نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رای شما به کدام کاندیدا میباشد؟

رأی دهندگان
99. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سید مصطفی آقا میرسلیم

0 0%
  • اسحاق جهانگیری کوه شاهی

2 2.02%
  • حسن روحانی

57 57.58%
  • سید ابراهیم رئیسی ساداتی

7 7.07%
  • محمدباقر قالیباف

10 10.10%
  • سید مصطفی هاشمی طبا

0 0%
  • هیچ کدام

23 23.23%
صفحه 115 از 120 نخست ... 1565105112113114115116117118 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,141 به 1,150 از 1196

موضوع: نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : نتايج انتخابات رياست جمهوري ٩٦

نقل قول نوشته اصلی توسط axy نمایش پست ها
    کل 21 نفر لیست امید رفتن با اختلاف زیاد تو شورا

یه تکرار خاتمی به همه تبلیغات جور و واجور دیگه میارزه
    چشم بسته رای دادن مشکلی از کشور حل نمیکنه !

متاسفانه لیستی رای دادن چیزیه که جناح ها و احزاب به مردم دیکته میکنن !

نمونه ش تو انتخابات مجلس ! اصلا نمیدانستند طرف کی هست و از کجا اومده ! فقط نوشتند ! و انداختند در صندوق !

بدنه اصولگرایان سالها دچار همین سلطه بودن تا اینکه بخشی از این بدنه از پذیرش دیکته آقایان سرباز زد !

در اصلاحات هم یک بار این مسیر طی شد و بخشی از بدنه بعد از مدتی سرخوردگی، از این روش استقبال نکرد !

اما دوباره با به میدان آمدن نسل جدید جوانان در کشور فضا برای بهره برداری احزاب جهت دیکته کردن خواسته ها باز شد !

درصوتیکه احزاب باید منتقل کننده خواسته ها و نیازهای مردم به حکومت و دستگاهها باشن ! و حقوق مردم رو وصول کنن !

در ایران برعکسه ! مردم وسیله ای شدن برای بیان خواسته های احزاب ! و پدرخوانده ها !!! و امتیاز گیری برای آقازاده هایشان از حکومت !!!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    چشم بسته رای دادن مشکلی از کشور حل نمیکنه !

متاسفانه لیستی رای دادن چیزیه که جناح ها و احزاب به مردم دیکته میکنن !

نمونه ش تو انتخابات مجلس ! اصلا نمیدانستند طرف کی هست و از کجا اومده ! فقط نوشتند ! و انداختند در صندوق !

بدنه اصولگرایان سالها دچار همین سلطه بودن تا اینکه بخشی از این بدنه از پذیرش دیکته آقایان سرباز زد !

در اصلاحات هم یک بار این مسیر طی شد و بخشی از بدنه بعد از مدتی سرخوردگی، از این روش استقبال نکرد !

اما دوباره با به میدان آمدن نسل جدید جوانان در کشور فضا برای بهره برداری احزاب جهت دیکته کردن خواسته ها باز شد !

درصوتیکه احزاب باید منتقل کننده خواسته ها و نیازهای مردم به حکومت و دستگاهها باشن ! و حقوق مردم رو وصول کنن !

در ایران برعکسه ! مردم وسیله ای شدن برای بیان خواسته های احزاب ! و پدرخوانده ها !!! و امتیاز گیری برای آقازاده هایشان از حکومت !!!
    تا بوده همین بوده و همینطور خواهد بود خواهر گرامی
    بنده چندین بار عنوان کردم این خانه از پای بست ویران است
    البته مقصر کسی نیستا ما ایرانیا کلا همینطور هستیم !!!
    تو همین مناظره ها همه ملت دیدن بحث اخذ مالیات رو و اگه کسی سرش رو مثه کبک تو برف نکرده باشه متوجه حرفها میشه!!!
    اخذ مالیات از بقعه های متبرکه درون کشور انجام نمیشه شاید حتی بحثش هم پیش بیاد مراجع عظام میگن این حرف کفره و کسی که شروع کننده باشه رو به عنوان مخالف نظام دستگیر کنن آخه خدا رو خوش میاد از حقوق کارگری بنده 10 درصد مالیات کم بشه ولی از آستان قدس از حرم امام از حوزه های علمیه نه تنها مالیاتی اخذ نشه بلکه کمکها و امکانات بیشتری بهشون داده بشه
    قصدم این نیست بخوام با کسی در بیفتم اما قصد دارم بدونم فرق کسی امثال من و شما که رشته های فنی و مهندسی و انسانی و هنر میخونن و هزینه تحصیل سرسام آوری دارن بیشتر برای جامعه مفید هستن یا کسی که میره حوزه علمیه و ساپورت مالی و مسکن و آینده میشه بدون هیچ هزینه ای و با امکانات جانبی بسیار زیاد معافیت خدمت سربازی معافیت مالیاتی تامین شغل و نکته جالبتر شاید دوستان ندونن این که اگه کسی با طلبه یا حوزوی مشکل قضایی بر بخوره باید برن دادگاه روحانیت و وکیل طرفین باید روحانی باشه و قاضی هم روحانی !!!!
    شاید تو حرف و شعار بگیم ما اینجوری نیستیم و باند بازی حزب بازی نداریم ولی خب توی واقعیت و عمل همه همینجورن
    شما یه نفر خیلی مقام بالایی از مملکت هم نگرفته ولی خب چشمش به دور و اطرافیای خودش هست تا بقیه و افراد عادی چه اصلاحات چه اصولگرا چه فرد عادی تو همه دولت ها هم بوده و کسی منکرش نمیشه!!!
    همونطور که شما همیشه سنگ حزب خودت رو به سینه زدی و جز خوبیهای حزب خودت نمیبینی و بهترین عملکرد هم داشته باشه حزب مقابلت میگردی یه نقطه ضعفی پیدا میکنی و شروع میکنی به عیب و ایراد گرفتن!!!!!

خلاصه اینکه چند بار هم برادرانه قبلا اطلاع داده بودم بحث سیاسی و دلخوریهای که منشا اون سیاست هست رو بذاریم کنار
    امیدوارم حرفام رو منظور بدی برداشت نکنید اما خب هر کسی به راس کار و جایی میرسه اول فکر خودش و اطرافیانش هست!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

رای دادن لیستی کاملا بر مبنای حرکت حزبی و صحیح است

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    تا بوده همین بوده و همینطور خواهد بود خواهر گرامی
    بنده چندین بار عنوان کردم این خانه از پای بست ویران است
    البته مقصر کسی نیستا ما ایرانیا کلا همینطور هستیم !!!
    تو همین مناظره ها همه ملت دیدن بحث اخذ مالیات رو و اگه کسی سرش رو مثه کبک تو برف نکرده باشه متوجه حرفها میشه!!!
    اخذ مالیات از بقعه های متبرکه درون کشور انجام نمیشه شاید حتی بحثش هم پیش بیاد مراجع عظام میگن این حرف کفره و کسی که شروع کننده باشه رو به عنوان مخالف نظام دستگیر کنن آخه خدا رو خوش میاد از حقوق کارگری بنده 10 درصد مالیات کم بشه ولی از آستان قدس از حرم امام از حوزه های علمیه نه تنها مالیاتی اخذ نشه بلکه کمکها و امکانات بیشتری بهشون داده بشه
    قصدم این نیست بخوام با کسی در بیفتم اما قصد دارم بدونم فرق کسی امثال من و شما که رشته های فنی و مهندسی و انسانی و هنر میخونن و هزینه تحصیل سرسام آوری دارن بیشتر برای جامعه مفید هستن یا کسی که میره حوزه علمیه و ساپورت مالی و مسکن و آینده میشه بدون هیچ هزینه ای و با امکانات جانبی بسیار زیاد معافیت خدمت سربازی معافیت مالیاتی تامین شغل و نکته جالبتر شاید دوستان ندونن این که اگه کسی با طلبه یا حوزوی مشکل قضایی بر بخوره باید برن دادگاه روحانیت و وکیل طرفین باید روحانی باشه و قاضی هم روحانی !!!!
    شاید تو حرف و شعار بگیم ما اینجوری نیستیم و باند بازی حزب بازی نداریم ولی خب توی واقعیت و عمل همه همینجورن
    شما یه نفر خیلی مقام بالایی از مملکت هم نگرفته ولی خب چشمش به دور و اطرافیای خودش هست تا بقیه و افراد عادی چه اصلاحات چه اصولگرا چه فرد عادی تو همه دولت ها هم بوده و کسی منکرش نمیشه!!!
    همونطور که شما همیشه سنگ حزب خودت رو به سینه زدی و جز خوبیهای حزب خودت نمیبینی و بهترین عملکرد هم داشته باشه حزب مقابلت میگردی یه نقطه ضعفی پیدا میکنی و شروع میکنی به عیب و ایراد گرفتن!!!!!

خلاصه اینکه چند بار هم برادرانه قبلا اطلاع داده بودم بحث سیاسی و دلخوریهای که منشا اون سیاست هست رو بذاریم کنار
    امیدوارم حرفام رو منظور بدی برداشت نکنید اما خب هر کسی به راس کار و جایی میرسه اول فکر خودش و اطرافیانش هست!!!
    از توجه شما ممنونم !

من هم یه فردی هستم مثل بقیه مردم کشور !

نه حزبی دارم ! نه وابستگی به جایی و کسی !

برخی دوستان کلا با نظر مخالف خودشون مشکل دارن !

شاید من هم در خیلی از مسایل با شما فرضا هم نظر باشم ! اما یه انتقاد یا مخالفت صوری حتی با شما بکنم ! زود ناراحت می شوید ! و دیدگاهتان عوض میشه نسبت به من !

البته اینو مثال زدم ! منظورم شخص شما نیست !

تا انتقاد میکنی ، بلافاصله بدترین چیزهایی که در ذهنشان میاد رو به آدم نسبت میدن ! و تصور بدی میسازن از طرف !

خوب بعدش معلومه که با این ذهنیت بد نمیشه از طرف حرفی رو قبول کنن یا بپذیرن ! ولو اینکه موضع طرف با اونها یکی باشه !

پذیرای نقد باشیم چه در سیاست چه در اقتصاد ! چه در همین بازار !

یکی یه نمودار میذاره و 2 تا خط توش میکشه !

از همون نمودار یکی به سود میرسه یکی به زیان !

پس نقد لازمه و بد نیست !

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    رای دادن لیستی کاملا بر مبنای حرکت حزبی و صحیح است
    البته اگر به حزب مورد نظر شما رای بدن مردم !

مثل الان که میگی هر چی آدم باسواد بود به روحانی رای داد ! هرچی فهیم بود ! هر چی ....

اما اگر همین مردم به حزب یا فرد مخالف شما رای بدن ! هرچی فحش و ناسزا بلدی بار مردم میکنی !

از اعتقادات و دین و خدا و پیغمبرشون میگیری تا تیپ و ظاهر و تمایلات روزمره شون !

اونجا دیگه لیستی رای دادن میشه غلط برات !

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

من که مثل شما تعصب کور ندارم همون مجلس رو هم گفتم دختر صفدرحسینی نباید بره مجلس خود شما هم یادته!

ولی حرکت لیستی و حزبی در کل راه موفقیت هست چه برای اصولگرا چه اصلاح طلب باید کار حزبی بکنند این یک حقیقته

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    من که مثل شما تعصب کور ندارم همون مجلس رو هم گفتم دختر صفدرحسینی نباید بره مجلس خود شما هم یادته!

ولی حرکت لیستی و حزبی در کل راه موفقیت هست چه برای اصولگرا چه اصلاح طلب باید کار حزبی بکنند این یک حقیقته
    حزب به معنا و فرهنگ رایجش اگر بدنه مردمی در اون باشن و تصمیم گیر و تصمیم ساز باشن بله !

اما اگر مثلا یاشار سلطانی بره زندان ! تا یه آقازاده ای به جاش بره شورای شهر ! به نظر من فایده نداره !

اینجوری مردم باید پادوی احزاب و طبقات بالاتر بمونن همیشه !

نمونه لیستی رای دادنها را زیاد داشته ایم ! و نتیجه ای نداشته جز سرخوردگی بدنه مردمی از هر دو طرف بعد از مدتی !

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

ما که یاشار سلطانی رو جایگزین بهاره آروین کردیم ولی متاسفانه رای نیاورد

به هر حال در کشوری که تجربه این کار وجود نداشته نمیشه انتظار معجزه داشت

و گرنه هر جوری با خودم حساب و کتاب کردم اگر می خواستم با ایده ال های خودم بسنجم شرکت در انتخابات احمقانه بود

در مملکتی هستیم که یک مکتب جعلی در اون حاکم هست دین تقلبی فقاهت تقلبی مردم سالاری دینی که یک تناقض جمع ناشدنی است (دمکراسی با دین همخوانی ندارد)

رای دادن بین دو فروند آخوند و هزاران مشکل دیگر

ولی نم نم باید راه بهبود رو رفت حرکت حزبی قوی باشه یک دفعه یک رئیسی یا محمود یا حتی حسن کلید از نا کجا آباد علم نمی شه به عنوان مقتدای خلق الله

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,334 بار در 847 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    البته اگر به حزب مورد نظر شما رای بدن مردم !

مثل الان که میگی هر چی آدم باسواد بود به روحانی رای داد ! هرچی فهیم بود ! هر چی ....

اما اگر همین مردم به حزب یا فرد مخالف شما رای بدن ! هرچی فحش و ناسزا بلدی بار مردم میکنی !

از اعتقادات و دین و خدا و پیغمبرشون میگیری تا تیپ و ظاهر و تمایلات روزمره شون !

اونجا دیگه لیستی رای دادن میشه غلط برات !
    نگار خانم عذر خواهي مي كنم ميان صحبت شما امدم
    من به شخصه اعتقادم اينه كه وقتي اكثريت به چيزي راي ميدن كه من قبول ندارم ، دو حالت وجود داره . حالت اول اينه كه اونها انتخابشون صحيح بوده پس مشكل از من و درك من هست . حالت دوم اينه كه انتخاب اونها به دلايلي كاملا علمي و روشن غلط بوده . اينجا مشكل از من نيست ولي بازهم چون خواست اكثريت رو بر خواست خودم مقدم مي دونم آشفته نخواهم شد و مي پذيرم . اما اتفاقا عملكرد شما (جسارتا) برعكس اين رو نشون ميده . شما الان 4 سال است كه اصرار داريد انتخاب روحاني اشتباه بوده . حتي اگر هم اشتباه بوده همه بايد به خواست ملي احترام بگذاريم . اينو قبول داريد ؟ نمي گم نقد نباشه . اون بحثش جداست . نقد بايد هميشه باشه ولي اصرار به اين كه اين انتخابي اشتباه است يه بحث ديگه است . تخريب چهره و عملكرد يه بحث ديگه است .

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

موگرینی: تحت تاثیر مشارکت مردم ایران در انتخابات قرار گرفتم
    یکشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ / ۱۱:۰۱

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: من

بسیار تحت تاثیر سطح مشارکت مردم ایران در انتخابات قرار گرفتم و به حسن روحانی تبریک می‌گویم.

به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی، مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه گردهمایی جهانی اقتصاد گفت: من بسیار تحت تاثیر سطح مشارکت مردم ایران در

انتخابات روز جمعه(29 اردی‌بهشت) قرار گرفتم و به رئیس‌جمهور حسن روحانی به خاطر دریافت این تنفیذ بسیار قوی برای دور دوم تبریک می‌گویم.

موگرینی افزود: ما در اجرای توافق هسته‌ای با ایران به خوبی همکاری کرده‌ایم و من می‌دانم که رییس‌جمهور روحانی چگونه برای ادامه اجرای کامل این توافق و هم‌چنین

تعامل با جامعه بین‌المللی، به‌ ویژه اروپا، درباره بسیاری از مسائل دو جانبه و نیز صلح در منطقه (خاورمیانه) متعهد است و نیاز به کار بیش‌تری داریم.

وی تصریح کرد: ما هم‌چنین نیاز به نوعی تعامل متفاوت از طرف ایران خواهیم داشت و من اطمینان دارم که این تنفیذ قوی که وی دریافت کرد، می‌تواند اساس خوبی برای همکاری آتی در این زمینه باشد.
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع