صفحه 199 از 205 نخست ... 99149189196197198199200201202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,981 به 1,990 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    واقعا موندم چی برای بازار بنویسم قیمت ها بقدری جذاب هستند که اصلا فکر کردن به فروشش هم احمقانه هست چه رسد به عملی کردنش.
    مثلا وآرین 107 تومن تا کجا میخواد افت کنه که من بگم بفروشید؟! نهایت تا 90 تومن
    مثلا خساپا امروز در 103 تومن صف فروش بود روی 100 تومن یه حمایت قوی داره،گیریم اون حمایت هم عمل نکنه دیگه بعید میدونم زیر 90 تومن بیاد.به 100 تومن یه لواش هم نمیدن. به دلار حساب کنید 8 سنت بسختی میشه اون وقت بورس های سایر کشورها سهام 200-300 دلاری دارند.
    کتوکای که 150 میلیون تا سهم داره امسال حداقل 100 تومن سود میتونه بسازه اون وقت من روی 370 تومن بگم بفروشید و در برید؟!! رو چه منطقی من باید بگم بفروشید و نخرید؟!!!
    واقعا موندم برا این فروش ها چی بگم.
    دو حالت داره یا فروشنده ها از چیزی خبر دارند که ما نداریم اونم اینه که اقتصاد ایران بزودی ویران خواهد شد و قیمت سهام به یه تومن و دو تومن میرسه که اون وقت باید در اولین فرصت خارج شد یا اینکه این فروشنده ها خیلی بی منطق عمل می کنند.
    بهر روی بازار بورس روزهای عجیبی رو سپری میکنه از یه طرف خبر ورود نقدینگی به بازار هر روز داده میشه از یه طرف دیگه منفی های غیرقابل توجیه بر روی سهام دیده میشه.
    بهرحال من همچنان سهامدارم و فکر میکنم این روزهای منفی هم به پایان میرسه و روزهای سبز رو بزودی خواهیم دید شاید حتی همین شنبه این صف فروش ها جاش رو به صف خرید بده ولی چنانچه دوستان فکر میکنند بازار بورس دیگه درست نمیشه میتونند در اولین فرصت خارج بشوند.
    حمایت 100 تومن برای خساپا عمل کرد.واگرایی مثبت هم در سهم دیده میشه.انشالله در کوتاه مدت پرنوسان میریم بالای مقاومت 126 تومن و پس از شکست اون برای شکست مقاومت 150 تومن اقدام خواهد شد.
    با قرارگیری در بالای 150 تومن اهداف بالای 200 تومن میتونه داشته باشه،البته در میان مدت.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/10/28 در ساعت 12:09
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

دو سه تا بانکی از جمله وبملت و وتجارت هم صف خرید بشه جو منفی اخیر بازار خیلی کمرنگ میشه و ممکنه صف فروش ها برخی سهام یکی به یکی آب بشه.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

3. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

وتجارت هم صف خرید شد وبملت هم احتمالا صف خرید بشه، ببینیم کی صف فروش بیمه اسیا جمع میشه.امیدوارم جمع بشه نه اینکه فروشنده ها فرار بکنند،اینا از این قیمت فرار کنند در مثبت فروشنده اند باید سهمشون خریداری بشه تا سهم روانتر بره بالا.حالا 1.4 میل از صف فروش فرار کردند ولی باید سهم اینا خریداری بشه.
    .
    .
    .
    .
    منو باش اصلا حواسم نبود ساعت 12:30 شده و معاملات داره تموم میشه.
    ببینیم فردا با توجه به تعطیلی سه شنبه بازار چطوره؟

5. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

دوستان به نظرم وبانک میتونه تا سال آینده خوب باشه .من که دیروز و امروز خرید کردم خود دوستان بررسی کنند.
    Honesty is the best policy

7. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

درود بر شما
    فکر کنم یه بار یکی از دوستان ده ماه قبل روی خط روند حمایتی شفارس در قیمت 180 تومن از من پرسید منم گفتم فعلا اتفاق مثبتی در سهم نمیبینم که طی کش و قوسی اونو شکست و تا 145 تومن هم اومد ولی حالا من میگم نگران این سهم نباش و سهامداری کن.اینجا مقاومت داره 230 تومن و ممکنه به اون واکنش منفی یا اصلاح جزیی نشون بده ولی تا حد ضرر رو نشکسته با سهم بمون.حد ضرر رو بذار روی 175 تومن.البته خیلی بعید میدونم به اونجاها برسه ولی برای احتیاط بد نیست(اصلا زیر 200 تومن بیاد که بنظر من نمیاد،بگو دوباره یه نگاهی بندازم).من آینده میان مدت و بلند مدت این سهم رو خوب میبینم.بنظرم این سهم اگه بالای 275 تومن بیاد اهداف بالای 380 تومن خواهد داشت.نمودارش خوبه.سهامداری کن با رعایت حد ضرر.اگر اتفاق بدی در سهم افتاد دوباره بگو نگاش کنم.من چیز بدی در سهم نمیبینم.
    ...................
    این هم جواب من که قبلا داده بودید فقط نکاتی از آن را یادم رفته بود که برای یادآوری خودم و دوستان بالا آوردم.
    با تشکر از زحماتی می کشید.

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدیان50 نمایش پست ها
    درود بر سجاد عزیز.
    تشکر بابت زحماتی که می کشی.
    شفارس از حدود2800 تا 1450 افت کرد و در ادامه با موج بازار تا 3600 رشد کرد بنده با راهنمایی شما روی 3300 سیو سود کردم.خیلی متشکرم.
    در حال حاضر سهم در حدود 2450 معامله می شود.
    اگر امکان دارد یک بررسی مجدد بفرمایید.
    باتشکر
    درود بر شما

نزدیک محدوده حمایت قویی هست ،محدوده 227 تا 212 تومن محدوده حمایتی قویی هست احتمال برگشت از این محدوده زیاده.

11. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

چناب اروم بورس نظرتون راجع لازما رامیخاسم اگه زحمت نباشه امروز باز شد

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    چناب اروم بورس نظرتون راجع لازما رامیخاسم اگه زحمت نباشه امروز باز شد

هر کسی بشما لازما رو پیشنهاد داده از خودشم تحلیلش رو بپرسید.
    این همه سهم من در اینجا گفتم شما اونا رو نخریدید بجاش رفتید روی خصدرا در 1750 تومن تک سهم شدید.همه اینا نشون دهنده توجه و اهمیت شما به مطالب من هست.
    حالا هم لازما.پس لطفا وقت منو نگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    آی چسبید تک سهمیم روی خصدرا جناب اروم بورس عزیز

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

240 میلیون حجم صف خرید روی وتجارت نشون میده که تاکید من روی وتجارت درست بوده.
    با شکست دو مقاومت 123 تومن و 130 تومن ادامه روند صعودی رو شاهد خواهیم بود.

17. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) mkarimi_mavad آواتار ها
    تشکر شده 308 بار در 115 ارسال

خسته نباشی اروم عزیز

من کفرا را با سیگنال شما خریدم الانم تقریبا دوبرابر شده همچنان هم نگهش داشتم

یه سیگنال هم دیدم از کتوکا دادید
    تویقیمت امروزش خرید کنیم یا پایین تر میاد؟

19. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mkarimi_mavad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)