صفحه 155 از 205 نخست ... 55105145152153154155156157158165 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,541 به 1,550 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

فلات تا 250 اومد ..فعلا نوسانش خوب بوده...ولی من فکر میکنم فلات 250 تومنی...تازه کفرا 320 تومنی هست که اینقدر هشدار میدادیم مفت فروشی نکنید...فعلا اولین مقاومت پیش رو 300 هست...من که شک ندارم این سهم تو بازه نهایتا یکساله 4 رقمی میشه
    در مورد بازار هم باید نسبت به سهمهای بزرگ بازار کمی محتاط تر بود در مثبت های احتمالی روزهای اینده...چون ممکنه بازار درجا بزنه و حداقل خاب پول داشته باشند

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

ماشالله چه سودی خکاوه اعلام کرده.
    گفته درصورت اجرای طرح تعویض 8000 دستگاه کامیون پیش بینی میشه سود این طرح 1996ریال بشه که نصف این سود برای امساله!!!
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh نمایش پست ها
    سجاد جان روز بخیر. گوهران روی 140 مقاومت داره؟ من روند معاملات رو درست متوجه نمیشم.
    برادر من

قرار نیست شما هر روز در مورد معاملات روزانه گوهران سوال کنید و منم هر روز در مورد گوهران تحلیل بزنم.
    اگر از روند معاملاتی سهم ناراحتید، بفروشید و یه سهم دیگه بخرید.من بارها گفتم کوتاه مدتی کار نمیکنم دید من میان مدتی و بلند مدتی هست.
    با نوسانات سهم کاری ندارم.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 25 ارسال

با سلام و احترام
    سجاد عزيز ، تا جايي كه يادمه ورنا هر سهم خكاوه رو 20 تومن خريد. با توجه به اينكه حدود يك سوم خكاوه براي ورناست اگه اين عددسود 200 تومن درست باشه (تو مميزها اشتباه نشده باشه!) چقدر تو سود و ارزش ورنا اثر داره؟ ممنون از زحمت شما

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hakim821 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse نمایش پست ها

قبلنا تکنیکالیست ها میگفتن این نموداره که خبر را میسازه نه خبر نمودار را ! ببینم در مورد خکاوه جواب میده یا نه . امیدوارم امسال شاهد خبر های خوبی از سهم باشیم

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال

قيمت جهاني #روي

بعد از يك اصلاح ٨ ماهه آماده است تا تغيير روند داده و به قيمتهايي بالاتر از سقف قبلي (٣٦٠٠ دلار ) صعود كند .
    جالب اينجاست كه بدانيم در اين مدت ٨ ماهه جمع ذخاير جهاني (ذخاير لندن +ذخاير شانگهاي + ذخاير گمرك چين ) روندي كاملا نزولي داشته
    كه در پست بعد نمودار آن در كانال قرار خواهد گرفت .
    كاهش شديد ذخاير در كنار آربيتراژ مثبت بسيار زياد بين لندن و چين كه واردات از لندن را براي چين مقرون به صرفه ميكند و همچنين نزديك شدن به فصل سرما و محدوديت هاي زيست محيطي دولت چين براي توليد كننده هاي شركتهاي رويي ، همه و همه نويد دهنده فصلي نو براي قيمتهاي جهاني روي هست .
    در كنار اين عوامل فاندامنتالي ، نمودار قيمت جهاني هم نشان از شروع يك موج صعودي در قالب موج ٣ از ٣ بزرگ دارد ، موجي كه شايد ١ تا ٣ سال به طول بيانجامد و در پايان اين موج شاهد قيمتهاي بالاي ٥٠٠٠ دلار براي جهاني روي باشيم !!!!!!
    حالا همه اين مطالب را ميگذارم كنار همگرايي قيمتهاي جهاني فلزات با نمودار #يورو_دلار .
    نمودار يورو_دلار هم نشان از يك صعود از نرخ ١.١٦ فعلي به عددهايي فراتر از ١.٤٠ در قالب موج ٣ صعودي دارد.
    پس
    سهام رويي را با اين ديد به سبد بلند مدت خود اضافه كنيد و از يك سرمايه گذاري پر سود و كم استرس لذت ببريد ????
    وحيد كشميري پور
    ٢٦ شهريور ٩٧
    قيمت جهاني روي :٢٣٠٧ دلار

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hakim821 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    سجاد عزيز ، تا جايي كه يادمه ورنا هر سهم خكاوه رو 20 تومن خريد. با توجه به اينكه حدود يك سوم خكاوه براي ورناست اگه اين عددسود 200 تومن درست باشه (تو مميزها اشتباه نشده باشه!) چقدر تو سود و ارزش ورنا اثر داره؟ ممنون از زحمت شما
    ولله اونو من نمیدونم،مقدارش رو باید حساب کنم ولی قطعا سود بالایی برای ورنا داره.البته اگر این طرح تایید بشه.
    ورنا هم سهم خوبیه و سوای این سود خکاوه،از نظر نموداری خوبه و در قیمت های خیلی پایین سیگنال خرید ورنا رو هم دادیم.در لیست ما هست.تحلیلش در صفحات قبل موجوده.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اگه این طرح تایید بشه خکاوه بالای 400 تومن رو هم میتونه ببینه.

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,132 بار در 569 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    متن فوق مربوط به 21 شهریوره و بار اول که در این مورد نوشتم...

متن زیر هم نقل قول متن بالاست که دیروز یعنی 25 شهریور در روز منفی بازار نوشتم و این شد بار دوم...

و اما بار سوم :

در شکل زیر نمودارهای شاخص را میبینید و خطوط روندی که شاخص حداقل دو بار به هر خط واکنش نشون داده (محل دایره های سبز) که نشان از اعتبار خطوط هست و دایره قرمز رنگ که محل تقاطع کنونی شاخص کل با این خطوط روند است و گمان غالب حقیر این است که در این برخورد یک سقف تشکیل میشود که معنای ضمنی اش این است که اصلاح در پیش است...

شکلهای زیر را به دو دلیل گذاشتم:

1. کسی فکر نکند که حقیر با مثبت شدید امروز بازار نظر قبلی خود را که دو بار درباره آن نوشته ام تغییر داده ام...
    2. این شکلها بعنوان شاخص کل در واقع برآیند بازار است، که نشان از رسیدن بسیاری از سهمها به مقاومتهای مهم است....در واقع مشت نمونه خروار....می شد بجای این نمودار برخی سهمها را هم گذاشت! در واقع این دلیل دوم به این جهت است که مبادا برداشت شود خدای نکرده این حرفها مبنای تکنیکال ندارد...

سه بار در این مورد به شکلهای مختلف صحبت کردم و البته اصراری هم ندارم که حرفم قبول شود چرا که بهر حال احتمال خطا در تشخیص برای من هم مثل همه وجود دارد.... ولی من نظری غیر از این ندارم و بر اساس وجدان موظم نظر خود را صادقانه بگویم.

همین!

شکل اول :

شکل دوم :

جناب توسکای عزیز.
    از تحلیلتان متشکرم.
    من هم با نظر شما موافق هستم.
    هرچند عده ای با نظر که ورود نقدینگی جدید به بورس همچنان ادامه دارد و منفی های شاخص حداکثر مانند امروز و یک روزه می تواند باشد.
    اما فرمایش شما در رابطه با برخورد اکثر سهمها به مقاومت های مهم خود و اصلاح شاخص حائض اهمیت و دقت بیشتری در معاملات را ایجاب می کند.
    لطفا اگر ممکن است در باره چگونگی ، مدت و میزان اصلاح شاخص نظر خودتان را بفرمایید.
    با تشکر

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید محمدیان50 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

دوستان کسی اطلاع نداره که این عدد خکاوه درستش چند هست؟
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)