صفحه 12 از 48 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 480

موضوع: بيمه آسيا (آسيا)

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

پاسخ : بيمه آسيا (آسيا)

جناب بابک 52 استاد نوین بورس و سایر عزیزان به نظر شما در صورتی که پکرمان باز بشود فروش پکرمان و افزودن به آسیا میتونه یه حرکت مناسب باشه؟
    Honesty is the best policy

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,705 بار در 26,716 ارسال

بررسی وضعیت بیمه آسیا در گزارش‌های دوره ای سال 97
    1397/07/07

بانکداری ایرانی ـ بیمه آسیا در گزارش‌های دوره ای سال 97 خودنشان داده که نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و توانسته فاصله معناداری نسبت به عملکرد سال گذشته برقرار کند.
    بانکداری ایرانی
    ـ بیمه آسیا در گزارش‌های دوره ای سال 97 خودنشان داده که نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و توانسته فاصله معناداری نسبت به عملکرد سال گذشته برقرار کند.

بیمه آسیا در گزارش فعالیت ماهانه و همچنین گزارش دوره ای سه ماهه ، تقریبا در همه سرفصل ها ، بیش از 30 درصد در عملکرد رشد داشته است.

به گزارش
    بانکداری ایرانی
    ، در 5 ماهه منتهی به 31 مرداد 97 بیمه آسیا توانست 16 هزار و 669 میلیارد ریال حق بیمه تولید کند. این رقم نسبت به دوره مشابه در سال قبل با رقم 13هزار و 110هزار میلیارد ریال حدود 27 درصد رشد را تجربه کرده است. این رشد در تولید حق بیمه در حالی رخ داده است که خسارت پرداختی کمتر از 12 درصد رشد داشته و از رقم 7 هزار و 100 میلیارد ریال به 8 هزار میلیارد ریال رسید.

بر اساس این گزارش، بیشترین حق بیمه صادره در 5 ماهه منتهی به مرداد97 متعلق به بیمه شخص ثالث با رقم 7 هزار و 588 میلیارد ریال و پس از آن به بیمه درمان با مبلغ 4 هزار و 121 میلیارد ریال و در نهایت به بیمه زندگی با رقم یک هزار و 575 میلیارد ریال بوده است.

بیمه آسیا تنها در مرداد ماه بالغ بر 3 هزار و 416 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده و در مقابل 2 هزار و 68 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است.

در مرداد ماه بیشترین حق بیمه صادره به بیمه شخص ثالث با رقم یک هزار 648 میلیارد ریال و پس از ان به بیمه درمان با مبلغ 647 میلیارد ریال و در نهایت به بیمه زندگی حدود 315 میلیارد ریال تعلق داشت.

این همه ماجرای گزارش دهی بیمه آسیا نیست. در گزارش دوره ای سه ماهه شرکت که بر اساس قوانین بورس منتشر می شود آمده است که سود هر سهم شرکت با رشدی 29 درصدی از رقم 48 ریال به 62 ریال در دوره مشابه رسید. سود خالص سه ماهه شرکت در دوره منتهی به 31خرداد 97 حدود 142 میلیارد ریال بود.

در دوره سه ماهه سود انباشته شرت با رشدی 26 درصدی از مبلغ 438 میلیارد ریال در خرداد 96 به مبلغ 552 میلیاردریال در خرداد 97 رسید.

در دوره سه ماهه منتهی به خرداد 97 حق بیمه تولیدی 8هزار و 961 میلیارد ریال بود که نسبت به سال قبل 32 درصد رشد داشته است اما نکته مهمتر افزایش میزان درآمد حاصل از حق بیمه تولیدی است چرا که درآمد حاصله در این دوره 8 هزار و 281 میلیارد ریال بوده که نسبت به سال 96 کمی کمتر از 33 درصد رشد داشته است. اما در همین دوره خسارت پرداختی تنها رشد 11 درصد داشده و به مبلغ 4هزار و 264 میلیارد ریال رسید.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

به احتمال قوی سهم امروز دوشنبه نهم مهر ماه برای رشد 20 درصدی متوقف خواهد شد و فردا سه شنبه باید بازگشایی بشه .

حقوقی ای که هر روز تعداد بالایی فروشنده بود
    ( شركت سرمايه گذاري توسعه معين ملت) ،
    دیروز فقط 2 میلیون سهم فروخته

ضمن آنکه حقوقی های دیگری نیز خریدار سهم هستند و دیروز 1.5 میلیون سهم رو دو تا حقوقی خریده اند

ببینید هدف این سهم حداقل 1000 تومان هست حالا کسی روی 2959 امروز بخره هنوز هم خیلی خیلی جای رشد داره

در خصوص FATF تنها کمتر از 3 هفته دیگر (16 روز) این نهاد بین‌الدولی در مورد وضعیت کشورمان تصمیم نهایی اتخاذ می‌کند. یعنی ماگزیمم ماگزیمم تا 24 مهر ماه . تنها راه نجاتشون و همكاري اروپايي ها باهاشون همينه .اگر تصويب نشه حتي چين و روسيه نيز نمي توانند مبادلات پولي با ايران داشته باشند .

با تصویب FATF ، بانکی ها و بیمه ای ها پرواز خواهند کرد و دست نایافتنی خواهند شد

بازار بازار گاوی هست و به جز پتروشیمی ها که با خبر افزایش نرخ خوراک به دلار نیمایی احتمالا امروز قرمز باشند ، بانکی ها و بیمه ای ها همچنان صف خرید خواهند بود.

از خودتان سوال فرمودید صفهای چند صد میلیونی بانکی ها در این شرایط تحریمها به چه علت هست؟ بله فقط و فقط علتش نزدیک بودن به تصویب لایحه FATF هست .

بیمه آسیا عرض کردم مفت ترین سهم بازار . از همین قیمت فعلی امروز ( 2959 ریال) باید حداقل حداقل 3 برابر شود .

بازار ایران همین هست ، حتماً باید سهمی چند صد میلیونی صف خرید بشه تا مردم بریزند توی صف خرید ، در حالیکه بیمه آسیا به راحتی هر روز فرصت خرید میده

جالبه خود سهم شفاف سازی داده بوده که این همه ارز مفت داره ولی صف خریدش زیر ده میلیون هست !!!
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/10/01 در ساعت 06:08
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,705 بار در 26,716 ارسال

درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال

آسیا در بین بیمه ای ها بیشترین میزان ارز مرکب از دلار و یورو رو داره...با نرخ نیمایی تقریبا 252 تومن ارز به ازای هر سهم! به علاوه ملک کذایی! و پرتفوی آنچنانی!
    یکی از کمترین شناورها رو داره که میتونه هنگام صف شدن به قفل شدنش منجر بشه! با اینحال میبینید که یکی از بی صاحب ترین سهام بازاره!منتها این بی صاحبی همیشگی نیست!و سهم در این قیمت ها به نظر بنده ارزشمنده....
    توصیه به خرید ندارم....
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

ضمن تشکر از اساتید بابت معرفی بیمه آسیا که خدا را شکر به اندازه کافی خرید شد به نظرم بیمه پارسیان به دلیل مشارکت در طرح های فولادی و همچنین بیمه ملت به دلیل حجم مناسب سود از تسعیر ارز میتونن علاوه بر بیمه آسیا مورد توجه قرار بگیرند.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

جناب بابک و سایر اساتید عزیز.
    موضوع اینه که ما باید اختلاف نرخ دلار 4200 و حدود 8000 تومن که حدود 4000 تومن میشود را در محاسبات در نظر بگیریم. اگر حدود 60 میلیون دلار باشه و اختلاف 4000 تومن تسعیر باشه با در نظر گرفتن 2 میلیارد و 300 میلیون سهم به سود 110 تومن واسه شرکت بابت تسعیر ارز می رسیم.
    من دیدم برخی دوستان عدد 8000 تومن را برای محاسبه سود در نظر میگیرند در حالی که ما بابد اختلاف دلار 8000 و 4000 تومن را در محاسبات دخیل کنیم.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب بابک و سایر اساتید عزیز.
    موضوع اینه که ما باید اختلاف نرخ دلار 4200 و حدود 8000 تومن که حدود 4000 تومن میشود را در محاسبات در نظر بگیریم. اگر حدود 60 میلیون دلار باشه و اختلاف 4000 تومن تسعیر باشه با در نظر گرفتن 2 میلیارد و 300 میلیون سهم به سود 110 تومن واسه شرکت بابت تسعیر ارز می رسیم.
    من دیدم برخی دوستان عدد 8000 تومن را برای محاسبه سود در نظر میگیرند در حالی که ما باید اختلاف دلار 8000 و 4000 تومن را در محاسبات دخیل کنیم.

با سلام و احترام

در پاسخ به پست ارسالی شما، موارد ذیل را به استحضار می رساند:

1) ارزهای شرکت بیمه آسیا فقط دلار نیستند و یورو و پوند هم دارند که قیمتهای به مراتب بالاتری نسبت به دلار دارند و محاسبه شما با عدد 60 میلیون دلار اشتباه می باشد و عدد درست مطابق گزارش اعلامی خود شرکت بیمه آسیا تعداد 61،365،887 بوده که از این میزان مطابق محاسبات بنده در پستهای قبلی تعداد 37،193،464 دلار و 24،243،950 یورو و 106،051 پوند و 177،578- درهم می باشد.

2) شما عدد 8000 تومان بابت قیمت دلار را از کجا آورده اید؟ باید دید در چه روزی تسعیر نرخ ارز را شرکت انجام داده یا انجام خواهد داد؟ فرضا شرکت بیمه نوین همانطور که در عکس فوق و در قسمت های لایت شده مشخص هست قیمت دلار را با نرخ 119،607 و یورو را با قیمت 138،696 مستخرجه از سامانه نیما تسعیر کرده است.

3) قیمت تمام شده مطابق گزارش اعلامی خود شرکت بیمه آسیا و از تقسیم اعداد مندرج در گزارش جهت دلار برای شرکت بیمه آسیا 42،490 ربال و برای یورو 49،127 ریال و برای پوند 56،336 ریال و برای درهم 15،726 ریال می باشد.

4) حال چنانچه تعداد ارزهای بند یکم و قیمت بند دوم را مبنا قرار دهیم به محاسبات ذیل مطابق جدول اکسل می رسیم یعنی عدد 220 تومان

5) فقط 21 تومان هم از محل فروش ملک ولنجک سود می سازه

6) حدود 29 تومان هم از سود فروش سهام و بیمه ای خودش

7) جمع حداقل معادل 220+21+29 = 270 تومان

خب پس 100 تومان سود محاسبه ای شما اشتباه هست چون اولا همه را دلار منظور کردید در حالیکه کلی یورو و پوند داره که قیمتش به مراتب گرانتر هست و ثانیا تعدادش رو دقیق منظور نکردید و فرمودید 60 میلیون و ثالثا قیمت سامانه نیما در روزهای مختلف متفاوت هست و عدد 8000 تومان نیست چون فروشنده هر قیمتی بخواهد وارد می کند و اصلا شاید معامله ای انجام نشود و قیمت محاسبه شده بنده عینا از روی نامه بیمه نوین در گزارشات خود کدال هست

قیمت سهم 280 تومان و 270 تومان سودی هست که طبق محاسبات فوق می سازد !!!!

اصلا شما بگو 200 تومان!!!!!!!!

قیمت سهم باید چند باشد؟

متاسفانه شما در پست ارسالی خود نوشتی باید که با رنگ قرمز مشخص کرده ام و بهتر بود می نوشتی احتمالاً ، چون این باید شما خیلی ها رو به اشتباه می اندازد و موجب تصمیم گیری غلط در روند خرید و یا فروش سهم بشود

بنده برای این سهم بیمه آسیا تارگت 1000 تومانی برای مدت حداکثر 3 ماه آینده متصورم
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/10/05 در ساعت 06:03

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

جناب بابک عزیز با تشکر.
    من خودم سهامدار بیمه آسیا هستم و اینکه شرکت سود بیشتری بسازد مایه خوشحالی من و سایر سهامداران خواهد بود.
    عدد 60 میلیون یک عدد تقریبی بود و عدد دقیق همان بود که حضرتعالی فرمودید و فرمایش شما کاملا درست است اینجانب فقط به دلیل تصوری که داشتم می خواستم محاسباتم را با اساتید مقایسه کنم و راهنمایی بگیرم.
    تصور من این بود که در سامانه نیما حداکثر قیمت ارز فروخته شده از این به بعد (با توجه به عزم دولت برای کنترل نرخ ارز)8000 تومن خواهد بود و فکر می کردم نرخ تسعیر ارز که بیمه نوین اعلام کرده مربوط به قبل از اتفاقات اخیر هستش بنابراین آسیا با نرخ کمتری احتمالا تسعیر خواهد کرد(البته این برداشت شخصی من بود که با توجه به توضیحات حضرتعالی نادرست هست و حتما نظر و تحلیل کارشناسی شما درست هستش)
    بنابراین مشخصا من پرسش خودم را به این شکل مطرح می کنم:
    آیا شرکت هنوز هم میتونه در سامانه نیما با نرخ های بیشتر از 10000 تومن دلار را تسعیر کند؟
    با تشکر

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب بابک عزیز با تشکر.
    من خودم سهامدار بیمه آسیا هستم و اینکه شرکت سود بیشتری بسازد مایه خوشحالی من و سایر سهامداران خواهد بود.
    عدد 60 میلیون یک عدد تقریبی بود و عدد دقیق همان بود که حضرتعالی فرمودید و فرمایش شما کاملا درست است اینجانب فقط به دلیل تصوری که داشتم می خواستم محاسباتم را با اساتید مقایسه کنم و راهنمایی بگیرم.
    تصور من این بود که در سامانه نیما حداکثر قیمت ارز فروخته شده از این به بعد (با توجه به عزم دولت برای کنترل نرخ ارز)8000 تومن خواهد بود و فکر می کردم نرخ تسعیر ارز که بیمه نوین اعلام کرده مربوط به قبل از اتفاقات اخیر هستش بنابراین آسیا با نرخ کمتری احتمالا تسعیر خواهد کرد(البته این برداشت شخصی من بود که با توجه به توضیحات حضرتعالی نادرست هست و حتما نظر و تحلیل کارشناسی شما درست هستش)
    بنابراین مشخصا من پرسش خودم را به این شکل مطرح می کنم:
    آیا شرکت هنوز هم میتونه در سامانه نیما با نرخ های بیشتر از 10000 تومن دلار را تسعیر کند؟
    با تشکر

با سلام مجدد خدمت جناب آقای arad007 عزیز
    در خصوص این سوال شما هم موارد ذیل را به استحضار می رساند:

بله فروش بیش از 10 هزار تومان کاملا طبیعیه چون قیمت در سامانه نیما را شرکت فروشنده تعیین مینماید نه شرکت خریدار !

چه اتفاقی افتاده است که شما می فرمایید شرکتی نمیتواند با نرخ بیش از 10 تومان دلار خود را تسعیر نماید؟ ضمن آنکه مجدداَ تاکید می نمایم شرکت بیمه آسیا یورو و پوند هم دارد و مدام بر قیمت فقط دلار تاکید نفرمایید.

قیمت فعلی دلار آزاد در محدوده 14 هزار تومان هست و هر وبسایت خبری اعم از هر کانال تلگرامی و یا هر وبسایت خبری یا حتی رادیو و تلویزیون و هر نماینده و هر فرد دیگری که قیمت دلار را پایینتر اعلام می نماید فقط و فقط برای درست کردن جو روانی جهت فروش ارزهای مردم عادی می باشد. کجا دلار ده تومانی می فروشند؟ بفرمایید بنده 500 هزار تا خریدارم !! تمامی مصاحبه ها و گزارش های خبری در خصوص قیمت نرخ دلار زیر 13800 تومان کذب محض هست . همین الان صادرات نفت ایران بیش از 40 درصد کاهش یافته است و قطعا با شروع تحریمهای 13 آبان دلار به محدوده 20 هزار تومان بر خواهد گشت و تمامی این حرفها که تحریمها پیش خور شده اند کذب محض هست .

قیمت در سامانه نیما را فروشنده تعیین می کند .و اگر خریدار آن قیمت نخرد لزومی به فروش نیست . آیا شما حتی باور می کردید که شرکت بیمه نوین دلار خود را در محدوده 12 هزار تومان فروخته باشد؟ اگر می بینید به صرافی ها دستور می دهند و نامه می دهند دلار را در محدوده ده تومان بخرید و ده تومان بفروشید، لطفا به من بفرمایید کدام صرافی نرخ فروش دلارش در محدوده ده تومان هست؟؟ تمامی اینها دروغ محض هست . باز هم تاکید می کنم با شروع تحریمهای جدید حتی نرخ دلار به بالای 20 هزار تومان خواهد رفت و آنوقت نرخ فروشنده در سامانه نیما بسیار بالاتر از حتی 11 هزار تومان خواهد بود . خنده دار هست که فردی در رادیو زنگ میزند و می گوید نرخ دلار در شهر ما هفت هزار تومان هست و مجریان مدام از کاهش نرخ دلار به محدوده زیر ده هزار تومان خبر می دهند !!!! تماماَ کذب محض هست .

می آیند و به یه صرافی می گویند نرخ تابلو رو بزن ده خرید و فرضا 10500 فروش و عکس می گیرند !!! حالا اصلا درب صرافی قفل هست
    !! یا اصلا عکس مربوط به ماههای گذشته هست !! مردم که دیوانه نیستند دلار رو ده هزار تومان به صرافی ها بفروشند وقتی تحریمهای بسیار سنگین نزدیک هست !!

حالا اصلا شما نگرا ن فروش نرخ دلار بالای ده تومان هستی؟؟؟ بنده نرخ فروش رو 11900 تومان در محاسباتم منظور کردم شما بگیر 9000 تومان . خوبه؟ یعنی 75 درصد مبلغ محاسبه شده 220 تومان بنده . که میشه 165 تومان

21 تومان فروش ملک ولنجک و 29 تومان فروش سهام و درآمد بیمه ای میشه جمع سه تا 215 تومان

با سود 215 تومان قیمت سهم باید چقدر باشد؟

سه ماه دیگر بیمه آسیای 1000 تومانی را با هم خواهیم دید.
    ویرایش توسط بابک 52 : 2018/10/05 در ساعت 18:38

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 48 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)