صفحه 40 از 40 اولیناولین ... 3037383940
نتایج از شماره 391 تا 395 از مجموع 395

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال arad700 آواتار ها
    ارسال
    1,635
    تشکر شده 4,836 بار در 1,484 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

دوستان داستان خیاطها و پادشاه را شنیده اید؟
    میگن روزی 2 خیاط کلاه بردار وارد کشوری شدند و ادعا کردن میتوانن یک لباس بسیار فاخر برای پادشاه بدوزند ولی شرایط لباس جوری هست که فقط انسانهای حلال زاده میتونند لباس را ببینند. خیاطها روزهای زیادی به ظاهر مشغول کار بودند و در این فاصله پادشاه از کار اونها بازدید می کرد ولی هیچ لباسی نمی دید پادشاه بیچاره به خو دش شک کرد که مبادا حلال زاده باشه بنابراین تظاهر کرد که داره لباس را می بینه و شروع کرد به تعریف و تمجید از لباس خیالی. ولی در درون خودش هنوز به اینکه واقعا لباسی در کار باشه مشکوک بود بنابراین وزیر های حکومت را یکی بعد از دیگری به سراغ خیاطها می فرستاد ولی وزیرها هم مثل شاه از ترس اینکه مبادا خودشون حلال زاده نباشند بدون اینکه لباس را دیده باشند شروع به تعریف و تمجید از لباس خیالی کردند. کم کم این ماجرا کهدپادشاه لباسی دارد که فقط حلال زاده ها میتونن لباس را ببینن بین مردم پیچید.تا اینکه لباس خیالی آماده شد و خیاطها لباس خیالی را تن پادشاه کردن و شاه در میدان شهر با غرور و تکبر برای نمایش لباس خیالی شروع به رژه رفتن کرد.مردم بیچاره هم که هیچکدام لباس را نمیدیدند و آنچه که میدیدن یک انسان متکبر بود که در حالی که برهنه است در حال قدم زدن است.تا اینکه یک کودک داد زد ای مردم پادشاه لخته!
    اینجا بود که همه فهمیدن اصلا داستان حلال زاده بودن و لباس از اول دروغ بوده و واقعا لباسی در کار نیست و خیاطهای حقه باز بعد از گرفتن پولی کلان بدون دوختن هیچ لباسی فرار کرده اند.
    این داستان طولانی را از اون جهت گفتم که بگم واقعا تبلیغات غربی ها اینجوریه و ساده ترین موضوعات را که بسیار قابل درک هستند را پیپیده می کنند.
    ببینید آمریکا داره از برجام کاسبی می کنه. هر روز میگه آقا من میرم بیرون ولی نمیره . خوب این کار چه نتیجه ای داره؟اینجوری ایران همچنان لولوی سرخرمن و عربستان گاو شیرده باقی می مانند.
    از طرفی ترامپ از عربستان امتیاز می گیره که اگه این امتیاز را بدید ما ایران را محدود می کنیم منافع برجام را واسه ایران کم می کنیم و اصلا خدا را چه دیدید شاید خدا زد پس کله ما و از برجام خارج شدیم.حالا شروع می کنند سلاح می فروشند قرار داد نفتی می گیرند و ...
    از طرفی هم ایران میترسه و هرروز یه امتیاز جدید میده.
    از اون طرف اروپایی هایی مثل فرانسه که مثلا قراره باایران شراکت اقتصادی داشته باشه شروع می کنه به ترامپ امتیاز میده و با ترامپ مذاکره می کنه.
    حالا اگه از برجام خارج بشه چی گیر ترامپ میاد؟دقیقا هیچی؟ایران که میگه دیدید هیچ سودی نرسوندید به مردم ایران ! پس از برجام میزنه بیرون و دیگه چیزی نمیمونه که واسه حفظش به ترامپ باج بده. اروپا هم که دیگه منافع برجامی واسش نمی مونه پس دیگه خبری از باج به ترامپ نیست.عربستان هم که به هدف رسیده و ایران را درب و داغون کرده دیگه مثل قدیمها به ترامپ شیر نمیده!
    خوب به نظر شما این ترامپ تاجر حاضره همچین کاری انجام بده؟
    به نظرم نه.این نظر منه که میتونه درست نباشه.
    Honesty is the best policy

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال orumbourse آواتار ها
    ارسال
    6,732
    تشکر شده 66,595 بار در 6,730 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش ارسال ها

درود

من فکر میکنم این سهم در آخرین ریز موج های صعودی موج سوم بزرگ می باشد.
    8.5 ساله این سهم در نمودار دیتای تعدیل شده از 63 تومن در قالب سه تا موج ،موج یک، موج دو و موج فعلی سه تا به امروز که قیمت 3600 تومن می باشد صعود داشته .من فکر میکنم کم کم داریم به انتهای موج سوم بزرگ نزدیک میشم،حالا یا از این قیمت ها(3600 تومن) یا حوالی 4 هزار تومن فکر میکنم میتونه موج چهارم اصلاحی رو شروع کنه. اگر از این قیمت ها شروع به منفی خوردن بکنه و زیر 2900 تومن بیاد اونم پرحجم یعنی اینکه احتمال موج چهارم بالاست ولی چنانچه دوباره مثبت شدو باز هم رفت بالا اونم با حجم معاملات اندک ،حوالی 4 هزار تومن یا نزدیک اون چنانچه منفی شد اونم با حجم بالا اینم میتونه شروع موج چهارم باشه.

من اینطور فکر میکنم،دیگه نمیدونم تا چه حد درست در میاد.

این تحلیل در مورد قشرین باطل شد چون بالای 4 هزار تومن اومد.ولی از نظر موج شماری درسته منتها نتونست عدد دقیق اتمام موج سوم رو درست پیش بینی کنه الان قشرین 4700 تومنه.
    لطفا مطالب اینجانب رو مبنای خرید و فروش خود قرار ندهید.سپاسگزارم

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    ارسال
    1,141
    تشکر شده 2,174 بار در 880 ارسال

سلام
    تحلیل شما در مورد نوسانی شدن بازار درست در اومد
    الان اسم این بازار گذاشتم بازار مالاریایی
    یعنی مثل تب مالاریا 2 روز بدون تب یک روز با تب
    و این روند ادامه داره!!!!!!!!!!!!!!!!

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    ارسال
    607
    تشکر شده 1,691 بار در 524 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش ارسال ها
    این تحلیل در مورد قشرین باطل شد چون بالای 4 هزار تومن اومد.ولی از نظر موج شماری درسته منتها نتونست عدد دقیق اتمام موج سوم رو درست پیش بینی کنه الان قشرین 4700 تومنه.

فکر میکنم قشیرین از ملاس چغندر داره طلا استحصال میکنه با epsمنفی 91 تومان قیمت 5000 تومان
    اینها تکنولوژی شاپوریه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    ارسال
    193
    تشکر شده 357 بار در 149 ارسال

سجاد جان سلام و خسته نباشی
    جدیدا نمودار طلای جهانی رو بررسی داشتید؟ به نظر وضعیت نسبتا خوبی داره. به نظر شما احتمال صعود بیشتره یا نزول؟
    ممنون

صفحه 40 از 40 اولیناولین ... 3037383940

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 4 نفر از این موضوع دیدن می کنند (1 عضو و 3 مهمان)

1. بابي چارلتون

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •