نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت و پیشنهاد شما

رأی دهندگان
56. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ازدواج کرده ام و پیشنهاد می کنم ازدواج کنید.

26 46.43%
  • ازدواج کرده ام و پیشنهاد می کنم ازدواج نکنید.

8 14.29%
  • همسر ندارم و دوست دارم ازدواج کنم.

16 28.57%
  • همسر ندارم و دوست دارم همین جور بمانم.

6 10.71%
  • سایر (اگر این را انتخاب می کنید توضیح دهید.)

0 0%
صفحه 10 از 11 نخست ... 7891011 آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 106

موضوع: ازدواج ?

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : ازدواج ?

راستی یک چیز دیگر

املاک سلطنتی، نام بنیادی است که برای ملکه درآمدزایی می‌کند.[۱۲] این بنیاد بیش از ۵۰۰ میلیون پوند املاک شخصی، سرمایه‌گذاری و درآمد ملکه بریتانیا را اداره می‌کند.[۱۳]در مورد میزان ثروت شخصی الیزابت دوم، ملکه بریتانیا، سال‌ها حدس و گمان زده شده‌است. در سال ۲۰۱۱، ملکهٔ بریتانیا با ۳۰۰ میلیون پوند دارایی اثبات‌شده، در رده ۲۵۷ «فهرست ثروتمندترین‌های بریتانیا» قرار گرفت.[۱۴] مجله اقتصادی فوربز، در سال ۲۰۱۰، میزان ثروت شخصی الیزابت دوم را در حدود ۴۵۰ میلیون دلار آمریکا تخمین زده بود.[۱۵] در سال ۱۹۹۳، دفتر مخصوص ملکهٔ بریتانیا، در واکنش به اخبار و شایعاتی مبنی بر میزان دارایی‌های شخصی ملکه به میزان ۱۰۰ میلیون پوند استرلینگ، آن را «به شدت اغراق‌آمیز» توصیف کرد.[۱۶]
    کلکسیون سلطنتی، که شامل جواهرات سلطنتی امپراتوری بریتانیا و آثار هنری برجسته‌ای است، جزو اموال شخصی ملکهٔ بریتانیا محسوب نمی‌شود و تنها در اختیار ملکه قرار دارند.[۱۷][۱۸] هم‌چنین کاخ‌های سلطنتی باکینگهام و دژ ویندسور، تنها در اختیار خانواده سلطنتی قرار دارند و مالکیت آن‌ها در اختیار خانواده سلطنتی و ملکه بریتانیا نیست.[۱۹] از دیگر اموال منقولی که تنها در اختیار خانواده سلطنتی قرار دارد، قلمرو دوک لنکستر است که در سال ۲۰۱۰، ارزش آن در حدود ۳۴۸ میلیون پوند استرلینگ تخمین زده شده‌بود.[۲۰]

و یک چیز دیگر اینکه املاک سلطنتی .... کلکسیون ها و.... همه اش مال ملکه خانم هست !

نکته ی خیلی ظریفی هست

میکن ززن ها اگر عاشق بشن دار و ندارش اصلا براشون مهم نیست

ولی همه زن ها مخصوصا موفق هاش (بشدت وی دار و ندار حساس هست ) میگه همش مال خودت من که دوست ندارم و.... عشق مهمه برام .... ولی خوب تعارف است از ته دل و به نظر خودشان هم حقیقت

ولی واقعیت اینه که بشدت حریص هستن و همه اش مال خودش است ....هیچ وقت دست به وسایل زنتان (کل وسایل خانه ) نزنید

بهتون لبخند میزنه و.... ولی ممکنه یکباره گارد بگیره

زن حریص خوبه البته باعث موفقیت میشه .... ولی کلش مال خودشه

(احتمالا چون برنامه ریزی دارد براشون ) مثلا 100 سکه و یک ربع سکه هدیه بدن بهش . شما اون ی ربع سکه رو برداری .... حداقل تا 10 سال تو سرت میزنه
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

به نظر من ازدواج و ارتباط انسان ها با هم انقد پیچیده ست که اصلا به خودتون زحمت تحلیل و مدیریتش رو ندین. اون باربارا دی انجلیس که موفق ترین و پرفروش ترین کتاب های حوزه زناشویی رو نوشته خودش سه بار تا حالا جدا شده ازدواج کرده دوباره جدا شده.

با احترام به نظرات دوستان اینکه ما بریم با عشق و نمیدونم توافقات قبل از ازدواج بخوایم همچین ارتباط هایی رو مدیریت کنیم عملا غیر ممکنه.

توصیه بنده به مجردها و جوونها اینه که در ارتباط با مهریه چه مرد چه زن دقت کنید توافق منصفانه ای شکل بگیره که در صورت جدایی خیلی متضرر نشید بعدش دیگه برید دل رو بزنید به دریا.
    بقیه ش دیگه شانسیه یا ازدواجتون موفق خواهد بود یا نخواهد بود، خیلی سخت نگیرید.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

واقعا؟
    من مطمئنم خانواده اجازه این کار رو به شما نمیدن. اگه خواستگاری بیاد و جدی باشه داستان من مطمئنم والدین با شما جلسه جدی ای برگزار میکنن و شما رو مجاب به تغییر تصمیمتون میکنن.

بعدشم چرا ندن؟ دست خودشونه مگه. باید مهریه رو بدن شوخی نداره که.

من خودم ترجیحم اینه اگه روزی خواستم ازدواج کنم حق طلاق بدم ولی مهریه ندم ولی اگه دختر داشته باشم حتما حتما مهریه میگیرم واسش. امکان نداره قبول کنم بدون مهریه بره خونه شوهر.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2020/08/09 در ساعت 10:22 دلیل: حذف نقل قول

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 1 ارسال

میبینم که اکثریت از ازدواج راضی هستن حالا تو این وضع اقتصادی کسی ازدواج نمیکنه و خواستگار انقد کم شده که انگار نسلشون منقرض شده
    امروز یه پست جالب دیدم که درباره همین قحطی خواستگار حتی برای دخترای خوشگل بود پیشنهاد میکنم بخونید
    می خواهم ازدواج کنم اما خواستگار ندارم (چرا خواستگار ندارم؟) - شادیما

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahya از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    امروز داشتم زلال احکام می دیدم ، روحانی برنامه گفت روز قیامت طرفو فرستادن جهنم ، گفت چرا جهنم ؟ من آدم خوبی بودم ، گفتن شکر نمی کردی ، گفت من این همه شکر گفتم شب روز ! گفتن بله ، اما از بنده های ما ، که ما به واسطه ی اونها بهت خیر و برکت و... رسوندیم ازشون تشکر نکردی (راست و دروغش پای خودش ) بعد گفت این مثال عملیش چی میشه ؟ مثلا همسرت خیلی خوبه ازش تشکر می کنی که انقدر خوبه ، ولی بهتر از اینم میشه ، همسرت که انقدر خوبه قطعا پدر مادرش تربیتش کردن که انقدر خوبه ! تماس بگیر پدر و مادر همسرت ازشون تشکر کن یا در قید حیات نیستن خیرات کن و....

بعد از اینجا جالب شد گفت اینا رو هفته پیش گفتیم بعد بازخورد داشتیم از ملت ، که همه زنگ زدن از همسرشون نالیدن و گفتن بد هست ، الان زنگ بزنیم از پدر و مادرش تشکر کنیم فرزند انقدر بد و بد اخلاق و.... تربیت کرده ؟

دیگه ناهارم تموم شد ، بقیشو ندیدم اومدم پای سیستم چنتا فیلم دانلود کردم فیلما هم جالب بودن ، ی دختر و پسری بودن که با ی سری قول و قرارها با هم ازدواج کردن و دختره شاغل بود ، 2-3 تا بچه گیرشون اومد و زنه خانه دار شد ، شوهره ام کم کم تو اداره اش ترقی می کرد ، ( با هم دعواشون هم میشد اما نرمال بود ، ) بعذ از ی مدت ( انسان ها مدام در هر حال تغییر و دگرگونی هستن ، بنظرم نگه داشتن ازدواج واقعا چیز خاص و قدرتمندی هست ) زنه گفت منم می خوام کار کنم و پیشرفت کنم ، خلاصه هعی دعواشون میشد و زنه رو هعی راضی میکرد، اما زنه واقعا نمی تونست اروم بشه با اینکه خودش هم قبول داشت باید مراقب بچه ها باشه و ی چیزی درونش هعی میگفت تو هم باید ترقی کنی ( آخرش زنه مرد )
    پ.ن : فیلم روایت گر سال های رشد اقتصادی امریکا بود که گلابی هم شرکت میزد ، پا می گرفت ، بنظرم در دوران رکود اقتصادی خود مردها هم دوست دارن خونه دار باشن بر عکس دوران رشد اقتصادی که همه دوس دارن شاغل باشن

ی فیلم دیگه ام دیدم ( مال کشور چک بود، زیر نویس و ترجمه ام نداشت ) ی خانم میانسال +50 بود از این گل باغچه ای میکاشت ، اینم عاشق ی پیرمرد وانتی کچل داغون شد ( در واقع وانتیه عاشقش شد ) بعد جالب بود با اینکه جوو فیلم سخت و دردناک و مشقت ها و سختی های زندگی بود زنه سعی می کرد رمانتیک و فانتزی باشه در حد فیلم های موزیکال ، وانتیه هم همینطور با اینکه جفتشون چیزی بلد نبودن (سطح بسیار پایین فرهنگ و جامعه روستایی ) اینا هم جالب بودن ، نمی تونستن مکالمه حرف بزنن گفتمان داشته باشن ، یکسری چیزا دیده بودن مثلا از راه دور بوس می فرستادن خیلی هنرمندانه ، ولی زندگی و گفتمان و.... بلد نبودن ، بعد ی جا دعواشون شد مرده زد زنه رو پوکوند ، زنه کامل (دس و پا و گردن و سر و صورت ) رفت تو آتل و گچ ، آخرش نشون داد زنه همینجور تو گچ نشسته کنار مغازه اش پیرمرد وانتیه ام سرشو بنشونه ی شرمندگی انداخته بود پایین ته تصویر ، زنه بهش تبسم کرد اومدن نشستن کنار هم

آدم ها در لحظه به لحظه دچار تغییر و تحول هستن و تقریبا بی ثبات ( شاید بخاطر ساختار شیمیایی هست ، چون کامپیوتر ها دچار این تحولات نمیشن .... میشن ؟ ) تحولات خوبه یا بد ؟
    سلام.
    تغییر خودش به خودی خود بد یا خوب نیست.
    -----------------
    راهکاری که علمای دینی ما برای مشکلات زناشویی ارایه می‌دهند راهکار عمومی سبک زندگی کلی انسان است. این که مقداری از خود گذشتگی وجود داشته باشد و صبر.
    و وجود احترام زیاد و نشکستن حریم.
    برخی از علما (مانند امام خمینی ره و علامه طباطبایی ره) حتی یک بار هم در زندگی‌شان با همسرشان دعوا نکردند!
    برخی را می‌بینم، که زنشان ازشان راضی است، خیلی لذت می‌برم. مخصوصا در سن‌های بالا. (و البته برعکس هم همین‌جور. یعنی مرد از زنش راضی باشد.) خیلی احساس خوبی به من دست می‌دهد.
    زمانی که مرحوم جمشید مشایخی عزیز با همسرش آمده بود برنامه خندوانه و همسرش گفت ازش (بسیار) راضی است، بسیار بیشتر ازش خوشم آمد. و الان هم هر از چند گاهی برایش خدا بیامرزی می‌فرستم.
    ----------------
    می‌گویند یک راهکار سلوکی (!!!) این است که اگر یک عضو خانواده بد اخلاق است او را تحمل کنی!
    --------------------
    پی‌نوشت: دوستان برای پدرم دعا کنید حالشان یک مقدار بد است. احتمالا کرونا گرفته‌اند. خیلی متشکرم ازتان. خدا عزیزانتان را برایتان تن‌درست حفظ کند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

سلام
    خدا سلامتی و دوری از بیماری و حال خوب به پدر گرامی و خودتان و خانواده عنایت کنه همینطور به تمام اعضا و ببینندگان سایت و خانواده هاشون پدرها مادرها همسر و فرزندان،

﴿أَمَّنْ یجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَیکشِفُ السُّوءَ وَیجْعَلُکمْ خُلَفاءَ الأَرْضِ﴾ (النمل: ۶۲)

(یا کیست (جز خداوند) آنکه دعای مضطرّ را به اجابت رساند ورنج وغم را برطرف سازد وشما را جانشینان زمین قرار دهد)؟
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 308 بار در 86 ارسال

باسلام انشاالله حال پدرگرامی شمابهبودحاصل شودوخداوند پدروخانواده محترم ازهرگونه بیماری محافظت فرماید

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahdi49 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام.
    -----------------
    راهکاری که علمای دینی ما برای مشکلات زناشویی ارایه می‌دهند راهکار عمومی سبک زندگی کلی انسان است. این که مقداری از خود گذشتگی وجود داشته باشد و صبر.
    برخی از علما (مانند امام خمینی ره و علامه طباطبایی ره) حتی یک بار هم در زندگی‌شان با همسرشان دعوا نکردند!
    برخی را می‌بینم، که زنشان ازشان راضی است، خیلی لذت می‌برم. مخصوصا در سن‌های بالا. (و البته برعکس هم همین‌جور. یعنی مرد از زنش راضی باشد.) خیلی احساس خوبی به من دست می‌دهد.
    زمانی که مرحوم جمشید مشایخی عزیز با همسرش آمده بود برنامه خندوانه و همسرش گفت ازش (بسیار) راضی است، بسیار بیشتر ازش خوشم آمد. و الان هم هر از چند گاهی برایش خدا بیامرزی می‌فرستم.
    ----------------
    می‌گویند یک راهکار سلوکی (!!!) این است که اگر یک عضو خانواده بد اخلاق است او را تحمل کنی!
    --------------------
    پی‌نوشت: دوستان برای پدرم دعا کنید حالشان یک مقدار بد است. احتمالا کرونا گرفته‌اند. خیلی متشکرم ازتان. خدا عزیزانتان را برایتان تن‌درست حفظ کند.
    امیدوارم خداوند هر چه زودتر به پدرتون سلامتی بده...
    و همیشه شاد و سلامت باشند...
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام.
    -----------------
    ----------------
    --------------------

سلام و صبح به خیر محمد حسین عزیز،الان وارد سایت شدم و متوجه شدم،انشالله که بلا به دوره و هر چه زود تر پدرتون خوب بشن و سایشون 120 سال بالای سرتون باشه برادر
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 11 نخست ... 7891011 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)