صفحه 93 از 205 نخست ... 438390919293949596103143193 ... آخرین
نمایش نتایج: از 921 به 930 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

جناب اروم بورس گرچه پلوله را قبلا توضیح دادید ولی روند یکی دوروزش را چطوری میبینید بخریم

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ابشار نمایش پست ها
    جناب اروم بورس گرچه پلوله را قبلا توضیح دادید ولی روند یکی دوروزش را چطوری میبینید بخریم
    خیلی خیلی پرنوسان میتونه بالا بره.نمیشه روند یکی دو روزه اش رو پیش بینی کرد.غیر قابل پیش بینی هست ولی من احتمال صعود رو بیشتر میدونم تا وقتی زیر 400 تومن نیومده صعود پرنوسان متحمله.
    مقاومت 600 تومن رو بشکنه دیگه فروشنده کمتر و خریدار بیشتر میشه ولی بازهم من بعید میدونم شارپ بالا بره،همچنان پرنوسان.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ماشالله به فولاژ،با صلابت و استوار.
    حیف به قیمت بمیلا.سهم ارزنده ،چرا در این قیمتها فروشنده داره؟!
    وساپا و خرینگ هم امروز بد نبودند.
    وتوکا هم دیگه شورش رو درآورده.بابا بسه دیگه چقدر جمع میکنید یه حالی هم به سهامدارها بدید.بکشید بالا.
    شپارس و کطبس هم بسته هستند و من فکر میکنم میتونند مثبت بازگشایی شند.
    کفرا امروز عالی بود.
    گوهران روند صعودی کوتاه مدت بخودش گرفته.
    تعطیلات خوش بگذره.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    جناب اروم بورس تحلیلی از فاراک دارین؟تا کی میشه باهاش موج سواری کرد؟
    در ادامه اون تحلیل قبلی یه هدف 210 تومنی دیده میشه.صف خرید سهم احتمالا در محدوده 120 تا 125 تومن عرضه میشه و از اونجا تا هدف 210 تومن خیلی زمانبر و پرنوسان با منفی مثبت های زیاد ممکنه بالا بره.در شرایط فعلی تا وقتی زیر 90 تومن نیومده تحلیل فوق معتبره.

7. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

با درود
    تحلیلی کوتاه بر قند قزوین
    در ابتدا چیزی که بسیار قابل توجه هست روند سودسازی شرکت هست. شرکت های قندی در گذشته زیانده بودند ولی با توجه به مدیریت جدید شرکت قند قزوین این روند طی سه سال اخیر تغییر پیدا کرده
    1393= 289 ریال ضرر
    1394= 74 ریال ضرر

1395= 390 ریال سود
    1396= 752 ریال سود

علت رشد سود شرکت بالا رفتن میزان تولید شرکت است که هرساله افزایش بسیار چشمگیری را نشان میدهد

این شرکت در سال گذشته، سود خالص 248 میلیارد ریالی را محقق نموده است که در مقایسه با سال 1395، افزایش قابل توجه و چشمگیر 93 درصدی را نشان می‌دهد. شرکت در سال گذشته برای اولین بار اقدام به تصفیه و تولید شکر از چغندر کشت پاییزه نموده است .

به این ترتیب، مقادیر تولید شکر این شرکت که در سال‌های گذشته به طور میانگین در حدود 30 هزار تن بوده است، به 54 هزار تن افزایش یافته است. با توجه به تولید شکر از کشت پاییزه چغندر، انتظار می‌رود که روند تولید و فروش شرکت در صورت تولید کافی چغندر، در سال جاری به بیش از 60 هزار تن نیز برسد.

رشد 3درصدی نرخ چغندرقند نسبت به سنوات گذشته جزو اتفاقات مثبت این صنعت بوده زیرا باوجود موج تورمی که اخیراً بسیاری از کالاها و خدمات را در برگرفته و بعلاوه آن افزایش نرخ حقوق و دستمزد و سایر نهاده‌های تولید، تولید می‌توانست بدون افزایش نرخ در شرایط بسیار سختی قرار بگیرد.

پیش بینی سود 97
    چند نکته در مورد پیش بینی سود سال 97 حائز اهمیت است:
    1. در سال 96 شرکت 54 هزارتن شکر تولیدی داشته ولی از این میزان فقط 37 هزارتن ان را فروخته و به عبارتی حدود 17هزارتن ان را در انبار دارد.حال باید دید شرکتی که پارسال با فروش 37 هزارتن توانسته 75 تومان سود بسازه امسال با تولید 60هزارتن و موجودی 17هزارتن در انبار سود ان چقدر خواهد بود
    2. نرخ فروش محصولات : قیمت شکر هرساله در شهریور ماه تصویب میگردد که باید منتظر ماند امسال قیمت چه افزایشی پیدا خواهد کرد. قیمت تفاله از تنی 820 به تنی 1035 افزایش پیدا کرده.

با توجه به تمام توضیحات فوق پیش بینی می شود دستیابی به سود 150 تومان قابل تحقق باشد.
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال

سلام اروم جان ممنون نظری هم درموردتکنیکال کسرا بدین

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    روند صعودی شلرد هم میتونه از اون قوی ها باشه بگمانم شکست 160 تومن میتونه این سری اتفاق بیفته.سهمی که بدون راه اندازی کارخانه 140 تومن قیمت میخوره با راه اندازی کارخانه بالای 200 تومن براحتی قیمتش هست.
    .
    .
    .
    .
    گوهران امروز فرصت ورود داد،کسی خرید؟
    ایام به شادی
    ضمن تبریک عید سعید قربان آرزوی سلامتی و بهترین ها
    ..........
    شلرد:
    صرفا جهت مطالعه دوستان

https://sanayepress.com/1397/05/30/پتروشیمی-لردگان/
    افتتاح بزودی
    ...........
    ضمنا
    چند جا دیدم صحبت از روند
    ولغدر سال 98 و غصینو رشد قیمتی 100%...داشتند دو ستان میتوانند زیر نظر و بررسی کنند

در پناه خدا باشید

13. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط American Sniper نمایش پست ها
    با درود
    تحلیلی کوتاه بر قند قزوین

مرسی از شما بابت اطلاعات بنیادی قزوین
    در مورد تکنیکال قزوین باید عرض کنم که مدتیه سهم در یه کانال افقی که کف اون 420 تومن و سقف اون 525 تومن هست ،گیر افتاده،الان نزدیک سقف هستیم .من فکر میکنم حجم خرید ها در این دو سه هفته اخیر میتونه ما رو به شکست سقف کانال امیدوار کنه.با شکست 525 تومن توجه ها به سهم جلب میشه و میریم برای روبرو شدن با مقاومت سقف در 570 تومن که فکر نمیکنم در اون وضعیت مشکلی برای شکستن اون داشته باشیم.
    احتمالا موج اصلاحی فعلی سهم،چهارمین موج از موج صعودی سوم متوسط میتونه باشه و صعود احتمالی که ما پیش بینی میکنیم پنجمین موج از سه متوسط باشه که هدفی بین 700 تا 900 تومن میتونه داشته باشه.
    این تحلیل تا زمانیکه زیر 420 تومن نیومده، معتبره.
    .
    .
    .
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط danaisp نمایش پست ها
    سلام اروم جان ممنون نظری هم درموردتکنیکال کسرا بدین

نگهش دار.نمودارش کم کم داره خوب میشه،حد ضرر رو بذار روی 150 تومن و سهامداری کن.
    در محدوده 280 تا 290 تومن مقاومت قویی داره ولی شکست اون یعنی سهم بالای 350 تومن رو هم خواهد دید.البته باید بسیار صبور باشی.

ویرایش توسط orumbourse : 2018/08/22 در ساعت 13:35

15. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    گروه کاشی و سرامیک نظری ندارید دوستان؟
    افزایش نرخهای خوبی گرفتند...تا اینجا دوتا 15 درصد افزایش نرخ داشتند...اول شهریور هم حرف از 10 درصد افزایش نرخ دیگه هست....فاند کساوه و کپارس خوبه تو گروه...و البته کترام هم خوب معامله میشه اما فاندش مثل کساوه و کپارس نیست.
    یکسری مفروضات لحاظ کردم برای کپارس....درست در بیاد که احتمالش کم نیست..از جمله معدود سهمهای بازار میشه که شاید سود 100 درصدی بده..حالا بنیادی بیشتر بررسی میکنم نتیجه رو اینجا میگذارم.
    دوستان تکنیکال کار هم اگر نظری داشتند ...استفاده میکنیم از نظراتشون

کساوه رو موافقم الان روی 237 تومن معامله میشه.بنظرم قیمتش کم ریسک باشه.من یه هدف حداقلی 470 تومن براش میبینم البته نه بصورت شارپ.یه مقاومت قوی روی 365 تومن داره که طی کش و قوسی میتونه بشکنه.
    .
    .
    .
    کپارس الان قیمتش 430 تومنه با این سهم هم موافقم یه هدف حداقلی 710 تومنی می بینم البته نه بصورت شارپ ،حد ضرر 350 تومن.
    .
    .
    .
    .
    من فکر میکنم پول وارد این سهام شده،اگه فکر کنیم که گروه کاشی هم بمانند این دو سهم رفتار خواهند کرد پس گروه هم میتونه صعودی باشه.

17. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

من تصورم اینه که قیمت دلار آزاد ممکنه در این قیمت ها یه مدتی نوسان بکنه یا افت های چند درصدی داشته باشه.
    هیچ گونه دیتا یا نموداری از دلار بازار ازاد ندارم ولی تصورم اینه که فعلا حداقل در کوتاه مدت نتونه سقف جدید بزنه.
    اصولا از چیزی که همه به رشد اون باور دارند باید فرار کرد الان هم همه حتی بقال سر کوچه هم به رشد دلار باور داره.

19. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)