صفحه 204 از 205 نخست ... 104154194201202203204205 آخرین
نمایش نتایج: از 2,031 به 2,040 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

سخ : analysis of the orumbourse

من نمیدونم فروشندگان بیمه آسیا بر اساس چه دلیلی اردر فروش رو روی 182 تومن فعال کرده اند؟ ولی میدونم که این فروش میتونه اشتباه باشه.

................
    با تشک از مطالبتون دوست عزیز.
    من دستکاری قیمتی در سهم را به وضوح می بینم.
    تا اتمام این بازی به نظر من زمان زیادی شاید نمانده باشه.
    ...........
    به قول قدیمی ها:
    پرش رفته ، کمش مونده

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 11,995 بار در 1,899 ارسال

سلام

افت قیمت سهم کاملا مدیریت شده بود و سناریو به این طریق بود که شرکت قبل از گزارش 6ماهه گزارش تعدیل 115 تومانی از محل تسعیرداد و سهم بالای 360 تومان بازگشایی شد و حقیقی های وابسته در این قیمت فروختند و سپس گزارش 6 ماهه منتشر شد که تمام مبلغ تسعیر در ان لحاظ نشده بود و این باعث افت سهم شد و بازیگران هم با کد به کد کردن ها قیمت را به پائین کشیدن بصورتی که در نمودار مثلت ایجاد شده را رو به پائین شکستند و این خود باعث افزایش عرضه ها و افت بیشتر سهم شد.

یک نمونه از این قیمت سازی اینکه : در معاملات روز 13 اذر در نماد حق در دقایق اولیه یک کد به کد با حجم بالا در قیمت نزدیک 9% منفی انجام دادن تا چشم بازار را بترسانند و عرضه ها را بالا ببرند که کاملا هم موفق بودن
    انطور که روند معاملات گویای ان است ، حقیقی های وابسته که در قیمت بالا سهم را خالی کردن در قیمت های پایین اقدام به خرید حق کردند و تا جایی که توانستند حق ها را جمع کردن که به نظر میرسد هدفشان عدم واریز قیمت اسمی و رفتن به حراج است.

به نظر میرسد بعد از اتمام مهلت حق ، همین بازیگران به سهم روند صعودی دهند تا در زمان حراج ، حق های استفاده نشده با قیمت بالا بفروش برسد با این اوصاف قاعدتاپس از پایان مهلت حق ، اخبار مثبت پیرامون سهم روانه بازار خواهد شد که برخی از انها به این شرح است :

الف) در گزارش 6ماهه حسابرسی نشده ارقام مربوط به تسعیر ارز غیر واقعی بوده وسود تسعیر کمتر از مقدار واقعی شناسایی شده که در روزهای قبل تصویر ان را در همین تاپیک ارسال کردم ، در گزارش 6ماهه حسابرسی نشده 73 میلیون دلار با نرخ 4200 تسعیر شده کمتراز مقدار واقعی بوده و در گزارش حسابرسی شده تسعیر واقعی شناسایی خواهد شد و دلیل عدم انتشار گزارش 6ماهه حسابرسی شده هم همین موضوع است که این مورد به تنهایی قادر است سود شرکت را حدود 40 تومان افزایش دهد،بعبارتی در گزارش حسابرسی شده حفاری یک تعدیل خوب خواهد داد.
    ب- خبر فروش ساختمان شیراز بعد از اتمام مهلت حق منتشر خواهد شد.
    ج- مهمترین قرارداد حفاری ،قراداد دکل الیما با ترکمنستان است که در چند ماه اخیر عملکردی نداشته و در حال مذاکره و تنظیم الحاقیه تمدید می باشند که انتشار خبر تمدید ان پس از اتمام مهلت حق میتواند یمی از اهرم های رشد سهم باشد .

نتیجه اینکه به نظر میرسد افت سهم برنامه ریزی شده بود و برای خرید حق ها توسط حقیقی های طراحی شده بود و سهم پس ازپایان حق رشد خوبی خواهد داشت که اگرر این فرضیه درست باشد درمعاملات فردا هم حق را در کف میخرندو در روز 4 شنبه دردقایق پایانی تایم معاملات حق را به مثبت کشانده و تا جای امکان خرید میکنند و روند سهم اصلی از روز شنبه صعودی خواهد شد و همین افراد همانطور که سهم را پایین اوردند همانطور هم سهم را به بالا میکشند.

یک نکته با اهمیت دیگر اینکه: از انجاییکه هنوز پیشرو ایران اقساط خرید بلوک 50%را تسویه نکرده ، خصوصی سازی باید تمام صورتجلسات شرکت را تایید کند و این فرایند زمانبر است و این باعث میشود که فرایند ثبت افزایش سرمایه زمان برتر از سایر شرکت ها باشد و کسانیکه 100 تومان را واریز میکنند به این نکته توجه داشته باشند که حق ها تا پابان سال به سهم تبدیل نحواهد شد و ممکن است تا اردیبهشت هم طول بکشد ، ان نکته ای بود که در مجمع افزایش سرمایه هم عنوان شد.
    اگر دارندگان حق نمیتوانند تا اردیبهشت صبر کنند بهتر است طی دو روز باقیمانده حق ها را به سهم تبدیل کنند و یا 100 تومان را واریز نکنند و به حراج برند.( البته این امکان هم هست تا قبل ثبت سرمایه وجه فروش حق های استفاده نشده پرداخت نشود)

نکته با اهمیت دیگر اینکه بالای 95% قرارداهایش ارزی است در حالیکه بیشتر هزینه هایش ریالی است و با طلب ارزی بالایی که دارد در حال حاضر و در قیمت فعلی یکی از ارزنده ترین سهام بازار است.

دارمد روزانه هر یک از دکل های خشکی 35هزار دلاراست ( 9دکل خشکی دارد)
    درامد روزانه هر یک از دکل های دریایی روزانه 85 هزار دلار است( 3 دکل دریایی دار)

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

تا حالا 40% ریزش داشته.
    یا بهتر بگوییم پایین آوردنش.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 11,995 بار در 1,899 ارسال

در نمواد حفاری بعد از یک رشد شارپ شاهد اصلاح در قیمت بودیم که به دلیل وجود حق ، این اصلاح شدید بود به نحوی که حمایت های 23.6% و 38.2% فیبو نتوانستند مانع افت قیمت سهم شوند.
    روند نزولی به فیبو 50% واکنش نشان داده و مانع افت بیشتر سهم گردیده است.
    پس از اصلاح شدید و برگشت قیمت درحال حاضر نمودار سهم در کف چنگال اندروز (خطوط ابی)در حال بالا امدن است .
    اولین مقاومت 300 تومان است که فیبو 38.2%موج قبلی بوده و همچنین این قیمت یک مقاومت روانی نیز می باشد که احتمالا پس از اتمام مهلت حق رو به بالا شکسته خواهد شد ( فردا یا شنبه)
    اولین مقاومت جدی در برخورد با خط روند نزولی کوتاه مدت (خط سبزرنگ)، در حدود قیمت 326تومان می باشد.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,137 بار در 2,952 ارسال

دوستان تحلیل بنیادی از وبشهر دارند؟
    Honesty is the best policy

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده است:

SM

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

سلام جناب اروم بورس و دیگر عزیزان.
    راجع به خکاوه یادمهچند مورد نوشته بودین. ولی متاسفانه نمیتوانم پیدا کنم.
    چگونه باید اینکار را انجام دهم؟
    من سرچ کردم و اینو برام نمایش داد.

با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط چینی بند زن نمایش پست ها

سلام.
    بهترین موتور جستجوی جهان گوگل است. در آن بزنید:
    orumbourse خکاوه site:boursy.com
    بعد اگر دوست داشتید نتایج را بر حسب زمانی که دوست دارید مرتب کنید. (مثلا بازه‌ی زمانی هفته‌ی گذشته یا ماه گذشته)
    یا علی.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,194 بار در 447 ارسال

شمواد$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
    افزایش سرمایه سنگین بین 1500 تا 2000 درصد اوایل دیماه بر روی کدال
    قیمت باید تا چند بالا برود
    فبیرا را نگاه کنید چه سودی به سهامدارانش داد شمواد هم همان راه را خواهد رفت با توجه به اینکه شمواد اگر گزارش تولید و فروش مهر و ابان را نگاه کنید خیلی بهتر از فبیرا هم هست

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید khademi1350 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,490 بار در 9,918 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط چینی بند زن نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    خکاوه روی 180 تومن مقاومت قویی داره،احتمال میدم یا در برخورد اول یا با اندک اصلاحی بتونه این مقاومت رو بشکنه.بنظر من شکست این مقاومت میتونه سهم رو به اهداف 350 تومنی هم برسونه ولی زمانبر و پرنوسان میتونه اینکار صورت بگیره.پس صبور بودن و در عین حال مدیریت سرمایه در این سهم ضروریه.توجه داشته باشید که این سهم زیان انباشته داره و جزو سهام بازار پایه هست پس رعایت حد ضرر الزامی هست.الان قیمتش 164 تومنه تا وقتی زیر 115 تومن نیومده این تحلیل پابرجاست.
    .
    .
    .
    خساپا در محدوده 100 تا 110 تومن حمایت داره.همانطور که پیشتر گفتم سهم در محدوده 145 تا 150 تومن مقاومت داشته که در برخورد با اون مقاومت وارد فاز اصلاح قیمت شده الان در محدوده 100 تا 110 تومن حمایت داره برگشت قوی از این محدوده ما رو امیدوار به شکست مقاومت 150 تومن خواهد کرد در اون صورت اهداف بالای 200 تومنی هم میتونه سهم داشته باشه
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال چینی بند زن آواتار ها
    تشکر شده 2,011 بار در 385 ارسال

چقدر و چندین مورد سهم خوب در این تاپیک معرفی شده. حیف است تاپیک 6 روزه بالا نیامده.
    در نمودار رتکو رو فیبوی 0.786 کندل داجی شکل گرفت.
    امیدوارم شروع رشد مجدد سهم باشد.

با کمی صبر و حوصله بیشترین سود را میشه از بورس کسب کرد.

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید چینی بند زن از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)