صفحه 26 از 205 نخست ... 16232425262728293676126 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

فردا اگه خرینگ منفی بشه میره در اصلاح اندک.دنبال اصلاح های زیاد نباشید بلکه بیشتر یه استراحت یا تجدید قوا برای صعود به قیمت های بالاتر میتونه باشه.اگر فردا منفی بخوره 150 یا 140 تومن قیمت های برگشتی میتونه باشه و صد البته که خیلی خیلی پرنوسان میتونه به اونجاها برسه.
    پیش بینی من اینه که ممکنه تا 26 اسفند ماه سهم نوسان زیادی بین 190 تا 145 تومن داشته باشه.
    البته تمامی اینایی که من گفتم فقط احتمالات هست،ممکنه محقق هم نشه بدلیل اینکه خرینگ شناوری آنچنانی نداره ،سهم چغریه و در مقطع فعلی توجه بازار به اون زیاده در نتیجه تحلیل یکی دو هفته ای این سهم بسیار سخته.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    اندیکاتورها افت قدرت روند صعودی شاخص کل رو نشون میدن.
    یه چند روزی هست این اخطار ها داده میشه ،به گمانم کمی احتیاط بد نیست.

پست بالای در 99224 واحد زده شده.
    من احتمال میدم شاخص پرنوسان حداقل تا 95500 واحد بیاد ولی پرنوسان.ببینیم چی میشه؟
    دستکاری روی شاخص زیاده ولی نمودارها اینطور میگند.
    در مسیر تحلیل
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

درود
    هدف در بازار بورس سود کردن هست،میشه نوسانگیری کوتاه مدت کرد و میشه میان مدت و بلند مدت اینکار رو انجام داد.
    نوسان گیری کوتاه مدت یه سری معایبی داره اول اینکه تریدر همیشه در استرس و ترس، روزگارش رو سپری خواهد کرد"خدایا فردا سهم 5 درصد میره بالا یا میاد پایین" این استرس برای تریدر
    عنوان (انواع) اقسام بیماری ها میاره،از ناراحتی اعصاب تا ناراحتی های جسمانی و جنسی.
    کسیکه ترید کوتاه مدت میکنه در مقاطعی خواهد توانست سود خوب در کوتاه ترین زمان ببره ولی سوال اصلی اینجاست کسیکه در سه روز 10-15 درصد سود میکنه آیا معامله ای انجام بده و اون معامله 5 درصد ریزش داشته باشه و دو سه هفته ای هم در اون قیمت ها سهم بمونه و بعد صعود کنه ایا اون شخص تحمل اون دو سه هفته رو داره یا داخل اون دو سه هفته میفروشه؟قطعا جواب اینه "میفروشه" چون عادت به سریع سود کردن گرفته و اینجاست که زیان های پنج درصدی باعث میشه سودهای 30-40 درصدی رو از بین ببره،حالا کاری به ناراحتی ها و نگرانی ها و استرس هایی که همیشه دارد رو نداریم.
    بنابراین بنظرم بهترین روش معامله ترید میان مدت و بلند مدت خواهد بود.مثالش هم اونجا زدم.
    اما ترید میان مدت و بلند مدت باید روی سهامی انجام بشه که اولا در روند صعودی باشند حالا در ابتدای روند باشه که چه بهتر و دوم اینکه تغییرات مثبت سود در حال انجام باشه.
    ممکنه یه سهمی تا دیروز بی بنیاد بوده ولی رفته رفته تغییرات مثبت سود روش انجام میشه اینو دیگه کم کم با در نظر گرفتن روند سهم،دید میان مدت و بلند مدت داشته باشیم.
    سابقه نشون داده بیشترین سود رو بازار به کسانی داده که دید میان مدت و بلند مدت روی سهام بنیادی و صد البته دارای روند صعودی(نه روند نزولی ) داده.سهام بنیادی هم میتونند ضرر بزنند اگر در روند نزولی بلند مدت باشه که خیلی هم وقت گیر میشه هم اصلاح میکنه پس دارای روند صعودی حتما باید باشه.

[/QUOTE]

بعضی از پست های خودم رو که دوباره میخونم از غلط های املایی خنده ام میگیره.
    من کلا سریع مینویسم و بدون نگاه کردن ارسال میکنم،تازه بعد از فرستادن متوجه میشم که چه اشتباههای تایپی و املایی داشتم.

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

سال 97 سال سگ....سال اضطراب و نگرانی . سال خلوص نیت ها . سال عذاب و بدبینی . سال دعوا . سال خودخوری و دلشوره . سال بخشش و آزادی . سال ضد جاسوسی . سال فعالیت سیاسی . سال لو رفتن جاسوسان.
    .
    .
    .
    امسال هم سال خروس بود که یه جورایی بیشتر خصوصیاتش در این سال دیده شد
    خصوصیات سال خروس ...سال قحطی و بیکاری . سال سخت و بد . سال بی پولی و کسادی . سال درخشش نظامیان . سال اضطراب و نگرانی و ناامیدی . . سال بگو ومگو و مشاجرات . سال خوف از دیگران .
    بیشتر اینا امسال دیده شد.

8. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

هر ريش سفيد كرده اي تو عالم مالي نيك مي داند :
    داستان سرمايه گذاري، قصه ي نجات است.

از همان لحظه كه سهمي را مي خريد، بازي نجات آغاز مي شود.

درست مانند خلبان هواپيما كه هرقدر هم قبل از پرواز قسمت هاي مختلف هواپيما را كنترل كرده باشد، لحظه جدا شدن چرخها از زمين، ماجرا و بازي كاملا تغيير مي كند.
    چيزي كه مهندسين پرواز در دانشگاه ها نمي آموزند اتفاقات بعد از جدا شدن چرخ از زمين است.
    در واقع اگر قبل از پرواز مي شد كنترل ها را به صد در صد رسانيد، هرگز هواپيمايي سقوط نمي كرد.
    براي همين است كه خلباني آميزه اي از علم و هنر استفاده كردن از آن علم است.
    سرمايه گذاري در سهام هم به همين ترتيب است. شما مي توانيد اكسلي با ده ها شيت در مورد شركت مورد نظرتان تهيه كنيد ولي، هيچكدام ازآنها به شما نخواهد گفت هنگام جدا شدن چرخها از زمين، سرنوشت چگونه رقم مي خورد. هيچكدام نمي تواند به شما بگويد هفته ي آينده قيمت جهاني روي، مس، متانول، بيلت، نفت و... چقدر خواهد بود. يا بگويد فضاي سياسي داخلي و خارجي چگونه رقم خواهد خورد.

بعد از جدا شدن چرخ ها از زمين اين فقط ذهن خلبان است كه سرنوشت را در دست دارد. عمل ها و عكس العمل هايش، هنر انتخاب و تصميم گيري اش، اعتماد به نفس و شجاعتش. خلبان حرفه اي كسي است كه از احتمال شكست، مجسمه پيروزي مي تراشد.

سرمايه گذاري داستان خطر و نجات است. داستان چند هزاران سال تاريخ آدمي است.
    سرمايه گذار براي زندگي بهتر، همچون تمام تاريخ بشريت، پا به ورطه ي ريسك مي گذارد و در صورت نجات، گامي به جلو مي گذارد.

شگفت انگيز است كه صدها كتاب نگاشته شده اند كه چگونه سهم انتخاب كنيم ولي، كمتر جايي درباره بعد از جدا شدن چرخ ها حرفي زده شده است. ما براي فاز اول، يعني به خطر انداختن جان و مال مان، به خوبي آموزش ديده ايم ولي، براي نجات جز تجربيات گران تمام شده مان هيچ نداريم. تجربياتي كه گاهي به قيمت سالها عمر و پس اندازمان تمام شده اند.

مبارزه ما از جنس شطرنج است. آميزه اي شگفت انگيز از حكمت و تجربه. ماجراي خلافيت فكر كردن بيرون جعبه. فكر كردن به آنچه كسي فكر نمي كند.
    استادان شطرنج ده ها و شايد صدها كتاب مي خوانند. شروع بازي ها و خاتمه ها را حفظند ولي، نيك مي دانند پيروزي در شطرنج بسته به اتفاقي است كه بيرون از تئوري ها رخ مي دهد.

حتما اين كليشه را شنيده ايد كه "براي موفق شدن در كاري بايد از آن لذت ببريد". اما اين جمله حتي ٥٪؜ از واقعيت را هم بيان نمي كند. براي موفقيت در مبارزه، بايد تك تك سلول هاي تان شواليه شوند. همه ي وجودتان فداي موفقيت شوند. بايد از ابتدا تا انتها متمركز باشيد. بايد وارثي شايسته براي تك تك شكست ها و پيروزي هاي تاريخ بشريت باشيد.قبل از جدا شدن چرخها ساعتها در پستوهاي ذهن تان موقعيت را ارزيابي كنيد. براي هر سناريو برنامه داشته باشيد. تمام احتمال ها را بررسي كنيد. منظور از همه ي احتمال ها، همه ي احتمال هاست، حتي احتمال اتفاقات خوب را.

لحظه ورود به معامله، هنگامي كه چرخها از زمين جدا مي شوند، تازه شروع داستان است. زماني است كه كتاب ها و فرمول ها محو مي شوند و واقعيت بازار شمشير به دست روبروي تان مي ايستد. صحنه اي عريان از جنگ عرضه و تقاضا. جايي كه قرار است براي هر سناريو برنامه داشته باشيد.
    هر روز بايد شرايط را ارزيابي كنيد. بايد بلد باشيد ذهن تان را از آنچه ديروز باور داشته است، پاك كنيد و دوباره همه چيز را با واقعيت هاي امروز بسازيد. بايد تك تك حركت هاي بازار را خوب ببينيد، صدايش را بشنويد و آماده باشيد تمام تئوري هاي ديروز ساخته را خط بطلان بكشيد.
    اصلا مهم نيست اگر فكرهايتان اشتباه بودند. اكنون مهم ترين چيز نجات است. موفقيت فقط در فرود مجدد هواپيماست. سالم ماندن سپاه تان از هرچيزي مقدس تر است. شما قرار نيست ايده هاي تان را اثبات كنيد. قرار است با توانايي هاي ذهني تان موفقيت بسازيد.
    اين نبرد، مانند فيزيك و شيمي جنگ فرمول ها نيست. كاملا برعكس، مبارزه ي فكرهاست. روابط رياضي و اكسل ها، اولين گام از اين راه پرپيچ و خم است. بقيه چيزها، اتفاقاتي است كه در ذهن تان رخ ميدهد.
    حال موفقيت شما، درست مثل يك سامورايي، بستگي به حضورتان دارد. بستگي به خوب ديدن و شنيدن دارد. بستگي به پاك پردازش كردن، انعطاف ذهني و عكس العمل هاي تان دارد.
    شمشير اين جنگ انديشه است. آنكه بهتر و شفاف تر انديشيدن را بداند، زنده مي ماند و آنكه اين راز را نفهمد، محكوم به تجربه كردن است.

@kamyariiii

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

خکاوه امروز به هدف اول 120 تومن رسید و متوقف شده،بگمان من این مقاومت هم شکسته خواهد شد و میره سر وقت مقاومت خط روند نزولی بلند مدت در 150 تومن.
    و به احتمال زیاد،با اندکی اصلاح مقاومت 150 تومن هم شکسته خواهد شد.
    من نمیدونم چه اتفاقات بنیادی مثبتی در این سهم رخ خواهد داد ولی اهداف بالای 200 تومن حداقل 220 تومن در بلند مدت براش میبینم.
    خب خکاوه هم امروز بازگشایی شد و به مقاومت 120 تومن واکنش منفی داشت.اگر باز بود ممکن بود باز هم واکنش منفی داشته باشه ولی نه تا این حد قوی البته دوباره صف خرید شد ولی خب در مجموع منفی 15 درصدی خورد البته سهمی که در کمتر از 40 روز نزدیک صد در صد صعود بکنه نباید از اصلاح 15 درصدی اون تعجب کرد بنظر من نرمال و عادی هست ولی در اینکه سهم پس از منفی 15 درصدی صف خرید میشه اونم علیرغم افزایش زیان انباشته سهم،نشانه این میتونه باشه که خریداران پرقدرت از چیزی اطلاع دارند که ممکنه هنوز در بازار علنی نشده باشه.من میدونم چیه ولی فکر میکنم این خریدها نمیتونه بی دلیل باشه.
    اما در روزهای آینده در قیمت های نزدیک 110 تومن ممکنه سهم متعادل باشه .بگمان من سهم مقاومت 120 تومن رو خواهد شکست ولی با این بازگشایی شاید بهتر باشه کمی در بازه 90 تا 120 تومن نوسان کنه یا زمان بگذره بعد اینکار رو صورت بده.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

تعدادی ازنمایندگی های فروش محصولات شیشه قزوین.بقیه شهرستانها بزودی افتاح میشود.

اردبیل

میدان قیام، اول خیابان انقلاب، صنایع شیشه میثم نشکن

33355777(045)

33360793(045)

عادلی

ارومیه

خیابان مافی، روبروی کوچه 10، درب شیشه ای آذرجام

32225014(044)

32241208(044)

باقری

تبریز

جاده باسمنج، اول خ قائم، صنایع شیشه باقری

33867838(041)

33867838(041)

سجادی

تهران

خ خیام جنوبی، بین هرندی و مختاری، پلاک 113

55611752

55630113

قناعت

تهران

خ خیام جنوبی، بین هرندی و مختاری، پلاک 150

55628098

55813552

قراخان

تهران

خیابان فاطمی، بعد از سه راه کاج، پلاک 94

44328741-3

44444815

بهینه سازان بلورین

تهران

پاسداران، خ گل نبی، برج زمرد، طبقه 9، واحد 91

22895293-5

22895296

شینا سازه آریانا

تهران

بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پونک، بلوار مخبری، پلاک 84

44467713-14

44467713

مجلل

تهران

رسالت، خیابان هنگام، نرسیده به پل همت، پلاک 706

77892540

77892540

صداقت

سنندج

خیابان صلاح الدین ایوبی، بازرگانی صداقت

33155770(087)

33165167(087)

رستم پور

شیراز

شهرک صنعتی دستغیب، بلوار محراب، خ زیتون، ک 2، واحد 9

37431311(071)

37431335(071)

بابا حسینی

قزوین

خ فردوسی شمالی، روبروی بیمارستان دهخدا، ساختمان قائم

33325116-8(028)

33337344(028)

ایرانی راد

قم

خ آذر، روبروی زایشگاه ایزدی، پاساژ معصومیه، طبقه بالا

37751099 (025)

37721146 (025)

احمدی ثابت

همدان

خیابان اکباتان، جنب سرای گلشن، پلاک 102

32522802(081)

32514905(081)

معرفي شرکت گواهينامه ها
    شرکت استخراج و فرآوري مواد اوليه شيشه
    شيشه فلوت فلوت اتومبيلي فلوت ساختماني شيشه لعابي قابل سكوريت شيشه لعابي طرح دار قابل سكوريت نمايندگان فروش جام

شيشه مشجر تنوع محصولات مشجر
    صنايع جانبي خط توليد شيشه سکوريت خط توليد شيشه چند جداره خط توليد شيشه طلقي (لمينت) خط توليد شيشه هاي دکوراتيو بخش فرآيند نمایندگان صنایع جانبی

ساير خدمات معدن و آرايش مواد تحقيق و توسعه واحد کنترل کيفي و آزمايشگاه بسته بندي و حمل و نقل مشاوره و طراحي.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

سلام جناب اروم بورس.ممنون از وقتی که میذارین.واقعا از تجربیاتتون استفاده میکنم....
    میخواستم نظرتونو درباره سهم شپارس بدونم.با دید میان مدت با میانگین قیمت ۲۲۰ تومان خریدم.با این که مقاومت۲۳۵ تومنو شکست چرااینقدر افت داشته؟اهداف قبلی همچنان اعتبار دارن؟
    میشه یه سهم مناسب که ترجیحا قیمت زیر ۱۰۰ تومن داشته باشه واسه سه ماه اول سال ۹۷ بهم پیشنهاد بدین؟

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

خب خکاوه هم امروز بازگشایی شد و به مقاومت 120 تومن واکنش منفی داشت.اگر باز بود ممکن بود باز هم واکنش منفی داشته باشه ولی نه تا این حد قوی البته دوباره صف خرید شد ولی خب در مجموع منفی 15 درصدی خورد البته سهمی که در کمتر از 40 روز نزدیک صد در صد صعود بکنه نباید از اصلاح 15 درصدی اون تعجب کرد بنظر من نرمال و عادی هست ولی در اینکه سهم پس از منفی 15 درصدی صف خرید میشه اونم علیرغم افزایش زیان انباشته سهم،نشانه این میتونه باشه که خریداران پرقدرت از چیزی اطلاع دارند که ممکنه هنوز در بازار علنی نشده باشه.من میدونم چیه ولی فکر میکنم این خریدها نمیتونه بی دلیل باشه.
    اما در روزهای آینده در قیمت های نزدیک 110 تومن ممکنه سهم متعادل باشه .بگمان من سهم مقاومت 120 تومن رو خواهد شکست ولی با این بازگشایی شاید بهتر باشه کمی در بازه 90 تا 120 تومن نوسان کنه یا زمان بگذره بعد اینکار رو صورت بده.
    خکاوه هم متعادل شد البته من احتمال میدادم دیروز روی 111 تومن اینکار صورت بگیره.ممکنه امروز حتی صف فروش هم بشه ولی من فکر میکنم دیگه به قیمت های قبلی باز نگرده شاید 90 تومن رو ببینه
    .
    .
    .
    .
    اونایی که خودرو دارند به حمایت خط سبز رنگ در محدوده 250 تا 255 تومن توجه کنند شکست این محدوده ممکنه باعث فشار فروش بشه.

18. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

سلام
    بدجور فشار فروش کل بازار رو گرفته
    آیا شاخص واگرایی منفی زده؟

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)