صفحه 162 از 205 نخست ... 62112152159160161162163164165172 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,611 به 1,620 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    سلام به همه

من وظیفه خودم میدونم که بنا به تجربه و اصول علم تکنیکال در یک روز بسیار مثبت شاخص بگم که :

1. هر سهمی را به دلیل اینکه بازار مثبته نخرید.
    2. اگر اصرار به خرید دارید از خرید سهمهای غیر بنیادی پرهیز کنید.
    3. سقفهای قیمتی را شناسایی کنید و از خرید زیر سقفهای تکنیکی پرهیز کنید(خیلی از سهمهای بازار حتی بنیادی ها نزدیک مقاومتهای مهمی قرار دارند)
    4. اگر دچار این حس هستید که از بازار عقب موندید و آدرنالین بالا زده بدونید در شرایطی هستید که ممکنه تصمیم اشتباهی بگیرید.
    5. همیشه برای خرید فرصت هست، مهم اینه که سرمایه رو حفظ کنید.

با توجه به دوری و نزدیکی سیگنال به سطوح مهم مقامتی در بسیاری از سهمها، احتمال اینکه خریداران امروز و روزهای آتی(سهمهایی که در دو سه روز آتی با رزیستنسهای خود مواجه می شوند)، در سقف قیمتی بخرند و از خرید خود پشیمان بشوند زیاده...

امیدوارم این پیام برای کسی سو تفاهم نشه ( تلقی بشه که این پیام فاز منفی دادنه! نه واقعا نیست) مزید اطلاع فعلا 100 درصد سهم هستم اما مترصد رسیدن به تارگت مد نظرم هستم، که طبیعتا در این تارگت اقدام به شناسایی سود خواهم کرد.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    لازم دیدم این پیام رو تکرار کنم.... و

6. سعی کنید سهمهای در ابتدای روند مثبت یا در میانه روند مثبت را پیدا کنید...نه سهمی که 5 یا 10 درصد به پایان موج اخیرش باقی مونده...
    7. پس از هر صعود شارپی بسته به اینکه سهم در چه موجی هست رفتار متفاوته که حداقل دو الگوی کلی وجود داره : 1. مدتی استراحت وسپس صعود(یا نزول) 2. نشانه هایی مبنی بر شروع اصلاح و سپس نزول
    8. پس از صعود شارپ استراحت زیر سقف مهم نشانه خوبی نیست...علی الخصوص اگر سیگنال مماس باشد یا در تقاطع مکرر با سطح مقاومت...
    9.......
    سلام به همه

بالاخره امروز بازار منفی شد و البته آخر بازار شاخص مثبت بسته شد

این دو پیام بالا را یادتون هست؟

یکیش مال همین یکی دو روز پیشه...بند 6 و قسمت قرمز رنگ رو نگاه کنید... به نظرم خیلی از سهمهایی که خودم هم بهشون علاقمندم، براشون امروز، همین اتفاقی که در جمله قرمز رنگ نوشته شده، افتاد...

خوب حالا چی میشه؟
    جوابش رو قبلا نوشتم، بند 7 رو ببینید...

اما چند بند دیگه اضافه کنیم :

9. از این به بعد بعید میدونم(فعلا) صعود دسته جمعی بازار رو شاهد باشیم.

10. یکسری سهمهایی که پتانسیل صعود دارند، استراحت زمانی با اصلاح مختصر میکنند

11. از این به بعد عیار تحلیلها در چند جیز مشخص میشه :
    1. پرهیز از ورود به سهمی که احتمال اصلاح دارند و تشخیص دادن این سهمها از اونایی که صرفا دارند انرژی میگیرند برای صعود
    2. تشخیص پایان زمان استراحت یک سهم
    3. نقطه اپتیمم ورود به پوزیشن
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط American Sniper نمایش پست ها
    امروز آخرین فرصت ورود برای خاور زیر قیمت 100 هست
    همین امروز ۱۵ درصد رشد???
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,525 بار در 910 ارسال

توجه کنید به دو اسیلاتور Stochastic و MICD
    بعد از تقریبا حدود 10 سال این دو اسیلاتور در تایم سه ماه صعود شدن.دفعه قبل قیمت لخزر 345 ریال تا 9500 ریال کرد.اینبار چگونه خواهد شد.

بس عمارت که بود خانهٔ رنج
    بس خرابی که شود پردهٔ گنج

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید محمود گرگانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    ایام به شادی

سجاد عزیز
    امیدوارم هر جا هستی خوش و سلامت باشی
    هم سکه و هم ارز یک سقوط آزاد تا سقف 9 هزار ت و 3 میلیون ت در پیش دارند
    ضمنا
    به نظر میرسد
    مقدمات مذاکره با آمریکا نیز در شرف اقدام است
    ما یک مذاکره در پیش داریم حداکثر تا 40 روز آینده

دوستان هم مراقب خرید و فروش خودشان باشند
    هر سهامی ارزش خرید ندارد
    فقط سهام بنیادین و زیر ارزش ذاتی

در پناه خدا باشید

97.7.7
    سجاد عزیز
    درود...آرزوی سلامتی
    اولین مورد محقق شد
    دومین مورد نیز منتظر می مانیم
    و اما بورس
    سهام بنیادین زیر ارزش ذاتی مثبت
    سهام بادشده یک ریزش 50%

در پناه خدا باشید

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    سجاد عزیز
    درود...آرزوی سلامتی
    اولین مورد محقق شد
    دومین مورد نیز منتظر می مانیم
    و اما بورس
    سهام بنیادین زیر ارزش ذاتی مثبت
    سهام بادشده یک ریزش 50%

در پناه خدا باشید
    با سلام

اولا دلار زیر ده تومن امکان نداره بیادو کفش ده تومن هست

دوما" هیچ مذاکره ای در کار نخواهد بود حداقل تا بهمن ماه خیالتان تخت تخت

به زودی و حداکثر تا 14 آبان ماه دلار ،روند صعودی شدیدش شروع خواهد شد و بالای 20 هزار تومان خواهد رفت و این سری 20 هزار تومان را هم خواهد شکاند

معمولا 99 درصد صحبتهای بنده به واقعیت می پیونده ، چون صحبتهای بنده پیشبینی نیستند و بر اساس ارتباط با یکسری افراد هست که یکسری اطلاعات خاص دارند

توصیه میکنم همه عزیزان دلار بین ده تا 11 تومانی در هفته آینده بخرند و حتی تک سهم دلار بشوند

50 درصد بازدهی فقط در عرض 3 هفته

در بازار سرمایه گذاری باید از این بازار به اون بازار شیفت کرد و فقط پولهاتون رو در بورس سرمایه گذاری نکنید
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

سلام

بازار امروز منفیه و تفرببا دنباله منفی دیروزه...

در مورد این منفی و بروز آن چندین نوبت هشدار لازم داده شده بود که آخرین موردش همین دو سه روز پیش بود....علتش هم گفته شده بود --> نزدیک شدن اکثر سهمها به مقاومتهای ماژور خود....که نتیجه اش طی دیروز و امروز میشه صفهای فروش فعلی...

در مورد اینکه چی میشه هم توضیح دادم قبلا!

اگر کسی هم کنجکاوه بدونه که نقد هستم یا سهم....باید بگم که من فول سهمم و از همون سهمهایی که احساس میکردم نزذیک مقاومتشون هستند سوییچ کردم به سهمهای دیگه و خدا رو شکر با اینکه تقریبا اکثر سهمهای بازار صف فروش هستند سهمهای سبدم اینجوری نیستند...

همین!
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

"مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

کلا من زیاد دوست ندارم شاخص هر روز 5 هزار واحد مثبت بخوره،5 هزار 5هزار بالا بره نتیجه اش منفی امروز میشه بهتره با دو هزار یا هزار و پانصد واحد مثبت بالا بره.
    لزومی هم نداره رشد بازار بصورت همگانی نباشه.چه معنی داره که همه بازار صعودی باشه؟همه صعودی باشند ،همه هم نزولی میشوند حتی سهام خوب.حالا این وسط گناه سهام خوب چیه؟
    جالبه در این مدت مثبت سهام پایه که برخی هاش هیچی ندارند و فقط یه زمین خالی هستند بیشتر از سهام خوب رشد داشتند.هی هر روز ده درصد ده درصد مثبت خوردند،آخه چرا؟رو چه حسابی؟اون وقت سهام با بنیاد روزی 5 درصد اونم بعد از 4 روز مثبت با مقرارت مسخره بیست درصدی مواجه میشه!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    صف فروش امروز بیمه آسیا یه طنز بود البته از نوع بی مزه اش.
    این سهم هنوز جا برای رشد داره،شما پله ای بخرید هنوز هدف حداقلی 340 تومن رویت نشده چه رسد به اهداف بالا.
    نهایت افت تا 230 تومن که خیلی بعید میدونم به اونجا برسه صف فروش فردا 265 تومن روی حمایت قویی هست.
    .
    .
    .
    توی پیغام های خصوصی هم خدمت دوستان گفتم وتجارت خوبه.امروز روی 120 تومن حجم زیادی عرضه شده ولی باز هم صف خرید دویست میلیونی بست.
    بنظر من این سهم اهداف بالای 200 تومن داره.این سهم رو برای میان مدت با حد ضرر 95 تومن بخرید.احیانا اگر روزهای آینده،بخاطر عرضه امروز منفی شد شما در منفی پله ای بخرید و نگه دارید ولی صبور باشید.
    .
    .
    .
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    خکاوه زیر 50 تومن رو بخرید و بندازید یه گوشه ای بمونه.
    یه روزی پلوله هم قیمتش 35 تومن بود ولی حالا قیمتش چقدره؟نگران خکاوه هم نباشید.
    شرکتی که تولید داره،بالاخره در این قیمت ها (55 تومن)زیاد نمیمونه.برای زیان هاش هم یه فکری میکنند،فقط تک سهم نشید ولی یه مقدار بخرید بندازید یه گوشه ای بمونه.
    خکاوه امروز در این بازار منفی بازگشایی خوبی داشت.من فکر میکنم خکاوه میره مقاومت خیلی مهم 180 تومن رو بشکنه،اگر این اتفاق بیفته که من فکر میکنم احتمال افتادنش خیلی زیاده اون وقت 350 تومن رو در میان مدت میتونه ببینه.
    .
    .
    .
    خساپا امروز 190 میلیون صف فروش روی 136 داشت،مثلا میخواد تا کجا بریزه.80 تومن؟!70 تومن؟!
    نه جانم از این خبرها نیست.فوق فوقش 120 یا 115 تومن.
    من از صف فروش ترسی ندارم.
    منتظر بازگشایی خودرو هستم.بنظرمن خودرو اهداف بالای 480 تومن داره یه مقاومت قوی روی 480 تومن داره اونو بشکنه 600-700 تومن حداقلشه.
    .
    .
    .
    وپترو و فروش 21 درصدی دوده صنعتی پارس

ویرایش توسط orumbourse : 2018/10/02 در ساعت 20:04
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

کلا من زیاد دوست ندارم شاخص هر روز 5 هزار واحد مثبت بخوره،5 هزار 5هزار بالا بره نتیجه اش منفی امروز میشه بهتره با دو هزار یا هزار و پانصد واحد مثبت بالا بره.
    لزومی هم نداره رشد بازار بصورت همگانی نباشه.چه معنی داره که همه بازار صعودی باشه؟همه صعودی باشند ،همه هم نزولی میشوند حتی سهام خوب.حالا این وسط گناه سهام خوب چیه؟
    جالبه در این مدت مثبت سهام پایه که برخی هاش هیچی ندارند و فقط یه زمین خالی هستند بیشتر از سهام خوب رشد داشتند.هی هر روز ده درصد ده درصد مثبت خوردند،آخه چرا؟رو چه حسابی؟اون وقت سهام با بنیاد روزی 5 درصد اونم بعد از 4 روز مثبت با مقرارت مسخره بیست درصدی مواجه میشه!!!
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    صف فروش امروز بیمه آسیا یه طنز بود البته از نوع بی مزه اش.
    این سهم هنوز جا برای رشد داره،شما پله ای بخرید هنوز هدف حداقلی 340 تومن رویت نشده چه رسد به اهداف بالا.
    نهایت افت تا 230 تومن که خیلی بعید میدونم به اونجا برسه صف فروش فردا 265 تومن روی حمایت قویی هست.
    .
    .
    .
    توی پیغام های خصوصی هم خدمت دوستان گفتم وتجارت خوبه.امروز روی 120 تومن حجم زیادی عرضه شده ولی باز هم صف خرید دویست میلیونی بست.
    بنظر من این سهم اهداف بالای 200 تومن داره.این سهم رو برای میان مدت با حد ضرر 95 تومن بخرید.احیانا اگر روزهای آینده،بخاطر عرضه امروز منفی شد شما در منفی پله ای بخرید و نگه دارید ولی صبور باشید.
    .
    .
    .
    .

خکاوه امروز در این بازار منفی بازگشایی خوبی داشت.من فکر میکنم خکاوه میره مقاومت خیلی مهم 180 تومن رو بشکنه،اگر این اتفاق بیفته که من فکر میکنم احتمال افتادنش خیلی زیاده اون وقت 350 تومن رو در میان مدت میتونه ببینه.
    .
    .
    .
    خساپا امروز 190 میلیون صف فروش روی 136 داشت،مثلا میخواد تا کجا بریزه.80 تومن؟!70 تومن؟!
    نه جانم از این خبرها نیست.فوق فوقش 120 یا 115 تومن.
    من از صف فروش ترسی ندارم.
    منتظر بازگشایی خودرو هستم.بنظرمن خودرو اهداف بالای 480 تومن داره یه مقاومت قوی روی 480 تومن داره اونو بشکنه 600-700 تومن حداقلشه.
    .
    .
    .
    وپترو و فروش 21 درصدی دوده صنعتی پارس

وقتی رو حساب کتاب حرف زده میشه ها آدم کیف میکنه.
    وقتی میگه خساپا تا کجا میاد هر کسی باشه میگه راس میگه بابا از فردا پله ای شروع میکنم میخرم.یه مقدار نقدینگی دارم با این حرف آقا سجاد از فردا ان شاالله خساپا رو پله ای هی اضافه میکنم.
    وتجارت رو هم بدن میخرم یکمی
    آقا سجاد واقعا دمت گرم که اینجا مطلب میذاری و دل سهمامداران رو گرم میکنی البته با حرف حساب نه امید الکی

17. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

در مورد گزارش ایران خودرو این طور برمی اید که انگار وضعیت شرکت ابتدا به سمت زیان دهی سنگین پیش می رود که امری تقریبا روشن است و اکثر کارشناسان پیش بینی زیان سنگین را در گزارش میاندوره ای میکنند و سپس با مشمول شدن این ماده افزایش سرمایه بزند

در مورد زیر مجموعه ها هم نوشته در دست اقدام هست
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

19. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)