نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 90 از 120 نخست ... 408087888990919293100 ... آخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    ضمنا این موضوع را هم می توان در مورد جناب رییسی گفت
    همانند کاری که در دیدار با تتلو کرد
    ایشون خودش در گفتگو های انتخاباتیش چند بار تکرار کردند رییس جمهور باید ظرفیت داشته باشد
    نظر من اینه چه آقای روحانی چه آقای رییسی هر دو محترمند و رییس جمهور همه ما
    با انتخاب شدن یا نشدن یکی آسمون به زمین نمیاد
    کشور را من و شما با امید به آینده می سازیم
    فکر نکنم من و شما با امید اینده را بسازیم..حداقل برای بنده که امیدی نمانده......اینها دم انتخابات میخاند نشون بدند یک رنگ و بوی دموکراسی هم این نظام داره...از طرفی یک جورایی من فکر میکنم چه مردم رای بدهند و چه رای ندهند ...ریسی را ریس جمهورش کنند...اخه نیاز دارند برای رهبر شدنش اول یک مشروعیتی براش درست کنند...در کل مبتدی جان من زیاد خوشبین نیستم...امیدوارم ختم به خیر بشه

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    من طرفدار روحانی نیستم...اما اعتقاد ندارم این کلیپ نشون میده که روحانی مرد هزار چهره است...ببینید نیازهای جامعه فرق میکنه...الان شاید 70 درصد زنها راضی به حجاب نباشند..اون موقع 5 درصد دوست داشتند بی حجاب باشند...از اونطرف خود ما افکارمون با گذشت زمان فرق میکنه..الان با 30 سال پیش که چه عرض کنم با 10 سال پیش خودمون هم خیلی فرق میکنه
    اما امثال ریسی خون ریختند..دستور اعدام داده....بخاطر تفاوت عقیده هم کشته...اینا دیگه نمیشه توجیه کرد..نمیشه گفت اقا شما قبلا افکارتون فرق داشته با الان..پس مشکلی نیست
    دوست عزیز اینها جای خود، بدتر اینه که رفتار این ها همین الان هم مثل همون زمان هست!
    هنوز نیامده در سخنرانی ها جلوی این حرف از اعدام منافقین دولتی می زنند، حرف از اعدام خاتمی و موسوی و کروبی می زنند، حرف از محاکمه ظریف می زنند!
    در مناظره ها وقتی عصبانی شد از لفظ بدبخت و کم عقل برای مردم استفاده کرد، همین الان در روستاها چه شب نامه هایی پخش نمی کنند،
    متن این شب نامه طوری است که ادم از دروغ های واضحی که نوشته شده ناراحت نمیشه بلکه از میزان درک و شعور و عقلی است که اینها برای مردم قائلند ادم عصبانی میشه!
    یعنی شما مردم روستاها رو چه فرض کردید که چنین دروغ های روشنی رو نوشتید؟؟؟ وقتی با کارت های هدیه ملت رو میخرند وقتی دولت رو در زمینه هایی محکوم می کنند که خود عامل اون بودند ووووو
    و در یک کلام وقتی کثیف و نجس رقابت می کنند آیا اینها میتونند به فکر مردم باشند، اصولا قابل اعتمادند؟

ادبیات دور و بری ها هم که بماند جای خود... وقتی این ها هنوز که کاره ای نیستند از زدن این حرف ها ابایی ندارند وقتی راس کار بیان چه می کنند؟؟؟
    برخی یا دور زندگی می کنند یا بنوعی از بی نظمی منفعت می برند براشون این حرف ها مهم نیست اما برای کسی که اینجا زندگی میکنه و چاره ای جز این هم نداره،
    حتی یک روزنه کوچک هم غنیمت هست گو اینکه واقعا روحانی با شرایطی که دولت رو بدست گرفت واقعا کارنامه موفقی داشته.

اینکه ما به کاستی ها اشاره نمیکنیم به این دلیل هست که بقدر کافی جریان قدرت مشغول تخریب و کثافت کاری هست که ما دیگه آب به آسیاب دشمن نمی ریزیم.
    اینهایی که میگن شرکت نمیکنیم هیچ کدوم دلیل قانع کننده ای ندارند، ناسپاس اند، جهان سومی فکر می کنند اما انتظاراتشون در حد کشورهای صنعتی است.
    همین تفکر احمدی نژاد رو رئیس دولت کرد و اون جریان به قدرت رسید و 8 سال از بهترین سالهای عمر جوونای این مملکت از بین رفت اون هم در زمان فراوونی ثروت ملی که به باد و به تاراج رفت،
    کشور به قهقرا رفت اونوقت این ها طلبکارانه بدنبال آزادی و پیشرفت امور می گردند! اینها در این جنایت سهیم اند، بلاتردید.
    همینطور که امروز اگر اون تاریخ تلخ تکرار بشه باز هم در این جنایت شریک جرم اند...

در نهایت بنده به روحانی رای خواهم داد برای جوانان این مملکت که همین کورسوی امید هم از بین نره،
    همانطوریکه انتظار داشتم در بهترین سال های عمرم دیگران این کار رو می کردند و حتما شرایط این 12 سال بگونه دیگری رقم میخورد و الان به معنای واقعی میتونستیم جز کشورهای توسعه یافته باشیم.
    حیف که به جهالت و لج بازی روشنفکر نماها باختیم و امروز هم اگر تکرار شد، بنده آخرین باری خواهد بود که رای دادم چرا که دیگه تنها به زوال و نابودی این مملکت باید فکر کرد و دل از این کشور شست.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نتیجه نظر سنجی دوستان ندارند بگذارند...بیشتر نظر سنجیها فکر کنم نشون میده روحانی جلو هست...درسته؟

ستاره دار(2)

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    من بی ادبی ای نکردم پسرکم. متاسفانه تقریبا مسجل شد تعاریف خودساخته ای از منافق و‌بیشعوری و ذات داری و‌فقط ازشان استفاده میکنی بدون اینکه درکی از معنا و مفهومش داشته باشی در این خصوص به فرهنگ دهخدا مراجعه ای کن.
    تو هنوز نفهمیدی چرا من و امثال من رای نمیدهیم، چون تحمل نظر مخالف نداری و متاسفانه تهاجمی برخورد میکنی. نمیدانم تویی که هنوز این ظرفیت را پیدا نکردی چرا جواب مخالفت را میدهی، آن هم جوابی بی ربط. در این چند روز اینقدر مسایل عینی و دلایل مختلف برای رای ندادن به روحانی گفتم که دیگر در حد کفایت هست ولی پسرکی بی ظرفیت پاسخ‌های بی‌ربطی داد.
    و جواب اینکه بی تعصب باش تا بهتر تصمیم‌گیری کنی این شد که که من دارم بلغور میکنم!! سعی کن ذات خود را نمایان کنی و‌ببینی، قبل از اینکه دیر شود.
    پسرکم از عصبانیتت کم کن تا شاید و شاید روزی بتوانی نظر برخی مخالفانت را تغییر دهی با این برخورد مطمین باش نظر مخالفت محکم‌تر خواهد شد!!!
    به امید روزی که همه از تعصبات و دنباله روی کورکورانه رها شویم
    باز که داری مغلطه میکنی! (اووه اجازه بده برم دهخدا رو ببینم تا بدونم معناش چی میشه! خخخخ)چ

من به رای دادن یا ندادن تو کاری ندارم، اونایی که میگی به فحاشی تو ربط داره و به اینکه بعد از فحاشی مظلوم نمایی میکنی و حق به جانب حرف میزنی!
    الان هم داری مغلطه میکنی و خودت رو زدی به اون راه. وقتی از ادب و تربیت خانوادگی حرف میزنی اما پستت پر از فحاشی هست یعنی نفاق یعنی بی شعوری یعنی بد ذاتی!!!

پست اولی که در جواب پست من ارسال کردی پر از فحاشی بود چرا؟ مگه بهت چی گفته بودم؟؟؟ وقتی دیدم انقدری بی ادبی من هم باید جوابت رو میدادم. همین! کار دیگه ای نکردم!
    میخوای رای بده میخوای نده مهم نیست، اما وقتی از ادب و تربیت حرف میزنی و خودت بدتر میکنی و رعایت نمیکنی می بینی که نیازی به دهخدا نیست همه درست بکار رفته!
    در ضمن یه چیزی که ادم رو عصبانی میکنه یکی دروغه شاخ دار هست که در مورد هسته ای گفتی، اینها همه نفاق و فریب کاری هست،
    یکی هم اینکه مثل جریان افراطی فکر میکنی اما ژست اوپوزوسیون به خودت گرفتی. دهخدا کجایی آها! حله.

البته چون سن شما از من بیشتر بنده از این بابت عذرخواهی میکنم. بجای روحانی که عذرخواهی نکرد من میکنم! من اینجا فکر میکنم همه هم سن و سالیم!!!

اما در پستی که درج کردم نوشتم نمی فهمی = نمیدونی! همین رو گفتم اما شما چطور پاسخ دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما که بزرگتر هستی این هست رفتارت وای به حال ما جوون تر ها!!! امیدوارم بجای اینکه در فکر هدایت دیگران باشی اول خودت رو هدایت کنی!!!

در هر حال بنده برای استفاده از کلمه نمیفهمی که منجر به فحاشی شما شد عذرخواهی میکنم. دیگه بهتر وقت دیگران رو نگیریم، فقط امیدوارم این رو بد برداشت نکنی.

ستاره دار(2)

روحانی چه کرد ؟

بسیار عجیب و باور نکردنی

حقوق کارگران سال ۱۳۸۸ معادل ۲۶۴ هزار تومان
    حقوق کارگران سال ۱۳۹۲ معادل ۴۸۷ هزار تومان
    حقوق کارگران سال۱۳۹۶ معادل ۹۳۰ هزار تومان

قیمت یک عدد ربع بهار سال ۱۳۸۸ ۷۰ هزار تومان
    قیمت یک عدد ربع بهار سال ۱۳۹۲ ۳۷۸هزار تومان
    قیمت یک عدد ربع بهار سال ۱۳۹۶ ۳۷۳ هزار تومان

سال ۱۳۸۸ حقوق کارگر معادل ۳وهفت دهم برابر یک ربع بهار آزادی بود .

سال ۱۳۹۲ حقوق کارگر معادل یک ربع بهار وبیست وهشت صدم ربع بهار شد.
    یعنی دولت احمدی نژاد با دادن ۴۵ هزار تومان یارانه هر ماه به اندازه یک و نیم ربع بهار از جیب کارگر کم کرد !!!!!!

سال ۹۶ حقوق کارگر معادل دو و نیم ربع بهار است .

افرادیکه به دلیل وعده های افزایش یارانه میخواهند رای دهند، هشیار شوند یارانه ۴۵ هزار تومانی با جیب شما چه کرد؟ قدرت خرید ۳.۷ ربع بهار در ماه را به ۱.۲۸ ربع بهار کاهش داد یعنی به تاریخ سال ۹۲ که ربع بهار ۳۷۸ هزار تومان شده بود معادل ماهیانه ۹۱۴ هزار تومان از قدرت خرید مردم کم شد!!!
    اگر میخواهید به افرادی رای بدید که میخواهند با وعده افزایش یارانه به شما کمک کنند هشیار باشید که چه بلایی بر سر جیب شما خواهد آمد .

افزایش یارانه یعنی افزایش قیمت همه چیز و کاهش شدید قدرت خرید مردم.
    الان سال ۹۶ قدرت خرید یک کارگر با حقوق ماهیانه معادل ۲.۵ ربع بهار است یعنی نسبت به سال ۹۲ ، ۱.۲۲ یک ربع بهار افزایش پیدا کرده .یعنی روحانی با قیمت امروز ربع بهار معادل ماهی ۴۵۵ هزار تومان به جیب مردم اضافه کرده .

روحانی "قدرت جیب مردم" را افزایش داد.

روحانی " سفره مردم " را بزرگتر کرد.

روحانی عزیز سپاسگزارم

لطفا این واقعیت را نشر میلیونی بدهید . تا بار دیگر مردم با وعده افزایش یارانه ضرر نبینند.

#روحانی_چه_کرد

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    باز که داری مغلطه میکنی! (اووه اجازه بده برم دهخدا رو ببینم تا بدونم معناش چی میشه! خخخخ)چ

من به رای دادن یا ندادن تو کاری ندارم، اونایی که میگی به فحاشی تو ربط داره و به اینکه بعد از فحاشی مظلوم نمایی میکنی و حق به جانب حرف میزنی!
    الان هم داری مغلطه میکنی و خودت رو زدی به اون راه. وقتی از ادب و تربیت خانوادگی حرف میزنی اما پستت پر از فحاشی هست یعنی نفاق یعنی بی شعوری یعنی بد ذاتی!!!

پست اولی که در جواب پست من ارسال کردی پر از فحاشی بود چرا؟ مگه بهت چی گفته بودم؟؟؟ وقتی دیدم انقدری بی ادبی من هم باید جوابت رو میدادم. همین! کار دیگه ای نکردم!
    میخوای رای بده میخوای نده مهم نیست، اما وقتی از ادب و تربیت حرف میزنی و خودت بدتر میکنی و رعایت نمیکنی می بینی که نیازی به دهخدا نیست همه درست بکار رفته!
    در ضمن یه چیزی که ادم رو عصبانی میکنه یکی دروغه شاخ دار هست که در مورد هسته ای گفتی، اینها همه نفاق و فریب کاری هست،
    یکی هم اینکه مثل جریان افراطی فکر میکنی اما ژست اوپوزوسیون به خودت گرفتی. دهخدا کجایی آها! حله.

البته چون سن شما از من بیشتر بنده از این بابت عذرخواهی میکنم. بجای روحانی که عذرخواهی نکرد من میکنم! من اینجا فکر میکنم همه هم سن و سالیم!!!

اما در پستی که درج کردم نوشتم نمی فهمی = نمیدونی! همین رو گفتم اما شما چطور پاسخ دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما که بزرگتر هستی این هست رفتارت وای به حال ما جوون تر ها!!! امیدوارم بجای اینکه در فکر هدایت دیگران باشی اول خودت رو هدایت کنی!!!

در هر حال بنده برای استفاده از کلمه نمیفهمی که منجر به فحاشی شما شد عذرخواهی میکنم. دیگه بهتر وقت دیگران رو نگیریم، فقط امیدوارم این رو بد برداشت نکنی.
    پسرکم اگر کاری به رای ندادن من نداری چرا پستم را بالا می‌آوری و اظهار فضل میکنی. جایی پاسخ بده تا حداقل اطلاعاتی داشته باشی. خوب هست که اذعان کردی از لفظ نمی فهمی همون اول استفاده کردی. پسرکم آدم یا ظرفیت پاسخ به نظر مخالف را دارد یا ندارد، اگر داری (که نداری) همون اول با نمی‌فهمی شروع نمی‌کنند! که من هم دقیقا پاسخ خودت را دادم که از نفهمی خودت هست، نفهمی به نوعی همان حماقت و نداشتن شعوره که در برخی جاها دلیلشم تعصب و تبعیت کورکورانست.
    حالا نفهمی پسرکی فحش نشد و الفاظ هم ردیف نفهمی که من به کار بردم فحش و ناسزا شد. مظلوم روحانیست نه من، من که حرفم را زده و میزنم. مظلوم روحانیست که طرفداری مثل تو دارد.
    در مورد هسته ای هم اگر علاقه مندی بیشتر تحقیق کن، دلیل تحریمها و ابهامات را ببین به چه دوره ای برمیگردد. چه دوره ای کارهایی بدون اطلاع آژانس کردند که تا سالها برای همان پاسخگو باید می‌بودیم. هرچند بعید می‌دانم دنبال واقعیات باشی، چیزی به خوردت داده اند و هرکسی بگوید پسرکم این هم هست، متهم به دروغگویی و ساده انگاری میشود!!
    باز هم آرزوی رهایی از تعصبات را دارم.

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    ضمن احترام به نظرات شما دوست عزیز
    به نظر من دولت روحانی به جز یک وزیرش بقیه دولت بی عرضگان هست
    به خصوص وزیر اقتصادش که بیشتر نظرات اقتصادیش مانند تئورسینهای اقتصادی کمونیست انتهای دوره شوروی می ماند که باعث از بین رفتن شوروی شدند
    ضمنا نخبه های زیادی هستند که با ایشان و عملکرد دولتش مخالفند
    حالا از بین رفتن یک دولت کمونیست خوب بود یا بد ؟؟؟
    مساله این است.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)

پسرکم اگر کاری به رای ندادن من نداری چرا پستم را بالا می‌آوری و اظهار فضل میکنی. جایی پاسخ بده تا حداقل اطلاعاتی داشته باشی. خوب هست که اذعان کردی از لفظ نمی فهمی همون اول استفاده کردی. پسرکم آدم یا ظرفیت پاسخ به نظر مخالف را دارد یا ندارد، اگر داری (که نداری) همون اول با نمی‌فهمی شروع نمی‌کنند! که من هم دقیقا پاسخ خودت را دادم که از نفهمی خودت هست، نفهمی به نوعی همان حماقت و نداشتن شعوره که در برخی جاها دلیلشم تعصب و تبعیت کورکورانست.
    حالا نفهمی پسرکی فحش نشد و الفاظ هم ردیف نفهمی که من به کار بردم فحش و ناسزا شد. مظلوم روحانیست نه من، من که حرفم را زده و میزنم. مظلوم روحانیست که طرفداری مثل تو دارد.
    در مورد هسته ای هم اگر علاقه مندی بیشتر تحقیق کن، دلیل تحریمها و ابهامات را ببین به چه دوره ای برمیگردد. چه دوره ای کارهایی بدون اطلاع آژانس کردند که تا سالها برای همان پاسخگو باید می‌بودیم. هرچند بعید می‌دانم دنبال واقعیات باشی، چیزی به خوردت داده اند و هرکسی بگوید پسرکم این هم هست، متهم به دروغگویی و ساده انگاری میشود!!
    باز هم آرزوی رهایی از تعصبات را دارم.
    اظهار فضل نبود، مراعات کن، اولش نظرم رو گفتم اما الان که دیدم بی فایده است گفتم مهم نیست! درک کردنش سخته واقعا؟

بله اذعان کردم گفتم نمی فهمی = نمیدونی، اما شما اگر بهت برخورد نهایت باید می گفتی خودت نمی فهمی نه اینکه فحاشی کنی... اذعان اصلی فحاشی و بی نزاکتی شما بود نه من!
    استدلال های بنده درسته برای کسی که میخواد بشنوه نه کسی که خودش رو به خواب زده. شما بخواب راحت باش. همه چیز در امن و امان است.

مظلوم روحانی است صحیح می فرمائید، اما بنده گفتم مظلوم نما (گویا نیاز هست که علامه دهخدا رو باز کنی!)
    در ضمن فقط نفهمی نگفتی، هی فحش دادی. شما میگی بنده بی ادب، اما در عین حال خودت رو با ادب معرفی میکنی اما در گفتار و رفتار رعایت نمیکنی! اسم این کار چیست؟

بنده هم درست بود بی تفاوت رد می شدم اما خب از بی ادبی و هتاکی دیگران برآشفته میشم. تا مثل شما پیر نشدم و کار از کار نگذشته باید روی خودم کار کنم تا در این مواقع درست عمل کنم.
    من تحقیق کردم شما تحقیق کن، عابدینی گفت دو مرتبه خوندم روحانی گفت آفرین یه مرتبه دیگه هم بخون! شما هم لج بازی نکن مطالعه کن.

به هر حال شک نکن حق با بنده و امثال بنده است اما شما خودتون رو به خواب زدید،
    ما عمر نوح نداریم که یه عده هرازگاهی بیان گند بزنند به زندگی عادی ما و بعد منتظر معجزه بمونیم برای رهایی!
    ما انقدری تجربه و درک داریم که با دست خودمون خودمون رو نابود نکنیم. اگر همون فرمون خاتمی جلو اومده بود امروز شرایط طور دیگه ای بود.
    اما ژست اپوزوسیونی شماها خود فریبی است چون راه مبارزه راه دیگری است راهی است طاقت فرسا که زمان زیادی می طلبد که با این خود فریبی های شما این راه سخت تر و دور تر خواهد شد. ون چیزی که شما بدنبال اون هستی راهی است که این ملت امتحان کردند و نتیجه اون رو هم دیدند، این توع مخالفت شما یعنی درگیری، یعنی اختشاش یعنی از بین رفتن عمر و روح و امید مردم، یعنی انقلاب دوباره یعنی نقطه سر خط... حالا فکر کردید حکومت سقوط کنه وضع بهتر میشه؟ بدتر میشه که بهتر نمیشه، گیر گرگ های بدتری میفتیم!

اما راه اصلی مبارزه از صبر و استفاده از همین معدود ابزار دموکراسی بیرون میاد، باید همیشه بهترین گزینه ها رو انتخاب کنی، تا با کمترین لطمه بهترین بازدهی رو بدست بیاری،
    انقدر با این فرمون جلو بری تا شرایط باز تر بشه تا گزینه های بهتر روی میز بیاد تا انتخاب ها آزادی ها بیشتر بشه وووو

اما اگر به عقب برگردیم هیچ وقت سر منزل مقصود نخواهیم رسید و همه مسئولیم.
    الان وظیفه امروز ما این هست که به سهم خودمون در جهت رسیدن به آزادی و دموکراسی واقعی و پیشرفت و بهبود امور یه گام رو به جلو برداریم. اگر ایده آل نیست اما بهترین گزینه امروز هست،
    اگر نظام ما رو به این سو سوق میده تفاوتی نمیکنه، چون دیدیم که تبعات بی تفاوتی و خود فریبی چیست و تکرار اون خیانتی بزرگ تر هست هم به خود هم به دیگران هم به آیندگان.
    هر چند تفاوت بین ادم های نظام هم از زمین تا آسمان است و همه یک جور نیستند همانطور که تا امروز دیدیم، اینطور نیست که همه با هم در یک گروه باشند، در نهایت صاحب اصلی این کشور ما هستیم ما هم باید یک گام به جلو برداریم، حداقل حق اعتراض خواهیم داشت چون کاری کردیم، اما اگر کاری نکنیم و تنها غر بزنیم همون حق اعتراض هم نباید برای خودمون قائل باشیم! چون برداشت همان چیزی است که امروز به اشتباه کاشتیم. شب خوش
    ویرایش توسط mehdi 1000 : 2017/05/18 در ساعت 22:57

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

تا زمانی که خیال میکنی هرچه میگویی درست است به جایی نخواهی رسید (همون تعصبی که شدیدا رهزن است)، شما که چه عرض کنم، کلا مسیر، جناح یا حزبی که چنین تفکری دارد به سر منزل مقصودش نخواهد رسید. حق نه با شماست نه امثال شما، حق واقعیاتیست که دیده شده و شکی به آن نیست.
    هر انتقادی که کردم همه یقینیست و عین واقعیت. اولین مرحله برای درمان، شناخت دردست وقتی قایل به دردهایی که اشاره کردم نیستید پس امیدی هم به درمان نیست.
    امضای این روزها: به امید رهایی از تعصب و پیروی کورکورانه

ستاره دار(2)

تا زمانی که خیال میکنی هرچه میگویی درست است به جایی نخواهی رسید (همون تعصبی که شدیدا رهزن است)، شما که چه عرض کنم، کلا مسیر، جناح یا حزبی که چنین تفکری دارد به سر منزل مقصودش نخواهد رسید. حق نه با شماست نه امثال شما، حق واقعیاتیست که دیده شده و شکی به آن نیست.
    هر انتقادی که کردم همه یقینیست و عین واقعیت. اولین مرحله برای درمان، شناخت دردست وقتی قایل به دردهایی که اشاره کردم نیستید پس امیدی هم به درمان نیست.
    امضای این روزها: به امید رهایی از تعصب و پیروی کورکورانه
    خب شما میگی تو انتخابات شرکت نکنیم، فرض قبول کنیم، خب نتیجه این کار چیست برای ما توضیح بده؟ خلاصه و مفید. فکر میکنی نتیجه رای ندادن چی باشه!
    با علم به اینکه رای ندادن ما مساوی است با آمدن رئیسی یا بهتر بگم جریان انحرافی که پشتیبان احمدی نژاد بود و امروز با چهره جدید رئیسی روی کار اومده.

در ضمن همین پستت هم نشان دهنده این هست که به همون چیزی که بنده رو متهم میکنی محکوم هستی! چون تو هم فکر میکنی داری حق میگی در حالیکه اینگونه نیست.
    متاسفانه دیگران رو در هر زمینه براحتی متهم میکنی به چیزی که خودت محکوم قطعی هستی! این که نمیشه که... لااقل من تظاهر به چیزی نمیکنم اما شما دائما تظاهر میکنی. حداقل یه قدم در سن جوانی از شما جلوترم.

حالا شما که دانای کلی بگو!
    ویرایش توسط mehdi 1000 : 2017/05/18 در ساعت 23:17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع