نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 91 از 120 نخست ... 418188899091929394101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو عادی
    تشکر شده 269 بار در 97 ارسال

Cool پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

وقتی دنبال جوابی، یا نگویم جواب، بلکه دنبال دلایل رفتار یک شخص هستی، با کنایه صحبت نکن. این توصیه ایست از سر خیرخواهی. دلایل رای ندادن که قبلا گفته شد ولی جواب این سوالت بماند برای فردا. خواب بر چشمها سنگینی کرده.
    راستی دیدم که پستت را ویرایش کردی و مرا محکوم قطعی قلمداد نمودی. مثل اینکه قاضی شدی و‌در وجودت یک جناب رییسی هست.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حاج عباس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

با این نوشتار در مورد حقوق ها و ارزشمندیش تا حدی موافقم چون فراموش نکنیم طلای جهانی هم با افت از 1900 دلار به 1100 دلار در هر انس به این موضوع کمک کرد اما قطعا دلار را کنترل کرد و الان دلار به صورت کاذب پایین است و هر کدام رییس جمهور شوند قطعا دلار پرواز می کند
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    روحانی چه کرد ؟

بسیار عجیب و باور نکردنی

حقوق کارگران سال ۱۳۸۸ معادل ۲۶۴ هزار تومان
    حقوق کارگران سال ۱۳۹۲ معادل ۴۸۷ هزار تومان
    حقوق کارگران سال۱۳۹۶ معادل ۹۳۰ هزار تومان

قیمت یک عدد ربع بهار سال ۱۳۸۸ ۷۰ هزار تومان
    قیمت یک عدد ربع بهار سال ۱۳۹۲ ۳۷۸هزار تومان
    قیمت یک عدد ربع بهار سال ۱۳۹۶ ۳۷۳ هزار تومان

سال ۱۳۸۸ حقوق کارگر معادل ۳وهفت دهم برابر یک ربع بهار آزادی بود .

سال ۱۳۹۲ حقوق کارگر معادل یک ربع بهار وبیست وهشت صدم ربع بهار شد.
    یعنی دولت احمدی نژاد با دادن ۴۵ هزار تومان یارانه هر ماه به اندازه یک و نیم ربع بهار از جیب کارگر کم کرد !!!!!!

سال ۹۶ حقوق کارگر معادل دو و نیم ربع بهار است .

افرادیکه به دلیل وعده های افزایش یارانه میخواهند رای دهند، هشیار شوند یارانه ۴۵ هزار تومانی با جیب شما چه کرد؟ قدرت خرید ۳.۷ ربع بهار در ماه را به ۱.۲۸ ربع بهار کاهش داد یعنی به تاریخ سال ۹۲ که ربع بهار ۳۷۸ هزار تومان شده بود معادل ماهیانه ۹۱۴ هزار تومان از قدرت خرید مردم کم شد!!!
    اگر میخواهید به افرادی رای بدید که میخواهند با وعده افزایش یارانه به شما کمک کنند هشیار باشید که چه بلایی بر سر جیب شما خواهد آمد .

افزایش یارانه یعنی افزایش قیمت همه چیز و کاهش شدید قدرت خرید مردم.
    الان سال ۹۶ قدرت خرید یک کارگر با حقوق ماهیانه معادل ۲.۵ ربع بهار است یعنی نسبت به سال ۹۲ ، ۱.۲۲ یک ربع بهار افزایش پیدا کرده .یعنی روحانی با قیمت امروز ربع بهار معادل ماهی ۴۵۵ هزار تومان به جیب مردم اضافه کرده .

روحانی "قدرت جیب مردم" را افزایش داد.

روحانی " سفره مردم " را بزرگتر کرد.

روحانی عزیز سپاسگزارم

لطفا این واقعیت را نشر میلیونی بدهید . تا بار دیگر مردم با وعده افزایش یارانه ضرر نبینند.

#روحانی_چه_کرد

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,204 بار در 2,112 ارسال

برآورد گوگل از جمعیت طرفداران روحانی و رئیسی در سخنرانی روز چهارشنبه 27 اردیبهشت 96-ایالت خودمختار مشهد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    با این نوشتار در مورد حقوق ها و ارزشمندیش تا حدی موافقم چون فراموش نکنیم طلای جهانی هم با افت از 1900 دلار به 1100 دلار در هر انس به این موضوع کمک کرد اما قطعا دلار را کنترل کرد و الان دلار به صورت کاذب پایین است و هر کدام رییس جمهور شوند قطعا دلار پرواز می کند
    انشاء ا ... که دلار پرواز نکنه ، و امید به خدا شاید این همتی که برای کنترل تورم در دولت روحانی بوجود امد ، حتی اگر جناب رئیسی رای بیاورد ادامه دار باشه ، و دلار کنترل بشه

فبلا هم گفتم تورم می تونه این ملت رو نابود کنه ، انشاء ا... ما هم برای دو زار سود راضی به تورم و افزایش نرخ ارز نباشیم
    و چون یک اقتصاد دولتی داریم کنترل ارز یرای دولت های ما ( هر کس باشد ) کار سختی نیست.
    راه تولید هم از بهروری ، و تلاش و برنامه بدست می اید نه بی ارزش کردن پول کشور و به طبع اون تورم ،،، یادمان نرود ، عراق جنگ زده ارزش پولش از ما بیشتر است
    امید است اگر دنبال منافع فردی خود هستیم ( که هیچ عیبی ندارد ) در راستای منافع ملی باشد.
    ویرایش توسط Abad : 2017/05/19 در ساعت 00:33
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش پست ها
    به نظرتان چرا نظام اجازه مذاکره با آمریکا را داد؟؟؟ بله، ناضایتی عمومی ای شکل گرفته بود که همه گرفتاریها را به دلیل عدم گفتگو به آمریکا می دانست. مطمین باشید نظام مجبور شد!! مجبور! و همین نگاه من با خیلیا فرق میکنه. بعضیا میان میگن بین بد و بدتر، بد را انتخاب میکنیم. دموکراسی در فلانجا 400 سال طول کشید و در جای دیگر 600 سال. چرا اینطور فکر نکنیم که وقتی مشارکت کم و کمتر شود باز نظام مجبور می شود کارهایی را انجام دهد (مثل همین گفتگو با آمریکایی که مجبور شد).
    حالا برجام واقعا برای چه بود؟ اصل برجام برای رفع مسائل اقتصادی بود.
    و...........
    چون این موضوع را من بیان کردم،احساس میکنم که روی صحبت شما با من بود
    اجازه میخام چند نکته را خدمتتون عرض کنم

در رژیم های توتالیته مردم اصلا به حساب نمیان.
    {عذر خاهی میکنم ،مردم در یک رژیم توتالیته فقط موی دماغ هستند}
    بیایید موی دماغ این رژیم باشیم
    در مثالی که شما زدید که رژیم مجبور شد،بله مجبور شد چون گردنش زیر تیغ بند 7 منشور ملل متحد بود.
    پول نداشتن در منطقه توسعه طلبی کنند
    وضعیت داشت به نفت در برابر غذا و دارو میرسید

اما الان چی؟
    مردم مشارکتی نداشته باشند به کجای رژیم برمیخوره؟

این هم که گفتم فرآیند دموکراسی فرآیندی بسیار کند و مرحله به مرحله هست،حرف من نیست بلکه نظر اغلب جامعه شناسان برجسته هست
    در همان فرانسه که من مثال زدم
    مردم فرانسه به کسی رای میدن که ازدواج نامتعارف داشته و فرزند نامتعارف داره و اینا براشون مهم نیست
    به کسی رای میدن که برنامه داره و کاربلد هست(ما بهشون میگیم حرام زاده)
    ببینید!!!
    ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    انشاء ا ... که دلار پرواز نکنه ، و امید به خدا شاید این همتی که برای کنترل تورم در دولت روحانی بوجود امد ، حتی اگر جناب رئیسی رای بیاورد ادامه دار باشه ، و دلار کنترل بشه

فبلا هم گفتم تورم می تونه این ملت رو نابود کنه ، انشاء ا... ما هم برای دو زار سود راضی به تورم و افزایش نرخ ارز نباشیم
    و چون یک اقتصاد دولتی داریم کنترل ارز یرای دولت های ما ( هر کس باشد ) کار سختی نیست.
    راه تولید هم از بهروری ، و تلاش و برنامه بدست می اید نه بی ارزش کردن پول کشور و به طبع اون تورم ،،، یادمان نرود ، عراق جنگ زده ارزش پولش از ما بیشتر است
    امید است اگر دنبال منافع فردی خود هستیم ( که هیچ عیبی ندارد ) در راستای منافع ملی باشد.

هر کسی که فکر میکنه دلار رشد میکنه و راحت میتواند زندگی کند و سودی از این بازار ببرد سخت در اشتباه است چون تورم سرسام اور رشد میکند همان طور که شما

هم بیان کردید هزنیه ها بسیار بالای باید پرداخت در کل تولید ورشکسته میشه این هم خوشحالی نداره یک بار در سال 90 الی 92 تجربه رشد دلار را داشتم هم مردم هم
    دولت و تاوان سختی دادیم

در کل رشد دلار در این شرایط اصلا نه به نفع دولته نه مردم و نه صنعت حالا حالا ها هم وضعیت کشور توان جذب رشد دلار را نداره تا سالهای 98 الی 99 آن هم باید

شرایط مهیا باشه برای تحمل کردن تورم خواهیم دید بعد از انتخابات دلار چه مسیری را طی میکند و چه کسانی تاوان میدهند !!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها

بحث منفعت نیست بحث منطقی و اقتصادی است چه ربطی دارد؟
    وقتی تورم یک کشور 3 و تورم یک کشور دیگر 20 است قطعا پول کشور دارای تورم بیشتر روز به روز کم ارزش تر می شود(یا سود بانکی یکی 5 و دیگری 25 )
    تا تولید داخلی افزایش پیدا نکند این تهدید وجود دارد
    شاید دولت به کمک دلارهای نفتی و با ایجاد رانت برای عده ای دلار را کنترل کند اما در نهایت در بلند مدت دلار با شدت بیشتری افزایش می یابد و پول داخلی بی ارزش

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

خروج حسین فریدون از کشور ! علیرغم ممنوع الخروجی !

ممنوع الخروج شدن پدر داماد حسن روحانی ! به عنوان یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی کشور !

اخباری در این زمینه منتشر شده !!! که برخی منابع تایید کردن ! اما کسی هنوز تکذیب نکرده !

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

مدعیان تقلب در سال 88 !!!

عاقبت دروغ !!!

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    بحث منفعت نیست بحث منطقی و اقتصادی است چه ربطی دارد؟
    وقتی تورم یک کشور 3 و تورم یک کشور دیگر 20 است قطعا پول کشور دارای تورم بیشتر روز به روز کم ارزش تر می شود(یا سود بانکی یکی 5 و دیگری 25 )
    تا تولید داخلی افزایش پیدا نکند این تهدید وجود دارد
    شاید دولت به کمک دلارهای نفتی و با ایجاد رانت برای عده ای دلار را کنترل کند اما در نهایت در بلند مدت دلار با شدت بیشتری افزایش می یابد و پول داخلی بی ارزش
    درود
    بحث من شخص شما نبود و اگر سخنم را نتوانستم خوب بیان کنم پوزش می خوام

مجددا روی این جمله دقت کنید
    و چون یک اقتصاد دولتی داریم کنترل ارز یرای دولت های ما ( هر کس باشد ) کار سختی نیست

عرضه ارز که در حدود 90 درصد در اختیار دولت است و تقاضای ارز هم در حد بالا خود دولت است
    پس دولت سالها می تواند ارز را کنترل کند. کافی است که دولت ها تورم ایجاد نکنند که شدنی است.
    اما متاسفانه مدیران ما به دلیل ناکارامدی تورم ایجاد می کنند ( مثلا چاپ پول که در همه دولت های بعد انقلاب بوده ) بعد با افزایش نرخ ارز ان را خنثی می کنند . نتیجه هم شده ایران یارانه بگیر و کمیته امدادی ، من فکر می کنم کم کم دیگه قشر متوسط هم حذف بشه و بشیم 5 درصد ثروتمند و 95 درصد فقیر .
    این نتیجه 40 سال تورم در این کشور است . طلاق ، سرطان ، بیماریهای شدید قلبی ، عصبیت شدید ، استرس ، بیمارهای روحی و روانی ،
    شاد نبودن ، بی ادبی و..... همه نتیجه تورم 40 ساله است ادامه این وضع به نابودی ملت خواهد انجامید .
    ویرایش توسط Abad : 2017/05/19 در ساعت 09:36
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع