نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 23 از 120 نخست ... 13202122232425263373 ... آخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    هر کسی به ادب و، وجدان خودش!

این دلیل نمیشه اگر دیگری توهین میکنه پس ما هم از کلمات توهین آمیز استفاده کنیم.

هر کسی از کلمات توهین آمیز و یا تحقیر آمیز استفاده میکنه شخصیت خودش رو برملا میکنه.
    اینو خواهشا به دوستان و همفکران خودتون هم بفرمایید !

بلکه رعایت کنند !

نه اینکه آنها هر چه می خواهند بگویند و بنویسند ! و شما هم ناراحت نشی !

بعد ما همان واژه دوستانتان را بکار ببریم ، بنویسی که ناراحت شدی !

یک بام و دو هوا نمیشه !

اگر توهم از نظر شما توهین و ناراحت کننده است ! چرا برای احمدی نژاد بد نیست ! اما برای میرحسین بکار رود بد است و ناراحت می شوی !
    ویرایش توسط negarminavi : 2017/04/29 در ساعت 08:48

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

این هم یک تهمت دیگه از شما به من!
    شما از کجا میدونی که من از پست های بی ادبانه همفکرانم ناراحت نمیشم؟
    من با تشکر نزدن زیر پست هر کاربری که از کلمات توهین آمیز استفاده میکنه در واقع اون حرکتش رو تایید نمیکنم.
    چون بیش از این در این سایت اختیاری ندارم.

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    این هم یک تهمت دیگه از شما به من!
    شما از کجا میدونی که من از پست های بی ادبانه همفکرانم ناراحت نمیشم؟
    من با تشکر نزدن زیر پست هر کاربری که از کلمات توهین آمیز استفاده میکنه در واقع اون حرکتش رو تایید نمیکنم.
    چون بیش از این در این سایت اختیاری ندارم.
    بنده نه دشمنی با شما دارم نه با بقیه !

نه قصد توهین دارم نه تهمت !

از شما هم عذرخواهی کردم بابت اینکه ناراحت شدید !

حالا هم لطف کن یکبار هم به همفکرانت نظر بده و برایشان بنویس که ناراحتی از فحاشی و توهینهایشان همین !

انتخابات تمام میشه و میره و مثل دفعات قبل صفحاتی پر از توهین و فحاشی باقی میمونه که نمونه هاش در تاپیکهای این سایت هست !

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    بنده نه دشمنی با شما دارم نه با بقیه !

نه قصد توهین دارم نه تهمت !

از شما هم عذرخواهی کردم بابت اینکه ناراحت شدید !

حالا هم لطف کن یکبار هم به همفکرانت نظر بده و برایشان بنویس که ناراحتی از فحاشی و توهینهایشان همین !

انتخابات تمام میشه و میره و مثل دفعات قبل صفحاتی پر از توهین و فحاشی باقی میمونه که نمونه هاش در تاپیکهای این سایت هست !
    همین جا از همه دوستان و همفکران خودم خواهش میکنم که صبور باشید و از بکار بردن کلماتی که در شان یک فردی که به فکر اصلاح، اول خودش و دوم جامعه و کشورش هست{اصلاح طلب واقعی} نباشه پرهیز کنید.
    ممنون از همگی

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

7. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد 66 آواتار ها
    تشکر شده 10,024 بار در 2,640 ارسال

طبق اخرین نظرسنجی رئیسی با 48 درصد اول ، روحانی با 30 درصد دوم هستند.
    تعداد شرکت کننده 12000 نفر

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد 66 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد 66 نمایش پست ها
    طبق اخرین نظرسنجی رئیسی با 48 درصد اول ، روحانی با 30 درصد دوم هستند.
    تعداد شرکت کننده 12000 نفر
    منبع نظرسنجی؟

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال روندشناس آواتار ها
    تشکر شده 3,974 بار در 1,044 ارسال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، المانیتور در گزارشی نوشت: بر اساس نظرسنجی اخیرا منتشر شده توسط موسسه نظرسنجی «iranpoll» (ایران پل - نظرسنجی ایران)، در حالی که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ایران با تمام قوا آغاز شده است، «حسن روحانی» رئیس جمهوری کنونی همچنان محبوب باقی مانده است. اما «محمد باقر قالیباف» شهردار تهران به عنوان رقیب اصلی روحانی از آخرین انتخابات ریاست جمهوری در سال 2013 نیز توانسته آراء بالای رای دهندگان را جلب کند. آیا این نظرسنجی که 11 تا 14 آوریل انجام شده، صحنه را برای رقابت مجدد این دو مرد برای کسب کرسی ریاست جمهوری برای بازی بازگشت آماده می کند؟ با توجه به این نظرسنجی، 62 درصد از ایرانیان روحانی را کاندید مطلوب خود، و 35 درصد او را نامطلوب می دانند. این ارقام برای قالیباف، که برای بار دوم برای رقابت با روحانی وارد میدان شده است، به ترتیب 67 درصد و 25 درصد بوده است. انتخابات ریاست جمهوری ایران 19 مه (29 اردیبهشت) برگزار خواهد شد. مشکلات اقتصادی ایران به شدت بر تصویر عمومی از روحانی سنگینی می کند. صندوق بین المللی پول در ماه فوریه گزارش داد که اقتصاد ایران نسبت به سال گذشته هفت درصد رشد داشته است، اما تقریبا تمامی این رشد به افزایش صادرات نفت نسبت داده شد. بر اساس این نظر سنجی، 72 درصد از ایرانیان معتقد بودند که وضعیت اقتصادی در نتیجه اجرا شدن برجام (توافق هسته ای) بهبود نیافته است. نزدیک به نیمی – 42 درصد - بیکاری را مهم ترین مسئله پیش روی کشور می دانند؛ در حالی که 13 درصد به طور خاص به بیکاری جوانان اشاره کرده اند. این بررسی نشان می دهد محبوبیت روحانی طی دو سال پس از توافق هسته ای کاهش یافته است. در نظرسنجی اوت 2015 که توسط IranPoll و با همکاری با دانشگاه «مریلند» آمریکا تنها چند هفته پس از امضای توافق هسته ای انجام شد، 88 درصد از ایرانیان دیدگاه مثبتی نسبت به رئیس جمهور ایران پس از این دستاورد داشتند. یک سال بعد بر اساس نظرسنجی موسسه iPOS مستقر در آمریکا، روحانی و «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه وی محبوب ترین چهره های سیاسی ایران بودند و به ترتیب 75 و 76 درصد از آراء شرکت کنندگان در نظرسنجی ها را به خود اختصاص داده بودند. شورای نگهبان که موظف به بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخاباتی است، در 20 آوریل شش کاندیدا را تایید صلاحیت کرد. این شش کاندیدا شامل روحانی، قالیباف و «ابراهیم رئیسی» است. «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهور، «مصطفی میرسلیم» و «مصطفی هاشمی طبا» وزرای سابق ایران نیز از دیگر کاندیداها هستند. نامزدهای رد صلاحیت شده تا 25 آوریل فرصت داشتند تا درخواست تجدید نظر دهند، تا در نهایت با اعلام فهرست نهایی در 26 و 27 آوریل توسط وزارت کشور، مبارزات انتخاباتی از 28 آوریل رسما آغاز شود. اما به رسمیت شناختن نام رئیسی همچنان پایین باقی مانده است. نزدیک به نیمی از ایرانیان (46 درصد) در نظرسنجی IranPoll گفته اند که هیچ نظری درباره این کاندیدا ندارند؛ در حالی که 32 درصد او را تایید و 22 درصد او را رد کرده اند. با این حال این ارقام نقطه ضعفی برای رئیسی محسوب نمی شود. روحانی نیز در دور قبلی انتخابات و پیش از پیروزی با کسب 51 درصد آراء مردمی، در نظر سنجی ها تعریفی نداشت. در مورد جهانگیری نیز 29 درصد رای مطلوب و 23 درصد رای نامطلوب گزارش شده، و 48 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی IranPoll نیز گفته اند نظری در مورد او ندارند. میرسلیم و هاشمی طبا هم در این نظرسنجی شرکت نداشته اند. به نظر می رسد رقابت بین قالیباف و روحانی وارد دور برگشت شده باشد. در طول مبارزات انتخاباتی سال 2013 قالیباف در نظر سنجی ها از روحانی پیشتاز بود. با این حال پیروزی روحانی نشان می دهد باید منتظر ماند و دید که نتیجه آراء چه خواهد بود. در نظر سنجی IranPoll هزار و پنج نفر بزرگسال ایرانی و از طریق تلفن طی 11 تا 14 آوریل شرکت داشتند. درصد خطای این نظرسنجی +/- 3 درصد است. IranPoll یک شرکت کانادایی است که تلفنی در ایران نظرسنجی انجام می دهد.

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید روندشناس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,525 بار در 910 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    خب پس کم کم کاسب تحریم بودن یه افتخار بزرگ هم محسوب میشه

ببینید لقمه حروم تا کجا تو زندگی این پست فطرتها نفوذ کرده که گستاخانه میگن عرضه داشتیم کاسبی کردیم از دوای یه بنده خدا که مرگ و زندگیش بهش وابسته بوده.

بالاخره طرفدارهای
    ا.ن و قالیباف و بقیه حضرات با شرف تر از این هم نمیتونن باشن.

جناب من طرف دار هیچکس نیستم لقمه حرام هم نخوردم البته در این مورد خدا بهتر از همه میدونه چه کسانی تو این مملکت لقمه حرام میخورند. من هم واگذار میکنم به خودش این تهمتهایی که زدید.
    بس عمارت که بود خانهٔ رنج
    بس خرابی که شود پردهٔ گنج

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود گرگانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood965 نمایش پست ها
    جناب من طرف دار هیچکس نیستم لقمه حرام هم نخوردم البته در این مورد خدا بهتر از همه میدونه چه کسانی تو این مملکت لقمه حرام میخورند. من هم واگذار میکنم به خودش این تهمتهایی که زدید.

تو اینجور مواقع هم هیچ کدومتون طرفدار هیچ کسی نیستید. باز دم نگار گرم که انقدر جرأت داره صادقانه و شفاف میگه از
    ا.ن حمایت میکنه.

شما گفتی کسی که کاسبی کرده عرضه داشته
    بقیه نداشتن یعنی هیچ مشکلی بهش مترتب نیست، پس فقط احتمالاً دستت نرسیده وگرنه با این دیدگاه اگر دستت میرسید رد نمیکردی

ایشالا که جای دیگه جبران نکرده باشی!

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,525 بار در 910 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها

تو اینجور مواقع هم هیچ کدومتون طرفدار هیچ کسی نیستید. باز دم نگار گرم که انقدر جرأت داره صادقانه و شفاف میگه از
    ا.ن حمایت میکنه.

شما گفتی کسی که کاسبی کرده عرضه داشته
    بقیه نداشتن یعنی هیچ مشکلی بهش مترتب نیست، پس فقط احتمالاً دستت نرسیده وگرنه با این دیدگاه اگر دستت میرسید رد نمیکردی

ایشالا که جای دیگه جبران نکرده باشی!

اگه با دقت بیشتری بخونید نوشته بودم کاسب بودن عرضه میخواد و این به معنی کاسب تحریم بودن نیست.
    شغل اصلی بنده سوپر مارکته با خورد و خوراک مردم سروکار دارم و بهتر از همه میدونم که قشر محروم در زمان احمدی نژاد خورد و خوراک شون چطور بوده. اگر هم خیلی طالب باشی شماره تو بذار تا ادرس بدم بیای گرگان و تخقیق کنی از مردم تا بدونی چطور کاسبی میکنم.
    اما در مورد طرفدار بودن همچنان میگم طرفدار هیچ شخص و حزبی نیستم و تنها سه بار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردم که بار اولش به هاشمی و دو بار بعدش به خاتمی رای دادم و بعد ان در هیچ انتخاباتی شرکت نکردم و نخواهم کرد.
    این تاپیک هر روز ورق میخوره و تنها چند بار تو این تاپیک نظرمو نوشتم. که انهم باعث شد مورد تهمت امثال شما قرار بگیرم.
    چرتو پرتهایی رو تو مخ امثال شما جا کردن که هرکسی از روحانی انتقاد کنه کاسب تحریم و ... ایناست.
    بازهم واگذار میکنم به خدا البته نه اینکه از خدا بخوام شمارو به خاطر تهمتهایی که زدید مجازات کنه بلکه به شما و امثال شما شعور و فهم و توانایی تفکر بده .
    بس عمارت که بود خانهٔ رنج
    بس خرابی که شود پردهٔ گنج

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود گرگانی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع