صفحه 8 از 205 نخست ... 5678910111858108 ... آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط "Midas" نمایش پست ها
    تاریخ این تحلیل 3 دیماه است و کمی با دیتای کنونی متفاوت است اما با اندیکاتور حجم - قیمت بنده همخوانی دارد،

از طرفی به نظر می رسد سهامدار عمده مخالف بالا رفتن قیمت باشد، این یعنی در روزهای منفی سهم حسابی تلافی می کند. بنیاد واحیا خوب است، اما سهم اصفهانی است و به نظر می رسد مدیرانش فعلا می خواهند ترمز سهم را بکشند.

-

یعنی از بیست و هفت روز پیش میدونسته که ریز موج 5 دچار ناتوانی در عبور از سقف ریز موج 3 یا اصطلاحا ترانکیت میشه؟!حتی قبل تشکیل موج سوم میدونسته که موج بعد از اون ترانکیت میشه؟!
    ولله خوبه ،مردم خیلی واردن.جالبه اصلاحش هم زیر 500 تومن نشون داده!!!
    من با اجازه دوستان ،فعلا سهامداری میکنم.هر کی هم با نظر من روی 850 تومن خریده یا حتی زیر اون با حد ضرر 760 تومن میتونه نگه داره.
    اگر خیلی هم میترسه فردا میتونه بفروشه.
    تا اونجایی که من دیدم سودهای 300-400 تومنی برای واحیا درآورده شده،حالا ما 300-400 تومنش رو نخواستیم 200 تومن باشه باز هم قیمت نازلی هست.
    .
    .
    .
    .
    موج های ترانکیت یا ارتدکس تنها موج هایی هستند که بعد از تشکیل میشه اون رو شناسایی کرد نه قبل از تشکیل اون.
    هیچ کس نمیتونه از قبل بگه این موج دچار ناتوانی در عبور خواهد شد.مگر در موارد نادری که موج سوم بیش از اندازه دچار کشیدگی شود که در اینجا همچین چیزی دیده نمیشه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/01/20 در ساعت 23:11
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

#ولساپا در حالی سود خود را 166 ریال پیش بینی کرده است که در 6 ماهه 81 و در 9 ماهه 131 ریال معادل 79% از بودجه را محقق کرده است . سهم در 3 ماهه اول 355 و در 3 ماهه دوم 473 میلیارد ریال و در 3 ماهه سوم 513 میلیارد ریال سود عملیاتی داشته است. اما نکته بسیار مهم ولساپا این است که بخشی از درامد سرمایه گذاری ها شناسایی نشده این یک گزارش بسیار خوب است چرا که بودجه عملیاتی 1290 میلیارد ریال بوده ولی ولساپا 1342 میلیارد ریال شناسایی کرده است . سهم در انتظار تعدیل مثبت خواهد بود

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    یعنی از بیست و هفت روز پیش میدونسته که ریز موج 5 دچار ناتوانی در عبور از سقف ریز موج 3 یا اصطلاحا ترانکیت میشه؟!حتی قبل تشکیل موج سوم میدونسته که موج بعد از اون ترانکیت میشه؟!
    من با اجازه دوستان ،فعلا سهامداری میکنم.هر کی هم با نظر من روی 850 تومن خریده یا حتی زیر اون با حد ضرر 760 تومن میتونه نگه داره.
    تا اونجایی که من دیدم سودهای 300-400 تومنی برای واحیا درآورده شده،حالا ما 300-400 تومنش رو نخواستیم 200 تومن باشه باز هم قیمت نازلی هست.
    .
    .
    .
    .
    موج های ترانکیت یا ارتدکس تنها موج هایی هستند که بعد از تشکیل میشه اون رو شناسایی کرد نه قبل از تشکیل اون.
    هیچ کس نمیتونه از قبل بگه این موج دچار ناتوانی در عبور خواهد شد.مگر در موارد نادری که موج سوم بیش از اندازه دچار کشیدگی شود که در اینجا همچین چیزی دیده نمیشه.

من در تحلیل به موج شماری اصلا توجه نمی کنم، معتقدم فقط حجم و نقدینگی است که دروغ نمی گوید، به هر حال نظر من اینه که ریسک به ریوارد واحیا زیاد شده.
    بانک ها گروه پیشرو در حرکت بعدی بورس خواهند بود. (1400/7/19)
    ecosia.org جستجو = کاشت درخت!

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    .
    .
    .
    .
    کاری به واحیا ندارم که بالا داره یا نه...اما این تحلیل موج شماری کلا اشتباهه..در شکل موج 2 را ببینید..بنظر من این ریز موج ناقص موج نزولی قبل هست....و یا فرم موج 3 اصلا به این صورت نیست..کلا نگاه به تحلیل موج شماری تو ایران غالبا اشتباهه..پریچر یک جمله داره در کتاب راهنمای تصویری امواج الیوت...میگه هر زمانی که الگوی اشنایی به چشم شما در چارتها خورد اون چارت را بشمارید و قابلیت موج شماری داره...یعنی از چارت بسمت الگو برید..اما من دیدم غالبا اشتباه میکنند و از الگو به سمت چارت برای تحلیل استفاده میکنند.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

نمیدونم این کیه در کفرا رنج منفی میزنه. گزارش کفرا عالی بود دیگه رنج منفی یعنی چی ؟
    Honesty is the best policy

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

بزرگترین مشکل تکنیکالیستهای بورس الیوت هست

منظورم برای افرادی هست که تاره به تکنیکال اشنا میشن و فکر میکنن حتما و حتما با کسب دانش الیوتی مسلط بر بازار و اینده اون میشن

واقعا گرفتاری تو این زمینه ریاده //طرف یک فیبو اکستنش میکشه و منتظر رسیدن قیمت به اون میشه فارغ ار پتانسیلهای بنیادی سهم

فارغ ار جو بازار در تشکل موجهای اولیه و عامل ان

بهترین الیوت کارها تو بورس تهران اصلا معامله گر نیستن

باورش سخته ولی بیشترشون ریان ده ترین افراد بورس هستن

منظورم مترجمین و استادهاشون هستن نه هر کسی که لیبل میکشه

دلیل اون اینکه الیوت نیار به یک بازار دوطرفه داره نیار به حجم معاملات بالا و روان داره

موضوع مهمتر ریسک به ریوارد بالای ورود تو اصضلاح های قیمتی تو نقاط الیوتی
    بعدش هم تو هر نقطه ای ار بازار میشه 5تا سناریو الیوتی داشت

بازار های مالی بیشتر تو حالت رنج و ساید هستن و بورس تهران بخاطر حجم معاملات کم و رشد سریع و اصلاح کند تر ار رشد

شاهد الگوهای هستیم که منطق واقعی قدرت خریدار و فروشنده رو نمیتونه نشون بده سهم تو 3 روز 20درصد رشد میکنه

چون معاملات برعکس ندارم عملا معلوم نیست دارن میفروشن یا اینکه دارن معاملات خرید رو میبندن

الیوت تو مبحث معامله گری و ستاپهای که میشه وارد شد ار نوع ورودهای خوب تکنیکالی نیست

همین موضوع باعث این شد شخصا روی به پرایس اکشن بیارم و الیوت تو معامله گری نه تحلیل گری برام گرفتارهای ریادی ایجاد کرده بود

////////////////////

الان چند سالی هست روی سطوح تکنیکالی معامله میکنم و بیشتر دنبال حمایتهای خوب میگردم و با ریسک به ریوارد کم ورود میکنم و

نوسان میگیریم ار این موضوع هم دست کشیدم که حتما سهم باید بره فلان نقطه فیبو اکستنش ام

دیگه دنبال این نیستم که معامله بار کنم و خودم رو به فراموشسی بزنم تا فلان تارگت لمس بشه

معاملات رو با دیدن نوع کندلها سعی میکنم دنبال کنم

//////////////////////////

سهم بورس //حجم سنگینی تو 500تومن دید و الان تو اصلاح هست

من تو 420 تومن منتظر میمونم برای ورودش

خود دوستان هم بررسی کنن

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    نمیدونم این کیه در کفرا رنج منفی میزنه. گزارش کفرا عالی بود دیگه رنج منفی یعنی چی ؟
    سهم ار سال 2014 تو منطقه رنج بوده و نمیتونه یک دفعه پروار کنه

اگر دقت کنی تو موج اخر صعودش هم ار منطقع رنج نوع کندلها قدرت رو نشون نمیده و بیشتر به حالت چاپی و تو دل هم اومده بالا

رفتار سهم همینه ولی بلاخره محدوده رو شکسته و باید بالاش بمونه

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

نظر دوستان بابت حق تقدم کهمدا چیه

و خود سهم

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    دیروز سهمی را در قیمت 375 تومان 4 پله خرید زدم و امروز صف خرید شد احتمال افت آن هم هست ولی با دید 6 ماهه خرید کردم
    چون احتمال افت دارد پس از بررسی بیشتر معرفی خواهم کرد

کطبس را هم در حدود قیمت 275 تا 295 مرتب توصیه به خرید کردم امید وارم دوستان در آن موقع خرید کرده باشند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    این سهم تابا است (تابان نيرو سپاهان ) . امروز هم صف خرید شد من 3 پله دیگر در حدود 460 خرید کردم.
    فکر می کنم تارگت حدود بالای 800 تومان داشته باشد . امید به خدا

قیمت فعلی 461 تومان
    امروز هم من 3 پله دیگر تابا خریدم . در گزارش 9 ماهه خود حدود 78 تومان سود اعلام کرده است ( تعدیل 1484درصدی ) که البته غیر عملیاتی است.
    به دوستان توصیه می کنم اگر ریسک پذیر هستید و با حد ضرر 400 تومان خرید کنید.
    ویرایش توسط Abad : 2018/01/21 در ساعت 11:28
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

امروز کفرا در نزدیکی مقاومت 478 تومن دچار تعلل خرید و فشار فروشنده ها شد و عقب نشینی 20 تومنی کرد.دیروز گفتم اینجا مقاومت هست ولی دیر یا زود این مقاومت هم شکسته میشه و بسوی اهدافش حرکت خواهد کرد ،سهامداری کنید تا رستگار شوید.
    با توجه به گزراش دیروز واحیا،امروز فشار فروش در این سهم دیده شد.البته گزارش بدی نداده ولی خب بازار انتظار بالایی از سهم داره،اما باید توجه داشت که این یه سهم هلدینگی هست نه شرکت تولیدی که هر سه ماه سود تولید کنه سود این شرکت در دوازده ماهه در صورتهای مالی دیده خواهد شد.
    فروشندگان امروز نوسانگیرها و عجول ها بودند ولی فروشنده فردا میتونه فروشنده واقعی باشه.بنابراین عیار فشار فروش فردا مشخص میشه همچنان سهامدارم با حد ضرر 760 تومن.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 205 نخست ... 5678910111858108 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)