صفحه 53 از 205 نخست ... 3435051525354555663103153 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال
    تشکر شده 104,282 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    معمولا واکنش ها به حمایت مهم و کف دو حالت داره یا نوسان مثبت میکنه یا از اونجا برگشت روند رو انجام میده و صعودی میشه .اگر نوسان مثبت کرد و نتونست مقاومت های قویی پیشرو رو بشکنه و فروشنده در روی مقاومت زیاد بود برمیگرده و کف یا حمایت رو میشکنه ولی چنانچه مقاومت های قوی رو شکست و سقف جدید زد اون وقت روند صعودی بخودش گرفته.
    اما در مورد شاخص خودرو ،من در برخی اندیکاتورها واگرایی مثبت میبینم و احتمال اینکه تغییر روند نزولی به صعودی باشه زیادتر از نوسان مثبته.
    البته اینم رو هم بگم همانطور که گفتم پیش بینی من صعود شارپ نیست صعود پرنوسان و زمانبر،چون هنوز مقاومت های قویی سر راه داره.
    الان شاخص خودرو 15855 واحد هست یه مقاومت حوالی 16250 واحد داره در شکست این مقاومت مشکلی نخواهد داشت ولی محدوده 16600 تا 16700 واحد مقاومت خیلی قوییه.برداشتم از نمودار اینه که این مقاومت رو هم میتونه با اندکی اصلاحی یا منفی یکی دو روزه ای بشکنه و خیلی پرنوسان بره به سمت 18600 واحد.
    اما با این جمله شما که وضعیت بنیادی اینا هر روز بدتر میشه موافقم البته بدتر از این لحاظ که مدام زیان رو زیاد میکنند درحالیکه قیمت خودرو هر روز گرانتر میشه و قاعدتا باید سود افزایش پیدا کنه ولی برعکس میشه.
    ممنون بابت تحلیل ،

حتی اگر این روند فشار نقدینگی قطع بشه یا کم کم کاهش پیدا کنه ، باز هم احتمال بیشترو به تغییر روند نزولی به صعودی میدید ! یا صرفا نوسان مثبت سقف و کف !

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sina0937100 آواتار ها
    تشکر شده 695 بار در 321 ارسال

روند شیران صعودی است با این قیمت های دلار یعنی دلار 8 هزار تومانی بازار روند شیران همچنان صعودی خواهد بود .صنایع شیمیایی ایران نماد شیران به دلیل افزایش قیمت در محصولات در گزارش های ماهانه اش وصادرات مجور بودن به نظر میرسد تا قیمت های ....صعودی خواهد بود.این شرکت برای رسیدن به قیمت های چهار رقمی خود همچنان صعودی خواهد بود و قیمت های کنونی و زیر 500 تومان فرصت های خرید ناب در این سهم محسوب میشود........بررسی شود.
    مطالب ارایه شده نظر شخصی می باشدو هیچگونه پیشنهاد خرید یا فروش محسوب نمیشود.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sina0937100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,137 بار در 2,952 ارسال

به نظرم وبانک هنوز ارزنده هست .برخی تحلیل ها حاکی از سود بالای 80 تومن برای وبانک هستش.به نظرم سهم ریسک خاصی نداره
    Honesty is the best policy

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

لبوتان و شاراک و شپارس رو مدنظر قرار دهید. اینم هدیه ما به شما
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,490 بار در 9,918 ارسال

باید اعتراف کنم که مثبت شاخص در روز اول منو غافلگیر کرد .هیچ ایده و عقیده ای برای رشد این چنین قدرتمند در روز قبل از مثبت شدن شاخص در ذهن نداشتم.اگر کسی از من در روز قبل از مثبت شدن شاخص،نظرم رو در مورد شاخص میپرسید من میگفتم بازار ممکنه بازهم پایین بیاد اما یهویی غافلگیرم کرد ولی در روز دوم متوجه قدرت نقدینگی شدم و متوجه شدم که این مثبت ،مثبت متفاوتی هست و نمیتونه مثبت صعودی اصلاحی باشه،بلکه مثبت جنبشی هست.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    لبوتان و شاراک و شپارس رو مدنظر قرار دهید. اینم هدیه ما به شما
    شاراک اهداف بالای 450 تومن داره.
    با لبوتان هم موافقم.
    شپارس هم اینجا بارها بر ارزنده بودنش صحبت شده.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

شاراک خریدم.
    شپارس دارم.
    درود بر شما

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

ولغدر و وتوکا داره بازگشایی میشه.
    منفی های احتمالی ولغدر برای خرید میتونه جذاب باشه.
    وتوکا هم با شکست 110 تومن یه سیگنال خرید در کوتاه مدت میده.
    .
    .
    .
    هفت هشت ماه پیش ومعادن در 120 تومن ولو شده بود کسی نگاش نمیکرد حالا در242 تومن معامله میشه،ممکنه بازهم بالا برم شاید بالای 320 تومن.ولی خب دیگه هر چقدر بالا میره اونقدر باید حجم خرید کم بشه تا در فروش بشه سریعتر فروختش.
    .
    .
    .
    من بارها (شاید ده ها پست)در تایپک کروی ،در مورد اهداف حداقل 600 تومنی کروی صحبت کرده ام.با این وضعیت بازار ایندفعه احتمال دیدنش زیاده.
    ویرایش توسط orumbourse : 2018/06/24 در ساعت 08:34

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

بنظرمن ولغدر اونقدر ها هم فروشنده نداره.محدوده 118 تا 120 تومن حمایت قوی داره..شایدهم از قیمت امروز 127 تومن برگرده.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

18 دی ماه

واحیا رو هم بنظرمن میتونه برای میان مدت گزینه خوبی باشه.
    بنظر میاد واحیا مقاومت خیلی مهم 800 تومن رو شکسته و این منفی اخیر میتونه پولبکی به اون بوده باشه،الان هم روی 840 تومن قرار داره.
    من فکر میکنم این سهم اهداف بالای 1500 تومن در سر داره.
    حد ضرر واحیا شکست پرحجم 670 تومن میتونه باشه.
    9 بهمن ماه

اون دوستانی که با نظر من این سهم (واحیاء) رو روی 840 تومن خریدن و البته دید نوسانگیری کوتاه مدت دارند توجه کنند که حمایت کوتاه مدتی سهم 860 تومن می باشد.شکست این حمایت ممکنه باعث فروش نوسانگیر های کوتاه مدتی باشه.
    مطمئن باشید این سهم اهداف خیلی بالایی خواهد داشت ولی چون حقوقی نمیخواد این سهم فعلا بالا بره ممکنه نوسانات منفی زیاد و زمانبری داشته باشه بنابراین اگر حمایت 860 تومن رو شکست یا دید میان مدت داشته باشید و بیخیال سهم بشید و احتمال این رو هم بدید که ممکنه زیر 800 تومن هم بیاد یا اینکه نصفش رو خالی کنید و پایینتر اضافه کنید و یا کلا خروج بزنید و با شروع روند صعودی مجدد واردش بشید.
    مسئله ای که میخوام دقتون رو به اون جلب کنم اینه که علیرغم اینکه حقوقی سهم نمیخواد قیمت بالا بره ولی یه تعدادی سهم رو بشکل مخفی جمع میکنند من اینو کاملا از معاملاتش فهمیدم ولی نمیدونم کی این حقوقی از خر شیطون میاد پایین.
    اهداف صعودی این سهم بالاست ولی باید دید کی حضرات راضی به افزایش قیمت سهم میشند.
    واحیا هم فکر کنم 1700 تومن مشکلی نداشته باشه.البته من خودم نگهش نداشتم و فروختمش ولی این روزها رو میدیدم

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)