نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت و پیشنهاد شما

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ازدواج کرده ام و پیشنهاد می کنم ازدواج کنید.

26 46.43%
  • ازدواج کرده ام و پیشنهاد می کنم ازدواج نکنید.

8 14.29%
  • همسر ندارم و دوست دارم ازدواج کنم.

16 28.57%
  • همسر ندارم و دوست دارم همین جور بمانم.

6 10.71%
  • سایر (اگر این را انتخاب می کنید توضیح دهید.)

0 0%
صفحه 6 از 11 نخست ... 3456789 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 106

موضوع: ازدواج ?

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

پاسخ : یادآوری?

عجب بحثی در گرفت . آقا اصلا من با خودم بودم ببخشید.
    برای یکبار هم که شده تو عمرم خط قرمز ها را رد کردیم . حداقل از این بابت خوشحالم
    بعد هم یک چیزی دیگه را هم فهمیدم که اصلا با خانم ها نمیشه در مورد زیاد حرف زدن و سنشون شوخی کرد. آخرش به غلط کردن میگفتی

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

شما که می گویید آویزون بودن بدبختی هست
    مادر من در سن 39 سالگی مکه رفته..
    شاید هم بالای نیم کیلو طلاجات هم داشته باشد.
    مریض بشه بهترین دکتر میره
    توی خانه چند طبقه زندگی می کنه حیات خونه اش بیش از 300 متر هست..گل کاری می کنه..برای خودش سبزی می کاره..هر وقت دلش خواست شوهرش می بره مسافرت یا جایی
    اما خانمی که کار میکنه چه خوشبختی داره..هر روز خدا فقط کار میکنه..یک جمعه تعطیلی داره که آن هم باید خانه و زندگی را تمیز کنه..
    پس کی می خواهد زندگی کند؟کی می خواد در آمدش را خرج کند؟اصلا وقت کار دیگه دارد؟
    این مثالی که زدم به عینه مشاهده کردهام..سه تا از خاله های خودم معلم هستند..اصلا شوهر بیچاره نمی تونه بگه بالای چشمات ابروست
    حتی دوستان و همسایه گان را هم دیده ام

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,083 بار در 4,306 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    به دو دلیل امثال من و محمد حسین مجرد مانده اند
    یکی اینکه دخترا اولین حرفشان این هست که زمانه فرق کرده
    دوم اینکه به هر دختری که میرسی میگه من با بقیه فرق دارم...
    لازم شد تجربیات خودم را در page ازدواج بگذارم تا شما عزیزان مجرد در دام ازدواج گرفتار نشوید!
    و اگر خواستید وارد شوید با چشمان باز وارد شوید کلاه سرتان نرود!

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

پس چطور فرق داشتن فقط برای خانم هاست نه آقایون
    مثلا پسر و دختری با هم نامزد می شوند..موقع پاگشایی که برسد
    دختر میگه برای من باید فلان طلا را بخرین یا فلان چیز بخرین..اصلا این که کی هست..اما به پسر بدبخت که میرسند یه پیراهن..آن هم بخوای اعتراض کنی با پسر حسن بقال مقایسه ات می کنند..
    یا برای جهیزیه..چند مورد را باید خانواده پسر بخره..دختر میگه باید من انتخاب کنم..اما به جهیزیه دختر که میرسه..به پسر ربطی نداره
    و خیلی مثالهای دیگه
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/08/09 در ساعت 10:17 دلیل: حذف نقل قول

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    شما که می گویید آویزون بودن بدبختی هست
    مادر من در سن 39 سالگی مکه رفته..
    شاید هم بالای نیم کیلو طلاجات هم داشته باشد.
    مریض بشه بهترین دکتر میره
    توی خانه چند طبقه زندگی می کنه حیات خونه اش بیش از 300 متر هست..گل کاری می کنه..برای خودش سبزی می کاره..هر وقت دلش خواست شوهرش می بره مسافرت یا جایی
    اما خانمی که کار میکنه چه خوشبختی داره..هر روز خدا فقط کار میکنه..یک جمعه تعطیلی داره که آن هم باید خانه و زندگی را تمیز کنه..
    پس کی می خواهد زندگی کند؟کی می خواد در آمدش را خرج کند؟اصلا وقت کار دیگه دارد؟
    این مثالی که زدم به عینه مشاهده کردهام..سه تا از خاله های خودم معلم هستند..اصلا شوهر بیچاره نمی تونه بگه بالای چشمات ابروست
    حتی دوستان و همسایه گان را هم دیده ام
    واقعا big like هم برای خودتون با این حرفهایی که درسته و هم مادرتون با این زرنگی

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رادین1 نمایش پست ها
    لازم شد تجربیات خودم را در page ازدواج بگذارم تا شما عزیزان مجرد در دام ازدواج گرفتار نشوید!
    و اگر خواستید وارد شوید با چشمان باز وارد شوید کلاه سرتان نرود!
    دوست عزیز خواستید در تاپیک غیر بورسی بگذارید..بخش ازدواج کسی سر نمی زنه و دیده نمی شه
    بزار تا دنیا بداند که مردها و پسرهای ایرانی چه ظلمهایی که در حقشان نمی شود

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

سلاام به همه دوستان
    در دنباله صحبت های رویا خانم باید گفت که جامعه عوض شده.حالا باید بپرسید که آیا این عوض شدن و بالا رفتن سطح آگاهی و اعتماد به نفس خانم ها به نظرتون ازشون موجودات بهتر و سالم تر و کاملتری ساخته یا خیر.
    به نظرم درصد بیشتری از آقایون زن های یکی دو نسل پیش رو بیشتر قبول دارن تا دخترهای امروزی و بسیاری از دخترها به نظرشون پدرهاشون مردهای قابل اعتمادتری هستن تااا پسرهای امروزی .البته این اظهارنظر شامل همه خانم ها و آقایون نمیشه و سلیقه ای هست و نظر همه قابل احترام.
    به نظرم عشق و احترام و زندگی مشترک زمانی که دوطرف در قید و بند انتظارت مادی نباشن بسیاررر زیباتره.
    خدا کنه این تغییرات جامعه از دخترها و پسرهای ما زن ها و مردهایی سالم تر،انسان تر و محترم تر بسازه.
    در آخر : به نظرم دخترهای امروزی باید حتمااا از نظر مادی مستقل باشن.
    فکر کنید خودتون در جامعه امروز دختر داشته باشید مطمئنا جوری اون رو تربیت میکنید که بتونه تحت هر شرایطی گلیم خودش رو از آب بیرون بکشه و چشمم به دست کسی نباشه.فراموش نکنیم که هر انسانی یه روز مبادااااا داره

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

رویا خانم من نگفتم زن را سرکوب کنند یا خدای ناکرده رویای کسی را نادیده بگیرند
    بنده گفتم زنی که دنبال قدرت طلبی و استقلال تکی هست..هیچ نیازی به شوهر ندارد و شوهر هم اگر آفتاب زد توی مخش با چنین خانمهایی زندگی کرد..توقع زیادی از خانمش نداشته باشد..
    زن باید ظریف باشید
    مگه قرار هست مرد خانمش را بفرستند خط مقدم جنگ که زنش قدرت طلب باشد
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/08/09 در ساعت 10:17 دلیل: حذف نقل قول

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : ازدواج ?

به شخصه...
    اگر منظور از زن قدرتمند یک همچنین چیزی باشد:

یا
    https://www.strongatall.com/wp-content/uploads/2019/10/Nataliya-Kuznetsova-Amazonka.jpg
    یا
    https://novinatlas.com/wp-content/themes/amnyar/timthumb.php?src=https://novinatlas.com/wp-content/uploads/2018/01/%D8%B2%D9%86_-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%DB%8C-2.jpg&h=200&w=200&zc=1

من نمی‌پسندم.

شاید بعضی این‌جور زندگی داشته باشند و بگویند راضی هستیم... ولی من باور نمی‌کنم.

===========================

اما نکته‌ی جالب در مورد خود خانم‌هاست. سخنرانی یک روانشناسی را گوش می‌دادم حرف قشنگی می‌زد. می‌گفت خود خانم‌ها هم خیلی وقت‌ها یک بازی را آغاز می‌کنند...
    بازی اینکه چه کسی مدیر خانه است... چه کسی نفر نخست است... چه کسی حرف آخر را می‌زند... چه کسی برتر است...
    ولی دقیقا زمانی که در این نبرد به پیروزی می‌رسند و حسابی آن مرد را سر جایش می‌نشانند دچار افسردگی یا دلزدگی از آن زندگی می‌شوند!
    می‌گفت بررسی‌هایی که کرده‌ایم دیده‌ایم چرا این‌گونه می‌شود؟
    می‌گفت به خاطر این است که زن همواره دوست دارد یک پشتوانه و یک مایه‌ی قدرت و یک تکیه‌گاه کنار خودش داشته باشد.
    زمانی که این مسابقه شکل می‌گیرد و برنده می‌شود این حالت از مرد گرفته می‌شود و یکباره زن احساس می‌کند اصلا شوهر ندارد. یک «مرد» کنار خودش ندارد... احساس خلاء یک شوهر می‌کند در زندگی‌اش. و از همان‌جا است که خودش هم از این نبود تکیه‌گاه آسیب می‌بیند و در هم می‌شکند.

.
    .
    .

حرف قشنگی می‌زد... می‌گفت مدیریت نهایی خانه باید با مرد باشد. ولی نه سلطنت. در خانه نباید سلطه و حکومت داشته باشیم. نباید مرد سالاری یا زن سالاری یا بچه‌سالاری (که این روزها مد شده) داشته باشیم.

========================

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

زن را رها کن فرزند را بچسب

(داشتم می خوندم همینجور لایک های آقا محمد حسین را میدیدم، احساس می کردم هعی شیطان را لعنت می کند و صبر و سکوت پیشه می کند که چیزی نگوید، اخه تاپیک یادآوری هست،البته بسیار انعطاف پذیر و مهربان هستن)

فرزند چه بدرد می خورد؟ خودمان زورمان می آید یک لیوان آب بدهیم به پدر و مادرمان (البته فکر نکنم اینجوری باشیم، تقریبا فرزندان صالحی هسیم برای پدر و مادر)
    فرزند برا چه می خواهیم (القا رسانه اس که آب دست پدر و مادرمان نمی دهیم؟ ?)
    نهایت چون بچه جذاب است (نگاه کالایی و سرگرم کننده)

دیشب به فروپاشی اقتصاد جهانی فکر می کردم، که چقدر خوبه کشاورزی، آدم رزقش را به واسطه زمین و آب و آفتاب بگیرد، یکجورایی بی نیاز یا کمترین نیاز به جوامع، بعد دیدم که چقدر خوب است آدم کلی زن و فرزند داشته باشد مثلا 40 فرزند که 30 تاش هم پسر باشد بفرستی سر زمین کشاورزی و دامداری و....

اینکه قدیمی ها پسر دوست داشتند آن هم زیاد شاید از همینجا می آید ، الان دختر دوست دارن و تک فرزند، نگاه از کارایی به کالایی تغییر کرده

ی چیز دیگر می خواستم بگویم یادم رفت ?

اها زن، زن مستقل خیلی جذاب است، ولی با تغییر جامعه همونجور که فرزند پسر و همسران زیاد، دیگر فایده ندارد، همان همسر هم فایده ندارد!
    البته هرچه سن می رود بالاتر احساس تنهایی بیشتر میشه ، افراد مستقل ترجیح داده می شوند، بخاطر خودخواهی شاید، چه پسر ها چه دخترها، خودخواه تر شده اند، نه مردها زیر یوق زن ها می روند نه زن ها، در واقع اینکه هم نمی روند درست است، چون طرفشان مغرور است، خوشبختی در زندگی نمی آید

نهایت یک همصحبت که نخواهد در استقلال زندگیت دخالت کند، یکی که خیلی دور باشد خیلی نزدیک باشد.
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 11 نخست ... 3456789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)