صفحه 53 از 70 نخست ... 3435051525354555663 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 692

موضوع: پارس مينو ( غپينو )

عضو فعال Dr.boursi آواتار ها
    تشکر شده 9,118 بار در 1,609 ارسال

پاسخ : پارس مينو ( غپينو )

رنج منفی 3 فردا از عهده هیچ کودنی الا معین ازادگان بر نمیاد...
    دقیقا روزی که غمینو داره صف میشه....

داشتن حقوقی باشرف واقعا یک پی به ایی میارزه.....
    بعد از گرفتن دکترا من دارم ماهی گیر میشم !!!

لذتی که در خرید سهم در منفی هست، در بخشش هم نیست!!!

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

با توجه به مفروضات کارشناسی، سود هر سهم شرکت پارس مینو 1243 ریال برآورد می شود.

http://www.boursenews.ir

در این تحلیل عمده سود حاصله رو ناشی از عدم افزایش و یا افزایش جزئی مواد اولیه در نظر گرفته است....

بریم یک بند پیش بینی این کارگزاری رو دقیق تر بخونیم...
    همانطور که مشاهده می کنید برای محصولات گروه ویفر،اسنک و پلت و آدامس شیک افزایش 5 درصدی و برای محصولات گروه بیسکویت و چوب شور‌ و شکلات قدیم، افزایش 10 درصدی و برای گروه پفک، شکلات جدید و آدامس وایت، به ترتیب 8 ، 15 و 12 درصدی نرخ فروش در شش ماهه دوم در نظر گرفته شده است.

خوب حداقل در مورد بیسکویت می دونم که حداقل 22% بوده ...

خودم دارم پیش بینی رو بر اساس قیمت افزایش 20% محاسبه می کنم....

تعدیل بسیار بسیار بیش از اینها ست....
    ویرایش توسط Dr.boursi : 2014/10/01 در ساعت 15:05

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

خوب با توجه به این که اقای سعید خدایی کارشناس تحلیل بورس نیوز رقم افزایش نرخ رو در نطر نگرفته است و
    بعضا برای محصولات گروه ویفر،اسنک و پلت و آدامس شیک افزایش 5 درصدی
    و برای محصولات گروه بیسکویت و چوب شور‌ و شکلات قدیم، افزایش 10 درصدی
    و برای گروه پفک، شکلات جدید و آدامس وایت، به ترتیب 8 ، 15 و 12 درصدی نرخ فروش در شش ماهه دوم در نظر گرفته شده است.

و از طرفی می دونیم که همین الان قیمت بیسکویت بالای 20 % افزایش گرفته(منبع سوپری سر کوچه!) و برای مابقی محصولات نیز افزایش 20% رو در نظر گرفته ام....
    طبق تحلیل افزایش نرخ مواد اولیه به صورت زیر محاسبه شده و من تغییری در اونها ندادم...
    یعنی افزایش نرخ روعن 10%
    بلغور 5%
    درب و ظرف 20%
    شکر 18%
    مالتیتول و مانیتول همان نرخ شرکت
    کارتن هم 15% افزایش قیمت در نظر گرفتم

قیمت سود هر سهم با فرض تولید مفروشه شرکت در سال 93 برای خط شکلات جدید که زیاد هم نیست عدد 362 تومن به دست اومد....

لازم به ذکره که شرکت تولیدات شکلات جدید رو 460 هزار کیلو دیده در صورتی که دستگاه جدید توانمندی تولید 5/5 میلیون کیلو رو داره و تنها بر این اساس فرض کنیم که با 9% ظرفیت و نه بیشتر کار کنه!!!

سهم سه برابر قیمت امروز جای رشد داره و این سهم پدیده بورس 93 خواهد شد...

حالا معین ازادگان هر قصدی که داره رنج منفی بزنه ....حالا یا سیاست شرکت معین ازادگان اینه یا می خواهد خدای ناکرده جیب برخی ها رو پر پول کنه....(که البته بعید هست!!!)...
    ویرایش توسط Dr.boursi : 2014/10/01 در ساعت 15:49

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

قیمت زیر ساقه طلایی کرم دار شرکته...

لطفا برید سر کوچه ببینید 1200 تومن شده یا نه....

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

یه نگاهی به صورت مالی سه ماهه شرکت اگر بندازیم می بینیم که از محل تهیه مواد اولیه ارزان شرکت میتونه تعدیل خوبی رو اعلام کنه...

دو محصول روغن و جعبه بیشترین تاثیر رو توی سود دهی شرکت دارند که در مورد جعبه شرکت نسبت به پیش بینی 80% کمتر خریداری کرده و روغن رو 11% ...

راحت تر بگم سهم در صورتی که قیمت کارتن با همین قیمت باقی بمونه تا اخر سال میتونه تنها 502 ریال به ازای هر سهم تعدیل مثبت اعلام کنه!!! فرض کنید!!!
    ویرایش توسط Dr.boursi : 2014/10/02 در ساعت 13:13

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 181 بار در 39 ارسال

با سلام خدمت شما و تشکر بابت پست های مفیدتون
    به نظر میرسه شما روی این سهم فعال هستید و معاملاتش رو پیگیری می کنید یه سوال داشتم
    چرا آزادگان در غپینو فروشنده و در غمینو خریداره و نکته جالبش اینه که غپینو پی بر ای پایین تری داره
    با تشکر

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ataghi از ایشان تشکر کرده اند:

با درود
    دوستان در مورد غپینو و غمینو پرسیدهد بودند...
    شاید در ابتدا این گونه به نظر برسد که در مورد :
    مینو:شركت صنعتي مينو خریدار و شركت خدمات مالي ومديريت معين آزادگان فروشنده و در مورد عمینو بلعکس است...

و همه تعجب کنبم که چرا چنین رخدادی در حال انجام است...و شبیه خاله بازی دختر بچه های خردسال شده است

ولی این تنها تنها ظاهر قضیه است زیرا...

1- دوستانی که در بازار مدتی است فعالیت دارن می دانند خرید و فروش در بورس هر یک اسلوبی ویژه دارد، سفارش گذاری و روانشناسی روز معاملات هر کدام علمی بسیار جذاب است...در حالی که نحوه خرید و فروش این حقوقی معین آزادگان به هیچ وجه شامل موارد فوق نمی شود و به صورت رنج منفی منفی 3 فردا و بدین گونه رنج های منفی است....پس در نتیجه قصد کد به کد کردن به اسم هم حقوقی خود یعنی صنعتی مینو رو قطعا نداره.....

2- تعداد سهامی که ازادگان فروخته در مینو تا الان بالغ بر 12 میلیون سهمه در حالی که سهامی که در مورد غمینو خریداری کرده تنها و تنها 3 میلیون سهمه و باید پرسید با پول اون 9 میلیون سهم چه کار کرده!!! و اون 9 میلیون دیگر رو چرا به کد های حقیق اصلا زده!!!

3- تعداد سهامی که صنعتی مینو فروخته در غمینو 3.5 میلیون سهمه و در حالی است که تعداد کمتری در عپینو خریداری کرده و صنعتی مینو به هیچ عنوان حمایت مناسبی از سهم نداشته...

4- تنها بلوکی یکسال اخیر در غپینو رو یکبار در سال پیش برای صندوق بورسیران داشته که دو میلیون سهم بود و اخیرا برای اون شخص حقیق که اگر اشتباه نکنم حدود 700 تا بوده مابقی رو تنها رنج منفی کشیده و هدفش به نظر من تنها فروش نبوده بلکه کاهش قیمت سهم رو هم مد نظر داشته زیرا در روز های مثبت و در صف خرید به هیچ عنوان فروشنده نیست و تنها در روز های منفی روی سهم فعاله و سهم میفروشه.....

5- دوستان پیشنهاد بلوکی برای تمامی 19 میلیون سهم معین آزادگان را کرده اند ولی قبول نکرده و هدف بلوکی و فروش تمامی 19 میلیون سهمشو به یک نفر یا یک شرکت نداشته..

با تمامی تفاسیر فوق به نظر میرسه معین ازادگان در ظاهر برای خروج از سهم برنامه قطعی داره و دوس داره تمامی 19 میلیون سهم خودشو نه به صورت یکجا و بلوکی بلکه خرد خرد بفروشه و باز هم در ظاهر به علت نارضایتی از مدیریت جدید داره این کار رو میکنه ولی معلوم نیتس چرا با رنج منفی این کار رو میکنه....

بعد از چندین سال در بازار حضور داشتن تنها باری هست که دید منفی نسبت به این حقوقی دارم و حس می کنم احتمال مورد فوق و نارضایتی از مدیریت مینو تنها یک ظاهر سازیه و نحوه فروش بالا(رنج منفی در قیمتی بسیار ارزنده) در چینین قیمتی برای مینو که حداقل احتمال سه برابر شن رو طی دو سال اتی داره کمی غیر منطقیه و میتونست کمی صبر کنه و بالاتر بفروشه! پس در نتیجه اخرین گزینه محتمل که میشه بهش فکر کرد کرد به کد کردن های بسیار حرام و زشت از کد حقوقی به کد شخصی است که باز هم مشخصه اون شخصی ها کیا باید باشند!!!

جالبه که در اعتراض ازاده ها در مقابل شرکت اشاره ای به عدم فروش بی رویه سهم نمی کنن و جز خواسته های انان ارسال بسته های مینو به درب منازلشان است!

امیدوارم هیئتی بسیار خبره به حساب کتاب های شرکت برسه و هم حق این ازادگان عزیز و هم حق شرکت معین ازادگان مورد بررسی قرار گیره اگر چه نامه نگاری های اون نیز برای جنای ابوترابی و سایر عزیزان در حال انجام می باشه...

و در انتها امید وارم مدیریت بی لیاقت جدید خانم سخت باز هم از این پست مهم برکنار بشن چون خودشون هم می دونن لیاقت چنین پستی رو ندارن و واقعا گند زند به چنین سهم باارزشی ...زیرا که شما الان تولیدات محصول جدید رو نگاه کنید اصلا هیچی....چرا با خظ شکلات 5/5 میلیونی تنها باید با 1% ظرفیت کار کنه ...کافیه توانمندی مدیر سهم یک دهم صاحب شیرین عسل باشه بعد ببینید با این سهم چه کار ها که نمیکنه....

انشالله خاله بازی غپینو و غمینو تموم بشه و وجدان کار و شعور مانع از بازی با پول سهامدارن سهم بشه...
    ویرایش توسط Dr.boursi : 2014/10/03 در ساعت 08:54

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,694 بار در 461 ارسال

[B]سلام دوستان
    خواهشمندم به کسی بی احترامی نکنی.مودبانه نقد کنید.
    و در انتها امید وارم مدیریت بی لیاقت جدید خانم سخت باز هم از این پست مهم برکنار بشن چون خودشون هم می دونن لیاقت چنین پستی رو ندارن و واقعا گند زند به چنین سهم باارزشی ...زیرا که شما الان تولیدات محصول جدید رو نگاه کنید اصلا هیچی....چرا با خظ شکلات 5/5 میلیونی تنها باید با 1% ظرفیت کار کنه ...کافیه توانمندی مدیر سهم یک دهم صاحب شیرین عسل باشه بعد ببینید با این سهم چه کار ها که نمیکنه....
    [/B
    می بخشی دوست عزیز
    اگر ناراحت شدی ازین پیشنهاد من
    پیشاپیش از شما معذرت می خواهم.
    من خیلی دوست دارم غپینو بخرم.3ماهه که سهام خرید و فروش نکردم و نمی دونم چرا برای خرید
    هی صبر می کنم. شاید این کار من اشتباه می باشد.
    یکی از سهم هایی که پیگیر قیمتش هستم غپینو است. البته یکی از دو ستانم مهرداد حسینی
    این سهم را خوب می شناسدواو هم به خاطر شرایط عمومی بورس فعلا وارد شدن به غپینو را به من پیشنهاد نکرده.فقط به خاطر شرایط
    عمومی بورس.
    اما همین روزها اگر زیر 500 بیاید که قطعا وارد سهم می شوم.
    اگر نیاید هم تو منفی بازار وارد سهم غپینو خواهم شد.
    سپاس دار شماییم.
    hatef rad

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arminfar آواتار ها
    تشکر شده 3,189 بار در 477 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.boursi نمایش پست ها
    جالبه که در اعتراض ازاده ها در مقابل شرکت اشاره ای به عدم فروش بی رویه سهم نمی کنن و جز خواسته های انان ارسال بسته های مینو به درب منازلشان است!

امیدوارم هیئتی بسیار خبره به حساب کتاب های شرکت برسه و هم حق این ازادگان عزیز و هم حق شرکت معین ازادگان مورد بررسی قرار گیره اگر چه نامه نگاری های اون نیز برای جنای ابوترابی و سایر عزیزان در حال انجام می باشه...
    با درود
    دوست عزیز کارشون رو خوب بلد هستند ، جناب دکتر رمضان در امور بورس و سرمایه گذاری بسیار توانمند هستند ، ولی وقتی که ایشان نیز با ترفندهای مدیریتی به حاشیه رانده میشوند ، باید اوضاع وخیم و تأسف بار شرکت را حدس زد .
    اصلا هدف از ایجاد معین آزادگان چی بود ؟ شرکتی با کمتر از 5 پرسنل تو دل این مجموعه بزرگ دنبال چه چیزیه ؟ سخت باز رو کی آورد سر کار ؟ به دلیل توانمندیش بوده یا به خاطر ضعف مدیریت ؟ چه کسانی اونو دوره کردن و چه منافعی میبرند ؟ مدیر مالی پارس مینو چه اندازه توانمندی علمی داره ؟ و به چه اندازه در حیله و نیرنگ مهارت داره !!؟ نزدیکی سخت باز و این مدیر به چه دلیلیه !!!!!؟ آیا فقط مراد و مرید ، یا اینکه محمدی هم تو تیم کسانی دیگر است !!؟.......
    از دست ابوترابی با آن همه مشغله کاری و سایرین هم در این زمان کاری بر نمیاد .
    فقط باید خود آزاده ها فکری به حال خودشان بکنند . البته باید بفهمند که حقشون یک بسته محصول نیست !!!!!!.

ارادتمند

آرمین فروهر
    ایرانیان به توانمندی انسان که بر اثر تلاش و تعلیم بدست آمده باشد ، فره میگفتند

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arminfar از ایشان تشکر کرده اند:

اپدیت هفتگی نمودار...

سهم برای ماندن در باند صعودی بایستی به زودی ها یه حرکت به سمت 630 داشته باشه...که با توجه به عدم حرکت های کودن گونه معین ازادگان در چند روز اخیر و حمایت های چند روزه سهامدار عمده و خشکی سهم(معاملات بسیار پایین)...بسیار محتمل می باشد....

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Dr.boursi از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 53 از 70 نخست ... 3435051525354555663 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)