صفحه 43 از 205 نخست ... 33404142434445465393143 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    البته اگر موج 5تمام نشده باشه و ما وارد امواج اصلاحی نشده باشیم
    ما هم اکنون در موج 5 از درجه سیکل شاخص کل هستیم. موج 3 از 5 شروع شده ، برخی اصلاح اخیر را موج 4 می دانند ( که احتمال آن هست و در حد متوسط ) ولی احتمال ایتکه اصلاح اخیر اکستند باشه زیاد هست به نظرم و احتمالا هنوز موج 3 تمام نشده و طی حداکثر 2 ماه آینده شاخص صعودی می شود ( به شرط وضع شرایط سیاسی از این بدتر نشود که البته الان باز مثل اینکه اوضاع سوزیه خراب است و دارن ایران رو تحریک می کنند ) . موج 5 اصلی ( سیکل ) تا حدود 140 هزار شاخص را همراهی خواهد کرد.
    ویرایش توسط Abad : 2018/04/30 در ساعت 10:49
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

درود بر سجاد عزیز
    ارزوی سلامتی
    5 بهمن 96 صحبت از قیمت واقعی دلار کردم
    حالا به قیمت حداقلی در حال رسیدن هست
    اما ذولت یه پرواز قیمتی به سهام شرکت ها بدهکار هست
    به نظر میرسد
    برای جلو گرفتن شدت رشد دلار و به طبع سایر بازار های موازی موجی از هیجان را در بازار بورس شاهد باشیم
    شاید ماه رمضان امسال بر خلاف سال های گذشته که کم رمق بود این بار بر عکس عمل کند
    من کاری به بر جام هم ندارم
    همش میدان رینگی است برای گرفتن امتیازات سیاسی والسلام
    شاد باشی همیشه

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    درود
    سایت جام نیوز ...تحلیلی گذاشته به روز هم هست 12 هزار تومان
    فقط نشد لینکشو بزارم
    با یه سرچ ساده پیدا میشه تحلیل قیمت واقعی دلار

حالا هی در بازار بورس ملت ارزان فروشی کنند دارایی خودشون رو
    نمیدونم چرا در ابازارهای دیگر کلمه حباب هیچ وقت گفته نمیشه
    وا مصیبت ها برای این بازاره
    هر چند کانال های بوقچی تلگرام هم بی اثر نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    واقعا اینقدر قیمت گذاری شده؟!!
    خدا به داد این مردم بدبخت بیچاره برسه،یه چندر غاز سرمایه دارن اونم هر روز از ارزشش کاسته میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    سجاد عزیز
    درود
    به نظر من با این وضعیت قیمت دلار که طبق ارزیابی که شده قیمت واقعی ان 13650 ت است
    قیمت حداقلی ان 7000 ت
    و با توجه به اینکه همه چیز تحت و شعاع این قیمت دلار است الا بازار سهام
    واقعا قیمت حداقلی هر سهم نباید از یک ششم ...قیمت دلار کمتر باشد
    و لازم است یه بازنگری در نحوه محاسبه قیمت سهام با توجه به کاهش ارزش ریال بشود
    امیدوارم سهامداران محترم قدر دارایی های خودشون رو بدانند
    صرفا جهت یاد اوری

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(5)
    تشکر شده 3,099 بار در 1,024 ارسال

واقعا نمیشه گفت چه اتفاقی میفته

قیمت خیلی از سهم ها به کمترین مقدار خودش در 5 سال اخیر رسیده

عوض اینکه بازار رشد کنه هر روز ارزشش مثل ریال افت میکنه

فقط شاخص هست که رشد کرده و یه عده سهم خاص
    اللهم عجل لولیک الفرج.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohamad123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,490 بار در 9,918 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad123 نمایش پست ها
    واقعا نمیشه گفت چه اتفاقی میفته

قیمت خیلی از سهم ها به کمترین مقدار خودش در 5 سال اخیر رسیده

عوض اینکه بازار رشد کنه هر روز ارزشش مثل ریال افت میکنه

فقط شاخص هست که رشد کرده و یه عده سهم خاص
    بله درسته ارزش سهام خیلی اومده پایین و درمقابل بازار رقیب بورس یعنی سکه و دلار خیلی از ارزش خود بالا رفته اند.
    البته ممکنه کارشناسان برای دلار ارزش بالای ده هزار تومن تعیین کرده باشند ولی من اعتقاد دارم که دلار نباید با این شتاب بالا میرفت از نظر من این شتاب زیاد دلار و سکه نرمال نیست و میتونه یه محرکی غیر از تقاضای بازار مصرف و دلالی داشته باشه.
    در مورد بازار بورس هم بنظرمن اگر سهام بنیادی دارید چنانچه تاکنون نفروخته اید دیگه بعد از این مقرون بصرفه نیست که بفروشید و پایین تر بخرید، اگرچه اعتقاد دارم باز هم ممکنه قیمت های پایینی بازار سهام ببینه ولی کم کم به حمایت های مهمی میرسیم و انتظار برای یه نوسان مثبت داریم.
    محدوده 91200 تا 91700 واحد محدوده حمایتی خیلی قویی هست که انتظار میره از داخل اون محدوده یا حتی نرسیده به اون محدوده شاهد تحرکات مثبتی در شاخص کل باشیم.

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,828 بار در 2,508 ارسال

بله درسته ارزش سهام خیلی اومده پایین و درمقابل بازار رقیب بورس یعنی سکه و دلار خیلی از ارزش خود بالا رفته اند.
    البته ممکنه کارشناسان برای دلار ارزش بالای ده هزار تومن تعیین کرده باشند ولی من اعتقاد دارم که دلار نباید با این شتاب بالا میرفت از نظر من این شتاب زیاد دلار و سکه نرمال نیست و میتونه یه محرکی غیر از تقاضای بازار مصرف و دلالی داشته باشه.
    در مورد بازار بورس هم بنظرمن اگر سهام بنیادی دارید چنانچه تاکنون نفروخته اید دیگه بعد از این مقرون بصرفه نیست که بفروشید و پایین تر بخرید، اگرچه اعتقاد دارم باز هم ممکنه قیمت های پایینی بازار سهام ببینه ولی کم کم به حمایت های مهمی میرسیم و انتظار برای یه نوسان مثبت داریم.
    محدوده 91200 تا 91700 واحد محدوده حمایتی خیلی قویی هست که انتظار میره از داخل اون محدوده یا حتی نرسیده به اون محدوده شاهد تحرکات مثبتی در شاخص کل باشیم.

سلام
    عرض شود که امروز بعداز جمع شدن صف فروش گروه فلزات با افزایش تقاضا و صف خرید مواجه شدن
    اما این وسط شاخص گروه خودرو بخاطر تصمیم ترامپ شده مرغ عذا و عروسی

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    سلام

این اولین پست من هستش و دوست داشتم اولین پستم را در تاپیک جناب orumbourse بنویسم، بخاطر نوع نگاه تکنیکال ایشان.

و بعنوان اولین مطلب میخواهم در مورد نمادهایی بنویسم که نگاه بازار اصلا بدنبال اونها نیست ولی به نظرم در آینده نزدیک حرکت نسبی و خوبی خواهند داشت.
    در دو نماد از صنعت سیمان نشانه هایی از صعود دیدم که البته فعلا وقت حرکتشون نشده و به لحاظ تحلیل زمانی هنوز جا دارند اگرچه به لحاظ قیمتی جای اصلاح زیادی ندارند.

اگرچه بازار اصلا توجهی به این نمادها ندارد اما فکر میکنم تحلیل درستی از آنها دارم، زمان هم دوست ماست منتظر میمانیم و تا رسیدن وقت خرید میشود بیشتر رصد کرد.

یک پیش بینی زمانی : یکی از این دو نماد حرکت خود را از دوم ماه می شروع میکند. انشاالله.

همین!
    سلام

پنج هفته پیش مطلب فوق را نوشتم . یک پیش بینی کرده بودم در مورد صنعت سیمان و آن اینکه نوشته بودم در دوم ماه می یکی از دو نماد حرکت خود را شروع میکند.
    دو نماد مد نظر سفارس و سهگمت بودند.

امروز 13 ماه می است و هر دو نماد امروز صف خرید شدند. لذا پیش بینی زمانی فوق با خطای اندکی به وقوع پیوست.

البته در نمودار چیزهایی میبینم که با تحلیل اولیه متفاوت است و نیاز به بررسی بیشتر دارد.

همین!

پی نوشت :
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.
    ویرایش توسط توسکا : 2018/05/13 در ساعت 18:58

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

می بینم که تعدادی از کانال ها با صف خرید شدن برخی سهام ،اهداف رویایی میدن. البته که برخی سهام اهداف رویایی خواهند داشت ولی ابتدا باید اصلاح شاخص تمام بشه که بگمان من هنوز اصلاح شاخص تموم نشده و این مثبت امروز و دیروز شاخص، میتونه یه موج صعودی اصلاحی باشه و این جمله ای که در زیر با رنگ قرمز مشخص کرده ام،تقدیم میکنم به اون دوستان.
    95500 تا 96000 واحد محدوده مقاومتی شاخص میتونه باشه.

شواهد که اینطور نشون میده.
    موج های 4 بسیار پیچیده،فریبنده و زمانبر شکل میگیرنند.صف خرید امروز سهام ممکنه جاش رو به صف فروش فردا بده و صف فروش امروز ممکنه جاش رو به نوسان اندک مثبت فردا بده ولی در کل بازهم شاخص اصلاح خودش رو با فریب های زیاد و نوسان منفی مثبت زیاد انجام میده.
    وقوع یه الگوی سر و شانه سقف غیرایده ال در بالای یه موج صعودی با هدف 91200 واحد در شاخص کل نشانه خوبی نیست.هر چند اصلاح شاخص به شکل شارپ نخواهد بود ولی با نوسانات زیاد بگمان من اصلاح خودش رو انجام خواهد داد.
    بگمان من دیدن زیر 90 هزار واحد در دستور کار شاخص هست البته با نوسانات خیلی خیلی زیاد و فریبکاریهای زیاد شاخص،
    چنانکه در برخی روزهای مثبت شاخص،فعالان و سهامداران تصور خواهند کرد اصلاح شاخص تمام شده حال انکه فقط موج صعودی اصلاحی ریز خواهد بود.
    البته تمامی اینا تفکرات بنده هست و لزومی به درست بودن اونا نیست.صرفا دیدگاه یک فعال بورسی هست
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/05/14 در ساعت 11:43
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

16. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ممکنه این مثبت های اخیر یه پولبکی به الگوی سرو شانه غیرایده ال سقف در شاخص باشه.
    بهرحال محدوده 95500 تا 96000 محدوده خطریه ولی اگه از اونجا گذشت و تا 97200 خودش رو رسوند اون وقت میشه گفت خبرهایی هست.

18. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

بنظر میاد وبصادر به محدوده مقاومتی مد نظر ما واکنش نشون داده و دیگه مثبت قوی نمیخوره.البته نشانه های حمایت دیده میشه و اردرهای پرحجم روی حوالی صفر چیده شده ولی همیشه حمایت بمعنای صعود نیست بلکه این حمایت میتونه بمعنای عدم ریزش باشه.
    بنظر من که ممکنه وبصادر رو یه مدتی در این قمیت ها نگه دارند حالا خیلی خوشبیانه بخوام مثبت نظر بدم صعود تا 71 تومن میتونه باشه ولی در کل چون من فکر میکنم وبصادر باید یه منفی دیگه که از کف 48 تومن پایین تر باشه بخوره،بنابراین کسایی که وبصادر رو دارن دقت کنند زیر 588 ریال اومد یعنی ادامه منفی.
    50 روزه وبصادر رو در قیمت 622 ریال نگه داشته اند.بگمان من اینا نمیتونند برای همیشه در این قیمت ها نگه دارند و ممکنه ادامه منفی رو شاهد باشیم حالت خوشبیانه مثلا صعود تا 710 ریال میتونه باشه.

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)