صفحه 20 از 205 نخست ... 10171819202122233070120 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

برای خپارس شکست 97 تومن یعنی ورود به روند صعودی.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

من نمودار وساپا رو دید زدم از نظر من تضعیف روند نزولی در نمودار دیده میشه بگمان من دیگه اون فشار فروشی که سهم رو از 105 تا اینجا کشونده ،قدرتش بشدت کاهش یافته.
    اینجاها 60 تا 65 تومن حمایت قویی داره یا اینجا یا 50 تا 55 تومن باید یه تحرکات مثبتی از سهم دیده بشه ولی دنبال صعودهای شارپ نباشید،هر موج مثبتی پدیدار بشه بسیار پرنوسان خواهد بود.طوریکه صف خرید امروز ممکنه با صف فروش فردا همراه باشه ولی جهت سهم رو به بالا با شیب ملایم ممکنه باشه.
    مقاومت فوق العاده قویی در 90 تومن داره.اگر سهم موفق بشه در بلند مدت مقاومت 115 تومن رو بشکنه یعنی سهم از روند نزولی بلند مدت خارج شده.
    .
    .
    .
    خاور هم مثل وساپا قدرت روند نزولی کاهش یافته.
    یا 61 تومن فعلی یا 55 تومن حمایت های قویی هستند و باید یه تحرکات مثبتی از سهم دیده بشه.
    اما بگمان من هر موج صعودی میتونه بسیار پرنوسان باشه.
    یکی از مقاومت های مهم سهم 80 تومنه.محدوده 80 تا 110 تومن پر از مقاومت می باشد شبیه میدان مین.
    دقیقا این حرف رو برای خگستر هم چند روز قبل زدم.ببینید تا حالا دوتا برخورد با مقاومت 350 تومن داشته و اندک اصلاحی کرده ولی بگمان من خگستر از این میدان سربلند بیرون خواهد اومد.
    جهش امروز وساپا حرکت خوبی برای روند سهم محسوب میشه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

دوستانی که تمایل دارند لبوتان در سبدشون باشه قیمت های حمایتی 510 و 480 تومن می باشد انتظار اصلاح زیاد ندارم ،دیگه زیاد بخواد اصلاح کنه پولبک به مقاومت شکسته شده 460 تومن میتونه باشه.بیشتر از اون بیاد یعنی تحلیل من درست نیست.
    من در لبوتان خریداران قویی دیدم.معمولا روندهایی که در طول موج صعودی معاملات پرحجمی از سهم دیده میشه روندهای صعودی قوی و دارای هدف های بالا هستند.
    فعلا به همون 750 تومن قبلی اعتقاد دارم مگر اتفاق خارج از برنامه در تکنیکال سهم اتفاق بیفته.
    لبوتان داره به حمایت های مهمی میرسه.ممکنه فشار خرید هر لحظه روی سهم بیاد.
    .
    .
    .
    شکست مقاومت 97 تومن در خپارس یعنی سهم از روند نزولی خارج شده.
    بگمانم با نوسان بتونه بشکنه.
    اووضاع تکنیکالیش نسبت به قبل بهتر شده ولی انتظار ندارم شارپ بالا بره.
    محدوده 80 تا 90 تومن بنظرم برای خرید پله ای خوبه.الان 878 ریال معامله میشه.حد ضرر 75 تومن
    مثبت خوردن خپارس در معاملات فردا یعنی سهم برخلاف روند اصلاحی ده ماهه خود حرکت مثبتی انجام داده و تونسته نمایش قدرتی برخلاف روند اصلاحی نشون بده.شکست 97 تومن یعنی سهم وارد روند صعودی شده.با رعایت حد ضرر سهامداری شود.

.
    .
    .
    .
    همچنان فکر میکنم خرینگ توان صعود دوباره ای داره،شاید روزی حسرت این قیمت ها رو بخوریم. چنانچه در روزهای آینده منفی های جزیی ده پانزده تومنی خورد پله ای برای دید میان مدت میتونید سرمایه گذاری کنید.سهامداری شود با رعایت حد ضرر.

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

به نظر شما ولساپا میتونه 124تومان بشکنه و رشد کنه؟؟

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    به نظر شما ولساپا میتونه 124تومان بشکنه و رشد کنه؟؟
    در کوتاه مدت کمی کارش دشواره برای شکستن.من احتمال کمی میدم در کوتاه مدت بتونه بشکنه اونم به این دلیل که بازگشایی پس از افزایش سرمایه با گین تقریبا 90 تا 100 درصدی همراه بوده.مطمئنا عده ای شناسایی سود میکنند.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای orumbourse عزیز و بزرگوار و تشکر فراوان از زحمات حضرتعالی در سایت بورسی که خالصانه بزرگواری می فرمایید و برای جواب دادن به سوال اعضاء وقت گرانبهای خود را جهت پاسخ ها اختصاص می فرمایید .

اگر فرصت فرمودید لطفا بزرگواری بفرمایید و نمودار به روز شده دو سهم پتروشیمی زاگرس و فاسمین را برای استحضار همه عزیزان در این تاپیک قرار دهید . از وقتی که در این خصوص می گذارید کمال تشکر و امتان را دارد . ضمنا" با توجه به عدم آشنایی خیلی از دوستان از نمودارها لطفا اهداف و مقاومتهای این دو سهم را بیان بفرمایید .

بینهایت سپاسگزارم - سلامت و تندرست و در پناه حق باشید .
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

جالبه خکاوه با زیان انباشته 1220 میلیارد تومنی(به ازای هر سهم 463 تومن زیان انباشته) با زیان محقق شده حدود 80 تومن در یک سال گذشته در قیمت 82 تومن صف خرید بالای 50 میلیونی داره،اون وقت خپارس با زیان انباشته 929 میلیارد تومنی(به ازای هر سهم 41 تومن) با سود 37 ریالی محقق شده در یک سال گذشته ، در 92 تومن شناور مثبت!!!

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

بنظرمن خودرویها میتونند بالا برن ولی پرنوسان.
    در مورد حرکت خکاوه هم اون روز توضیح دادم،دقیقا داره مثل اون رفتار میکنه،ضمن اینکه اینجاها مقاومت داره ولی امکان شکستنش طی نوسانی زیاده. با رعایت حد ضرر سهامداری شود

من فکر میکنم خکاوه میتونه بالا بره ولی نه با این شتاب و صف خرید سنگین.گاماس گاماس
    صف خرید 18 میلیونی امروز ممکنه جاش رو روز دوشنبه به نوسان مثبت بده.
    یعنی منظورم اینه که پرنوسان میتونه بالا بره.
    یه هدف 120 تومنی نشون داده میشه ولی قطعا با نوسان خواهد بود.
    مقاومت فوق العاده قویی در محدوده 83 تا 88 تومن داره ولی شاید پرنوسان بتونه بره برای شکست.
    قبلا انتظار داشتم تا 60 تومن بیاد ولی گویا خیال نداره اون چند تومن اخر رو ببینه.
    .
    .
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای orumbourse عزیز و بزرگوار و تشکر فراوان از زحمات حضرتعالی در سایت بورسی که خالصانه بزرگواری می فرمایید و برای جواب دادن به سوال اعضاء وقت گرانبهای خود را جهت پاسخ ها اختصاص می فرمایید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

اگر فرصت فرمودید لطفا بزرگواری بفرمایید و نمودار به روز شده دو سهم پتروشیمی زاگرس و فاسمین را برای استحضار همه عزیزان در این تاپیک قرار دهید . از وقتی که در این خصوص می گذارید کمال تشکر و امتان را دارد . ضمنا" با توجه به عدم آشنایی خیلی از دوستان از نمودارها لطفا اهداف و مقاومتهای این دو سهم را بیان بفرمایید .

بینهایت سپاسگزارم - سلامت و تندرست و در پناه حق باشید .

درود

امشب یا آخر هفته یه نگاهی میکنم جواب میدم

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

دیروز فسا خریدم باید بره بالا
    حق تقدمش داره تاریخش تموم میشه

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده است:

مثلا اونایی که خرینگ رو در صف فروش روی 110 تومن میفروشند فکر میکنند چند میتونند دوباره بخرنش؟!من که بعید میدونم زیر 100 تومن بیاد.
    ولی بخواد مثبت بشه ممکنه دیگه فرصت خرید نده و پرشتاب بالا بره.

20. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)