستم همش تو تالارا هستم دنبال چند تا سهم واسه سفته بازی مهرداد کمکم کن تو که درسخونی بگو چطوری بخونم عزا گرفتم بخدا
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ..... ای هیچ تر از هیچ ، تو بر هیچ مپیچ

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مندی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    دکتر مهرداد

مشکل از سایته به خدا ....
    الان اینجا دوباره صحرای کربلا میشه ...
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مندی آواتار ها
    تشکر شده 4,750 بار در 711 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خودشکوفائی نمایش پست ها

ممدسن جون من که آشنا زیاد دارم اما به دلیل جنسیتشون از معرفی بهت معذورم... برو سرپاهای خودت وایسا...بیبینیم چی می کنی!!
    شما جوونا هم پاک ما رو هالو گیر آوردینا...
    عزییییز مگه خر مخمو گاز گرفته که بیام آشناهامو بت معرفی کنم؟!! اول تو بیا آشناهات رو به من معرفی کن بعد!!!
    مهربان رو هم ولش کن.. اون تازه زن گرفته نیازی به این آشنابازیا نداره...
    اول تشکر ویژه از محسن (محسن خان آی کیو رو حال میکنی )

ممد بابا دست مریزاد هنوز حاجیتو نشناختی باور کن این درویش در برخورد با جنس چه موافق وچه مخالف اینطوریم بعدشم من همیشه تو اتوبوس سرپا وامیستم گفتم سر نخ این یارو رو گیر بیارم برم عرض تسلیت بنده خدا شاید دینی به گردن ما داشته باشه بریم ازش بگیریم چون دستش چاره کوتاس ونمیتونه کارت به کارت کنه حالا این وسط با چندتا مخالف وموافق هم روبرو شدیم یه احوال پرسی میکنیم اگه مشکلی داشتند کمکشون میکنیم اگرم نداشتند حداقل یه شماره کارت بهشون میدیم
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ..... ای هیچ تر از هیچ ، تو بر هیچ مپیچ

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مندی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط تازه کار نمایش پست ها
    برای انسانیت و جوانمردی متاسفم.
    دستانم بسته است و پیام خصوصی یکطرفه...

به کاپیتان قول دادم که بحث را پیگیری نکنم ولی واقعا عده ای ناجوانمردند.
    شما با بنده مشکل دارید به همسر و خانواده ام چکار دارید...

بنده بر سر قولم بودم و فردا شب برای همیشه میرفتم.
    آقای مشکل فنی, لطفا یا پیام خصوصی مرا باز کنید یا آنرا کامل ببندید که کسی نتواند چیزی بفرستد....
    این آخرین ارسال من در این تالار بود.
    خداحافظ همگی
    -------------------------------

خدایا ما را به خودمان وامگذار
    با احترام
    دوست گرامی طبق تنظیمات ویبولتین یک طرفه کردن صندوق پیام خصوصی مقدور نیست و برای اینکه ادعای جنابعالی درست باشد تنها میتوان قبل از ارسال هر پیام تنظیمات گروه کاربری مربوطه را تغییر داده و بعد از ارسال پیام نیز مجددا تغییرات دیگری اعمال کرد که بعید میدونم ادمین سایت با ارسال کنندگان پیام به شما انقدر هماهنگ باشد که برای ارسال پیام ایشان دسترسی گروه کاربری شما را به تعداد این پیام ها تغییر دهد!!!

بنابراین در ادامه نوشته های شما که ویرایش مطلب جناب "بابی چارلتون" را دست آویز نوشته های دور از انتظار خود قرار داده اید , به حرمت بزرگوارانی چون جناب کاپیتان نمو و جناب مهربان, بدون نیاز به حذف مطلب اخیر شما, ضروری دیدم به مطلب کذب اخیر جواب بدهم.

موفق باشید
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 763 بار در 121 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا جمالي نمایش پست ها
    با احترام
    دوست گرامی طبق تنظیمات ویبولتین یک طرفه کردن صندوق پیام خصوصی مقدور نیست و برای اینکه ادعای جنابعالی درست باشد تنها میتوان قبل از ارسال هر پیام تنظیمات گروه کاربری مربوطه را تغییر داده و بعد از ارسال پیام نیز مجددا تغییرات دیگری اعمال کرد که بعید میدونم ادمین سایت با ارسال کنندگان پیام به شما انقدر هماهنگ باشد که برای ارسال پیام ایشان دسترسی گروه کاربری شما را به تعداد این پیام ها تغییر دهد!!!

بنابراین در ادامه نوشته های شما که ویرایش مطلب جناب "بابی چارلتون" را دست آویز نوشته های دور از انتظار خود قرار داده اید , به حرمت بزرگوارانی چون جناب کاپیتان نمو و جناب مهربان, بدون نیاز به حذف مطلب اخیر شما, ضروری دیدم به مطلب کذب اخیر جواب بدهم.

موفق باشید
    سلام
    بنده این پست را در حین عصبانیت زده بودم. توهین به خانواده ام چند لحظه تمرکزم را برهم ریخته بود و گمان میکردم این توهینها با هماهنگی شما یا جناب مختاری صورت میگیرد.
    با فاصله چند دقیقه, و پس از صحبت با دوست بزرگوارم محمد(خودشکوفایی) متوجه شدم که برداشتم اشتباه بوده و پستها را حذف کردم.
    متاسفانه ظاهرا در این فاصله شما آن را نقل قول کردید.
    خواستم عذرخواهی کنم که تاپیک بسته شده بود.

علی ایحال از شما و جناب مختاری بابت صحبتهای اخیر عذرخواهی میکنم.
    اگر صلاح میدانید هر دو پست را پاک کنید, اگر هم نه, بنده از اینکه بابت اشتباهاتم عذرخواهی کنم ترسی ندارم.

در مورد نحوه ویرایش پست بابی چارلتون, هنوز بر سر عقیده ام هستم و آن را معادل دزدی ادبی میدانم و ...
    بنده منبعد در این تالار حضور نخواهم داشت.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تازه کار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع