صفحه 49 از 205 نخست ... 39464748495051525999149 ... آخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

سلام

بازار اومد سمت پتروشیمی ها.

حجم معاملات امروز در نماد فارس به تنهایی 10 میلیارد تومن و در نماد پارسان نزدیک به 6 میلیارد تومن و شاراک و شخارک نیز 4 میلیارد و 3 میلیارد تومن معامله داشتند.

از بین پتروشیمی ها، من سه نماد زیر رو بیشتر میپسندم که بعدا توضیح میدم چرا! البته دلایل من تکنیکال هست و امیدوارم دوستان هم در مورد بنیادی این نمادها توضیح بدهند :

به ترتیب اولویت : شخارک، کرمانشا، زاگرس

همین!
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    سلام

بازار اومد سمت پتروشیمی ها.

حجم معاملات امروز در نماد فارس به تنهایی 10 میلیارد تومن و در نماد پارسان نزدیک به 6 میلیارد تومن و شاراک و شخارک نیز 4 میلیارد و 3 میلیارد تومن معامله داشتند.

از بین پتروشیمی ها، من سه نماد زیر رو بیشتر میپسندم که بعدا توضیح میدم چرا! البته دلایل من تکنیکال هست و امیدوارم دوستان هم در مورد بنیادی این نمادها توضیح بدهند :

به ترتیب اولویت : شخارک، کرمانشا، زاگرس

همین!

آمار ارزش معاملات امروز نماد فارس به 34 میلیارد تومن رسید که در نوع خودش کم نظیره و جالبتر اینه که 56 درصد این حجم رو حقیقیها خریدند.

همانطور که در پست قبلی گفتم بازار به سمت پتروشیمی ها اومد و فکر میکنم نماد فارس یا همون هلدینگ خلیج فارس با این حجمی که امروز زد لیدر این گروه خواهد بود.

اکثر نماد های این گروه امروز را با صف خرید به پایان بردند. به نظرم در این گروه در ابتدای یک روند قوی هستیم. دوستانی هم که موفق به خرید نشده اند با توجه به سطوح مقاومتی پیش رو امکان خرید فراهم می شود. البته بجز شخارک که یک سطح مقاومتی خوب را پشت سر گذاشت و فکر میکنم یک صعود شارپ در پیش داشته باشه. در پستهای بعدی تحلیل تکنیکالی در مورد نماد های این گروه و سطوح رزیستنس را خواهم گفت . این متن به منزله توصیه به خرید یا فروش نیست و هدف بجث و بررسی و توجه دادن دوستان به بررسی نمودار نمادهای این گروه است. البته من نظرم روی همه نمادهای این گروه مثبت نیست و باید نمودارها تک به تک بررسی بشود.

همین!
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,848 بار در 406 ارسال

بازاری که اینجوری مثبت میشه پولو میبلعه
    با این اوضا هر سهمی میتونه صف خرید شه

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Zabih از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    سلام خوبید
    من در تایم هفتگی واگرایی مثبت میبینم شما چیزی میبینین؟
    با نمودار نشون بده.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 111 بار در 35 ارسال

سلام دوستان

تا حدود یکساعت دیگه گزارش حسابرسی شده شرکت شیشه وگاز (کگاز)میاد رو کدال و احتمالا 4 شنبه ششم تیرماه یا حداکثر شنبه نهم تیرماه مجمع باشه

امسال 20 تومن تقسیم سود داریم

یه افزایش 100 درصدی افزایش سرمایه ازمحل فروش زمین

وکلی خبرهای جذاب

همتون رو به خدا میسپارم

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaeghtedari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

سلام

پریرورز اکثر سهمها در نمادهای فلزی، سیمانی، پتروشیمی و خودرو صف خرید بود و یا نزدیک سقف مثبت بودند.

دیروز و امروز گروه خودرو و سیمانی منفی شدند.

گروه فلزی اما به مدد کچاد و ذوب فعلا تقاضا دارند اگرچه شخصا اعتقادی ندارم بهشون و نخواهم خرید! در این خصوص دوست داشتم نظر جناب اروم بورس رو بدونم علی الخصوص که ذوب نزدیک سقف قبلی خودش یعنی 116 هست.

از بین 4 گروه فوق تنها نمودارها پتروشیمی پتانسیل رشد در کوتاه مدت و میان مدت را نشان میدهند و فکر میکنم تب گروه فلزی هم فروکش میکنه!

آدرس

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    سلام

پریرورز اکثر سهمها در نمادهای فلزی، سیمانی، پتروشیمی و خودرو صف خرید بود و یا نزدیک سقف مثبت بودند.

دیروز و امروز گروه خودرو و سیمانی منفی شدند.

گروه فلزی اما به مدد کچاد و ذوب فعلا تقاضا دارند اگرچه شخصا اعتقادی ندارم بهشون و نخواهم خرید! در این خصوص دوست داشتم نظر جناب اروم بورس رو بدونم علی الخصوص که ذوب نزدیک سقف قبلی خودش یعنی 116 هست.

از بین 4 گروه فوق تنها نمودارها پتروشیمی پتانسیل رشد در کوتاه مدت و میان مدت را نشان میدهند و فکر میکنم تب گروه فلزی هم فروکش میکنه!

در مورد ذوب هیچ نظری ندارم چون سهم پرحاشیه قابل تحلیل نیست.اما در مورد کچاد اگر کاری به کوتاه مدتش نداشته باشید و دید میان مدت و بلند مدت داشته باشید به این تحلیل در قیمت 160 تومن رجوع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    کچاد قیمت فعلی 1613 ریال.
    از نظر من کچاد یا در انتهای ریز موج های نزولی چهارم هست یا در ابتدای موج صعودی متوسط پنجم.
    در صورت شروع موج صعودی 5 ،هدف شکستن سقف 500 تومن در بلند مدت خواهد بود.
    شکست 230 تومن یعنی سهم در موج 5 صعودی می باشد.
    حد ضرر 143 تومن.
    کگل هم بنظرم در موج 5 میتونه باشه با هدف 700 تومن.
    حد ضرر 2500 ریال.قیمت فعلی 2965 ریال.
    فولاد الان قیمتش 310 تومنه.کم کم داریم به مقاومت های مهمی میرسیم.محدوده 330 تا 340 تومن مقاومت مهم و قویی هست.
    من نظرم اینه که این سهم میتونه در میان مدت و بلند مدت باز هم بالا بره ولی در این مقطع زمانی فکر میکنم نیاز به استراحت داره و کمی احتیاط در خریدش بد نباشه.
    این سهم بنظرم در آخرین ریز موج های سومین موج از موج متوسط پنجم می باشد بعد از اتمام سومین موج ،وارد چهارمین موج، موج متوسط پنجم میشه که ممکنه اصلاح زمانبری و پرنوسانی رو شاهد باشیم.
    قله پنجمین موج اهدافی بالای 450 تومن را در سر داره ولی هنوز موج چهارم رو بایست طی کنه و پس از اون این اهداف رو طی کنه.
    از نظر من فملی میتونه قیمت های بالای 300 تومن رو هم ببینه ولی چون فعلا نسبت به شکست مقاومت های 80500 یا 81700 واحد شاخص کل در کوتاه مدت کمی مشکوکم روی فملی نظری نمیدم.
    فقط اینو میتونم بگم که بنظرم فملی اگر در کوتاه مدت بالا نره ، پایین هم نخواهد اومد.محدوده 190 تا 195 تومن محدوده حمایتی خیلی قویی هست.
    حد ضرر فملی میتونه 170 تومن باشه.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/06/19 در ساعت 10:09
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

جناب اروم بورس سلام.امیدوارم سبد سهامتون مثل این چند روز همیشه پر از سود باشه.?
    جناب اروم بورس من از پتروشیمی فقط شپارس تو سبدم دارم به نظرتون امکان این که به هدف های قبلی برسه هست یا بهتره با سهمی مثل تاپیکو یا وپترو تعویض کنم.ممنون میشم راهنماییم کنیین.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    جناب اروم بورس سلام.امیدوارم سبد سهامتون مثل این چند روز همیشه پر از سود باشه.������
    جناب اروم بورس من از پتروشیمی فقط شپارس تو سبدم دارم به نظرتون امکان این که به هدف های قبلی برسه هست یا بهتره با سهمی مثل تاپیکو یا وپترو تعویض کنم.ممنون میشم راهنماییم کنیین.
    من شپارس رو هم صعودی میدونم از نظر من قیمت شپارس بالای 260 تومن هست حداقل.این قیمت ها برای شپارس قیمت خرید هست نه فروش از نظر من ،ولی خب هر سهمی یه زمانی برای صعود داره،مال اینو نمیدونم کی شروع میشه شایدهم شروع شده.
    اگه اذیتت میکنه با یه سهم دیگه عوض کن،وپترو فولاز ونفت کفرا

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

فملی به نظرم بازم خوبه برا خرید
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)