نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنده مناظره دوم از نظر شما چه کسی است؟

رأی دهندگان
47. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • حسن روحانی

26 55.32%
  • اسحاق جهانگیری

2 4.26%
  • محمدباقر قالیباف

6 12.77%
  • ابراهیم رییسی

4 8.51%
  • مصطفی آقا میرسلیم

6 12.77%
  • مصطفی هاشمی طبا

3 6.38%
صفحه 2 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43

موضوع: مناظره ی دوم کاندیداهای ریاست جمهوری

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : مناظره ی دوم کاندیداهای ریاست جمهوری

نقل قول نوشته اصلی توسط arman10 نمایش پست ها
    به نظر من برنده امشب خاتمی بود که با تمام تخریب ها، هر دو گروه به نیکی از او یاد کردند...ولی روحانی از سری پیش قوی تر ظاهر شد جهانگیری ضعیف تر رئیسی هم خنثی ... ولی در چهرۀ قالیباف چقدر عصبانیت موج می زند!!!!!!!
    امروز عصبانیتش را خیلی خوب کنترل کرد. ولی یکی دو بار او هم از آن خنده های عصبی کرد! که معلوم کرد درونش چه خبر است!!!
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

?در باره مناظره امشب (عباس عبدی)

مناظره بیش از این که جای ارایه دیدگاهها تلقی شود برای تخریب استفاده شد و بعید است که چنین چیزی مطلوب مردم باشد البته تخریب و نقد طرف مقابل هم جزیی از مناظره است ولی از ابتدا معلوم بود که برای این کار آمده اند. برخی از پاسخها کلی بود و ربطی به سوالها نداشت. جامعه در پایان کمتر متوجه شد که چه برنامه ای دارند. در مجموع این مساله به دلیل ضعف ساختار این مناظره و جانبداری تاریخی صدا و سیما بود که نمی تواند برنامه پویایی را شکل دهد.
    به نظرم استقبال از مناظره بعدی کمتر خواهد شد این مناظره برخی افراد را نسبت به آینده نا امید می کند آقای قالیباف باید در نگاه خود تغییر دهد آقای روحانی و جهانگیری یک بار برای همیشه از شنیدن و پاسخ دادن به مطالب او صرفنظر کنند.
    بهتر از همه هاشمی طبا بود که توانست ایده های ایجابی تری بیان کند البته آقای جهانگیری هم سعی کرد امید به آینده را زنده کند ولی به نظرم هنوز مانده تا مردم را به آینده امیدوار کرد.
    ادعاهای آقای رییسی و قالیباف هم بیشتر نوعی ادعای بلا دلیل است.
    آقای رییسی سعی کرد کمی وارد میدان شود و از حاشیه بیرون آید تا حدی این کار را کرد ولی نکته ایجابی نداشت.
    اظهارات و جملات این همانی وی کمکی به مردم و فهم مسائل نمی کند.
    در ابتدا گفت اگر درست عمل کند آثار مثبتی دارد و اگر درست عمل نکند آثار منفی دارد!! آخر این جمله چه چیزی دارد؟
    آقای میرسلیم هم خواست وارد میدان شود که شد ولی چون جدی نگرفته بودند کسی جواب او را نداد.

به نظرم مناظره در نهایت 4 به 2 به نفع روحانی و جهانگیری بود.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال

یعنی مثلا ایتها سیاسیون ما بودند
    باید حمله قالیباف رو با حمله پاسخ میدادن نه با جواب

قالیباف از نظر من نمره بهتری در مناظرات پیش عوام گرفت

ولی باید به مردم فهموند که ذییس جمهوری مسابقه حرف زدن و تهمت زدن نیست
    باید عملکرد افراد بررسی شود

13 میلیون میر حسین شد 18 میلیون روحانی
    به لطف تلگرام 18 میلیون به بالای 21 میلیون میرسه

لطفی که تلگرام به فرهنگ ایرانیان کرد رو برابر با دانشگاه باید دونست
    روحانی مدیون شبکه های اجتماعیست

باید فیس تو فیس همه رو قانع کرد برا حضور

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    من نمی دانم دوستان دارند به این سوال که برنده ی مناظره چه کسی بود رای می دهند؟ یا به کسی که دوست دارند رئیس جمهور شود دارند رای می دهند؟

چون به نگر من (فارق از اینکه من که را دوست دارم تو که را دوست داری... من از که بدم می آید تو از که بدت می آید...) امروز روز درخشش آقای میرسلیم بود... (با این درخشش طبیعتا باید از 14 رای 3-4 تا می آورد...) چه می گویند در مسابقات ورزشی؟ ستاره ی نو ظهور؟ استعداد آینده؟ پدیده؟ یک همچین چیز هایی... یعنی کسی که پیش تر اصلا بهش توجهی نمی شد... ولی امروز خوب درخشید...

از طرف دیگر آقای قالیباف هم خوب سخن هایش را چیند و به جا و در فرصت مناسب و به صورت صحیح کارت هایش را رو کرد...

(باز هم می گویم... به این نگاه نمی کنم که علاقه ام با کیست یا چه کسی در حقیقت «خوب» است و که «بد»... دارم این را بررسی می کنم که چه کسی امروز پیروز مناظره بود... چه کسی از نگر دیپلماسی و سیاست و سخن وری و چینش گفتمان و رو کردن مهره ها و ... قدرتمند تر ظاهر شد و چه کسی می تواند پیروز این مناظره لقب بگیرد...)

به نگر من آقای قالیباف خوب حرف هایش را زد و پیروز مناظره بود و من فکر کنم اگر نظرسنجی بزرگی -در سطح کشور- وجود داشته باشد تغییر محسوسی در آراء قالیباف می توانیم ببینیم.

به خصوص آن حرکت اول که زد و تا آخر هم توانست مدام بالا بیاورد تاکتیکی حساب شده و کاری بود. اینکه قاچاقی در خانه ی وزیر کشف شده و... (که به نگر می رسد با پلیس و ... هم هماهنگ کرده بودند و گذاشته بودند دقیقه ی 90 و سر بزنگاه دست وزیر مظلوم! را رو کنند!)

همین حرف آقای جهانگیری به نگر من خیلی اشتباه بود. (اشتباه نه از این بابت که حق و نیکی و پاکی چیست و بدی و باطل و زشتی چیست؟ بلکه از این بابت که حرفش بیشتر به زیان خودش تمام شد! و من مطمئنم که رسانه های رقیب از فردا برایش آتو می گیرند!) درآمد گفت دختر آن بنده خدا هم بیکار بوده یک مقدار 200 میلیون تومان! رفته جنس آورده... (من بودم هیچ گاه از کلمه ی مظلوم استفاده نمی کردم و بیشتر از اینکه از وزیرم دفاع کنم به این می پرداختم که مثلا... خود دولت این را نمی دانسته... و نامزد رقیب که این را می دانسته باید زودتر می گفته و ... یعنی توپ را شوت می کردم در زمین حریف...)

به هر حال... (با احترام به نگر دوستانی که گفتند روحانی و جهانگیری پیروز مناظره بودند ،) به نگر من پیروز مناظره آقای جهانگیری یا روحانی نبود... حتی این را می شد به وضوح از خنده های آقای روحانی دریافت کرد...

البته آن نطق آقای جهانگیری (اوایلش نه، اواسطش) خیلی خوب بود. قوی و تاثیر گذار بود... به خصوص اینکه اولش درآمد گفت من بچه ی معدن کارم... ولی باز همان هم با چند پرسش (تیکه!) از طرف آقای میرسلیم (اگر اشتباه نکنم) تاثیرش گرفته شد...
    همین طور تاکید چندین باره ی آقای جهانگیری بر واژه هایی مانند «رای اولی ها» یا «بترسید از آنچه قبلا بوده» زیاد خوب نبود... این حرف ها از نگر روانشناسی باید به صورت مخفی زده شود! تا فرد خودش در لایه ی پنهان ذهنش به این نتیجه برسد!!! نه اینکه خیلی علنی نتیجه در اختیار مخاطب قرار گیرد!!! این گونه نه تنها تاثیرش از بین می رود بلکه تاثیرش معکوس می شود! و مخاطب احساس می کند به صورت مصنوعی و با زور قرار است به او چیزی قبولانده شود!!!

با درود بر محمدحسین عزیز
    بسیار عالی بیان کردین

معمولا در نظرسنجی ها همینگونه است و اغلب به اون فردی که دوست دارن رای میدن نه به سوال مربوطه.
    در برنامه 90 اگر سوال نظرسنجی درخصوص مثلا بهترین گل.... یا بهترین بازیکن و.... بشه اگر نگیم همیشه ولی تقریبا همیشه بازیکنان و گلهای دو تیم پرسپولیس و استقلال در صدر نتیجه نظرسنجین حتی اگر نسبت به تیمهای کم طرفدار برفرض گلها زیبایی کمتر داشته باشه. اینو مثال زدم چون ملموس تره و مدام داریم میبینیم بنابراین صرفنظر از آنچه در مناظره گذشت نتیجه نظرسنجی تقریبا معلوم بود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

وحید بیست خان سلام
    سبدهای هفتگی ات را در خصوصی برایم جهارشنبه ها بنویس تا شیرشان را داغ داغ بنوشم. بعدش می نویسی و بالا میرود دیگر دست من به گاوداری هم نمی رسد چه برسد به شیر. با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(21) axy آواتار ها
    تشکر شده 2,668 بار در 651 ارسال

ادامه ریاست جمهوری روحانی یعنی ادامه رکود و طبعا برای ما بورس بازها یعنی:

ادامه بالا بودن نرخ بهره

ادامه بهره کشی قلدر معابانه از سهم های دولتی و با سهامدار یمردم مانند بانک ها

ادامه فشار به تولید کننده

ادامه هر چه بدهکار شدن دولت

و ادامه بازار بورس خراب و با بازدهی پایین

بنابراین من قطعا رای اعتراضی به رقیب آقای روحانی یعنی آقای قالیباف خواهم داد که حداقل وعده تغییر داده و نه مانند تیم دولت کنونی با تمام وقاحت وعده وضعیت موجود یعنی رکود و بی کاری و ترویج فرهنگ ربا خواری و ریا.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید axy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

با حترام به همه آنهایی که طرفدار روحانی هستند
    ولی بنظر من روحانی و جهانگیری دیروز اونجایی که اون سپاهی قضیه واردات لباس توسط دختر وزیر آموزش و پرورش را رو کرد!
    بدجوری مناظره را تا آخر باختند
    جهانگیری هم با اون دفاع مسخره که دختر وزیر از بیکاری افسردگی گرفته!!! بدتر کرد
    شاید از نظر آقای جهانگیری 200میلیون مبلغی نباشه ولی برای خیلی از خانواده ها یک رویا هست.

من قبلا گفتم که در محله ای بسیار فقیر نشین زندگی میکنم و بزرگ شدم
    و به چشم میبینم وقتی این اخبار را میشنوند چطور برافروخته میشن و آه سرد میکشند.

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,676 بار در 19,016 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    با حترام به همه آنهایی که طرفدار روحانی هستند
    ولی بنظر من روحانی و جهانگیری دیروز اونجایی که اون سپاهی قضیه واردات لباس توسط دختر وزیر آموزش و پرورش را رو کرد!
    بدجوری مناظره را تا آخر باختند
    جهانگیری هم با اون دفاع مسخره که دختر وزیر از بیکاری افسردگی گرفته!!! بدتر کرد
    شاید از نظر آقای جهانگیری 200میلیون مبلغی نباشه ولی برای خیلی از خانواده ها یک رویا هست.

من قبلا گفتم که در محله ای بسیار فقیر نشین زندگی میکنم و بزرگ شدم
    و به چشم میبینم وقتی این اخبار را میشنوند چطور برافروخته میشن و آه سرد میکشند.
    200 میلیون تو یک محموله! تو سال بیوفته تو گردش معلوم نیست چند میلیارد میشه (-:

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

این 200 میلیون به ضرر روحانی شد اما باز روحانی این شانس رو داره که اونهایی که بهش رای میدن کس دیگه ای مدنظر ندارن تو این 6 نفر
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,676 بار در 19,016 ارسال

الان در یک نظر سنجی در جمع مرفهین بازار! روحانی ۶۰ درصد ارا رو نداره!!

انتظارمان این بود از ۳۲ نفر ..۳۰ نفر به روحانی رای بدن در یک جمع بورس باز مرفه بی درد..مدافع لیبرال....!!

احتمالا به دور دوم بکشه این انتخابات...یا اینکه چند روز قبل تعداد کاندیدا کم بشه! ! و چند نفر به نفع دو نفر دیگر بکشن کنار!

من به میر سلیم رای دادم در این نظر سنجی..عالی بود...خوب روحانی رو کوبید...
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2017/05/06 در ساعت 12:25

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)