صفحه 158 از 205 نخست ... 58108148155156157158159160161168 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,571 به 1,580 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,864 بار در 347 ارسال

درود
    دو ستان کسی نظری راجع به شرانل داره؟رشدی نداشته

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

اول گفتم که این یک شیطنت در گزارش نویسی ممکنه باشه
    دوم اینکه در اعداد ریاضی سه رقم سه رقم از سمت راست جدا میکنن برای راحت خوندن اما دوستان ناراحت خوندن

خوب این عدد در میاد 1996 ریال سه رقم سمت راست جدا کنیم چی خونده میشه
    یا 4 ریال اضافه کنیم میشه 2000 ریال چرا با سود 200 تومنی خکاوه مشکل دارن دوستان ؟

نکته سوم که فرض این گزارش روهوا صادر شده مراجعه کنیم به اصل طرح
    اصل نوسازی ناوگان برای خکاوه و خاور وخزامیا شامل 210 هزار دستگاه هست که سهم خاور 66000 دستگاه و خکاوه هم حدود 75000 دستگاه وزامیاد الباقی حق السهمش هست
    سهم خکاوه فعلا برای مرحله اول طرح 8000 دستگاه KXهست که قیمتش 450میلیون تومان هست
    این دو عدد را در هم ضرب کنید عدد حاصل میشه 3600000000000
    عدد رو بخونیم سوتفاهم نشه سه هزار وششصد میلیارد تومن
    خوب مدیر عامل خکاوه در مجمع گفت حاشیه سود 15 درصدی داریم در این عدد ضرب کنیم
    عدد حاصل 540 میلیارد تومن میشه تقسیم بر سهام کل شرکت 2636000000000 میشه هر سهم 204 تومان
    پس تا اینجا مشکلی نیست
    نکته چهارم برمیگرده به جامانده های سهم که این عدد را نمیتوانن بخوانند
    حالا سوال این هست اگر این عدد که رقم چهارمش گنگ هست مثلا 20 تومن سود بود سازمان خکاوه رو بسته نگه میداشت ؟
    این توهین به شعور شاپور وعوامل سازمان نیست که یه عدد را نتوانستن در ست بخوانن ؟
    بابا سه ساله با خودرویی دشمنی کردین بس است
    نکته پایانی دوستان این سود حاصل 8000 دستگاه میشه تا سه سال حساب کنید حدود 70 هزار دستگاه چه سودی بده
    باز منتظر میمانیم
    ادعایی هم نیست
    ولی دشمنی نکنید

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

یه چند نفر دوستان هستند که من برای اونا پست میذارم نه برای همه.اینو بارها گفته ام.
    وقتی بیشتر بازدیده کننده های تایپک مهمان هستند و بخودشون زحمت ایجاد یه آیدی رو نمیدند و مفت و مجانی از مطالب استفاده میکنند طبیعیه که یه تازه وارد هم بخودش جرات بده و درخواست کنه که تایپک برای من بسته بشه.عیبی نداره،من دعوتش رو اجابت میکنم.
    منبعد برای دوستان خودم سیگنال های خرید و فروش رو در پیغام خصوصی میفرستم بقیه هم میتونند سیگنالهای خرید و فروش رو از این دوستمون بگیرند.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    یه چند نفر دوستان هستند که من برای اونا پست میذارم نه برای همه.اینو بارها گفته ام.
    وقتی بیشتر بازدیده کننده های تایپک مهمان هستند و بخودشون زحمت ایجاد یه آیدی رو نمیدند و مفت و مجانی از مطالب استفاده میکنند طبیعیه که یه تازه وارد هم بخودش جرات بده و درخواست کنه که تایپک برای من بسته بشه.عیبی نداره،من دعوتش رو اجابت میکنم.
    منبعد برای دوستان خودم سیگنال های خرید و فروش رو در پیغام خصوصی میفرستم بقیه هم میتونند سیگنالهای خرید و فروش رو از این دوستمون بگیرند.
    با سلام
    همیشه افرادی هستند که نظرات خودشان را با ادبیات زشت مطرح میکنند و شخصیتی اینگونه دارند و نباید به اینگونه افراد اهمیت داد و بعضی مواقع لازمه در مقابل مطالب مغرضانه ، بی ادبانه و .... سکوت اختیار کرد و اگرنه خودتان اذیت میشوید
    شما اگر یک مطلب تحلیلی و یا یک سیگنال و .... ارسال کنید معمولا سر و کله اینگونه افراد پیدا میشود و برخورد ناشایست انجام میدهند که هیچ راهی جز سکوت کارساز نیست
    ما اینجا جمع شدیم تا اطلاعات و نظرات خودمان را به اشتراک بزاریم و از برایند انها استفاده کنیم و نباید اجازه بدیم برخورد های ناشایست مانع از این امر شود
    ضمن تشکر از زحمات شما خواهش دارم که به نظرات اینگونه افراد اهمیت ندهید
    موفق و سلامت باشید

10. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال kh25 آواتار ها
    تشکر شده 3,688 بار در 679 ارسال

>

شما بنویس دوست عزیز و قدیمی ببخشید اگه بصورت مهمان می اییم بزار به حساب تنبلی

قدر دان زحمات شما هستیم و مطالب خوبتو مرتب میخونیم

با تشکر

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید kh25 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

اینکه یه نفر چپ و راست بمن تیکه میندازه فقط بخاطر شما مدیران سایت هست.
    اقای کاپیتان نئمو لطفا دیگه از من نخواه دوباره بیام اینجا بنویسم.
    اینم آخرین پست من در این سایت بود.
    حیف وقتی که من در این سایت گذشتم.واقعا حیف.

با سلام و احترام

بنده به کرار تذکر دادم که جناب آقای سجاد orumbourse را ادمین کنید تا هر فردی بی احترامی کرد و تیکه انداخت رو چون تاپیک خودش هست مسدود کنه .

الان توی این سایت به جز تعداد اندکی که به اندازه تعداد انگشتان یک دست هم نمیشه مطلب تحلیلی می زنند!!

اگر فرضا همین سجاد خان مطلب نزنه تعداد افراد بازدید کننده از سایت به یک پنجم کاهش پیدا خواهد کرد

خبر رو همه جا میشه پیدا کرد ولی توی این تاپیک به جرات می توان گفت 100 درصد سهامی که معرفی شدند بازدهی های توفانی و عالی داشتند و به هدفشان رسیدند

اینکه مدیران سایت ظاهراً به این موضوع تعداد افراد بازدید کننده سایت اهمیت نمی دهند ، جای تعجب بسیار دارد

از جناب آقای مهندس جمالی خواهشمند است شخصا دست به کار بشوند و جناب orumbourse را ادمین بفرمایند

این تنها راه چاره می باشد چون متاسفانه ادمینها نمی توانند مطالبی که مخالف نظر جناب orumbourse هست را بلافاصله پاک نمایند .

14. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال

شکلر مقاومت رو شکست ورفت پایین تر اون به نظرتون آیندش چیه؟؟ اگر روند نزولی بخاد بگیره فرصت خرید یا زنگ خطر؟؟
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین حیاتی نمایش پست ها
    شکلر مقاومت رو شکست ورفت پایین تر اون به نظرتون آیندش چیه؟؟ اگر روند نزولی بخاد بگیره فرصت خرید یا زنگ خطر؟؟
    با اجازه صاحب..تاپیک..دادا بازیگران سهم از صندوق هستند...و بس خبیث..
    ولی بشدت فاند سهم..متحول شده...من خودم..اصل خریدهام..میانگین 425 بود..ولی 490..اضافه کردم..میانگینم..شد..445...
    ااگر میانمدتی کار میکنی فارغ از نوسانات..سهامداری..کن...کوتا ..مدتی هستی..حواست به این..نکته باشه..که صندوقی ها بازیگر سهمند..غیر قابل پیش بینی کار میکنند...
    پلن خودم..رفتن..مجمع..و سهامداری یک ساله است...ارادتمند//
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,133 بار در 570 ارسال

درود بر سجاد خان عزیز.
    عرض خسته نباشید و تشکر فراوان بابت تحلیل ها و زحمات بی مزد و منتی که می کشید.
    در رابطه با نماد شفارس و فرمایشاتی که در باره نماد فرمودید،فردا روز مهمی از جهت نزدیکی به شکست سقف تاریخی خود بعد از افزایش سرمایه(2947ریال) می باشد.
    در ضمن یکی از تولیدات دانش بنیان شرکت تولید مایع ادبلو Adblue است.
    طرح تعویض کامیون های فرسوده(خکاوه) با تولیدات جدید و دارای استانداردهای 5 و 6 یورو
    که از این تولید دانش بنیان و انحصاری این شرکت در خودروهای تولیدی خود به شکل استاندارد و اجباری باید استفاده شود می توان نام برد.
    این شرکت به جهت تولیدات دانش بنیان و انحصاری و استفاده از ظرفیت های خود در حال متحول شدن است .
    همه کامیون ها ی کشنده و باری تولید داخل کشور به این سیستم مجهز می شوند و استفاده از این مایع برای آن ها ضروری و اجباری است.
    نگاهی به تولیدات شرکت سایپا دیزل در سایت شرکت موءید این گفته است.

تولیدات این شرکت علاوه بر دانش بنیان بودن دارای کیفیت بسیار بالا در بین رقبای خود است.
    ویرایش توسط محمدیان50 : 2018/09/21 در ساعت 14:55

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)