نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 93 از 120 نخست ... 438390919293949596103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 921 به 930 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,099 بار در 292 ارسال

پاسخ : اخبار و نظرات انتخاباتی

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    من عین خبری که منتشر شده بود را نوشتم !

اولی که در مورد ناطق بود ! و بعد خبرش آمد !

دومی در مورد فریدون بود ! که هنوز تکذیب و تاییدی نیامده !
    آخی. پس عین خبر رو درج کردید! آفرین! واقعا از گناه شما کاسته شد!
    دختر خوب اول اینکه خبر فقط همونی نیست که در خبرگزاری های شایع پراکن شما پخش میشه، اگر واقعا دنبال حقیقت بودی به جواب رسیده بودی!
    دو، همون خبر ناطق نوری هم فریبکارانه بود، تفاوت استعفا با عزل از زمین تا آسمان است! پس همین هم تمام حقیقت گفته نشده...

در ضمن همه چیز در این دنیا خلاصه نمیشه، آخرتی هم در کار هست و تو و مثل باید جوابگوی همه این بی شرمی ها و آبرو بری ها باشید. حق الناس بر گردن شما بشدت سنگینی میکنه! با هر خبر خلاف واقع یک هیزم به هیزم هایی که قرار درونش بسوزی اضافه میکنی! حالا خود دانی! تازه همه اینها بشرطی است که تنها از روی جهالت این رفتارها رو کرده باشی! اگر جیره خور جایی باشی و بابت این نوع تخریب ها حقوق بگیری که وا مصیبتا! بدا به حالت. این رو گفتم چون میدونم قبلا خودت در دفاع از اسلام چه پیرهن ها که پاره نمی کردی!
    اما اسلام به اسم و به زبان جاری کردن نیست باید در عمل رفتار و گفتار شما جاری باشه... پس استغفار کن...
    اونجا بگی من فقط اخبار رو درج کردم و به صحت اون کاری نداشتم پاسخی نیست که تو رو از آتش جهنم رها کنه.

این هم از حسین فریدون:
    حسین فریدون پس از زیارت حرم حصرت عبدالعظیم در صف رای دهندگان ایستاد
    http://opload.ir/im/12m95/d3261213438c1.jpg

حالا اگر وجدان داری باید این اصلاحیه رو تو هر فضایی که اون خبر جعلی رو منتشر کردی نشر بدی تا پیش وجدان خودت بیش از این شرمنده نباشی!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    دختر خوب اول اینکه خبر فقط همونی نیست که در خبرگزاری های شایع پراکن شما پخش میشه، اگر واقعا دنبال حقیقت بودی به این جواب رسیده بودی!
    دو همون خبر ناطق نوری هم فریبکارانه بود، تفاوت استعفا با عزل از زمین تا آسمان است! پس همین هم تمام حقیقت گفته نشده...

در ضمن همه چیز در این دنیا خلاصه نمیشه، آخرتی هم در کار هست و تو و مثل باید جوابگوی همه این بی شرمی ها و آبرو بری ها باشید. حق الناس بر گردن شما بشدت سنگینی میکنه!
    با هر خبر خلاف واقع یک هیزم به هیزم هایی که قرار درونش بسوزی اضافه میکنی! حالا خود دانی! تازه همه اینها بشرطی است که تنها از روی جهالت این رفتارها رو کرده باشی!
    اگر جیره خور جایی باشی و بابت این نوع تخریب ها حقوق بگیری که وا مصیبتا! بدا به حالت. این رو گفتم چون میدونم قبلا خودت در دفاع از اسلام چه پیرهن ها پاره می کردی!
    اما اسلام به اسم و به زبان جاری کردن نیست باید در عمل رفتار و گفتار شما جاری باشه... پس استغفار کن...
    اونجا بگی من فقط اخبار رو درج کردم و به صحت اون کاری نداشتم پاسخی نیست که تو رو از آتش جهنم رها کنه.

این هم از حسین فریدون:

حالا اگر وجدان داری باید این اصلاحیه رو تو هر فضایی که اون خبر جعلی رو منتشر کردی نشر بدی تا پیش وجدان خودت بیش از این شرمنده نباشی!
    شما اول یه سری بزن به تایکهای پر از دروغ این سایت از جمله تاپیک هسته ای !

ببین چه حجمی از دروغ رو خبرگزاری های دولت و مسئولان دولتی گفتن و همفکران شما منتشر کردن !

دوم این که آخرت فقط برای بنده نیست ! برای آنهایی که سال 88 ادعای تقلب کردند ! و بعدش هم گفتن نشده ! و الانم باز اعتراف میکنن که نمیشه تقلب کرد ! هم هست !

اما برای به قدرت رسیدن مملکت رو به آشوب کشیدن !

آخرت برای شما و همفکرانت که دیگران را فقط به خاطر اینکه مثل شما فکر نمی کنند، به باد فحاشی و توهین می گیرید هم هست !

سوم اینکه عکس رای دادن فریدون در صف ! رو صبح بعد از اینکه خبر اول منتشر شد زدن ! اما برخی سایتها گفتن برای انتخابات قبلی هست این عکس !

چهارم اینکه خبرهایی که گذاشتم قبلا و تکذیب شده احیانا ! خودم زدم که تکذیب شده !

پنجم اینکه در مورد ناطق زدم یه عده میگن استعفا ! یه عده میگن برکناری ! هر دوش تو خبرها بود ! و استعفا تایید شد !

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش پست ها
    دختر خوب اول اینکه خبر فقط همونی نیست که در خبرگزاری های شایع پراکن شما پخش میشه، اگر واقعا دنبال حقیقت بودی به جواب رسیده بودی!
    دو، همون خبر ناطق نوری هم فریبکارانه بود، تفاوت استعفا با عزل از زمین تا آسمان است! پس همین هم تمام حقیقت گفته نشده...

در ضمن همه چیز در این دنیا خلاصه نمیشه، آخرتی هم در کار هست و تو و مثل باید جوابگوی همه این بی شرمی ها و آبرو بری ها باشید. حق الناس بر گردن شما بشدت سنگینی میکنه! با هر خبر خلاف واقع یک هیزم به هیزم هایی که قرار درونش بسوزی اضافه میکنی! حالا خود دانی! تازه همه اینها بشرطی است که تنها از روی جهالت این رفتارها رو کرده باشی! اگر جیره خور جایی باشی و بابت این نوع تخریب ها حقوق بگیری که وا مصیبتا! بدا به حالت. این رو گفتم چون میدونم قبلا خودت در دفاع از اسلام چه پیرهن ها که پاره نمی کردی!

این هم از حسین فریدون:

دلت خوشه ها

یارو خبر دروغ مربوط به فیلم روحانی که درباره توریسم صحبت میکرد رو به نقل از همین خبرگزاریها منتشر میکرد بعد میگفت من فقط نقل میکنم کاری به صحتش ندارم!!

بعد که یکی از دوستان پرسید تو که میدونی دروغه چرا منتشر میکنی میگفت به من ربطی نداره!!

با یه همچین بی شرفهایی طرفیم

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    دلت خوشه ها

یارو خبر دروغ مربوط به فیلم روحانی که درباره توریسم صحبت میکرد رو به نقل از همین خبرگزاریها منتشر میکرد بعد میگفت من فقط نقل میکنم کاری به صحتش ندارم!!

بعد که یکی از دوستان پرسید تو که میدونی دروغه چرا منتشر میکنی میگفت به من ربطی نداره!!

با یه همچین بی شرفهایی طرفیم
    وقتی صفدر حسینی ذخیره نظام باشه !

دختر وزیر وارداتچی مظلوم باشه !

فتنه گر و آشوب کننده در کشور مظلوم و محق باشه !

دروغگو ترین دولت تاریخ ! دولت راستگویان باشه !!!

تعریف شرافتمند و بی شرف هم معلوم میشه !

شما اگر معنی شرف را میدانستید ! بیخود آنرا بازیچه پستهایتان نمی کردید تا ندانسته ! افراد را به آنچه نمی دانید چیست ! متهم کنید !

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

شما اول یه سری بزن به تایکهای پر از دروغ این سایت از جمله تاپیک هسته ای !

ببین چه حجمی از دروغ رو خبرگزاری های دولت و مسئولان دولتی گفتن و همفکران شما منتشر کردن !

دوم این که آخرت فقط برای بنده نیست ! برای آنهایی که سال 88 ادعای تقلب کردند ! و بعدش هم گفتن نشده ! و الانم باز اعتراف میکنن که نمیشه تقلب کرد ! هم هست !

اما برای به قدرت رسیدن مملکت رو به آشوب کشیدن !

آخرت برای شما و همفکرانت که دیگران را فقط به خاطر اینکه مثل شما فکر نمی کنند، به باد فحاشی و توهین می گیرید هم هست !

سوم اینکه عکس رای دادن فریدون در صف ! رو صبح بعد از اینکه خبر اول منتشر شد زدن ! اما برخی سایتها گفتن برای انتخابات قبلی هست این عکس !

چهارم اینکه خبرهایی که گذاشتم قبلا و تکذیب شده احیانا ! خودم زدم که تکذیب شده !

پنجم اینکه در مورد ناطق زدم یه عده میگن استعفا ! یه عده میگن برکناری ! هر دوش تو خبرها بود ! و استعفا تایید شد !

مشکل فکر تو نیست. مشکل ذات خراب تو می باشد. مغرض و مزدوری.پادوی احمدی نژادی. تقلب شده بود. مردم می دانستند قرار است دار و دسته و امثال تو چه بسر مملکت بیاورند. خیلی ها در این سایت می نویسند. تو مظلوم نمایی نکن. اما هیچکس با آنها درگیری ندارد. تو نگران آسیب هستی لااقل یک فروم را بهم نریز. اگر باور میکردم که زن می باشی میگفتم بی شوهری مغزت را منفجر نموده است.اما چون یک سبیل کلفتی میدانم بد ذاتی بیش از بی شوهری و دوست پسری اوراقت نموده است.
    مرگ بر زالوصفتان
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

شما اگر معنی شرف را میدانستید ! بیخود آنرا بازیچه پستهایتان نمی کردید تا ندانسته ! افراد را به آنچه نمی دانید چیست ! متهم کنید !
    لعنت به صفدر حسینی و دخترش و تو با هم
    ما بنده کسی نیستیم. آزادی و آبادی میخواهیم.و ملت شعور دارد که از طرف تو و امثالت فقط نکبت و ادبار و فلاکت می آید. وگرنه ملت قربان صدقه گوی صفدر حسینی و هر زالوصفت دیگر نیست. ما مثل تو نوکر نمی باشیم
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

خوشبختانه شما معیار تعیین ذخیره نظام بودن یا نبودن افراد نیستید، چون افراد مورد وثوق دولت محبوب شما رو هم دیدیم: قاضی مرتضوی، رحیمی، بابک زنجانی، خاوری و ...

واردات قانونی که ایرادی نداره. ایراد اینجاس که بیای دروغ بگی قاچاق بوده بعد هم اونقدری جنم نداشته باشی بگی اشتباه کردم. بی شرف!

فتنه گران دیروز کجا هستند و با بصیرت های دیروز کجا؟ به اسم نیست قربونت

همین مونده که شماها دروغ رو به دیگران نسبت بدید.

از قضا معنی بیشرف رو خیلی خوب میدونم و مظهرش هم تویی.

میبینی که همه در موردت چه نظری دارن؟ به خودتان بیایید!

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Francis از ایشان تشکر کرده اند:

آن مردک که 800 میلیارد دلار در زمانش گم شد بگویید چه کرد؟ مگر مردم خرند. تخم مرغ دزد را بگیرند و دزد قافله را رها کنند. پهن را هرچه عطر بزنی اخرش پهن است. بی شرف بازی هم حدی دارد. تو جواب آن دزدی ها را بده. یک بار تا حالا حرفش را نزدی.معلوم است نیت خیر نداری. به حقوق صفدر گیر داره ای؟ لعنت به صفدر خوب شد؟ اما لعن بزرگ نثار عشق ت. سینه ات را برایش بچاک
    مرگ بر زالصفتان که آخر عمری اعصاب من را بهم میریزند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

یک ساعت پیش رفتم رای دادم

اون شعبه که من رای دادم اکثرا به تیپشون میخورد که به رئیسی رای بدن
    به نظرم آرا نزدیک به هم باشه.....خدا نکنه دوباره اغتشاشی هرچند کوچک رخ بده وگرنه دودش میره تو چشم ما سهامدارا
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

عده ای با انتشار عکس رای دادن رهبری مدعی شدن که انگشتر ایشون بنفش رنگ هست !!!

پس تکلیف معلومه !!!

عده ای هم راه افتادن که نه بنفش نیست و یاسی و .... !

سوای از این بازی رسانه ای، جالب اینه که اونهاییکه شعار میدادن مرگ بر اصل ولایت فقیه ! حالا عاشق انگشترش شدن !!!

علی برکت الله !

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع