صفحه 51 از 205 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

سلام

کاربر محترم احسان 147 پاسخ سوال شما :

من در نمودار چند پتروشیمی که در متن تحلیل ذکر شده نشانه هایی از رشد دیدم که تحلیل یکی از آنها را هم تقدیم کردم و این به معنی این نیست که کل گروه پتروشیمی رشد میکند.(البته منظور در میان مدت و بلند مدت است و گرنه در کوتاه مدت ممکن است بازار به سمت کل گروه بیاید کما اینکه در هفته گذشته به سمت این گروه آمد)
    در مورد میزان رشد هم اصولا طبق تجربه یاد گرفتم که تارگت قیمتی دادن درست نیست. توصیه من این هست که در ذهن خود تارگت ایجاد نکنید حتی اگر مبتنی بر تحلیل درستی هم باشد. معتقدم بسیاری از تریدرها تریدشون نه به دلیل تشخیص و تحلیل غلط بلکه به دلیل نقش دادن زیادی به این تارگتها در معاملاتشون دچار ترس، خستگی، طمع، تعصب، و.... میشوند که در نهایت بجای یک ترید خوب ضرر برایشان بهمراه داشته. توصیه من این هست روندشناسی کنید و مطابق با روند شناسی و اصول آن ترید کنید

موفق باشید.
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 927 بار در 241 ارسال

با سلام / وساپا را برای شنبه رصد بفرمایید

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید banima از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    خودرو وقته رفتن؟
    250 بره بالا دیگه 500
    از نظر تکنیکالی تحلیل خودرو برای کوتاه مدت ،در این قیمتها خیلی سخته.
    هر کسی در این مقطع خودرو رو تحلیل تکنیکالی کوتاه مدت بکنه و درست دربیاد بنظر من شانسی تحلیلش درست از آب دراومده.
    خودرو از نظر من سهام پرحاشیه ای هست و بیشتر تحلیلهای تکنیکال کوتاه مدت در موردش به خطا میره.
    .
    .
    .
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا یکی از قراردادهای ولغدر لغو شده نظر شما راجع به این موضوع چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    تصور من اینه که امسال برای لیزینگی ها میتونه سال خوب و پرباری باشه ولی این موضوع لغو قرارداد شاید کار را سخت کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    درود

بنظر من ولغدر اهداف بالای 180 تومن داره ولی در کوتاه مدت بعید میدونم به بالای 180 تومن برسه.
    دو تا مقاومت 120 تومن امروز و 140 تومن هر دو قوی هستند و ممکنه کمی انرژی برای شکستن این ها از سهم بگیره ولی شکست 140 تومن و اومدن بالای 140 تومن یعنی سهم آمادگی و پتانسیل شکستن مقاومت 180 تومن رو بصورت گاماس گاماس داره.اما همانطور که گفتم مقاومت 120 تومن و 140 تومن خیلی قوی هستند گرچه همین امروز در 122 تومن صف خرید داره ولی من بازم این مقاومت رو قوی میدونم.البته شاید امروز هم بشکنه ولی پیش بینی من اینه که ممکنه اندک منفی بشه بعد بشکنه ولی در کل نمودارش رو پسند کردم اما زمانبر ممکنه بالا میره.

مقاومت 140 تومن برای ولغدر خیلی قویه کمی اینجا گیر داره ولی با شکست اون راه برای صعود هموار میشه.فکر نمیکنم زیاد پایین بیاد.
    خیلی بخواد افت کنه محدوده 105 تا 110 تومن میتونه باشه زیر اون بیاد یعنی تحلیل من درست در نیومده.ولی فکر میکنم اگر منفی باز کنه و چند تومنی افت کنه و خیز دوباره ای برای شکستن مقاومت 140 تومن برداره ،ایندفعه احتمال شکست بالاست.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/06/22 در ساعت 22:12
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

کطبس الان رفته مجمع عادی سالیانه.ظاهرا 245 ریال هم سود تقسیم کرده .
    اخیرا خریدهای حجم داری هر روز 3میلیون و 4 میلیون روی سهم صورت گرفته.
    وضعیت تکنیکالیش بد نیست.محدوده 360 تا 380 تومن محدوده مقاومتی سهم هست ولی احتمال شکستنش در این ایام شاید باشه.
    بهر روی روز بازگشایی زیر نظر داشته باشید.الان قیمتش 327 تومنه با کسر سود مجمع قیمت بازگشایی با 303 تومن محاسبه میشه و احتمال مثبت بازشدنش زیاده.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط banima نمایش پست ها
    با سلام / وساپا را برای شنبه رصد بفرمایید

من نمودار وساپا رو دید زدم از نظر من تضعیف روند نزولی در نمودار دیده میشه بگمان من دیگه اون فشار فروشی که سهم رو از 105 تا اینجا کشونده ،قدرتش بشدت کاهش یافته.
    اینجاها 60 تا 65 تومن حمایت قویی داره یا اینجا یا 50 تا 55 تومن باید یه تحرکات مثبتی از سهم دیده بشه ولی دنبال صعودهای شارپ نباشید،هر موج مثبتی پدیدار بشه بسیار پرنوسان خواهد بود.طوریکه صف خرید امروز ممکنه با صف فروش فردا همراه باشه ولی جهت سهم رو به بالا با شیب ملایم ممکنه باشه.
    مقاومت فوق العاده قویی در 90 تومن داره.اگر سهم موفق بشه در بلند مدت مقاومت 115 تومن رو بشکنه یعنی سهم از روند نزولی بلند مدت خارج شده.
    .
    .
    .
    خاور هم مثل وساپا قدرت روند نزولی کاهش یافته.
    یا 61 تومن فعلی یا 55 تومن حمایت های قویی هستند و باید یه تحرکات مثبتی از سهم دیده بشه.
    اما بگمان من هر موج صعودی میتونه بسیار پرنوسان باشه.
    یکی از مقاومت های مهم سهم 80 تومنه.محدوده 80 تا 110 تومن پر از مقاومت می باشد شبیه میدان مین.
    دقیقا این حرف رو برای خگستر هم چند روز قبل زدم.ببینید تا حالا دوتا برخورد با مقاومت 350 تومن داشته و اندک اصلاحی کرده ولی بگمان من خگستر از این میدان سربلند بیرون خواهد اومد.

فکر میکنم این تحلیل وساپا و خاور که من در 16 بهمن ماه سال گذشته زده ام برای هر دو خیلی دقیق بوده.
    وساپا از محدوده 50 تا 55 تومن بصورتی که من قبلا گفتم برگشته و خاور هم بهمون صورت از قیمت 56 تومن.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

پول خوبی وارد گروه خودرو شده،هر چند فکر نمیکنم صعود شارپی بکنند ولی پرنوسان شاید.

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

آمار وزارت صنایع و معادن و گمرک کشور منتشر شد.
    یک گزارش عالی و فوق العاده و خیره کننده از فولاد کاوه
    بالاترین ضریب رشد صادرات در بین شرکتهای فولادی کشور در ماههای اسفند 96 و فروردین 97 و اردیبهشت97 .
    ✅ رشد 323 درصدی صادرات شمش بیلت کاوه
    بیلت کاوه 323%+⬆️⬆️
    ✅ مبارکه 23%-
    ✅ ذوب آهن 11%-
    ✅ خوزستان 21%-

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

از نظر تکنیکالی تحلیل خودرو برای کوتاه مدت ،در این قیمتها خیلی سخته.
    هر کسی در این مقطع خودرو رو تحلیل تکنیکالی کوتاه مدت بکنه و درست دربیاد بنظر من شانسی تحلیلش درست از آب دراومده.
    خودرو از نظر من سهام پرحاشیه ای هست و بیشتر تحلیلهای تکنیکال کوتاه مدت در موردش به خطا میره.
    .
    .
    .
    .

مقاومت 140 تومن برای ولغدر خیلی قویه کمی اینجا گیر داره ولی با شکست اون راه برای صعود هموار میشه.فکر نمیکنم زیاد پایین بیاد.
    خیلی بخواد افت کنه محدوده 105 تا 110 تومن میتونه باشه زیر اون بیاد یعنی تحلیل من درست در نیومده.ولی فکر میکنم اگر منفی باز کنه و چند تومنی افت کنه و خیز دوباره ای برای شکستن مقاومت 140 تومن برداره ،ایندفعه احتمال شکست بالاست.
    من فکر میکنم بازی سهم هایی مثل خودرو بازی شون بازی بزرگانه
    همون کاری که با ذوب کردن

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    من فکر میکنم بازی سهم هایی مثل خودرو بازی شون بازی بزرگانه
    همون کاری که با ذوب کردن
    به ذوب خواهم خرید نه خودرو.هیچ سهم پرحاشیه ای در سبد من قرار نخواهد گرفت.این همه سهم خوب هست چرا باید یه سهمی بخرم که هیچیش مشخص نیست؟

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

به ذوب خواهم خرید نه خودرو.هیچ سهم پرحاشیه ای در سبد من قرار نخواهد گرفت.این همه سهم خوب هست چرا باید یه سهمی بخرم که هیچیش مشخص نیست؟
    از نوسانش استفاده کنین

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)