صفحه 3 از 219 نخست 1234561353103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 2186

موضوع: ملي سرب و روي ايران ( فسرب )

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    به نحوه خرید حق تقدم شرکت دقت کنین
    کاملا مشخصه که حقوقی داره میخره

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال Ehsan Am آواتار ها
    تشکر شده 1,188 بار در 177 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    مشکلی نیست سپه جان
    به قولی خواستن از آب گل آلود ماهی بگیرن !
    معلوم نیست سهمی که تو مجمعش سودی تقسیم نشده رو چطور بدون دامنه نوسان بازگشایی کردن!!!
    انگار برا خرید سهم و بخصوص حق تقدمهاش تو قیمت پایین نقشه کشیدن(آمار خرید حق تقدم حقوقیا دیده نمیشه!)
    تو مجمع هم که خبرهای خوبی راجبش گفته شد(بخصوص قضیه زمینهای که گویا مشکلشون حل شده)
    اگه زیر 250 بیاد(که کمی بعیده)دوباره روش تک سهم میشم
    دوست عزیزnaruto خودت میدونی چی می خوام بگم 250 % 89

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ehsan Am از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 63 بار در 19 ارسال
    با سلام من فسرب را قبل از مجمع به قیمت 3420ریال خریدم حال خواستم نظر شمادر مورد روند سهم بدانم ایا به قیمت خرید من میرسد.15000سهم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan نمایش پست ها
    با سلام من فسرب را قبل از مجمع به قیمت 3420ریال خریدم حال خواستم نظر شمادر مورد روند سهم بدانم ایا به قیمت خرید من میرسد.15000سهم دارم
    بله دوست عزیز
    در کوتاه مدت به قیمت خریدتون میرسه
    در بلند مدت یکی از بهترین سهمای بازار خواهد یود
    (به دلیل شروع به صادرات محصولات تولیدیش-رشد نرخ دلار- قیمتهای مناسب جهانی بخصوص نرخ جهانی سرب که با وجود افت زیاد اخیرش،بازم حدود 20 درصد نسبت به رقمی که شرکت بودجه امسالش رو با اون بسته(2000 دلار) بالاتر هستش.افزایش چند برابری تولید-خروج از زیاندهی و نکته اصل کاری در مورد سهم= فروش زمینهاش
    ویرایش توسط naruto : 2011/05/11 در ساعت 14:32

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    بله دوست عزیز
    در کوتاه مدت به قیمت خریدتون میرسه
    در بلند مدت یکی از بهترین سهمای بازار خواهد یود
    (به دلیل شروع به صادرات محصولات تولیدیش-رشد نرخ دلار- قیمتهای مناسب جهانی بخصوص نرخ جهانی سرب که با وجود افت زیاد اخیرش،بازم حدود 20 درصد نسبت به رقمی که شرکت بودجه امسالش رو با اون بسته(2000 دلار) بالاتر هستش.افزایش چند برابری تولید-خروج از زیاندهی و نکته اصل کاری در مورد سهم= فروش زمینهاش

ببخشین یه مقدا ر حق تقدم فسرب دارم . گذاشته بودم برا فروش. شما فکر می کنین به 250 م رسه (وقتی می گین فسرب 350 پس حق تقدمش 250-230 )
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    ببخشین یه مقدا ر حق تقدم فسرب دارم . گذاشته بودم برا فروش. شما فکر می کنین به 250 م رسه (وقتی می گین فسرب 350 پس حق تقدمش 250-230 )
    بیشتر حق تقدمهای فروخته شده رو شرکت مسکن جهان خریده و در حال خرید هست و به همین دلیل مدتی باید سهم رو منفی کنه تا ارزونتر هم بخره.
    با این حال میزان حق تقدم ها در بازار خیلی کم شده و البته خیلی ها حاضر نیستن تو این قیمتهای نازل واگذارش کنن(از جمله خودم)
    به نظرم اگه قیمتهای جهانی افت نداشته باشن هم خود سهم و هم حق تقدمش به اون قیمتها میرسن .
    در صورت بفروش رفتن زمینهای شرکت،سهم دیگه این قیمتها رو نمیبینه

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    بیشتر حق تقدمهای فروخته شده رو شرکت مسکن جهان خریده و در حال خرید هست و به همین دلیل مدتی باید سهم رو منفی کنه تا ارزونتر هم بخره.
    با این حال میزان حق تقدم ها در بازار خیلی کم شده و البته خیلی ها حاضر نیستن تو این قیمتهای نازل واگذارش کنن(از جمله خودم)
    به نظرم اگه قیمتهای جهانی افت نداشته باشن هم خود سهم و هم حق تقدمش به اون قیمتها میرسن .
    در صورت بفروش رفتن زمینهای شرکت،سهم دیگه این قیمتها رو نمیبینه

ممنون در صورت فروش نرفتن زمنینها چی؟ چه قد احتمال داره زمینا فروش بره؟ هر چند وقت یه بار نمی گن که می خوان زمنا رابفروشن؟ البته همه اینها سئوال بودومن اطلاعی از اینها ندارم .تو نمودارش دیدم موج5 الیوتش اش مونده خریدمش و حالام فک می کنم موج c را داره می سازه
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده است:

تو مجمع اخیر شرکت اعلام شد که مشکل کاربری صنعتی زمینها حل شده(احتمالا به کمک شرکت مسکن جهان که متعلق به شهرداری تهران هست)(کارخانه شرکت هم تو همین زمینها واقع هست)
    با رشد شهر زنجان،زمینهای این شرکت در حاشیه شهر قرار گرفته و بدلیل اینکه سرب باعث آلودگی آبهای زیر زمینی نزدیک شهر که برای شرب استفاده میشه،با فشار زیادی مبنی بر انتقال محل کارخانه مواجه هست و هر ساله مجبور هست حدود 1 درصد عوارض آلایندگی محیط هم بخاطرش پرداخت کنه.
    به همین دلیل شرکت زمینی به مساحت 150 هکتار فاصله 70 کیلومتری زنجان جهت انتقال کارخانه خریده و اسنادش هم آماده شده و دیگه مشکل محیط زیستی هم نخواهد داشت .(بخشی از مبلغ فروش زمینها صرف انتقال مکان کارخانه میشه)شرکت مسکن جهان هم احتمالا به همین دلیل طی 5 ماه حدود 10 درصد سهام شرکت رو از بازا جمع کرده و بازم داره جمع میکنه.
    ولی در کل فروش زمینهای شرکت قطعی هست.(ممکنه کمی زمانبر باشه البته نه زیاد)

در صورتی که زمینهاش هم بفروش نرسه هم مشکلی نداره. با تزریق نقدینگی ناشی از افزایش سرمایه،تولید شرکت بشدت رشد خواهد کرد(حداق 4 برابر پارسال تولیدش رشد خواهد داشت اونم تولیدی ، نه کارمزدی!)
    با راه اندازی روت bکارخونه تولید شمش روی شرکت با کالسیمین برابر میشه!(ظرفیت اسمی)
    ظرفیت شمش سرب هم 40 هزار تن هست که با روش ریفاینری میتونه تا 48 هزار تن هم برسه!
    قیمت دلار رو 1000 تومن و سرب و روی رو هم 2000 دلار تو بودجه امسال دیدن.
    قیمت کنونی دلار بالای 1200 تومن و سرب بالای 2300 دلار و روی هم بالای 2100 دلار هست
    که نشون میده شرکت مشکلی نخواهد داشت
    ویرایش توسط naruto : 2011/05/11 در ساعت 18:22

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال امپراتور7 آواتار ها
    تشکر شده 4,290 بار در 913 ارسال
    جالبه سرب همچنان مثبته در حالی که روی یه اصلاح داشت دیروز اگر همینطوری مثبت بمونه فردا فسرب و فسربح از سبز پوشان بازار خواهند بود
    به جان خودت بیفت!
    خودت خودت را بساز!
    وگرنه «دیگران» به تو «شکل» میدهند...!

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امپراتور7 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    این عبارت رو عینا از گزارش فسرب مینویسم(تحقق مبلغ پیشبینی شده سال 1390 بر اساس متوسط نرخ فروش داخلی شمش سرب و روی به قراره هر تن 20میلیون ریال بر مبنای متوسط نرخ های جهانی (lme) به ازای هر تن 2هزار دلار و براساس نرخ تسعیر 10000ریال برای هر دلار در نظر گرفته شده است.)
    http://codal.ir/Reports/Exports/Hggl...011Q%3d%3d.pdf
    بنابرین شرکت برای هر تن فروش 2میلیون تومان در نظر گرفته که براساس دلار هزار تومانی و سرب و روی 2هزار دلاریه که با دلار فرضا 1200تومانی و سرب و روی هر تن همون 2هزار دلار میشه 2400000تومان و بناربراین اگر حتی قیمت جهانی 2هزراردلار باشد بازهم تعدیل مثبت خوبی خواهد داشت. و از گزارش معلومه که شرکت درآمدشو براساس ضرب قیمت دلار در قیمت جهانی محاسبه میکنه که با افزایش قیمت دلار قیمت فروش داخلی هم بالاتر میره مگر اینکه بخوان نرخ رو دستوری کنن که ظاهرا اینطور نیست.
    این مطلب رو چون دیدم در خیلی از سایتها و اتاقهای گفتگوی سایتها به اشتباه میگویند که افزایش نرخ دلار در فسرب بی تاثیر است یادآوری کردم.
    اگر من اشتباه میکنم لطفا دوستان بفرمایند تا مطلب روشنتر بشه.

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 219 نخست 1234561353103 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)