صفحه 19 از 205 نخست ... 9161718192021222969119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,518 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

پلاسک اخیرا حجم های خرید خوبی میخوره.روی 96 تومن مقاومت داره که امروز با اون برخورد کرد بگمانم با اندکی نوسان منفی میتونه این مقاومت رو بشکنه.
    شکست این مقاومت یعنی سهم خریداران قویی داره و باید دید در مقابل مقاومت مهم 110 تومن چیکار میکنند؟
    در کل روندش بد نیست.سقف سهم در نمودار تعدیل شده 125 تومن می باشد ولی چون زیان انباشته 35 تومنی داره،من فقط روندش رو توضیح دادم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

افسوس و صد افسوس که فعالین بازار ارزش کفرا رو نمیدونند سهمی که امسال 75 تومن میتونه سود بسازه و سال آینده بالای 100 تومن.
    ولی چشم بازار این سهم رو نمیبینه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    برای شپارس محدوده 205 تا 215 تومن محدوده حمایتی قویی هست
    شپارس با اولین برخورد به محدوده حمایتی 205 تا 215 تومن با افزایش فشار خرید مواجه شد.اینجا حمایت خوبی داره.باید دید فردا میتونه در مثبت خریداران قویی داشته باشه یا نه؟

6. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

بهترین معامله ها اونهایی هستند که خارج از تایم معاملاتی با بررسی و تحلیل ،تصمیم قطعی به خرید یا فروش گرفته شوند نه حین بازار.
    من فکر میکنم بیشتر معاملاتی که در حین بازار تصمیم قطعی به خرید یا فروش گرفته میشند درصد خطاشون بمراتب بالاتر از اولی هست.
    معنی غیرمستقیم این حرف اینه که هیجانی معامله نکنید.

من فکر میکنم خکاوه میتونه بالا بره ولی نه با این شتاب و صف خرید سنگین.گاماس گاماس
    صف خرید 18 میلیونی امروز ممکنه جاش رو روز دوشنبه به نوسان مثبت بده.
    یعنی منظورم اینه که پرنوسان میتونه بالا بره.
    یه هدف 120 تومنی نشون داده میشه ولی قطعا با نوسان خواهد بود.
    مقاومت فوق العاده قویی در محدوده 83 تا 88 تومن داره ولی شاید پرنوسان بتونه بره برای شکست.
    قبلا انتظار داشتم تا 60 تومن بیاد ولی گویا خیال نداره اون چند تومن اخر رو ببینه.

به حمایت 73 تومن دقت شود یکی دو بار اون حمایت خوب عمل کرده ولی ایندفعه احتمال شکسته شدن اون حمایت کمی بیشتر از قبله.
    اگه بشکنه شاید خیلی پرنوسان به 60 تومن هم برسه.

9. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

سلام جناب اروم بورس.... دو سهم شفارس و شپارس کدوم آینده بهتری دارن و واسه خرید مناسب ترن؟با توجه به این که هر دو سهم تو کف قیمتی هستن شما خرید کدوم یکی روتو بازه سه چهار ماهه پیشنهاد میدین؟ممنون میشم راهنماییم کنیین.

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    سلام جناب اروم بورس.... دو سهم شفارس و شپارس کدوم آینده بهتری دارن و واسه خرید مناسب ترن؟با توجه به این که هر دو سهم تو کف قیمتی هستن شما خرید کدوم یکی روتو بازه سه چهار ماهه پیشنهاد میدین؟ممنون میشم راهنماییم کنیین.

درود بر شما
    من روی شفارس شناخت ندارم،یه نگاهی سطحی به نمودارش انداختم ،بد نیست. روی حمایت خط روند صعودی 12 ساله قرار داره.
    باید بیاد بالای 240 تومن تا بگیم که میتونه یه کاری هایی بکنه.الان خریدارانی در سهم دیده میشه ولی حجمشون یک میلیون و 1.2 میلیون هست ولی حجم خریدارهای شپارس خیلی بهتر از اینه.
    فرق شپارس با شفارس اینه که شپارس افتاده روی ریل صعودی ولی این هنوز در ریل صعودی نیست.الان شفارس روی حمایت مهمی هست ولی باید بیاد بالای 240 تومن تا من بگم بله اینم خریدارانی قویی داره،که میتونه مقاومت ها رو بشکنه.فعلا که واکنش های معمولی به حمایت خط روند صعودی 12 ساله در سهم دیده میشه.همین
    .
    .
    .
    .فردا انتظار فشار خرید بر روی شپارس رو دارم،شاید هم صف خرید بشه بهرحال بگمانم در مثبت میتونه خریدارانی داشته باشه.
    .
    .
    .
    فردا ممکنه در مثبت خریدارانی برای لبوتان هم دیده بشه.ببینیم میتونه صف خرید بشه یا نه؟
    .
    .
    .
    .
    اونقدر به بلند مدت کفرا اعتماد دارم که بی خیال نوسانات 10-15 درصدی شده ام ،در حالیکه میتونستم روی مقاومت 475 تومن بفروشم ،ولی نفروختم چون به آینده سهم خیلی امیدوارم.در کوتاه مدت ممکنه کمی اذیت کنه ولی میان مدت و علی الخصوص بلند مدت خوبی داره.
    منتظرم ببینم کی دوباره فشار خرید برای سهم میاد تا اندکی هم اضافه کنم.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/02/11 در ساعت 21:51

13. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

درود بر شما
    من روی شفارس شناخت ندارم،یه نگاهی سطحی به نمودارش انداختم ،بد نیست. روی حمایت خط روند صعودی 12 ساله قرار داره.
    باید بیاد بالای 240 تومن تا بگیم که میتونه یه کاری هایی بکنه.الان خریدارانی در سهم دیده میشه ولی حجمشون یک میلیون و 1.2 میلیون هست ولی حجم خریدارهای شپارس خیلی بهتر از اینه.
    فرق شپارس با شفارس اینه که شپارس افتاده روی ریل صعودی ولی این هنوز در ریل صعودی نیست.الان شفارس روی حمایت مهمی هست ولی باید بیاد بالای 240 تومن تا من بگم بله اینم خریدارانی قویی داره،که میتونه مقاومت ها رو بشکنه.فعلا که واکنش های معمولی به حمایت خط روند صعودی 12 ساله در سهم دیده میشه.همین
    .
    .
    .
    .فردا انتظار فشار خرید بر روی شپارس رو دارم،شاید هم صف خرید بشه بهرحال بگمانم در مثبت میتونه خریدارانی داشته باشه.
    .
    .
    .
    فردا ممکنه در مثبت خریدارانی برای لبوتان هم دیده بشه.ببینیم میتونه صف خرید بشه یا نه؟
    .
    .
    .
    .
    اونقدر به بلند مدت کفرا اعتماد دارم که بی خیال نوسانات 10-15 درصدی شده ام ،در حالیکه میتونستم روی مقاومت 475 تومن بفروشم ،ولی نفروختم چون به آینده سهم خیلی امیدوارم.در کوتاه مدت ممکنه کمی اذیت کنه ولی میان مدت و علی الخصوص بلند مدت خوبی داره.
    منتظرم ببینم کی دوباره فشار خرید برای سهم میاد تا اندکی هم اضافه کنم.
    ...درود..بر اروم عزیز.فکر کنم از 330 ..هر دو مون با سهمیم..بنده هم 1 سهم نفروختم.....کفرا سهمیست..که در 3 ماهه سوم با نزرخ 17 درصد کمتر در اجر قلیایی نسبت به دی و همچنین 11/5 درصد کمتر در منیزیتی و 4 درصد کمتر در مواد قلیایی.حاشیه سود 41/5 درصدی داشته...
    برای 3 ماهه سوم...با این نرخ های به مراتب بالاتر...کف حاشیه سود...45 درصده...مبلغ فروش هم با توجه به فروش 12 میلیاردی دی...بالای 32 میلیارد خواهد بود..کف سود 96...75...و..احتمال زیاد تا 85 قابل ارتقا..است...
    قراره افزایش سرمایه ایی 35 تا 50 درصدی از انباشته تا خرداد بدهند...و..و اگر 50 درصد انجام شه..40..45 سود نقدی خواهد داد...جمبزه...اردیبهشت وارد مدار تولید ..میشه...کف مطلق سود 97 ...110 خواهد بود...
    کفرای فعلی اکازیون..96 است...داره در 3 ماه مانده به مجمع سود و افزایش از انباشته..با پی بر ایی 5/3 و کمتر معامله میشه.و...بر اساس سود 97...با پی بر ایی 3/8 و کمتر...
    دادا ..شسپا 1400 بود..ملت..نگاش نمیکردن...بهران میخریدن 1300..اگر طرف 2 زار...سواد تحلیلی اشت...همچین کاری نمیکرد..1 ماه گذشت..شسپا 1630..بهران..1150..
    ..دادا به این نتیجه رسیدم..بازار....اصلا 2 زاری نداره..که کج باشه...دارم..به عینه..میبینم...
    یکی از بازندگان بزرگ این روز ها فروشندگان شسپا هستند....ارادتمند
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

بازم در سال جدید قیمت محصولات فلزی در بازارهای جهانی افزایشی میشه
    فولاژ بعنوان سهمی که در گروه فلزات رشدی نکرده چطوره؟

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده است:

بگمان من پلاسک یا از روی همین مقاومت 96 تومن میتونه ادامه حرکت بده یا یه اصلاح مختصری تا 88 تومن.
    حد ضرر این سهم 78 تومنه.
    .
    .
    .
    امروز یه نگاهی به کفرا هم بندازید بالای 440 تومن بیاد با حجم مناسب میریم برای روبرو شدن با مقاومت 475 تومن.
    .
    .
    .خرینگ هم میره برای اولین برخورد با مقاومت 125 تومن.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/02/12 در ساعت 09:36

19. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)