صفحه 30 از 205 نخست ... 20272829303132334080130 ... آخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

جناب آروم بورس نظر شما روی ونیرو چیه؟؟
    این قرارداد جدید کیسون که 50% از مال زیر مجموعه ونیرو است چه تاثیری روی ونیرو داره؟؟

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 8,270 بار در 1,295 ارسال

3. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    خب وبصادر در 50 تومن باز کرد و الان در قیمت 525 ریال صف خریده.یه وقت فکر نکنید اصلاح وبصادر تموم شده ،نه.همانطور که در پست بالا گفتم الان وبصادر در یه موج صعودی اصلاحیه که اولین هدفش 58 تومن و شاید اندکی هم بالاتر 60 یا 63 تومن اینا بره.قیمت دقیق رو روزهای آینده میتونیم استخراج کنیم.بگمان من پس از این موج صعودی اصلاحی وبصادر دوباره میتونه افت کنه و حتی زیر 50 تومن هم بیاد.
    این پیش بینی من از وبصادر و ممکنه هم اصلا محقق نشه فقط یه پیش بینی هست.
    حداقل ترین هدف وبصادر 58 تومن امروز در صف خرید محقق میشه ،اینجا مقاومت قویی هست یا اینجا یا 63 تومن میتونه سهم رو دوباره منفی کنه.البته ادامه ریزش وبصادر بنگمان من پرنوسان خواهد بود.
    پیش بینی من اینه،دیگه نمیدونم تا چه حد درست در میاد.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

5. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

دو تا سهم واقعا پرحاشیه هستند یکیش ذوب دیگریش خودرو.
    هر دو تا در قیمت هایی هستند که که هم برای خریدار و هم فروشنده قیمت هایی فریبنده محسوب میشند.
    مثلا خریدار ذوب میگه 80 تومن مگه قیمتیه؟!فروشنده میگه ممکنه این نفله 70 تومن رو هم ببینه و حداقل چند ماهی ما رو معطل کنه.
    همینطور خریدار خودرو میگه چندین ماهه نتونسته زیر 250 تومن بیاد دیگه اینجا ها کف سهم هست ولی فروشنده میگه خسته شدیم از بس نوسان کرد.
    بهر روی واقعا سهام پرحاشیه ای هستند.
    برای خود من هنوز روند دقیق خودرو و ذوب مسجل نیست کدوم وریه/
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

7. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    فردا خکاوه به حمایت مهمی میرسه،احتمال سبزشدن زیاده.
    ای کاش امروز از زیر 90 تومن شروع میکرد و میرفت بالا.الان همون فروشنده های زیر 90 تومن در 93 -94 تومن فروشنده اند و اجازه رنج کشیدن به خریدار رو نمیدن ولی اگر از زیر 90 تومن سهام اینا خریداری میشد الان سهم صف خرید بود.

9. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب orumbourse بزرگوار

من مجددا" بدینوسیله و با اجازه همه اعضاء از جنابعالی تشکر می کنم و بهترینها را که همان سلامتی هست در سال جدید برای شما آرزومندم

شما بدون هیچ چشمداشتی بزرگواری فرمودید و به سوالهای دوستان پاسخ دادید و همینطور سهمهای بسیار عالی معرفی کردید که اگر کسی کمی زمان بگذارد و از اول همین تاپیک سهمهای معرفی شده را بخواند که 30 صفحه هم بیشتر نیست و زمان زیادی هم نخواهد برد ، متوجه زحمات و لطف حضرتعالی خواهد شد .

به نظر این حقیر شما تحلیلگر بسیار قهاری هستید و بسیار ممنون هستیم که در این سایت تحلیل های خود را ارائه می دهید .

نیت و مقصود عرض ادب و احترام و نشان دادن ارادت بنده و همه اعضاء خدمت حضرتعالی بود و بدینوسیله پیشاپیش سال نو 1397 را بر شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنیم

سلامت و تندرست و در پناه حق باشید - ارادتمند شما بابک 52
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

11. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

من مجددا" بدینوسیله و با اجازه همه اعضاء از جنابعالی تشکر می کنم و بهترینها را که همان سلامتی هست در سال جدید برای شما آرزومندم

شما بدون هیچ چشمداشتی بزرگواری فرمودید و به سوالهای دوستان پاسخ دادید و همینطور سهمهای بسیار عالی معرفی کردید که اگر کسی کمی زمان بگذارد و از اول همین تاپیک سهمهای معرفی شده را بخواند که 30 صفحه هم بیشتر نیست و زمان زیادی هم نخواهد برد ، متوجه زحمات و لطف حضرتعالی خواهد شد .

به نظر این حقیر شما تحلیلگر بسیار قهاری هستید و بسیار ممنون هستیم که در این سایت تحلیل های خود را ارائه می دهید .

نیت و مقصود عرض ادب و احترام و نشان دادن ارادت بنده و همه اعضاء خدمت حضرتعالی بود و بدینوسیله پیشاپیش سال نو 1397 را بر شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنیم

سلامت و تندرست و در پناه حق باشید - ارادتمند شما بابک 52
    مرسی بابک جان شما لطف داری.
    حقیقتا دم عید، این پست خستگی یه ساله رو از تنم بدر کرد.سپاس.
    پیشاپیش سال نو شما هم مبارک.امیدوارم سال آینده سال سوداوری برای شما در معاملات بازار سهام باشه و در کنار خانواده روزگار خوش و سعادتمندی رو تجربه کنید.

13. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

لطفا در صورت امکان بزرگواری بفرمایید و در صورت فرصت، نمودار شاخص کل برای روز 22 اردیبهشت 1397 به بعد را بگذارید

و ضمنا" نظرتون رو در خصوص نمودار در این تاریخ و روزهای بعد از آن بفرمایید

این تاریخ ، دقیقا تاریخی هست که ترامپ نظرش رو در خصوص برجام خواهد داد

با سپاس فراوان - بابک 52
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

17. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها

لطفا در صورت امکان بزرگواری بفرمایید و در صورت فرصت، نمودار شاخص کل برای روز 22 اردیبهشت 1397 به بعد را بگذارید

و ضمنا" نظرتون رو در خصوص نمودار در این تاریخ و روزهای بعد از آن بفرمایید

این تاریخ ، دقیقا تاریخی هست که ترامپ نظرش رو در خصوص برجام خواهد داد

با سپاس فراوان - بابک 52
    درود

در مورد برجام و تصمیم ترامپ برای خارج شدن از برجام در صورت عملی نشدن تغییرات مدنظر امریکا ،بگمان من امریکا از برجام خارج نخواهد شد ولی تا اون تاریخ یا یکی دو روز پس از اون، ایران یه قرارداد جدیدی با امریکا و شرکا امضا خواهد کرد و تغییرات مد نظر امریکا رو در مورد برنامه موشکی و سایر مسایل با اون قرار داد خواهد پذیرفت. البته با چانه زنی های زیاد و مانورهای نمایشی در داخل کشور.پیش بینی من اینه.
    اما در مورد شاخص همونطور که میدونید ما در موج 5 بزرگ هستیم این موج جنبشی خودش از 5 موج صعودی تشکیل شده.
    وضعیت معاملات این روز ها بی شباهت به موج 4 نیست،منتها هنوز برای من مشخص نیست که آیا ما سومین موج متوسط از موج 5 بزرگ رو تمام کردیم و موج فعلی، موج چهار متوسط از موج 5 بزرگ هست یا اینکه نه این یه ریز موج چهارم از موج سه متوسط از موج 5 بزرگ هست.
    اگر موج 4 متوسط باشه حالا حالا کار داریم و ممکنه خیلی پرنوسان حتی زیر 90 هزار و حدود 86 هزار تا هم بریم حتی ممکنه زمان قابل توجهی هم طی بشه.یعنی اینجوری که در مدت بالای شش ماه، شاخص تا کف 86 هزار بره و در اون مدت از واحد 99600 بالاتر نره تا اون زمان بالای شش ماه طی بشه یعنی موج های صعودی و اصلاحی بالای دو سه هزار تایی داشته باشیم که شاخص با اونها بالا پایین شه ولی اگه ریز موج چهارم از موج سه متوسط باشه امید هست که آخرین ریز موج 5 از موج سوم متوسط داشته باشیم که میره بالای 99600 که احتمالا حداقلش 103 هزار تا خواهد بود.
    .در هر دو صورت بگمان من ،ما در موج چهارم هستیم حالا یا ریز موج چهارم از موج سه متوسط یا خود موج چهارم متوسط هستیم. دومی باشه اصلاح زمانی هم همراش هست ولی اولی باشه اونقدر اصلاح زمانی نداریم.
    فعلا نظرم اینه بعید هم میدونم اینا برای کسی گره گشا باشه.شرمنده

19. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)