نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برنده مناظره دوم از نظر شما چه کسی است؟

رأی دهندگان
47. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • حسن روحانی

26 55.32%
  • اسحاق جهانگیری

2 4.26%
  • محمدباقر قالیباف

6 12.77%
  • ابراهیم رییسی

4 8.51%
  • مصطفی آقا میرسلیم

6 12.77%
  • مصطفی هاشمی طبا

3 6.38%
صفحه 1 از 5 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: مناظره ی دوم کاندیداهای ریاست جمهوری

مدیر سایت
    تشکر شده 1,114 بار در 168 ارسال

مناظره ی دوم کاندیداهای ریاست جمهوری

با توجه به برگزاری مناظره دوم تا دقایقی دیگر دوستان میتونند مطالب و تحلیل های خود صرفا درباره این مناظره را در این تاپیک درج کنند.
    با تشکر

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید BOURSY از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر سایت
    تشکر شده 1,114 بار در 168 ارسال

پاسخ : مناظره ی دوم کاندیداهای ریاست جمهوری

شماره صندلی ها مشخص شد:
    1. جهانگیری
    2.رییسی
    3.قالیباف
    4.میرسلیم
    5.روحانی
    6.هاشمی طبا

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید BOURSY از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,213 بار در 513 ارسال

با این سخنان و مناظره طوفانی روحانی ، قطعاً روحانی رئیس جمهور انتخابات بعدی است.

روحانی به همراه جهانگیری و هاشمی طبا عالی صحبت کردن

برنده امشب مناظرات حسن روحانی بود. درود به شرفش

اگر از منظر بورسی و بازار سهام که در آن فعال هستیم به مناظره نگاه کنیم ، فردا و روزهای پیش رو و هفته های آتی بازار بورس مثبت و در صدر آنها گروه خودرویی مثبت و رشد و صعود خواهند داشت.

بازار به پیشواز اتفاقات چند هفته آینده و انتخابات 29 اردیبهشت میرود، قطعاً روحانی مجدداً رئیس جمهور بعدی است.

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Alain Delon از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

امروز شیخ حسن و جهانگیری خوب درخشیدند
    مخصوصا جهانگیری
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

قالیباف و رئیسی و میرسلیم بسیار ضعیف ظاهر شدند

هیچ جاذبه ای بری رای های خاکستری نداشتند

در حالی که جهانگیری و روحانی حسابی با برنامه بودند و تسلط خوبی بر موضوعات از خود به نمایش گذاشتند

حسابی ویرانی ایجاد شده در هشت ساله ی احمدی نژاد مورد اشاره بود از سوی دو جناح در مناظره

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

کانال آخرین خبر:
    ?عبدی

?منتقدان دولت حرفهای تکراری و نامفهوم دارند مهمترین ایرادات اشتغال است
    اطرافیان آقای رییسی که 8 سال در دولت قبل حضور داشتند اگر تلاش می‌کردند طی آن سال ها به اندازه سال آخر دولت اصلاحات اشتغال ایجاد کنند ۴میلیون و ۸۰۰هزار شغل ایجاد شده بود

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

️جهانگیری:

?من اصلاح طلبم و در دولت و مجلس بوده ام، دغدغه ام همیشه توسعه ایران بوده است و معتقدم با قدرت فرهنگی ایران باید قدرت اول منطقه می‌بودیم، چرا نیستیم؟

?جایگاه رئیس جمهوری محل کارآموزی سیاستمداران تازه کار نیست

?مردم ایران هوشیار باشید که می خواهید فردای فرزندان شما چگونه باشدیک لحظه رای می دهیم و آینده کشور شما رقم می خورد

?خاتمی با گفتگوی تمدنها به سیاست و اقتصاد جان داد

?یادتان می آید مردم برای یک سکه در گذشته کنار خیابان می خوابیدند؟

?مگر در همین بیلبوردها، برای خالی کردن دل ظریف، چه تهمت هایی که زده نشد؟ اما امروز با برجام عکس یادگاری می گیرند

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 723 بار در 204 ارسال

به نظر من برنده امشب خاتمی بود که با تمام تخریب ها، هر دو گروه به نیکی از او یاد کردند...ولی روحانی از سری پیش قوی تر ظاهر شد جهانگیری ضعیف تر رئیسی هم خنثی ... ولی در چهرۀ قالیباف چقدر عصبانیت موج می زند!!!!!!!

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arman10 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 44,860 بار در 2,843 ارسال

پاسخ : شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

با سلام

سه کاندیای روحانی .... جهانگیری و هاشمی طبا به نظر من بسیار حساب شده صحبت کردند و با برنامه بودند

سه کاندیدای دیگر چیزی برای گفتن ندارند و مدام کار دولت 11 زیر سوال می برند انگار مدینه فاضله تحویل روحانی شده بود

حالا چنین توقعاتی دارند و این چنین به دولت حمله می کنند

ما باید اینگونه به قضیه نگاه کنیم که کشور در چه وضعیتی تحویل اقای روحانی شد؟

اگر کسی دیگری جای اقای روحانی و دولتش بود ...... نتیجه برجام چه میشد؟

الان دلار چند بود ؟؟ 5 ....6 ...7هزار تومان ویا

الان صادرات نفت چه قدر بود 100 هزار بشکه 200 ...یا 300 تا

در حالی که در دولت قبل دیدیم در سایه تحریم چه بر سر مملکت اومد در واردات دارو چه بلایی سر بیمار ها امد
    در شرکت های دارو سازی به جای پنی سیلین چی می ساختند ؟ چه مواد اولیه ای چین به این شرکت ها قالب می کرد

مسایلی از این دست زیاد بود که در این مقال نمی گنجد

مثلا اگر قالیباف بود به نظر من اصلا برجامی در کار نبود که الان بگویم برجام خوب بود یا نه ..... بردیم یا باختیم

عده ای حاضرند به غیر روحانی کس دیگری بیاد و مثلا دلار بالا بره و اونا در سهم شان سود بکنند واقعا این چه طرز تفکری است؟

ارامش ... صلح ....امنیت ....راستی و.... بزرگترین نعمتی است که با پول نمیشه خرید

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

من نمی دانم دوستان دارند به این سوال که برنده ی مناظره چه کسی بود رای می دهند؟ یا به کسی که دوست دارند رئیس جمهور شود دارند رای می دهند؟

چون به نگر من (فارق از اینکه من که را دوست دارم تو که را دوست داری... من از که بدم می آید تو از که بدت می آید...) امروز روز درخشش آقای میرسلیم بود... (با این درخشش طبیعتا باید از 14 رای 3-4 تا می آورد...) چه می گویند در مسابقات ورزشی؟ ستاره ی نو ظهور؟ استعداد آینده؟ پدیده؟ یک همچین چیز هایی... یعنی کسی که پیش تر اصلا بهش توجهی نمی شد... ولی امروز خوب درخشید...

از طرف دیگر آقای قالیباف هم خوب سخن هایش را چیند و به جا و در فرصت مناسب و به صورت صحیح کارت هایش را رو کرد...

(باز هم می گویم... به این نگاه نمی کنم که علاقه ام با کیست یا چه کسی در حقیقت «خوب» است و که «بد»... دارم این را بررسی می کنم که چه کسی امروز پیروز مناظره بود... چه کسی از نگر دیپلماسی و سیاست و سخن وری و چینش گفتمان و رو کردن مهره ها و ... قدرتمند تر ظاهر شد و چه کسی می تواند پیروز این مناظره لقب بگیرد...)

به نگر من آقای قالیباف خوب حرف هایش را زد و پیروز مناظره بود و من فکر کنم اگر نظرسنجی بزرگی -در سطح کشور- وجود داشته باشد تغییر محسوسی در آراء قالیباف می توانیم ببینیم.

به خصوص آن حرکت اول که زد و تا آخر هم توانست مدام بالا بیاورد تاکتیکی حساب شده و کاری بود. اینکه قاچاقی در خانه ی وزیر کشف شده و... (که به نگر می رسد با پلیس و ... هم هماهنگ کرده بودند و گذاشته بودند دقیقه ی 90 و سر بزنگاه دست وزیر مظلوم! را رو کنند!)

همین حرف آقای جهانگیری به نگر من خیلی اشتباه بود. (اشتباه نه از این بابت که حق و نیکی و پاکی چیست و بدی و باطل و زشتی چیست؟ بلکه از این بابت که حرفش بیشتر به زیان خودش تمام شد! و من مطمئنم که رسانه های رقیب از فردا برایش آتو می گیرند!) درآمد گفت دختر آن بنده خدا هم بیکار بوده یک مقدار 200 میلیون تومان! رفته جنس آورده... (من بودم هیچ گاه از کلمه ی مظلوم استفاده نمی کردم و بیشتر از اینکه از وزیرم دفاع کنم به این می پرداختم که مثلا... خود دولت این را نمی دانسته... و نامزد رقیب که این را می دانسته باید زودتر می گفته و ... یعنی توپ را شوت می کردم در زمین حریف...)

به هر حال... (با احترام به نگر دوستانی که گفتند روحانی و جهانگیری پیروز مناظره بودند ،) به نگر من پیروز مناظره آقای جهانگیری یا روحانی نبود... حتی این را می شد به وضوح از خنده های آقای روحانی دریافت کرد...

البته آن نطق آقای جهانگیری (اوایلش نه، اواسطش) خیلی خوب بود. قوی و تاثیر گذار بود... به خصوص اینکه اولش درآمد گفت من بچه ی معدن کارم... ولی باز همان هم با چند پرسش (تیکه!) از طرف آقای میرسلیم (اگر اشتباه نکنم) تاثیرش گرفته شد...
    همین طور تاکید چندین باره ی آقای جهانگیری بر واژه هایی مانند «رای اولی ها» یا «بترسید از آنچه قبلا بوده» زیاد خوب نبود... این حرف ها از نگر روانشناسی باید به صورت مخفی زده شود! تا فرد خودش در لایه ی پنهان ذهنش به این نتیجه برسد!!! نه اینکه خیلی علنی نتیجه در اختیار مخاطب قرار گیرد!!! این گونه نه تنها تاثیرش از بین می رود بلکه تاثیرش معکوس می شود! و مخاطب احساس می کند به صورت مصنوعی و با زور قرار است به او چیزی قبولانده شود!!!

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 5 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)