نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: -

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • -

0 0%
  • -

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 14 از 26 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 253

موضوع: سخنی با مسئولین بورس ?

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : سخنی با سازمان بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEINY نمایش پست ها
    سلام

برای شخص من سامانه سجام و واریز سود چندان اهمیتی نداره منتهی سهامدارها باید پیگیر باشند چرا که این تازه ابتدای کار

کمپین ها میتواند محلی برای رسیدن صدای سهامدار به گوش مسئولین بی کفایت و حتی اون کانون کارگزاران رانت خوار باشد

امروز ۱۲ میلیون کد سهامداری وجود داره و فقط ۸۳ هزار نفر از این کمپین حمایت کرده اند !!!

چرا من سهامدار نباید یک نماینده در بالاترین مرجع تصمیم گیری قوانین و نظارت بر اجرای قوانین داشته باشم که مشکلات منو مطرح کنه

نماینده باید کسی باشه که حقوقش از سازمان نگیره و . . . !!!

امیدوارم هرچه سریعتر این کمپین به نتیجه برسه تا سهامدار متوجه بشه با ساده ترین کارها میتواند حق و حقوق خودش بدست بیاره

برنامه ای در شیراز دارم که به امید خدا راه بیوفته کمپین بزرگی راه اندازی میکنیم برای ثبت کانون سهامداران حقیقی
    فوق العاده اس این کار ..... دوستان شیرازی زیادن .... اطلاع بدین کمکی ز دست کسی بر بیاد همراهن
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    واقعا احتمال اینکه امروز در عرض یک دقیقه این همه نوسان از صف خرید به صف فروش و بالعکس (نه در یک نماد بلکه در چندین نماد) وجود داشته باشد خیلی کم است.
    دوستان سازمان بورس، دارید دست‌کاری می‌کنید هسته را؟ این چه کاری است واقعا؟ آخر اگر هسته خراب هم می‌بود نباید این‌گونه می‌بود... گویا داد و ستدها اصلا بر مبنای حراج نیست و بر مبنای خواست بازیگر است. بازیگری که پشت هسته نشسته...
    ??
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ع-خاکسار قیری نمایش پست ها
    چند تغییر احتمالا مفید....

کار خوبی است. زمانی که هسته کشش ندارد می‌توان این کارها را کرد. اشکالی هم ندارد. (به شرط اینکه هسته را زودتر تعمیر کنند! و از این وضع فلاکت‌بار در بیاورند....)

خیلی کارها هست که می‌توانند بکنند و کسی هم ناراضی نباشد... مثلا اینکه حالت time sharing ایجاد کنند و مثلا هر ده نماد را در کسر خاصی از ثانیه بررسی کنند (مثلا ۵۰ میلی ثانیه گروه خودرو بعد ۵۰ میلی ثانیه گروه بانک و ...) یا این حالت اشتراک زمانی را برای کارگزاری‌ها (نیز) ایجاد کنند... مثلا ۵۰ میلی ثانیه دریافت داده‌های کارگزاری الف و بعد ۵۰ میلی ثانیه کارگزاری ب و ...
    می‌توانند زمان نمایش داده‌ها را هر یک ثانیه یک بار بکنند... (به عنوان کسی که یک زمانی بسیار کوتاه‌مدت کار می‌کرده و سفارش‌ها را خیلی دنبال می‌کرده می‌گویم که اصلا زیاد برای ما کاربران فرقی نمی‌کند که داده‌ها هر یک ثانیه بلکه حتی هر پنج ثانیه یک بار (!) به روز شود... (به شرط اینکه اینکه هسته سالم باشد و مانند آدم کار کند و سفارش آدم را نخورد و عوضی کار نکند و داده‌ها درست باشد و ...)
    می‌توانند کلا به کارگزاری‌ها بگویند هیچ کس اجازه ندارد در هر ثانیه بیشتر از یک دستور وارد کند. حتی تا یک دقیقه هم اگر این کار را بکنند باز آن قدر بد نیست (که هنگ کردن هسته بد است!)...

اکنون این مسائل بالا زیاد بد نیست... اگر مقداری جلوی هنگی هسته‌ی معیوب را بگیرد بد نیست... خوب هم طراحی شده و محدودیت‌های پرت و پلا و چرت و پرت هم در نگر نگرفته‌اند و معقول است... (۱۰ ریال معقول است... به خصوص با آن تبصره‌مانندی که برای ۵۰۰ ریالی‌ها گذاشته‌اند... پرت و پلا نیست... یا مانند قوانین زمان شاپور دانا با عقل ناسازگاری ندارد...)

این بخش سفارش پنهان از آغازش هم مسخره بود... اگر بورس است... شفافیت است دیگر چه پنهانی‌گری‌ای؟ هر کسی قشنگ سفارشش را قرار بدهد و روی هر قیمتی که توافق شد خدا بدهد برکت والسلام... دیگر من به سفارش تو نگاه کنم و یک قیمت جدید بگذارم و تو به سفارش من نگاه کنی و قیمتت را تغییر بدهی و ... این کارها بازی‌ای است که بیشتر از سرمایه‌گذاری به سرمایه‌بازی شباهت دارد... این بازی‌ها باشد برای زمان کم‌کاری و زمانی که یک هسته سالم گذاشتند سر جای این یکی...

ولی... چیزی که هست... تا زمانی که قانون احمقانه‌ی محدودیت دامنه نوسان وجود دارد... خیلی از فسادها و مشکلات به وجود می‌آید... یکی‌اش هم همین‌ها است... تا زمانی که داریم روی مشکل اولیه (قانون من‌درآوردی صف‌نشینی) پافشاری می‌کنیم داستان همین است که هست...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

سلام

این مطلب از سایت همسایه
    اینجا باشد تا به وقتش راجع بهش بنویسیم

سلام، بزارید از الف تا ی داستان رو براتون بگم و خلاص...

1- من قبل از ورود به بورس حدود ده سال یک شرکت با زمینه کاری آی تی داشتم و در زمینه آی تی مهارت دارم.
    2- حدود ده ساله که شغل اصلیم بورس هست.
    3- در زمینه رفع مشکلات و اضافه کردن یک سری امکانات به سامانه آنلاین یکی از کارگزاری ها، همکاری هایی با کارگزاری داشتم.
    4- از حدود یک سال پیش که هنوز کسی نمی دونست داستان سرخطی چیه، سرخطی میزدم.
    5- دو بار از طرف سازمان بورس به دلیل ارسال سفارش نامتعارف اکانتم رو بستن و ازم تعهد گرفتن و...

خب، اول سوابقم رو گفتم تا خیالتون از اعتبار حرفی که میزنم راحت بشه، حالا بریم سر اصل داستان

1- تقریبا از بهار سال گذشته تغییرات و محدودیت هایی روی کارگزاری ها و شرکت های واسط اعمال شد که کاربران عادی هم امکان ارسال سفارش سر خطی و رقابت با کارگزاری ها رو پیدا کردن، تا قبل از اون به هیچ عنوان امکان ارسال سفارش سرخطی وجود نداشت و همیشه سفارشات کارگزاری قبل از آنلاین ها ارسال می شد.
    2- از بهار سال گذشته تا حدود دی ماه سال گذشته به راحتی می شد بوسیله ربات های کلیک اتوماتیک سرخطی زد، از حدود دی ماه سازمان بورس روی این داستان حساس شد ولی هنوز سیستم های معاملاتی رو برای جلوگیری از این داستان تغییر نداده بودن و فقط اگر زیاده روی می کردید و مچتون رو میگرفتن بهتون اخطار میدادن و یا در صورت تکرار اکانت رو می بستن و...
    3- از ابتدای اردیبهشت امسال سامانه های معاملاتی رو تغییر دادن و محدودیت های شدیدی اعمال کردن و هر روزی که گذشته محدودیت ها رو بیشتر کردن و اگر مچتون رو بگیرن بدون توجه به سوابق حتی اگر بار اولتون باشه اکانتتون رو میبندن.
    4- محدودیت های نرم افزاری که اعمال شده در نرم افزار های مختلف متفاوت هست در بعضی نرم افزار ها فاصله بین هر کلیک 300 میلی ثانیه و در بعضی از نرم افزار ها فاصله بین هر کلیک تا 1000 میلی ثانیه! تنظیم شده، در اکثر کارگزاری ها اگر بعد از ثبت شدن سفارش باز هم کلیک بشه سفارش قبلی حذف میشه! یعنی مثلا شما ساعت 8:30:00 سفارشون در هسته ثبت میشه و نفر 5 صف هستید بعد ربات شما به کلیک کردن ادامه میده، کارگزاری با فرمولی که برا خودش داره کشف میکنه که شما در حال استفاده از ربات هستید (حالا به درست یا غلط) پس سفارش ثبت شده قبلی رو حذف میکنه و سفارش بعدی شما ثبت میشه و این داستان ادامه پیدا میکنه (فرمول خودشون رو دارن که سکرت هست، "مثلا" اگر بعد از ثبت سفارش اول ده کلیک بشه سفارش قبلی حذف و سفارش جدید ثبت میشه) در نتیجه شما سفارش اول رو نمی بینی و میبینی که ساعت ثبت سفارش شما رو مثلا زده 8:30:45 و شما نفر 10000 صف شدی! (در حالی که جایگاه اول شما نفر 5 بوده و ساعت ثبت سفارشت 8:30:00 و هرگز از این موضوع اطلاع پیدا نخواهی کرد)، اینایی رو که میگم مطمئنم و صد درصد هست نه اینکه از خودم در بیارم!
    5- تمام، تاکید میکنم "تمام" ربات های سرخطی و سرور بورسی و... که در اینترنت تبلیغ میکنن و میفروشن کلاه برداری هست و هیچچچچ ارزشی نداره، البته چون منافع عده ای رو تامین میکنه قطعا میان اینجا و خودشون رو جـر میدن، حرف هایی که میزنن درسته، ربات هاشون کار میکنن و در هر ساعتی که تنظیم کنید و هر چقدر که بخواهید کلیک میکنن، سرورهاشون هم سرعت اینترنت بالا و پینگ پایینی نسبت به اینترنت خونگی دارن ولی نه زمان کلیک شما در سفارش سرخطی اهمیتی داره و نه سرعت اینترنت و زمان پینگ اینترنت شما، همینکه یه اینترنت پایدار داشته باشید که وسط کار قطع نشه کافیه و هیچ فرقی با اینترنت شونصد گیگا بیتی با پینگ یک میلی ثانیه نداره، همینکه یه کامپیوتر داشته باشید که هنگ نکنه و نرم افزار و سایت های کارگزاری رو بدون لگ باز کنه کافیه و نیازی به سیستم با سی پی یو و رم خیلی خفن ندارید(در ضمن هزار برابر بهتر از این ربات ها به صورت رایگان در اینترنت موجود هست ولی مهم اینه که دیگه هیچ فایده ای نداره).
    6- در رابطه با زمان کلیک، قبلا که کاربران کارگزاری ها اینقدر زیاد نبود زمان کلیک مهم بود ولی الان دیگه زمان کلیک ذره ای اهمیت نداره، چه اهمیتی داره که شما دقیقا سر ساعت 8:30:00:00 کلیک کنید، در حالی که از ده ثانیه قبلش تا 10 ثانیه بعدش سیستم کارگزاری و هسته معاملات به کلی هنگ کرده و هیچ کس قادر به محاسبه این موضوع نیست که چه ثانیه ای کلیک کنه که سفارشش راس ساعت 8:30:00:00 به هسته معاملات برسه و ثبت بشه، اون زمانی هم که در سایت کارگزاری جلوی ثبت سفارشون می نویسه ذره ای همیت نداره، کلا اشتباهه، من به راحتی با ترفند هایی میتونم مثلا در 8:30:00 کلیک کنم ولی ساعت ثبت سفارشم رو دو دقیقه قبل بزنه! ولی این موضوع هیچ کمکی به رتبه بهتر در صف نمیکنه، یه مورد دیگه ساعتی هست که کارگزاری نمایش میده، در بعضی از سیستم ها این ساعت از روی سیستم شما خونده میشه (با ساعت سیستم مچ میشه) و در بعضی از کارگزاری ها یه اسکریپت هست که با بقیه اجزای سایت روی مرورگر شما بارگزاری میشه و بسته به نرم افزار کارگزاری گاهی هر چند ثانیه یه بار خودش رو با ساعت سرور کارگزاری مچ میکنه، در هر دو حالت این ساعت هیچ اهمیتی نداره و هیچ ربطی به ساعت سرور های هسته معاملات نداره و عقب و جلو بودنش هیچ تاثیری در جایگاه شما در صف و یا لحظه ارسال و ثبت سفارشتون نداره (کلا فقط سعی داره زمان رو به شما نشون بده که اون هم یکی دو ثانیه ممکنه عقب و جلو باشه و بازم میگم که اصلا وقتی از 10 ثانیه قبل تا 10 ثانیه بعد از 8:30:00 سیستم هنگ هست این یکی دو ثانیه اختلاف هیچ تاثیری در ثبت سفارش نداره).
    7- تمام افرادی که در سایت سهام یاب و کانال های تلگرام و آپارت و... فیلم و عکس از رتبه پایینشون در صف های خرید میزارن و میخوان به شما ربات و سرور و... بفروشن کلاه بردارن و فیلم ها و عکس هاشون کاملا ساختگی هست، کسی که بتونه همچین کاری بکنه نیازی به پول شما نداره و خودش سرخطی میزنه و هرگز هم روشش رو لو نمیده که کسی رقیبش نشه، دلیل اینکه اینقدر ربات و سرور سرخطی و آموزش سرخطی زدن زیاد شده اینه که این روش ها دیگه به هیچ عنوان کار نمیکنن (قبلا کار میکردن ولی با محدودیت های جدید این روش ها دیگه هیچ فایده ای ندارن، و تا وقتی هم که این روش ها کار میکردن حتی یک تبلیغ در این مورد در اینترنت نبود).
    8- این بند هشتم خیلی خیلی مهمه، تا حالا دو بار اکانت من رو بستن، وقتی اکانتت رو میبندن، با هیچ روشی امکان خرید یا فروش نداری و پولت هم بلوکه میشه، مثلا شما سهام x رو داری، بعد میری روی یه سهم با ربات سر خطی بزنی، سازمان بورس معاملاتت رو خارج از عرف تشخیص میده و کارگزاری به دستور سازمان بورس اکانتت رو می بنده و دیگه هیچ کنترلی روی اکانتت نداری و نمیتونی سهم x رو که داشتی بفروشی و اگر اون سهم سقوط کنه فقط باید بشینی و نگاه کنی، جالب اینجاست که این بستن اکانت دقیقا به منظور تنبیه شما و نقره داغ کردنتون انجام میشه و میزارن یه جایی اکانتتون رو میبندن که تا آخر عمر ضررش یادتون نره، قبلا این مدلی بود که دفعه اول اخطار میدادن، دفعه دوم اکانت رو میبستن و حد اکثر دو روز کاری بعد از گرفتن تعهد بازش میکردن و باز کردنش هم دست کارگزاری بود و دفعه سوم برای مدت نا معلوم اکانت رو میبستن و باز کردنش هم فقط دست سازمان بورس بود و شما به هیچ جایی نمیتونستی مراجعه کنی و هر وقت دلشون میخواست (شاید بعد از هفته ها، شاید بعد از ماه ها) اکانت رو باز میکردن، الان مستقیما میرن مرحله سوم، پس ریسک خیلی خیلی بالا هست، آش نخورده و دهن سوخته میشه... حالا ممکنه پیش خودتون بگید که بارها از ربات استفاده کردید ولی بورس باهاتون کاری نداشته، اولا معمولا معاملات سرخطی موفق برسی میشن، دوما یه سری الگوریتم برای کشف ربات دارن که اگر شورش رو دربیارید (شرح در آوردن شور بماند...) مچتون رو میگیرن و...
    9- در حال حاضر با قوانین جدید دوباره کارگزاری ها دست بالا تر رو نسبت به کاربران پیدا کردن، چطوری؟ مثلا در بعضی سامانه ها محدودیت زمان بین ارسال هر سفارش برای کاربران عادی 1000 میلی ثانیه تنظیم شده ولی کارگزاری سفارش هاش رو با فاصله زمانی 300 میلی ثانیه ارسال میکنه، حالا وقتی این ارسال از تعداد زیادی اکانت انجام میشه کارگزاری شانس بسیار بیشتری برای بودن در اول صف پیدا میکنه.
    10- کلام آخر، خب پس یعنی دیگه هیچ جوری نمیشه سفارش سر خطی زد؟ جواب اینه که شما بوسیله ربات و یا نرم افزار های کلیک اتوماتیک و یا سرور هایی با سخت افزار قدرتمند و سرعت اینترنت بالا هیچ برتری نسبت به یه کاربر عادی که از هیچ کدوم از اینها استفاده میکنه ندارید و حتی در خطر ممنوع المعامله شدن کد بورسیتون هم هستید. ولی؛ هر سیستمی یه باگی داره، همینقدر بگم که برای سرخطی زدن هیچ نیازی به ربات و سرور و... نیست... خیالتون راحت، کسی که روشی برای سرخطی زدن بلد باشه که کارایی داشته باشه، بی عقل نیست که بیاد روشش رو به بقیه بگه و خودش پشت سر بقیه در صف قرار بگیره!!!

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ms. mousavi نمایش پست ها
    در حال مذاکره برای خرید هسته معاملات جدید هستیم

قالیباف رییس سازمان بورس:
    ������در حال پیگیری هستیم تا یک امتیاز مالیاتی برای شرکت هایی که از محل صرف سهام افزایش سرمایه می‌دهند در نظر گرفته شود.
    ������تجربه خوبی در زمینه تجمیع سفارشات سهام عدالت داشتیم و هسته معاملات هم توانست سفارشات را انجام بدهد.
    ������به این فکر افتادیم که بازار به کارگزار پایه تبدیل بشود اما باید یک سری کارهایی انجام بدهیم اگر این موضوع به نتیجه برسد بار سیستم معاملات کاهش می‌یابد.
    ������شرکت فناوری در حال مذاکره با چند شرکت خارجی برای خرید هسته معاملات است اگر به نتیجه برسد اعلام می‌کنیم.
    برای بلندمدت به طور مشترک با دانشگاه تهران در حال طراحی سامانه معاملات و پس از معاملات هستیم.
    ������زیرساخت‌های فنی برای برگزاری مجامع الکترونیکی فراهم شده است.
    ������مالیات بر عایدی سرمایه جایی معنی پیدا می‌کند که مالیات ندهند. در بورس مالیات نزد ناشر پرداخته شده است.
    ������ما جزو کشورهایی هستیم که بیشترین تعداد کارگزاری را داریم. ولی این دلیلی نمی‌شود مجوز جدید کارگزاری ندهیم.
    ������شخصا مخالف برخورد قهری با تحلیلگران و کانالداران هستم. فضای مجازی یک فرصت برای بازار سرمایه است.
    ������اعتقادی به کنترل فضای مجازی ندارم. اما هر کسی که بخواهد اخلال در اعتماد در بازار ایجاد کند نهاد ناظر وظیفه دارد برخورد کند که ربطی به فضای مجازی ندارد.
    فعلا که دارد نشان می‌دهد مدیریت جدید سازمان بورس پاک و عاقل است.
    خدا کن بعدا به فساد و حماقت کشیده نشود.
    فعلا این سخنان بسیار عالی است. بسیار بسیار عالی.
    همین را هم حتی در حد حرف آن شاپور دانا نمی‌توانست انجام دهد! حتی در همین حد هم نمی‌توانست/نمی‌دانست.
    باز دم این رئیس جدید گرم.
    همین که می‌گوید مشکلی در دادن مجوز جدید کارگزاری نداریم یعنی احتمالا جزء باند کارگزاری‌ها نیست و (دست کم هنوز) زیر بلیت کثافت آنها نرفته و از آنها پولی دریافت نکرده.
    این که می‌گوید صرف سهام... یعنی یک مقدار فکر کرده است (یا به سخن دو نفر که فکر کرده‌اند گوش کرده است)...
    این که همزمان هم به فکر هسته داخلی و هم خارجی است نشان می‌دهد یک مقدار بلد است بحران را مدیریت کند...
    «محمد حسین» هستم.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    جشن سهامداران، عزای کارگزاری‌ها
    حسن قالیباف، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به وعده‌ای که اخیرا در نشست خبری داده بود، عمل کرد و کارمزد معاملات سهام را ۲۰درصد کاهش داد. این خبر دیروز مثل بمب در فضای مجازی صدا کرد و سهامداران رشته توییت‌هایی در این رابطه نوشتند. مهدی امیدی یکی از آنها بود که نوشت: «کارمزد معاملات کاهش پیدا کرد؛ مبارک سهامداران صبورش.» کاربر دیگری خوشحالی‌اش از این اتفاق را با این ادبیات نشان داد: «دیگر کارگزاری‌ها نمی‌توانند به مشتری‌های خرد دهن‌کجی کنند ۳۰ درصد از درآمد ارکان صرف تثبیت بازار خواهد شد درود بر قالیباف!» کاربر «بورس‌باز» هم از رئیس سازمان بورس قدردانی کرد و نوشت: «قالیباف با این مصوبه خدمت بسیار بزرگی به بازار کرد.»
    بسیار عالی.
    نشان داد که شرف دارد.
    فقط باید انحصار از کارگزاری‌ها نیز برداشته شود و نیز اینکه قانون واقعا کثیف محدودیت تخفیف از کارگزاری‌ها برداشته شود.
    «محمد حسین» هستم.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

������روحانی: عرضه‌های اولیه به 5 شرکت در هفته می‌رسد
    آخر شعور هم خوب چیزی است.
    با این هسته‌ی پوکیده چگونه می‌خواهید حتی یک شرکت دیگر بیافزایید؟ چه برسد به پنج شرکت... چه برسد به پنج شرکت در هفته؟

اخبار بورس-Tse Press, [۰۸.۰۷.۲۰ ۰۸:۵۳]? زمان سفارش‌گيري در عرضه اوليه نماد #ولپارس امروز چهارشنبه مورخ 1399/04/18 از ساعت 8:00 الي 10:30 خواهد بود.

معاملات امروز #خساپا از ساعت ۱۳:۱۵ تا ۱۴ خواهد بود

#خودرو هم که دیروز برای کنفرانس مجدد متوقف شد

جالب است هر نمادی دارد زمان اختصاصی معاملاتی پیدا می‌کند!

#کچاد ۹:۲۰ سفارش‌گیری و ۹:۳۵ آماده انجام معاملات می‌شود
    «محمد حسین» هستم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

الگوبردارى هسته معاملات بورس از شوت هاى سوباسا

? خیلى وقت است که مساله کندى هسته معاملاتى و اختلال در آن صداى همه را در آورده اما در یکى دو روز گذشته بار دیگر این بحث مانند گذشته در فضاى شبکه هاى اجتماعى داغ شد.

? یکى از توییت هایى که روز گذشته مورد توجه کاربران قرار گرفت این بود: »بچه که بودیم مى نشستیم پاى تلویزیون، سوباسا یه شوت میزد تا بره به دروازه برسه وسطش کلى چیز دیگه نشون میدادن ولى شوت سوباسا هنوز به دروازه نرسیده بود... بزرگ که شدیم نشستیم پاى بورس، سفارش خرید زدیم، رفتیم کلى از کارامون رو انجام دادیم و برگشتیم، اما سفارش هنوز به هسته نرسیده بود.»

کانال رسمی روزنامه دنیای اقتصاد
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من در آوردی جدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    ...... تغییر ساعت کار بازار.......
    معلوم می‌شود مشکل وضع قوانین عاقلانه‌ی من‌درآوردی تنها از سوی شاپور دانا نبوده. بلکه بالادستی‌هایش به او می‌گفتند این کارها را بکن و او هم فقط گوش به فرمان بوده.

خدا به خیر بگذراند من در آوردی بعدی را....

چندین سال است کارمان فقط شده من در آوردی جدید... بی عرضگی جدید... اختلاف بین خود وزراء... قوانین خلق الساعه‌ای که پس گرفته می‌شوند... اخباری که تکذیب می‌شوند و دوباره تایید می‌شوند... بی‌ثباتی (نه تنها در اقتصاد بلکه) در تصمیم گیری‌ها...

# ما به عقب باز نمی‌گردیم. ???
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 26 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)