صفحه 79 از 205 نخست ... 29697677787980818289129179 ... آخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

[QUOTE=orumbourse;750437]
    نقل قول نوشته اصلی توسط linux_linda نمایش پست ها
    بازارها در بدبینی متولد میشوند و در اوج میمیرند[/QUOTE]

یه نگاه به نمودار پلوله بنداز ببین چطور از 1630 تومن تا 33 تومن اومده و بارها در میانه میدان نوسان کرده اون وقت در مورد بازارهای بدبینی صحبت میکنیم.
    عزیز من ،اصل اول بازار سرمایه سود نیست،حفظ سرمایه هست.حفظ سرمایه رو هم نمیشه با اما و اگر نگه داشت .بالاترین هدف من در اینجا اینه که تا زمانیکه از چیزی که مطمئن نشده ام حرفی نزنم،وگرنه شما فکر میکنید من نمیتونم بگم خودرو بخرید؟!چرا میتونم ولی وقتی مطمئن به صعود نیستم برای چی با سرمایه مردم بازی کنم.هر وقت مطئمن شدم سیگنال میدم.
    البته اگر ده تا سهم داشته باشم که سیگنال قوی صعود بدهند و خودرو هم داخل اونا باشه،خودرو رو آخرین سهم اعلام میکنم.

مثل ذوب که گفتین معتقد نیستین به صعودش؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,516 بار در 9,926 ارسال

[QUOTE=linux_linda;750438]
    نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    مثل ذوب که گفتین معتقد نیستین به صعودش؟
    مثل ذوب و مثل خیلی سهم های دیگه.
    کلا من دوست دارم به مردم زیان برسونم و سودشون رو بپرونم.
    شما هم اگه میخوای زیان نبینی اینجا نباش.
    .
    .
    .
    شما اگه اعتقاد به سهم دارید،خب بخرید دیگه چرا تاییدش رو از من میخواهید.
    بمن چه شما به ذوب اعتقاد داشتید و با نظر من نخریدید،مگه من مشاور شما در امور سهام هستم؟
    بنده مثل بقیه در این تایپک نظراتم رو مینویسم نه ادعایی دارم نه چیز دیگه.من با یه کسی که تازه عضو شده هیچ امتیاز بالاتری ندارم.
    میخواهید خودرو بخرید،خب بمن چه؟بخرید.امیدوارم 500 درصد سود بده.تمام شد رفت،دیگه چرا تاییدش رو از من میخواهید؟
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/08/12 در ساعت 11:16
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,516 بار در 9,926 ارسال

هر کی به صعود خودرو اعتقاد داره،بخره.فردا نگه شما اعتقادی به خودرو نداشتید بخاطر اون نخریدم.من روی خودرو نظری ندارم.وسلام
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها
    تشکر شده 5,677 بار در 503 ارسال

سلام

این تاپیک علی الخصوص یک تاپیک تحلیلی است...

کسانی که مطالب میگذارند طبعا نظر تحلیلی خودشون رو میگذارند... و طبیعی یه که هر کسی نظری داشته باشه... هر کس هم به این تاپیک سر میزنه مطالب رو میخونه و طبیعتا فکر میکنه و کسی هم مسئول تصمیمات سایرین نیست... و صد البته هر کسی هم مختاره نظرش را در چارچوبهای مطرح درج کنه... به گونه ای حرکت کنیم که به همدیگر کمک کنیم و سعی کنیم تا با نظراتمون خطای تحلیلی همدیگر رو کم کنیم .... اینجوری فکر میکنم فضای این تاپیک ارزشمند تر میشه... از جناب اروم بورس و سایر عزیزان متشکرم.
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس
    کانال تحلیل تکنیکال توسکا در پیام رسان ایتا :
    https://eitaa.com/joinchat/1941439082C81d8779d33

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا نمایش پست ها
    با تشکر از جناب اروم بورس

این نگاه ایشان بسیار درست و دقیق است...

اجازه بدید بنده به شکل دیگری بگویم، فعلا خودرو رفتاری خزنده نزولی حواهد داشت و برای اینکه تصویر بهتری منعکس بشه عرض میکنم که :

1. اگر روند نزولی فعلی که از سطح 238 تومنی شروع شده و به قیمت 211 کنونی رسیده و یک روند نسبتا شارپ هست بخواهد با همین شیب ادامه پیدا کنه سطح 195 که حمایت مهمی هست میتونه فعلا از نزول سهم جلوگیری کنه. اگر سطح 195 شکسته بشه نزول بیشتری شاهد خواهیم بود اما با توجه به سطوح حمایتی متعدد زیر 195 حرکات سهم بر نوسان خواهد شد( و به گمانم این همان نقطه نظری است که جناب اروم بورس هم دارند)
    2. اگر شیب نزول کندتر بشه احتمالا میتونه نوساناتی رقم بخوره که حتی در برج 10 میلادی قیمت هنوز حوالی 202 باشه (که احتمال این مطلب رو کم میدونم)
    3. برای اینکه تصویر روشنتری داشتبه باشیم زیر 195 حمایت خوبی در 186 هست (و اینها همون سطوحیه که باعث نوسانات میشه)
    4. در خصوص روند لانگترم این سهم هم فعلا نظر بنده نزولی بودن اون هست البته بر خلاف ایشان معتقدم با توجه به ریز موجهای بیشمار این سهم نمیشه قطعی راجع به روند نزولی و صعودی در لانگ ترم نظر داد، اگر چه کلیت نظر بنده هم مثل ایشان بر نزولی بودن روند لانگ ترم است مگر اینکه شواهد جدیدی بر روی نمودار مشاهده شود

در کل خودرو جزو سهمهایی است که تحلیل نمودارش باید بروز بشه و لذا مستلزم یک نگاه داینامیک هست و نمیتوان بطور قطعی نظر داد. لذا معتقدم کسانیکه کمتر با تحلیل تکنیکال آشنایی دارند جهت پرهیز از خطای تحلیلی بهتر است از چنین سهمهایی پرهیز کنند.(در اینجا هم در واقع با آن نکته ای که جناب اروم بورس در خصوص غافلگیر کننده بودن این سهم گفتند موافقم.... این سهم غافلگیر کننده است چون تشخیص اعوجاجات آن بدلیل خطوط روند متعدد و سطوح حمایتی و مقاومتی متعدد برای تکنیکالیست ها نسبتا پیپچیده است و این باعث غافلگیری میشه)

موفق باشید

متن فوق مربوط به 3 مرداد و متن زیر مربوط به 16 مرداد....

متن فوق که در 3 مرداد نوشته شد تا حدود زیادی به واقعیت پیوست و خودرو به سطح حمایتی فوق الذکر عکس العمل نشان داد و الان اکثر خودروییها روی سقف مثبت هستنذ.....

امروز یعنی 16 مرداد اشاره میشه به کلماتی مثل کلمه فعلا در متن فوق!

البته هیچ گاردی نسبت به خودرویی ها ندارم و امیدوارم کسانی که خودرو دارند سود کنند اما نظر فعلی بنده روند نزولی فرسایشی در اکثر سهمهای این گروه هست (در میان مدت).... راضی به ضرر کسی نیستم و به همین دلیل این متن نوشته شد... این تحلیل منه که البته ممکنه نادرست باشه...

این متن زمانی نوشته شد که اکثر سهمهای خودرویی صف خرید قابل توجه دارند...

و اما امروز 21 مرداد و نظری در مورد نماد خودرو :

متون فوق تا حدود زیادی به واقعیت پیوست و خودرو یک نوسان مثبت را تا قیمت امروز یعنی 2229 به خود دید. قبلا با ذکر کلمه فعلا اشاره به اصلاحی بودن این موج شده بود، و امروز عرض میشود که محدوده 226 تا 238 یک ناحیه مقاومتی قوی است که قبلا در نزول سهم نتوانسته بود بعنوان حمایت عمل کند و در نهایت شکسته شد. این ناحیه اکنون به مقاومت تبدیل شده است و گمان من این است که سهم نمیتواند از پس این مقاومت برآید. از اینرو اگر من این سهم را داشتم، سود خود را در همین قیمتها سیو میکردم. و صد البته نظر من ممکنه اشتباه باشه و این نظر به منزله توصیه خرید و فروش به کسی نیست و هر کس، خودش مسئول تصمیماتشه...

موفق باشید
    مطالب اینجانب نظرات شخصی است و عاری از خطا نمیباشد لطفا آنرا ملاک تصمیم گیری خود نفرمایید.

آدرس

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

شبندر :

به نظرم ظرف این یکی دو روزه اتک میکنه به سمت مقاومت تاریخی 6 ساله اش در 1050 تومن و اونو میشکنه...انشاالله.

همین!

به نظرم این تحلیل و پیش بینی داره به وقوع میپیونده..... فکر میکنم بیاد بالای 970 دیگه کار تمومه....الان 960!

آدرس

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,189 بار در 399 ارسال

جناب اروم بورس ،جناب توسکا و بقیه دوستان خوشحال میشم اگه میتونیین کمکم کنییین.....به نظر منم سهام وتوکا تو این قیمت ها مفته و لی پول نقد واسه خریدش ندارم باید جابه جا کنم با سهام سبدم.....نمیدونم جابه جاییش با سهام شپارس که اونم خیلی افت داشته عاقلانه هست یا نه؟یا باید ببخیال وتوکا شم یا با شپارس جا به جا کنم.....اگه اطلاعی دارین دریغ نکنیین.با تشکر

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید رستا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

ایام به شادی
    در یک هفته اخیر وتوکا

توسط حقوقی روی قیمت های 105 ت ...خوب حمایت شده و بین 3 تا 5 میلیون همواره سهم ها توسط حقوقی روزانه خریداری شده و این همان برنامه صندوق حمایت است
    تا خرید ها تکمیل نشود
    و میزان قابل توجهی سهم توسط حقوقی جمع اوری نشود
    اینطور به نظر میرسد که فعلا بین قیمت های فوق سهم نوسان های کوچکی دارد
    و نوسانگیر ها قدرت مانوری نداشته باشند
    فعلا با سهم هستیم
    ببینیم چی میشه
    در پناه خدا باشید

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال توسکا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
    جناب اروم بورس ،جناب توسکا و بقیه دوستان خوشحال میشم اگه میتونیین کمکم کنییین.....به نظر منم سهام وتوکا تو این قیمت ها مفته و لی پول نقد واسه خریدش ندارم باید جابه جا کنم با سهام سبدم.....نمیدونم جابه جاییش با سهام شپارس که اونم خیلی افت داشته عاقلانه هست یا نه؟یا باید ببخیال وتوکا شم یا با شپارس جا به جا کنم.....اگه اطلاعی دارین دریغ نکنیین.با تشکر
    سلام و درود بر شما

در مورد وتوکا من فعلا نظر مثبتی برای صغود ندارم....ممکنه اصلاح قیمتی یا زمانی داشته باشه.... حداقلش اینه که ورود به چنین پوزیشنی مطمئن نیست و من وارد نمیشم....تصمیم با شما...

در مورد شپارس نمودارشو بررسی نکردم....کمی وقت میبره....اگر به نتیجه ای رسیدم عرض میکنم خدمت شما.

موفق باشید

آدرس

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید توسکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

رئیس اتحادیه آهن فروشان مطرح کرد؛
    آرامش بازار با توافق فولادی ها و بورس کالا

ارز و سکه طلا در کشور با افزایش قیمت بسیار زیاد مواجه شد و کسی برای آن دلیل منطقی ارائه نکرد؛

اما دلیل این افزایش قیمت‌ها نقدینگی سرگردانی بوده است که در دست مردم قرار دارد و آنها به دنبال بازاری هستند که پول خود را سرمایه‌گذاری کرده و از آن سود کسب کنند؛

به این ترتیب، پس از ارز و سکه طلا، این افراد به بازار آهن هجوم آوردند و باعث افزایش تقاضای کاذب شدند.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)