صفحه 42 از 205 نخست ... 32394041424344455292142 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    ممکنه اوضاع بدتر بشه؟؟
    شواهد که اینطور نشون میده.
    موج های 4 بسیار پیچیده،فریبنده و زمانبر شکل میگیرنند.صف خرید امروز سهام ممکنه جاش رو به صف فروش فردا بده و صف فروش امروز ممکنه جاش رو به نوسان اندک مثبت فردا بده ولی در کل بازهم شاخص اصلاح خودش رو با فریب های زیاد و نوسان منفی مثبت زیاد انجام میده.
    وقوع یه الگوی سر و شانه سقف غیرایده ال در بالای یه موج صعودی با هدف 91200 واحد در شاخص کل نشانه خوبی نیست.هر چند اصلاح شاخص به شکل شارپ نخواهد بود ولی با نوسانات زیاد بگمان من اصلاح خودش رو انجام خواهد داد.
    بگمان من دیدن زیر 90 هزار واحد در دستور کار شاخص هست البته با نوسانات خیلی خیلی زیاد و فریبکاریهای زیاد شاخص،چنانکه در برخی روزهای مثبت شاخص،فعالان و سهامداران تصور خواهند کرد اصلاح شاخص تمام شده حال انکه فقط موج صعودی اصلاحی ریز خواهد بود.
    البته تمامی اینا تفکرات بنده هست و لزومی به درست بودن اونا نیست.صرفا دیدگاه یک فعال بورسی هست

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

خیلی ممنون از تحلیل هاتون
    خوب این وسط میشه نوسان های مفید گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    شواهد که اینطور نشون میده.
    موج های 4 بسیار پیچیده،فریبنده و زمانبر شکل میگیرنند.صف خرید امروز سهام ممکنه جاش رو به صف فروش فردا بده و صف فروش امروز ممکنه جاش رو به نوسان اندک مثبت فردا بده ولی در کل بازهم شاخص اصلاح خودش رو با فریب های زیاد و نوسان منفی مثبت زیاد انجام میده.
    وقوع یه الگوی سر و شانه سقف غیرایده ال در بالای یه موج صعودی با هدف 91200 واحد در شاخص کل نشانه خوبی نیست.هر چند اصلاح شاخص به شکل شارپ نخواهد بود ولی با نوسانات زیاد بگمان من اصلاح خودش رو انجام خواهد داد.
    بگمان من دیدن زیر 90 هزار واحد در دستور کار شاخص هست البته با نوسانات خیلی خیلی زیاد و فریبکاریهای زیاد شاخص،چنانکه در برخی روزهای مثبت شاخص،فعالان و سهامداران تصور خواهند کرد اصلاح شاخص تمام شده حال انکه فقط موج صعودی اصلاحی ریز خواهد بود.
    البته تمامی اینا تفکرات بنده هست و لزومی به درست بودن اونا نیست.صرفا دیدگاه یک فعال بورسی هست

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    خیلی ممنون از تحلیل هاتون
    خوب این وسط میشه نوسان های مفید گرفت؟
    چرا نمیشه؟میشه ولی باید جرات خریدن در منفی رو داشته باشید.
    در روزهایی که نزدیک حمایت هستیم از خرید در منفی میشه نوسان چند درصدی گرفت ولی باید فروش هم در مثبت باشه یه وقت شما در منفی خریدید و فرداش سهم صف خرید شد هوا برتون داره که سهم 50 درصد میره بالا اون وقت نمیتونید نوسان بگیرید باید آماده باشید برای فروش در هر لحظه.
    احتمالا یه نوسان بلند حوالی 91200 تا 91700 خواهیم داشت ولی قبل از رسیدن به اونجا هم نوسانات ریز مثبت میتونه داشته باشه.البته اینا همشون برداشت های من هست ممکنه هم اتفاق نیفته.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

چرا نمیشه؟میشه ولی باید جرات خریدن در منفی رو داشته باشید.
    در روزهایی که نزدیک حمایت هستیم از خرید در منفی میشه نوسان چند درصدی گرفت ولی باید فروش هم در مثبت باشه یه وقت شما در منفی خریدید و فرداش سهم صف خرید شد هوا برتون داره که سهم 50 درصد میره بالا اون وقت نمیتونید نوسان بگیرید باید آماده باشید برای فروش در هر لحظه.
    احتمالا یه نوسان بلند حوالی 91200 تا 91700 خواهیم داشت ولی قبل از رسیدن به اونجا هم نوسانات ریز مثبت میتونه داشته باشه.البته اینا همشون برداشت های من هست ممکنه هم اتفاق نیفته.
    من دیروز خاذین زا صف فروش خریدم میدونم که الان چند دفعه طبق تحلیل شما شاخص خودرو 2 روز منفی یک روز مثبت بوده اینجوری معامله میکنم تا وقتی شاخص روی 90 هزار اصلاحش تمام بشه و این تمام شدن اصلاح نشانه اون ورود پول هوشمند از بازار دلار و سکه به بورس می باشد
    آیا درست گفتم؟

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

من دیروز خاذین زا صف فروش خریدم میدونم که الان چند دفعه طبق تحلیل شما شاخص خودرو 2 روز منفی یک روز مثبت بوده اینجوری معامله میکنم تا وقتی شاخص روی 90 هزار اصلاحش تمام بشه و این تمام شدن اصلاح نشانه اون ورود پول هوشمند از بازار دلار و سکه به بورس می باشد
    آیا درست گفتم؟
    ببینید میتونید از این راهها هم سود کسب کنید منظورم نوسان چند درصدیه ولی من خودم ترجیح میدم نوسان میان مدت و بلند مدت بگیرم.
    ذهنتون رو درگیر نوسان های 5 یا ده درصدی بکنید هم سود اندک بدست میارید هم از نظر ذهنی درگیر و افسرده خواهید شد.
    من اگر میخوستم بالفرض مثال در این شرایط سهمی بخرم و نقد بودم بازهم نقد میموندم و دنبال شکار یکی دو تا سهام بنیادی خوب با خرید در قیمت های خیلی پایین برای میان مدت و بلند مدت میشدم.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ببینید میتونید از این راهها هم سود کسب کنید منظورم نوسان چند درصدیه ولی من خودم ترجیح میدم نوسان میان مدت و بلند مدت بگیرم.
    ذهنتون رو درگیر نوسان های 5 یا ده درصدی بکنید هم سود اندک بدست میارید هم از نظر ذهنی درگیر و افسرده خواهید شد.
    من اگر میخوستم بالفرض مثال در این شرایط سهمی بخرم و نقد بودم بازهم نقد میموندم و دنبال شکار یکی دو تا سهام بنیادی خوب با خرید در قیمت های خیلی پایین برای میان مدت و بلند مدت میشدم.

تحلیل شما در میدان بورس میشه روش جنگ و گریز
    تا وقتی یعنی وقتی شاخص پخش میشه من خریدارم روز بعد شاخص جمع میشه من پخش میشم و من میشم فروشنده

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

سجاد عزیز
    دوست گرامی
    درود
    همکاران گرامی سلام
    واقعا این روزها هیچ حس و حالی نمانده است
    بازار سرگردان و نگران
    تحلیل ها همه شکننده
    و سرمایه ها سرگردان در بازار های موازی به امید سفته بازی
    و اما به قول فرمایش شما
    کمی صبر میکنیم و با نقدینگی موجد سهام های با ارزشی که تاکنون اشاره داشتید را شکار خواهیم کرد
    شاید جبران این کسادی این مدت را بکنند
    در هر حال
    فعلا نظاره گر هستیم
    شاد باشید

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 111 بار در 35 ارسال

کگاز-یک 3 موجیِ اصلاحی ABC در موج 4 داریم.اینجا از تایم ماهانه بحث کردم تا دیدِ عمیق داشته باشید تا ریسک به ریوارد پایین بیاید و موقعِ فروش باعجله وبا سود کم خارج نشوید.هنوز ریز موج c نزولی پایان نیافته است.پس هنوز منتظر قیمتهای زیر 300 هستم.حد ضرر 240 تومان و تارگتهای 500 و750 قابل دستیابیست.یک سودِ مناسب 100-150% در انتظار سهم است. گویا وضعیت بنیادیِ سهم نیز از قرار معلوم مناسب باشد وصحبت از 200 تومان سود انباشته به ازای هر سهم است.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaeghtedari از ایشان تشکر کرده اند:

آیا موج 5 شاخص برابر خواهد بود با ورود پول هوشمند به بورس به هدف 125000 واحد؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

آیا موج 5 شاخص برابر خواهد بود با ورود پول هوشمند به بورس به هدف 125000 واحد؟
    البته اگر موج 5تمام نشده باشه و ما وارد امواج اصلاحی نشده باشیم

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)