صفحه 82 از 205 نخست ... 32727980818283848592132182 ... آخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

پی نوشت :

از این به بعد اگر هر عزیزی چه شوخی و یا جدی به جناب orumbourse و یا دیگر تحلیلگران سایت گوشه و کنایه بزند یا تمسخر کند بدون اخطار مسدود میشود .
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها
    یا سلام

من هم به جای جناب orumbourse بودم از این گوشه و کنایه ها ناراحت میشدم .

ساعت ها وقت صرف کنی هم برای تحلیل سبد خودت و هم برای سوال دیگر کاربران و بعد آخر سر هم یکی بیاد فحش بده مثل
    همون شخصی که مسدود شد و یا بعضی ها حتی از روی شوخی گوشه و کنایه بزنند .

بنده به سهم خودم از تحلیل ها و نظرات ایشان همیشه استفاده میکنم و تشکر میکنم از تحلیل های مفیدشان و خواهش میکنم که
    مثل قبل به نوشتن ادامه دهند . همیشه هم گفتم توی این سایت هیچ تحلیلگری به هیچ شخصی بدهکار نیست و کسی نباید حس
    کند که ایشان وطیفه ایی برای پاسخگویی به دیگران دارند . هر چه هست به قول معروف ایشان زکات علم و دانششان را اینجا می پردازند .

با سپاس
    درود بر کاپیتان عزیز

ضمن تشکر از شما و سایر دوستان تمامی حرف من در این سایت و تایپک این بوده که در اینجا سهامی برای دوستان معرفی بشه که اما و اگر کمتری داشته باشند.میفرمایند اعتقاد به ذوب داشتین که صعودی نیست،بله اعتقاد داشتم برای اینکه ذوب فقط با یک دلیل افزایش سرمایه صعودی شد در مقابلش ما دهها سهم داشتیم که بنا به دلایل بنیادی قوی صعودی شدند.چرا من اونا رو ول کنم بیام سیگنال خرید ذوب بدهم؟
    آیا من برای ذوب سیگنال خرید میدادم و ذوب مدتها اونجا نوسان منفی مثبت میکرد یا ریزش میکرد و بقیه بازار صعودی میشد اون وقت من تحلیلگر خوبی بودم؟!
    من به این اعتقاد دارم که ما باید بر اساس یه اصولی کار بکنیم که مطمئن باشه.بله ممکنه در این راه سودهایی رو هم از دست بدیم ولی اون وقت حرکت ما پیوسته و مطمئن با سود معقول خواهد بود.
    اگر ما بتونیم همراه روندهای صعودی سهامی که بنیادی خوبی دارند ،باشیم و اینو تبدیل به یه عادت خرید بکنیم میتونیم هم از گزند زیان در امان باشیم و هم سود معقولی از بازار ببریم.
    من الان بیام برای خودرو سیگنال خرید بدم،آخه روی چه اصولی؟بگم کف سهم هست؟نیست.بگم برای افزایش سرمایه؟!کو ،مدرک؟!مدرک بیار من سیگنال خرید بدم.مقاومت مهمی رو شکونده؟!کو؟بگو بخریم؟چیز قابل اطمیناین نداره که من بگم بنا بر اون مدرک بخریم.
    ما فاسمین رو روی 410 تومن سیگنال خرید دادیم زیرا قیمت جهانی روی بالا میرفتند. و تا 740 تومن بالا رفت،اونم در ابتدای روند صعودی نه یکی دو سال قبلش.در آبان ماه سال قبل سیگنال دادیم در بهمن ماه به 740 تومن رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    "فاسمین" سهمی که باید نگاه ویژه ای بهش داشت.
    در شرایط فعلی بنظر من فاسمین میتونه بزودی روند صعودی بخودش بگیره،الان درگیر مقاومت 410 تومن می باشد که بنظر میاد احتمال شکستنش بیشتر باشه.
    معتقدم با شکستن این مقاومت فاسمین میتونه هدفی بالای 550 تومن و حدود 800 تومن داشته باشه.
    550 تومن یه مقاومت مهم برای سهم می باشد ولی چنانچه به اونجا برسه در طی یه نوسان و اصلاح مختصری بنظرم بتونه بشکندش و بسمت اهداف بالاتر بره.
    قیمت فعلی فاسمین 410 تومن.حد ضرر این سهم 350 تومن در شرایط فعلی می باشد.
    من نمیخوام سهامی که سیگنال خرید دادم رو بالا بیارم ولی میخوام بگم ما باید روی یه اصولی کار بکینم که هم سود معقولی بدست بیاریم هم ریسک خرید رو به حداقل ممکن برسونیم.
    الان خودرو 215 تومن معامله میشه،شاید یه سال دیگه قیمتش بشه هزار تومن و من بخاطرش سرزنش بشم ولی این طرف قضیه هم اگه بالا نره و بیاد پایین چی؟
    خودرو الان شبیه یه هندونه هست که کسی از داخلش خبر نداره،یا کاله یا قرمزه.پس با این شرایط در لیست سیگنال های خرید قرار نمیگیره.
    در لیست خرید من سهامی خواهد بود که بنیادی سهم رو به بهبود باشه یا تعدیل مثبت خوبی داشته باشه و قیمتش خیلی در کف باشه و تکنیکالش بگه دیگه امکان افت بیشتر از ده یا 15 درصد نیست ولی بالا بره ممکنه حداقل 50 درصد بالا بره.

ما کمنگنز رو اینجا سیگنال خرید دادیم در اواخر 95.چرا؟چون قیمت جهانی بالا میرفت.

کمنگنز یه هدف حداقلی 370 تومنی داره.قیمت امروزش 273 تومنه یا از اینجا دوباره استارت صعودی میزنه یه به مقاومت شکسته شده در 245 تومن یه سلامی میکنه بعد میره بالا.
    بنیادی زیاد قویی نداره ولی سرمایه و شناوری اندکی داره با ارزش بازاری 55 میلیارد تومنی.جمع حقوق صاحبان سهم برای هر سهم 103 تومنه .
    محرک صعود سهم، رشد قیمت جهانی منگنز و افزایش سودآوری سهم میتونه باشه.
    تا وقتی زیر 210 تومن نیومده پتانسیل صعود خواهد داشت.
    و ما اینجا سیگنال فروش در اوایل سال 97 در قیمت 892 تومن دادیم که تا 450 تومن هم ریخت .

اونایی که روی 892 تومن کمنگنز میخرن واقعا خیلی پر دل و جرات هستند.من که دیگه جرات نمیکنم در این قیمت ها خرید بزنم.
    شما ببینید این پست پایینی رو .ما هیچ تعصبی روی سهام نداریم.تاکید بر فروش سهمی که بالا رفته و تاکید بر خرید سهمی که پتانسیل بالا رفتن داره.نتیجه چی شد سیگنال فروش از 892 تومن تا 450 تومن ریخته ،سیگنال خرید از 420 تومن اومده تا 760 تومن .

کمنگنز در قیمت 842 تومن صف فروش.
    وقتی سهمی مثل کفرا در قیمت 420 تومن برای خرید هست چرا باید کمنگنز اونم در صف خرید و به قیمت 892 تومن خریداری بشه؟!!!
    ده بیست روز دیگه مجمع کفرا یا تقسیم سود حداکثری، چهار پنج ماه دیگه افزایش سرمایه از انباشته ،افتتاح طرح توسعه چمبره بزودی و توان رساندن سود به بالای 100 تومن در پایان سال مالی 97.خب با این امتیازات آدم کفرا را ول میکنه کمنگنز میخره؟!!!
    سوال من اینه آیا با اما و اگر میتونیم روندها رو شناسایی کنیم؟نه نمیتونیم.
    ما بدنبال دلایل و شواهد کافی برای شناسایی روند ها هستیم،بله در این راه سودهایی مثل ذوب رو هم از دست خواهیم داد ولی عوضش در این بازار هم سود معقول بدست میاریم هم زیان های بزرگ رو متحمل نخواهیم شد.
    ایا این دو تا ارزش از دست دادن سودهایی با اما و اگر رو نداره؟بنظرمن داره و تا زمانی که در بازار بورس هستم خواهد داشت، و اصول کاری من خواهد بود.
    و آخر اینکه منم مثل شما هستم یکی از خودتون.میتونم اشتباه کنم ولی چیزی که مهمه اینه که برای زیان رسوندن پست نمیزنم.دوست دارم سود برسونم ولی در این راه ممکنه زیان هم بزنم ولی سعیم بر اینه که زیان ها کمتر باشه.
    این تایپک برای همه ایجاد شده تا سهام دارای روند رو شناسایی کنیم تا همراه هم سود ببریم.
    در سال اگه بتونیم 3 یا 5 تا سهم بالای صد درصد شناسایی کنیم ما برنده هستیم،بقیه اتفاقات دیگه داستانه.
    هدف فقط شناسایی روندها باید باشه نه شناسایی نوسان ها،این حرف منه.با سرگرم شدن به نوسان ها ده ،بیست درصدی زمان رو از دست ندین ،سالی فقط سه تا معامله کنیم ولی دارای روند ،ما برنده ایم ولی در سال بیست تا نوسان بگیریم در سهامی که روند ندارند ،هم از نظر سود سازی عقب هستیم هم سلامت روانی خودتون رو بخطر انداخته ایم. وسلام

ویرایش توسط orumbourse : 2018/08/16 در ساعت 16:49
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    جناب آروم بورس تحلیلی از بمیلا دارید؟؟
    اعتقاد دارم بمیلا توانایی شکست مقاومت خیلی مهم 210 تومن رو داره و در اولین گام 270 تومن و سپس 335 تومن.
    چون سهام بازار پایه هست و دارای نوسان ده درصدی،ممکنه نوسانات عجیب و غریبی از سهم شاهد باشیم و یک روز مثبت قوی و یه روز منفی غیرقابل باور ولی تا وقتی زیر 140 تومن نیاد که احتمالش رو خیلی اندک میدونم با سهم بمونید و از نوسانات نترسید.الان 205 تومنه گرچه من از 150 تومن سیگنال خرید رو بارها در این تایپک داده ام.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

ایام به شادی
    آمار قيمت سهام شرکت ها
    گفتني است، قيمت به ازاي هر سهم براي 26شرکت بيش از 10000ريال است‌.
    قيمت هر سهم 126شرکت نيز بين 3000تا 10000ريال است‌.
    افزون بر اين،
    144شرکت هم با قيمتي بين 1000تا 3000ريال در تابلوي بورس شاهده مي‌شود

و قيمت سهم 30شرکت نيز کمتر از 1000ريال دادوستد مي‌شود.
    .......
    حال به قول روانشناسان بازار
    همیشه به خاطر داشته باشید که کیفیت خوب را با قیمت ارزان نمی توان خرید.
    ........
    سجاد عزیز خوشحالم که هستی
    در پناه خدا باشید

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    ایام به شادی
    آمار قيمت سهام شرکت ها
    گفتني است، قيمت به ازاي هر سهم براي 26شرکت بيش از 10000ريال است‌.
    قيمت هر سهم 126شرکت نيز بين 3000تا 10000ريال است‌.
    افزون بر اين،
    144شرکت هم با قيمتي بين 1000تا 3000ريال در تابلوي بورس شاهده مي‌شود

و قيمت سهم 30شرکت نيز کمتر از 1000ريال دادوستد مي‌شود.
    .......
    حال به قول روانشناسان بازار
    همیشه به خاطر داشته باشید که کیفیت خوب را با قیمت ارزان نمی توان خرید.
    ........
    سجاد عزیز خوشحالم که هستی
    در پناه خدا باشید
    ایام دوستان به شادی
    درسته که قیمت سهام شرکت ها خیلی پایین است
    اما وقتی
    http://www.jahannews.com/news/634684...-دو-هفته
    اتفاق می افتد
    می بایستی
    ### کمپین ...عدم فروش قیمت سهام زیر 500 تومان...راه بیافته
    تا حداقل هم ارزش سهام ها حفظ شود
    هم ارزش بازار شرکت ها تقویت شود و به نوعی حمایت از شعار حمایت از کالا های ایران استارت بخورد
    هم قوانین پوسیده بورس اصلاح شود
    هم جماعت بورس فقط برای چند درصد سود ...جلوی نوسانات بی ارزش روزانه را بگیرند
    امیدوارم دوستان این تاپیک هر جا که عضو هستند
    موضوع کمپین را مطرح تا موجی شود برای حمایت از بورسی که از درون بیمار است و حامی ندارد
    امیدوارم قیمت سهام یک کارخانه ایرانی حداقل 1000 تومان باشد معادل 10 سنت

در پناه خدا باشید

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ایام به شادی
    رئیس مجلس با بیان اینکه مساله نقدینگی کارخانه‌ها مهم است و بانک‌ها باید به آنها کمک کنند و صنایع کوچک مشکلاتی از قبیل تامین اجتماعی دارند،
    تصریح کرد:
    وظیفه مهم در چالش جدید قیمت ارز مراقبت از کارخانه‌ها است تا زمین نخورند،
    بعد از گذشت از شرایط فعلی این واحدهای تولیدی می‌توانند روی پای خود بایستند.
    لاریجانی با اشاره به اینکه باید تسهیلاتی قائل شویم تا مابه‌التفاوت ارزی واردکنندگان و تولیدکنندگان را تامین کنیم

و نمی‌توانیم مجددا به ارز ۴۲۰۰ تومان برگردیم،
    ادامه داد: از راه حقوقی نمی‌توان مشکل را حل کرد باید منطق اقتصادی آن را در نظر بگیریم، نمی‌توانیم یک کالا را با دو نرخ در بازار به فروش برسانیم.
    https://donya-e-eqtesad.com/بخش-بورس...د-ابهام
    .........
    حالا چرا سهامداران حقیقی و حقوقی با این وضعیت عجله در فروش با هر شرایطی دارند نمی دانم

همین الان هر شرکتی بخواهد منحل بشه منهای پرداخت بدهی هاش بیشتر از قیمت تابلو آن به سهامداران پولی میرسه
    در پناه خدا باشید

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بانک مرکزی در حال بررسی سازوکار تجدیدنظر در نرخ سود بانکی است
    و شنیده‌ها از بانک مرکزی حاکی است

با توجه به متغیرهای پولی و اقتصادی، این بانک به دنبال تدوین سیاست‌هایی در جهت افزایش نرخ سود بانکی است.

با توجه به نزدیک شدن به زمان اتمام دوره یکساله سپرده‌های بلند مدت در اوایل شهریور ماه، زمان زیادی برای تصمیم‌گیری بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار باقی نمانده و هر چه زودتر این بانک‌ در بررسی‌های خود باید به یک تصمیم نهایی برسد تا در این موقعیت حساس، نظام بانکی و اقتصاد کشور با چالش 850 هزار میلیارد تومان نقدینگی (حجم تقریبی سپرده‌های بلند مدت بانک‌ها تا پایان مرداد ماه) مواجه نشود.
    http://www.tabnak.ir/fa/news/826007/...وت-گرفت

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ایام به شادی
    اندر حکایت ساعت بورس بازار ایران
    3.30 با کلی موانع برای رشد ...کار میکند
    اما سایر بازار های موازی مسکن.ارز.طلا.خودرو ...ساعت آنها بدون محدودیت خرید و فروش...بدون تعطیلی است
    تازه با این بازار قراره که اقتصاد مقاومتی را هم رو سفید کنیم
    5 روز هفته باز اگر تعطیلی هم در هفته نباشه...3 روز آن هم فقط مرتبط با بازار های جهانی و همه چیز را باید با 96 ساعت تاخیر کلید بزنیم
    اقتصادی که ساعت 8 صبح شروع میشه و ساعت 15 تمام میشه بهتر از این نمیشه وضع و حال آن...
    واقعا عرض میکنم
    قوانین بازار بورس توسط فعالان آن می بایستی برای اصلاح پیگیری شود
    حداقل این بازار اگر توان ساعت بیشتر نداره برای باز بودن میتونه
    حداقل نیم ساعت روزانه از آن کم و روز های 5 شنبه نیز به تایم معاملات اضافه شود ....هنوز خاصیت ساعت پیش گشایش 8:30 تا 9 صبح را متوجه نشدم...فقط نمایشی از قیمت گذاری های کاذب به نظرم هست

ای کاش سندیکای سهامداران حقیقی بود تا این گونه موارد را راحت تر پیگیری می کردیم
    متاسفانه سهامدار حقیقی مظلوم واقع شده...امیدوارم صدای مظلومیت سرمایه گذاری بورسی ها شنیده شود
    ..........
    صرفا جهت اطلاع
    ساعت باز و بسته شدن بازار های بورس جهان
    بازار باز شدن بسته شدن
    بورس سیدنی استرالیا ۰۴:۳۰ به وقت تهران ۱۰:۳۰ به وقت تهران
    بورس توکیو ژاپن ۰۴:۳۰ به وقت تهران ۱۰:۳۰ به وقت تهران
    بورس هنگ کنگ ۰۶:۰۰ به وقت تهران ۱۲:۳۰ به وقت تهران
    بورس فرانکفورت آلمان ۱۱:۳۰ به وقت تهران ۲۰:۰۰ به وقت تهران
    بورس لندن انگلیس ۱۱:۳۰ به وقت تهران ۲۰:۰۰ به وقت تهران
    بورس نیویورک آمریکا ۱۸:۰۰ به وقت تهران ۰۰:۳۰ به وقت تهران

در پناه خدا باشید
    ویرایش توسط سکه شانس : 2018/08/17 در ساعت 15:34

14. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

بگمان من در شرایط فعلی کطبس جزو اون سهامی هست که میتونه روند صعودی قوی داشته باشه.
    روی 442 تومن یه مقاومت سقف داریم و ممکنه فروشنده های نوسانگیر دست به فروش بزنند ولی بنظرم احتمال شکستن این مقاومت این سری بالاست.
    پیش بینی من اینه که این مقاومت با اندکی نوسان ساعتی یا یکی دو روزه شکسته خواهد شد.حالت خیلی بدبینانه اش میتونه اصلاح تا 380 تومن باشه که احتمالش رو خیلی اندک میدونم.
    من اعتقاد دارم در شرایط فعلی کطبس راه همواری برای صعود داره.

16. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

سلام خدمت دوست تحلیلگر و زحمت کشمون آقا سجاد عزیز

من هم برخودم وظیفه دونستم از شما یه تشکر ویژه داشته باشم بابت ارائه تحلیلهای خوبتون و مهمتر از همه اینکه اطلاعاتتون رو به صورت رایگان و دلسوزانه در اختیار دیگران بدون هیچ منت و چشم داشتی قرار میدهید.
    دقیقا اوایل حضور بنده در این سایت چنین رفتار مشابهی رو بهنام عزیز داشت که خیلی از کارابران با ایشون بر سر ضدیت افتادن و ایشون رو اذیت کردن تا متاسفانه تاپیک تحلیلی خودش رو بست و کلا از این سایت رفت و من خیلی مطالب و علاقه مندیم به بورس رو مدیون ایشون هستم مخصوصا صبر و سهامداری رو از ایشون یاد گرفتم!!!

خواستم بگم به راه خودت ادامه بده و این اتفاقها رو به فال نیک بگیر ، قرار نیست تحلیلها بر اساس امیال شخصی دیگر دوستان باشه !!!! و اینکه کوچکترین بی احترامی یا برخورد ناشایستی دیدی مطالب رو به بنده یا دیگر مدیران ارجاع بده تا سریع موضوع رو پیگیری کنیم. البته اینم بگم من هر روز به تاپیکت سر میزنم و خواننده مطالبت هستم و مطمئن باش اسپمی ببینم سریعا برخورد میکنم

موفق و سربلند باشی سجاد عزیز
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

18. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)