در ارتباط با شیوه های گوناگون کسب درآمد به خصوص در دنیای اینترنتی یا آنلاین مطالبی جسته و گریخته در سایتها و انجمن های مختلف نوشته شده و به بحث گذاشته شده و میشود . این شیوه کسب درآمد یا کسب سود از سرمایه گذاری عملی و واقعی است ، اما برای برخورداری از نتیجه مطلوب ، شرایطی را باید دارا بود و در نظر گرفت . علاوه بر کسب تجربه که مهمترین عامل نتیجه گیری است ، آموزش لازم و هوشمندی در انجام معاملات در بازار های بورس آنلاین لازم است . درجریان اخبار سیاسی و مالی و اقتصادی داخلی و جهانی قرار داشتن همواره کمک شایانی به بهبود نتایج معامله گران از معاملاتشان در بازار های بورس آنلاین و غیر انلاین است . یک شرط مهم و حتی اساسی به نظر من انتخاب کارگزاری مطمین و با سابقه و خوش حساب میباشد . بازار های بورس انلاین به فارکس یا باینری آپشن شهرت دارند . در طول مدتی که من فعال بودم و هستم با دوستان و آشنایانی که به این بازار وارد شده و فعالیت میکنند ، در ارتباط با کارگزاران یا باصطلاح معاملاتی ، بروکرها ، بحثهای زیادی شده ، در ارتباط با سابقه ، خوش حسابی ، برخورداری از پشتوانه ثبت در مراجع قانونی و داشتن ضمانت مالی و مسایل دیگر . همیشه نداشتن سابقه و عدم شناخت معامله گران از یک کارگزار ، یک عامل منفی و ایجاد کننده حس نداشتن اعتماد برای شروع کار با یک کارگزار است . برعکس ، سابقه کافی و شناخت مثبت معامله گران و علاقه مندان این زمینه از یک کارگزار ، همیشه مشوق دوچندانی بوده برای سرمایه گذاری و کسب سود در این بازار . چون اصولا بدون کارگزار ، امکان اینگونه سرمایه گذاری و مبادرت به ایجاد درآمد ، وجود نخواهد داشت . بنابراین کارگزار هم یک شرط اساسی است برای شروع و همچنین ثبات در کار . من به دوستان و علاقه مندانی که خواستار سرمایه گذاری و کسب سود و حتی ایجاد یک درآمد مکمل در کنار حرفه اصلی خودشان هستند ، قویا توصیه میکنم با راهنمایی دوستان و اشنایان فعال در این زمینه کارگزار رو انتخاب کرده و کسب درآمد انلاین رو تجربه کنند . خود من در حال حاضر در این زمینه فعال هستم و با توصیه یکی از دوستان که با کارگزار خوش نام و خوش حسابی کارش رو شروع کرده و ادامه میدهد ، با این کارگزار آشنا و در اون شروع به فعالیت کرده و میکنم . آدرس سایت کارگزار برای کسانی که علاقه مند باشند bullnbear.org اگر دوستان نیاز به راهنمایی داشتند از طریق ایمیل ، در خدمتم . خوشحال میشم که در اینجا هم دوستان نظراتشون در این مورد رو برای آگاهی بقیه بنویسند و ما هم بتونیم استفاده کنیم .