صفحه 182 از 205 نخست ... 82132172179180181182183184185192 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,811 به 1,820 از 2046

موضوع: سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

پاسخ : سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh نمایش پست ها
    سجاد جان به نظرت بهنرین کار توی این اوضاع چیه؟ البته منظورم امروز نیست چون که کاری نمیشه کرد. در مجموع بایان وضعی که پیش آوردن دیگه میشه صعود بذای بازار و سهمها متصور شد و یا فقط منتظر یک نوسان مثبت بمونیم و خارج بشیم.
    دوست عزیز...اوضاع مثل 92 نیست....این وضعیت پایدار نخواهد بود....همونطور که سجاد نوشت...یا نقد بشین با این درجه از استرس و یا اینکه بزنین بیرون پشت سیستم ننشینین....
    بازار همینه...بگذارین گزارشات 6 ماهه بیان...سهام خوب مسیر خودشون رو جدا میکنن....
    بنده هم پای سیستم نشستم موسیقی گوش می کنم....و خودمو دعوت به چای و شکلات کردم
    هیچ وضعیتی در عالم پایدار نیست...
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,299 بار در 340 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    دوست عزیز...اوضاع مثل 92 نیست....این وضعیت پایدار نخواهد بود....همونطور که سجاد نوشت...یا نقد بشین با این درجه از استرس و یا اینکه بزنین بیرون پشت سیستم ننشینین....
    بازار همینه...بگذارین گزارشات 6 ماهه بیان...سهام خوب مسیر خودشون رو جدا میکنن....
    بنده هم پای سیستم نشستم موسیقی گوش می کنم....و خودمو دعوت به چای و شکلات کردم
    هیچ وضعیتی در عالم پایدار نیست...
    سلام دوست عزیز. والا اصلا بحث استرس نیست. من نزدیک ۱۰ روز پیش تو همین تاپیک نوشتم که ممکنه بازم بخوان پول مردم رو بلوکه کنند و سرمایه مردم رو کم کنم. قبلش هم که با دلار بازی کردن و به یه عده ضرر زدن. اونروز نوشتم که دوستان همفکری کنند و به یه تصمیم برسیم که ضرر نکنیم. از اون روز هم تا الان بیشتر سهم‌ها حداقل ۳۰ درصد افت کردن. من تجربه کمی تو بورس دارم و الآنم که مینویسم فقط به جهت درخواست همفکری هست. اینکه ببینیم استراتژی مناسب تو این وضعیت بازار چیه. عذرخواهی میکنم اگه خاطر دوستان رو مکدر کردم.

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_sh از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

کفرآور داره زیر پی ای 2 معامله میشه
    نظر دوستان چیه؟

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. والا اصلا بحث استرس نیست. من نزدیک ۱۰ روز پیش تو همین تاپیک نوشتم که ممکنه بازم بخوان پول مردم رو بلوکه کنند و سرمایه مردم رو کم کنم. قبلش هم که با دلار بازی کردن و به یه عده ضرر زدن. اونروز نوشتم که دوستان همفکری کنند و به یه تصمیم برسیم که ضرر نکنیم. از اون روز هم تا الان بیشتر سهم‌ها حداقل ۳۰ درصد افت کردن. من تجربه کمی تو بورس دارم و الآنم که مینویسم فقط به جهت درخواست همفکری هست. اینکه ببینیم استراتژی مناسب تو این وضعیت بازار چیه. عذرخواهی میکنم اگه خاطر دوستان رو مکدر کردم.
    خواهش میکنم آقا...این چ حرفیه...من خودم فول سهمم....و پیشبینی اصلاح رو با توجه به اون رشد شارپ داشتم...ولی نه اینطور..اما همیشه آماده ام برای مواجهه با چنین وضعیت هایی....
    هدف من هم از نوشتن اون چند جمله آرامش دادن به شما بود...گزارشات 6 ماهه در پیشن.....تا حالا هر سهمی گزارش داده و یا شفاف سازی کرده اوضاعش مساعد بوده و تعدیل داشته...بازار 92 ولی به امید برجام بودیم...و بعدش تعدیل ک نداشتیم بازار بخواب رفت...الان اما این رشد علتش مورد یا موارد دیگه ایه....خودشون گفتن بازار سال 92 100 میلیارد دلار بوده ارزشش...الان 60 میلیارده....تازه تصور کنید چقدر سهم عرضه شده در این مدت....
    بازار برمیگرده....ما نیومدیم که از این بازار بریم.....اون که اومده بود یک ماهه بره بله....اون الان فاجعه ست اوضاعش...ولی سهام خوبی هست که همین الان ک با زیان این چند وقت بخری...میتونن بالقوه دوبل بشن...با یک سال صبر....مثلا همین تاپیکوی بزرگ...فولاژ....حتی وبانک یکی از بهترین هاست....سهم نزدیک 100 ای پی اس داره....280 حدودا امروز قیمتشه...هم مدیریتش خوبه...هم افزایش سود سالیانه ش....
    هیچ وضعی پایدار نیست...
    نگرانی به دلتون راه ندین....100 میل سود...به یک ثانیه استرس و نگرانی شما نمی ارزه...آرامشتون رو حفظ کنین...تا بتونین تصمیم صحیحی بگیرین....
    اینا رو مینویسم....طرف سخنم فقط شما نیستید! خودمم مخاطب این حرفم...
    موفق باشید...
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

عضو جدید
    تشکر شده 61 بار در 8 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    من نظرم رو در مورد بازار بارها گفته ام.
    بنظر میاد شما خیلی زیادی استرس دارید .توصیه میکنم تا آسیب روحی و جسمی بخودتون وارد نکردید سیستم رو خاموش کنید و برای هواخوری برید بیرون،میتونید در اولین مثبت از بازار خارج شید.

سلام و عر ض ادب خدمت همه عزیزان
    ممنون از آقا سجاد عزیز به خاطر زحماتشون .
    هر کسی مد تی تو بورس فعالیت داشته طعم استرس رو به خوبی چشیده.
    اما هر نوع استر سی زیانهای خود ش ر و د ار ه. حال و هوای این روزهاهم همین طور .
    این استر س هم عمر ر و تلف میکنه هم سلامتی ر و وهم خیلی مواقع سر مایه رو . که همگی عزیزو د وست د اشتنی هستند .
    قصد جسارت یا ابراز فضل ندارم. گفتم با یاد آور ی مطالب یه کم روحیه بد م به د وستان.
    تو بازارهای مالی نداشتن استراتژی مشخص باعث به دام افتادن سر مایه گزار میشه.
    این تله برای گرفتن از سرمایه گزار عجول و ر سوند ن به سر مایه گزار صبور هستش.
    این عجله هم میتونه تو یادگیر ی باشه هم تونگه د اشتن سهم هم توفروش سهم وهر چیزد یگری که در رابطه بااون هستش باشه .
    خیلی طولانیش نکنم .ند اشتن استر اتژی و مهم تراز اون ر وانشناسی د ر معامله مشکلی که باید بهش درکنار تکنیکال و فاندانتال پرد اخت.
    عر ایض بند ه در تایید صحبتهای آقا سجاد هستش. بعضی وقتها خار ج شدن بهتره ولی بااستراتژی نه احساساتی .
    ر اهنمایی های آقا سجاد خیلی کمک میکنه ولی دست آخر این من و شما هستم که تصمیم میگیر یم و
    میبر یم یا می بازیم.
    به نظر بنده هم هر ر وز تحلیل کر دن حر کت بر مبنای حسی است که بازار به ما میدهد یعنی احساساتی
    عمل کر د ن.
    حتی اگه بهتر ین شیوه معاملاتی ر و د اشته باشیم اگر حر فه ای عمل نکنیم بازنده ایم.
    این حرفه ای عمل کردن مثل ر انندگی هسش .من و مایکل شوماخر هر د و گواهی نامه رانندگی داریم
    اما ایشون با 300 کیلومتر در ساعت حر کت میکنه قهرمان فرمول یکه بنده با 80 تا تو پیچ اول میافتم تو چاله
    چاهار شاچ میشگونم.
    بهتر ین کار تو این بازار یادگیریه .یادگیر یه اینه چه کار باید بکنیم نه اینکه حالا چکار کنیم.
    اگر تو این تاپیک به من بهترین سیگانالها رو بدن من تواناییه انجام بدتر ین معاملات رو خواهم داشت اگه
    زیر ساختهای معامله گری رو ند اشته باش . یکی از این زیر ساخته روانشناسیه بازار و د یگری استر اتژی معاملتی هست. زیر سا ختهای دیگه رو من خوب نمیشناسم .
    وقت شما رو گرفتم بر ای یاد آوری این مطالب برای خودم و دوستان خود م که البته همگی از اساتید هستید.
    ممنون از همگی د وستان خصو صا آقا سجاد که ما ر و از فضل خود شون بهرمند میکنن.

9. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید NO BODY از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط (نامحدود) نمایش پست ها
    کفرآور داره زیر پی ای 2 معامله میشه
    نظر دوستان چیه؟
    ای بابا من نظر خواستم رفتند صف خریدش کردند

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,299 بار در 340 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    خواهش میکنم آقا...این چ حرفیه...من خودم فول سهمم....و پیشبینی اصلاح رو با توجه به اون رشد شارپ داشتم...ولی نه اینطور..اما همیشه آماده ام برای مواجهه با چنین وضعیت هایی....
    هدف من هم از نوشتن اون چند جمله آرامش دادن به شما بود...گزارشات 6 ماهه در پیشن.....تا حالا هر سهمی گزارش داده و یا شفاف سازی کرده اوضاعش مساعد بوده و تعدیل داشته...بازار 92 ولی به امید برجام بودیم...و بعدش تعدیل ک نداشتیم بازار بخواب رفت...الان اما این رشد علتش مورد یا موارد دیگه ایه....خودشون گفتن بازار سال 92 100 میلیارد دلار بوده ارزشش...الان 60 میلیارده....تازه تصور کنید چقدر سهم عرضه شده در این مدت....
    بازار برمیگرده....ما نیومدیم که از این بازار بریم.....اون که اومده بود یک ماهه بره بله....اون الان فاجعه ست اوضاعش...ولی سهام خوبی هست که همین الان ک با زیان این چند وقت بخری...میتونن بالقوه دوبل بشن...با یک سال صبر....مثلا همین تاپیکوی بزرگ...فولاژ....حتی وبانک یکی از بهترین هاست....سهم نزدیک 100 ای پی اس داره....280 حدودا امروز قیمتشه...هم مدیریتش خوبه...هم افزایش سود سالیانه ش....
    هیچ وضعی پایدار نیست...
    نگرانی به دلتون راه ندین....100 میل سود...به یک ثانیه استرس و نگرانی شما نمی ارزه...آرامشتون رو حفظ کنین...تا بتونین تصمیم صحیحی بگیرین....
    اینا رو مینویسم....طرف سخنم فقط شما نیستید! خودمم مخاطب این حرفم...
    موفق باشید...
    یه تفاوت دیگه هم بین الان و سال ۹۲ هست و اونم اینه که اونوقت به خاطر مسائل بنیادی بازار نزولی شد ولی الان به دلیل لجاجت و تسویه حساب یه عده بی همه چیز هست در عین حال که بنیاد سهم‌ها به گفته خود شما مشکلی ندارد. خب این نزول تا موقعیکه اون حضرات راضی نشن متوقف نمی‌شود و اعتماد به بورس هم که تا حد زیادی از دست رفته. اون سال یه همچین ریزش اسفباری تجربه نکردیم. الان بورس شده میدون جنگ. منم فول سهم هستم واین اشتباه بزرگ خودم بود که با اینکه این احتمال رو دادم بازم خارج نشدم. به هر حال ما اینجاییم که با هم به یه نتیجه مناسب برسیم. ممنون

13. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid_sh از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

خیلی از سهام به قیمت های مفت و مجانی رسیدند،از صف فروش ها نترسید و سهام بنیادی رو بصورت پله ای با دید میان مدت بخرید و سهامداری کنید.مثلا کفرا امسال سودش بالای 160تومن خواهد بود، اون وقت فردا میاد زیر 900 تومن!!! زیر 900تومن بخرید بندازید یه گوشه ای بمونه.ببینیم فروشنده سود میکنه یا خریدار؟
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

15. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

به نظرم خیلی سهام به قیمتهای خوبی رسیدند. من شخصا نقدینگی ندارم ولی دوستانی که نقد هستند به نظرم فردا پس فردا دیگه واقعا وقت خریده.
    به نظرم این منفی ها بیشتر ساختگیه و پشت پرده خبرهایی هست که ما ازش بی خبریم .
    Honesty is the best policy

17. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

وآرین امروز در 1036 ریال صف فروش بود،مفت اندر مفت.
    بهترین قیمت خریده،حالا زیر 100 تومن هم بیاد که قیمتش عالیه.
    با دید میان مدت سرمایه گذاری شود.حد ضرر 80 تومن
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)