نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ماداکتو استیل کرد (فماک)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

ماداکتو استیل کرد (فماک)

بسم الله الرحمن الرحیم

جستار مخصوص شرکت ماداکتو استیل کرد (فماک)

به حق نام ها و نمادهای نشنیده و ندیده!
    به عنوان جریمه باید بدهیم هر کسی در مسابقات نفر آخر شد سه بار سریع پشت سر هم نام این شرکت را تلفظ کند.

البته دوستان دست به جیب نشوند که به نگر می رسد این برای ما نیست...
    این هم مانند شگامرن برای از ما بهتران است انگار...

شرکت ماداکتو استیل کرد که در تاریخ 16 مهرماه جاری در تابلو رشد بازار شرکت‌های کوچک و متوسط پذیرش شده بود، پس از احراز تمامی شرایط پذیرش از تاریخ ششم اسفندماه به عنوان یکصد و هفتاد و دومین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. بازار شرکت‌های کوچک و متوسط فرابورس ایران شاهد درج نماد شرکت دیگری در تابلو رشد این بازار این‌بار از گروه فلزات اساسی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، شرکت ماداکتو استیل کرد که در تاریخ 16 مهرماه جاری در تابلو رشد بازار شرکت‌های کوچک و متوسط پذیرش شده بود، پس از احراز تمامی شرایط پذیرش از تاریخ ششم اسفندماه به عنوان یکصد و هفتاد و دومین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. ماداکتو استیل کرد هشتمین شرکت درج شده در بازار SME و هفتمین شرکتی است که در تابلو رشد این بازار قرار دارد.

پیش از این نماد معاملاتی شرکت‌های کنترل گاز اکباتان، آذر باتری ارومیه، کولاک شرق، نیلی صنعت کرمان، سیمان سفید ارومیه و مجتمع پترو صنعت گامرون در تابلو رشد و نماد شرکت گز سکه در تابلو دانش‌بنیان بازار شرکت‌های کوچک و متوسط درج و بخشی از سهام شرکت‌های «شگامرن» و «غگز» نیز دی‌ماه سال قبل در این بازار عرضه اولیه شدند.

موضوع شرکت ماداکتو استیل کرد با نماد معاملاتی «فماک» انجام تمامی فعالیت‌ها در زمینه طراحی و تولید، مونتاژ سازه‌ها و مشتقات فولادی از جمله سیم‌های فولادی مورد استفاده در صنایع لاستیک‌سازی و همچنین خرید و فروش، صادرات و واردات و خدمات پس از فروش تمامی کالاهای بازرگانی به ویژه محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات و مواد اولیه مرتبط با موضوع فعالیت این شرکت است.

بر این اساس، این شرکت که در گروه فلزات اساسی و زیرگروه تولید آهن و فولاد پایه است، پس از درج در نوبت عرضه اولیه در بازار SME قرار گرفته است.

از سوی دیگر نماد شرکت صنعت و تجارت آداک از تاریخ 6 اسفندماه امسال در فهرست نرخ‌های بازار «پایه ج» درج شد. این شرکت با نماد «وآداک» در گروه سرمایه‌گذاری‌ها، زیرگروه سایر واسطه‌های مالی قرار داشته و 26 آذرماه امسال نزد سازمان بورس ثبت شده است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

پاسخ : ماداکتو استیل کرد (فماک)

این اطلاعیه عرضه اولیه در اینترنت هست ولی نتوانستم منبعش را پیدا کنم:
    (البته بورس24 هم عنوان زده که در آخرین روز کاری امسال قرار است فماک در بازار SME عرضه اولیه شود.)

http://i68.tinypic.com/jq2c7r.jpg

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

هر کسی بیش از 5 میلیارد ریال سهام دارد می تواند در عرضه اولیه ی بالا شرکت کند!

یکی دیگر از قوانین بسیار دقیق و عالی و جهانی در بورس ایران....

خدایی اش این قوانین را چگونه ایجاد می کنند؟ حالا این که خوب است... قانون یک روز در میان کردن یک سری سهام را کجای دلم بگذارم؟؟؟ البته فکر کنم از بورس نیکی یا نزدک الگو برداری شده باشد این قانون! نیست ما بورسمان دارد جهانی می شود! از آن لحاظ گفتم...
    از فردا هم قرار است یک قانون جدید بیاید و این قانون هم گویا از کشور سوئد یا سوئیس الگو برداری شده که جهانی بشویم... که هر کسی سهامش بیش از 5 درصد رشد کرد باید سه ساعت یک پایش را بگیرد بالا... (اگر هم بشود 10 درصد رشد باید هر دو پایش را بگیرد بالا!)

یعنی جهانی جهانی شدیم ما...
    همه چیزمان هم به همه چیزمان می آید...
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پیدایش کردم... در صفحه ی اصلی فرابورس هم بود!

pdf:
    http://ifb.ir/backofficefiles/Market...aspx?file=5361
    «محمد حسین» هستم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)