صفحه 39 از 205 نخست ... 29363738394041424989139 ... آخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

حیف از ما که داریم عمر نازنینمون رو در این بازار بی در و پیکر تلف میکنیم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

امروز عصبانی و بازهم عصبانی و باز هم عصبانی هستم.
    البته این عصبانیت من رو شما هم روزهای دیگه تجربه خواهید کرد.
    بازار در موج 4 هست و چنان سهامداران رو کلافه خواهد کرد که برخی ها در حین بازار سیستم های خود رو خاموش کرده و به سراغ کارهای دیگر خواهند رفت.
    ممکنه اونقدر نوسان منفی مثبت کنه که دیگه همه کلاف شند.حالا یا نوسان منفی مثبت هزار و دوهزار واحدی یا نوسان منفی مثبت چهار و پنج هزار واحدی ولی درکل احتمال دیدن 86 هزار واحد یا نزدیک اون کم نیست.
    همون تحلیل 29 اسفند.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود

در مورد برجام و تصمیم ترامپ برای خارج شدن از برجام در صورت عملی نشدن تغییرات مدنظر امریکا ،بگمان من امریکا از برجام خارج نخواهد شد ولی تا اون تاریخ یا یکی دو روز پس از اون، ایران یه قرارداد جدیدی با امریکا و شرکا امضا خواهد کرد و تغییرات مد نظر امریکا رو در مورد برنامه موشکی و سایر مسایل با اون قرار داد خواهد پذیرفت. البته با چانه زنی های زیاد و مانورهای نمایشی در داخل کشور.پیش بینی من اینه.
    اما در مورد شاخص همونطور که میدونید ما در موج 5 بزرگ هستیم این موج جنبشی خودش از 5 موج صعودی تشکیل شده.
    وضعیت معاملات این روز ها بی شباهت به موج 4 نیست،منتها هنوز برای من مشخص نیست که آیا ما سومین موج متوسط از موج 5 بزرگ رو تمام کردیم و موج فعلی، موج چهار متوسط از موج 5 بزرگ هست یا اینکه نه این یه ریز موج چهارم از موج سه متوسط از موج 5 بزرگ هست.
    اگر موج 4 متوسط باشه حالا حالا کار داریم و ممکنه خیلی پرنوسان حتی زیر 90 هزار و حدود 86 هزار تا هم بریم حتی ممکنه زمان قابل توجهی هم طی بشه.یعنی اینجوری که در مدت بالای شش ماه، شاخص تا کف 86 هزار بره و در اون مدت از واحد 99600 بالاتر نره تا اون زمان بالای شش ماه طی بشه یعنی موج های صعودی و اصلاحی بالای دو سه هزار تایی داشته باشیم که شاخص با اونها بالا پایین شه ولی اگه ریز موج چهارم از موج سه متوسط باشه امید هست که آخرین ریز موج 5 از موج سوم متوسط داشته باشیم که میره بالای 99600 که احتمالا حداقلش 103 هزار تا خواهد بود.
    .در هر دو صورت بگمان من ،ما در موج چهارم هستیم حالا یا ریز موج چهارم از موج سه متوسط یا خود موج چهارم متوسط هستیم. دومی باشه اصلاح زمانی هم همراش هست ولی اولی باشه اونقدر اصلاح زمانی نداریم.
    فعلا نظرم اینه بعید هم میدونم اینا برای کسی گره گشا باشه.شرمنده
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

فعلا که بازار فقط اعصاب خورد می کنه.
    به نظرم این اتفاقیه که افتاده و ما نمی تونیم تغیرش بدیم.
    من یاد سال 92 افتادم که برخی سهام بنیادی داشتن با سهام حبابی منفی می شدن. خیلی ها فکر می کردیم بنیادی ها نباید بریزند ولی دیدیم که تر و خشک باهم سوختند متاسفانه.
    یه تریدر باید بتونه شرایط جدید حالا هرچقدر هم غیر منطقی باشه بپذیره.
    مثلا همین زاگرس به راحتی می تونست 1000 تومن بسازه ولی با شرایط جدید خیلی بخواهد زور بزنه میشه 700 تومن سود.اینکه من بگم قیمت دلار واقعی نیست و قیمتش باید حداقل 5000 تومن باشه که دردی دوا نمی کنه.واقعیت چیزیه که الان داره اتفاق می افته.حالا ممکنه یه شخصی بگه دلار مجددا رشد می کنه ولی اینجا من میام سلامتی و حفظ آرامش خودم را در محاسبات دخیل می کنم.واقعا اینکه احتمالا دلار مجددا رشد می کنه ارزش داره من اعصاب و سلامتی و آرامشم را به خطر بندازم و با زاگرس بمونم؟پس من از زاگرس خارج می شم.
    زاگرس را به عنوان مثال عرض کردم.
    من در طول دیروز و امروز اومدم سهامی که ممکنه از ارز تک نرخی بهره ببرند را وارد سبد کردم.
    گروه پالایش- قند - تک سهامی مثل مبین حسینا این روزها ریسک کمتر دارن.
    در حضور اساتید به ویژه جناب می عزیز و اروم بورس عزیز درس پس دادم.جسارت من را ببخشید.
    البته این نظر شخصی منه و ممکنه کاملا نادرست باشه.
    Honesty is the best policy

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    فعلا که بازار فقط اعصاب خورد می کنه.
    به نظرم این اتفاقیه که افتاده و ما نمی تونیم تغیرش بدیم.
    من یاد سال 92 افتادم که برخی سهام بنیادی داشتن با سهام حبابی منفی می شدن. خیلی ها فکر می کردیم بنیادی ها نباید بریزند ولی دیدیم که تر و خشک باهم سوختند متاسفانه.
    یه تریدر باید بتونه شرایط جدید حالا هرچقدر هم غیر منطقی باشه بپذیره.
    مثلا همین زاگرس به راحتی می تونست 1000 تومن بسازه ولی با شرایط جدید خیلی بخواهد زور بزنه میشه 700 تومن سود.اینکه من بگم قیمت دلار واقعی نیست و قیمتش باید حداقل 5000 تومن باشه که دردی دوا نمی کنه.واقعیت چیزیه که الان داره اتفاق می افته.حالا ممکنه یه شخصی بگه دلار مجددا رشد می کنه ولی اینجا من میام سلامتی و حفظ آرامش خودم را در محاسبات دخیل می کنم.واقعا اینکه احتمالا دلار مجددا رشد می کنه ارزش داره من اعصاب و سلامتی و آرامشم را به خطر بندازم و با زاگرس بمونم؟پس من از زاگرس خارج می شم.
    زاگرس را به عنوان مثال عرض کردم.
    من در طول دیروز و امروز اومدم سهامی که ممکنه از ارز تک نرخی بهره ببرند را وارد سبد کردم.
    گروه پالایش- قند - تک سهامی مثل مبین حسینا این روزها ریسک کمتر دارن.
    در حضور اساتید به ویژه جناب می عزیز و اروم بورس عزیز درس پس دادم.جسارت من را ببخشید.
    البته این نظر شخصی منه و ممکنه کاملا نادرست باشه.
    درود بر اراد عزیز...بند هم دیروز هر چه دلاری بود را فروختم.....کربن....کفرا...دارم.. .انهم...در این قیمت ها فروشش تو جیه نداره...یه مقدار هم خوساز دارم...به دید تجدید دارایی...
    حسینا.را دیروز خریدم...امروز خوب معامله..شد...دیروز مبین خریدم.....دادا بیشتر از 60 درصد سهم نباش....بازار بر مدار احساس و هیجانات بی منطق میچرخد..... کلا معلوم نیست چه خبره..بورس شده...مرغ عزا و عروسی..
    ویرایش توسط mey : 2018/04/11 در ساعت 14:06
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

به نظرم اوضاع یه مقدار پیچیده شده. الان سهامی مانند لاستیکی ها داریم که در بدبختی و اوضاع بد دارند معامله میشن. ولی همین لاستیکی ها مثل پتایر اگه افزایش قیمت بگیرند شرایط به کلی عوض میشه.به نظرم الان کسی برنده هست که از این اخبار مطلع باشه.امروز پتایر 253 تومنه ولی جرات می خواهد که سهامدار با این شرایط بد و افزایش دلار به سمت لاستیکی ها برود.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

الان مجددا داره از برجام صداهای مثبت میاد . شاید توجه به موارد زیر خالی از لطف نباشه؟
    1. در حال حاضر منافعی که ایران از برجام می بره بسیار محدوده و آمریکایی ها تا جایی که تونستند منافذی را که ایران می تونسته از اونها سودی ببره را مسدود کرده اند.
    2. برجام حتی اگه طرف آمریکایی ازش خارج بشه حداقل روی کاغذ از بین نمیره و طرف اروپایی همچنان که بارها تاکید داشته به برجام وفادار خواهد ماند و شرایط با شرایط سال 91 که تمام دنیا ایران را تحریم کردند متفاوت است.
    3.در حال حاضر باید دید قیمت دلار به کجا میره. به نظرم دولت نخواهد تونست دلار را تا آخر سال روی 4200 نگهداره و احتمالا 200 تومن تا 300 تومن به این قیمت افزوده خواهد شد.
    4. اگر تمام مفروضات بالا درست باشه حالا باید به تحلیل شرکتها بپردازیم مثلا سرمایه گذار بیاد حساب کنه با دلار تک نرخی 4200 تا 4500 امسال و قیمت متانول 330 تا 350 دلار مثلا زاگرس چه سودی می سازه و آیا سود ساخته شده در این قیمتهای زاگرس ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟
    5.بسیار مهمه که سهامدار اسیر جوسازی های سیاسی طرفهای برجام (از آمریکایی ها گرفنته تا حتی خود سیاستمداران کشور خودمان ) نشود. بسیار مهمه که هر سهامدار با مفروضات درست و منطقی به سرمایه گذاری بپردازه.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

وضعیت نموداری ذوب پرحاشیه

ایا ذوب تمایل داره خط روند صعودی دو و نیم ساله ضعیف خودش رو بشکنه؟
    اصلا بشکنه تا چند پایین میاد؟70 تومن؟!
    این سهم اونقدر پرحاشیه هست که کمتر کسی میتونه یه پیش بینی درست در مورد روند یک ماه آینده اون داشته باشه.
    ذوب 75 تومن،پرحاشیه تر از ذوب و خودرو سهمی سراغ ندارم

اونایی که فراور رو روی 1638تومن میخرند واقعا خیلی پر دل و جرات هستند،من که عمرا همچین کاری بتونم بکنم.
    سهم در کمتر از دوسال از 157 تومن رفته تا 1800 تومن بالای 1000 درصد رشد!!!دیگه چی میخواین از جون این فرآور؟!
    ولله من که جرات خریدش رو نمیکنم.حالا شاید یه ده درصد یا پانزده درصد بالا بره ولی بگمان من ارزش ریسکش رو نداره.شاید هم ما اشتباه میکنیم و خریداران درست تشخیص دادن،زمان همه چیز رو مشخص میکنه.
    در قمیت 1638 تومن برای فرآور اخطار دادم الان 1410 تومن صف فروش هست.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

سلام
    بین ثتران 69 تومنی و ثاخت 75 تومنی کدومش ارزندتره؟

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    سلام
    بین ثتران 69 تومنی و ثاخت 75 تومنی کدومش ارزندتره؟
    از نظر تکنیک قیمتی سرعت نزول ثاخت کمتر از ثتران هست گرچه سرمایه بالایی داره.
    بنیادیش رو نمیدونم ولی ثاخت بهتره.البته من نمیگم اینجاها کف سهم هست.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

دوستان داستان خیاطها و پادشاه را شنیده اید؟
    میگن روزی 2 خیاط کلاه بردار وارد کشوری شدند و ادعا کردن میتوانن یک لباس بسیار فاخر برای پادشاه بدوزند ولی شرایط لباس جوری هست که فقط انسانهای حلال زاده میتونند لباس را ببینند. خیاطها روزهای زیادی به ظاهر مشغول کار بودند و در این فاصله پادشاه از کار اونها بازدید می کرد ولی هیچ لباسی نمی دید پادشاه بیچاره به خو دش شک کرد که مبادا حلال زاده باشه بنابراین تظاهر کرد که داره لباس را می بینه و شروع کرد به تعریف و تمجید از لباس خیالی. ولی در درون خودش هنوز به اینکه واقعا لباسی در کار باشه مشکوک بود بنابراین وزیر های حکومت را یکی بعد از دیگری به سراغ خیاطها می فرستاد ولی وزیرها هم مثل شاه از ترس اینکه مبادا خودشون حلال زاده نباشند بدون اینکه لباس را دیده باشند شروع به تعریف و تمجید از لباس خیالی کردند. کم کم این ماجرا کهدپادشاه لباسی دارد که فقط حلال زاده ها میتونن لباس را ببینن بین مردم پیچید.تا اینکه لباس خیالی آماده شد و خیاطها لباس خیالی را تن پادشاه کردن و شاه در میدان شهر با غرور و تکبر برای نمایش لباس خیالی شروع به رژه رفتن کرد.مردم بیچاره هم که هیچکدام لباس را نمیدیدند و آنچه که میدیدن یک انسان متکبر بود که در حالی که برهنه است در حال قدم زدن است.تا اینکه یک کودک داد زد ای مردم پادشاه لخته!
    اینجا بود که همه فهمیدن اصلا داستان حلال زاده بودن و لباس از اول دروغ بوده و واقعا لباسی در کار نیست و خیاطهای حقه باز بعد از گرفتن پولی کلان بدون دوختن هیچ لباسی فرار کرده اند.
    این داستان طولانی را از اون جهت گفتم که بگم واقعا تبلیغات غربی ها اینجوریه و ساده ترین موضوعات را که بسیار قابل درک هستند را پیپیده می کنند.
    ببینید آمریکا داره از برجام کاسبی می کنه. هر روز میگه آقا من میرم بیرون ولی نمیره . خوب این کار چه نتیجه ای داره؟اینجوری ایران همچنان لولوی سرخرمن و عربستان گاو شیرده باقی می مانند.
    از طرفی ترامپ از عربستان امتیاز می گیره که اگه این امتیاز را بدید ما ایران را محدود می کنیم منافع برجام را واسه ایران کم می کنیم و اصلا خدا را چه دیدید شاید خدا زد پس کله ما و از برجام خارج شدیم.حالا شروع می کنند سلاح می فروشند قرار داد نفتی می گیرند و ...
    از طرفی هم ایران میترسه و هرروز یه امتیاز جدید میده.
    از اون طرف اروپایی هایی مثل فرانسه که مثلا قراره باایران شراکت اقتصادی داشته باشه شروع می کنه به ترامپ امتیاز میده و با ترامپ مذاکره می کنه.
    حالا اگه از برجام خارج بشه چی گیر ترامپ میاد؟دقیقا هیچی؟ایران که میگه دیدید هیچ سودی نرسوندید به مردم ایران ! پس از برجام میزنه بیرون و دیگه چیزی نمیمونه که واسه حفظش به ترامپ باج بده. اروپا هم که دیگه منافع برجامی واسش نمی مونه پس دیگه خبری از باج به ترامپ نیست.عربستان هم که به هدف رسیده و ایران را درب و داغون کرده دیگه مثل قدیمها به ترامپ شیر نمیده!
    خوب به نظر شما این ترامپ تاجر حاضره همچین کاری انجام بده؟
    به نظرم نه.این نظر منه که میتونه درست نباشه.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)